|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otok Vir
13.1.2008 19:17:17   
Seven*
Moji starši so kupili vrstno hiško na Viru, pa me zanimajo vaše izkušnje iz omenjenega otoka..

Se že kar veselim, ker nisem bila tri leta nikjer na dopustu.

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok Vir
13.1.2008 19:20:56   
Marogica
Mi smo bili pred ca. 3-4 leti tam na obisku. Katastrofa!!! Bajta zraven bajte, do morja relativno daleč, predvsem pa to, da je vse tako na gosto poseljeno, da še sedaj tega ne morem pozabiti. Hujše, kot če si v bloku.

Ne vem sicer, kje so tvoj stari to kupili, upam, da bo vsaj toliko placa vsem, da lahko normalno "dihate".

Pa lepe počitnice vam želim, ...pa relativno blizu do nas....da boste videli, kaj pomeni biti na samemuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok Vir
13.1.2008 19:21:55   
Anonimen
Mi smo bili pred 3 leti na Viru. Moja botra pa tja hodi že 5 let za povrstjo. Meni je super. Mali otoček, brez hotelov, brez gužve, lepa plaža, čisto morje. Meni je bilo lepo. Upam da boste tudi vi uživali :)

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otok Vir
13.1.2008 19:24:48   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mi smo bili pred ca. 3-4 leti tam na obisku. Katastrofa!!! Bajta zraven bajte, do morja relativno daleč, predvsem pa to, da je vse tako na gosto poseljeno, da še sedaj tega ne morem pozabiti. Hujše, kot če si v bloku.

Ne vem sicer, kje so tvoj stari to kupili, upam, da bo vsaj toliko placa vsem, da lahko normalno "dihate".

Pa lepe počitnice vam želim, ...pa relativno blizu do nas....da boste videli, kaj pomeni biti na samemuser posted image


Marogica, mi smo sredi ničega. 5 bajtic in nič drugega. Smo pa na južnem delu. Moji so ravno zaradi tega kupili, ker je čisto na samem. Do tja vodi makedamska cesta. Pa čisto ob morju.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otok Vir
13.1.2008 20:07:28   
skuštrana
Na viru je zdaj manj hiš in več ruševinuser posted image je bila inšpekcija na pohodu in so lani ali predlani porušli full app in hiš, ker niso imeli gradbenih dovoljenjuser posted image

Kako je pa drugače pa ne vem, še nisem bilauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok Vir
13.1.2008 20:24:23   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR
Marogica, mi smo sredi ničega. 5 bajtic in nič drugega. Smo pa na južnem delu. Moji so ravno zaradi tega kupili, ker je čisto na samem. Do tja vodi makedamska cesta. Pa čisto ob morju.


O superuser posted image , potem bomo pa mi  kvam prišli to "samoto" gledatuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otok Vir
13.1.2008 20:44:36   
lutka
Mi smo bili dve leti nazaj na Viru in mi je bilo full všeč. Bili smo čisto blizu plaže, do trgovine je bilo par korakov.

res je bila na plaži gužva, ampak kolikor vem, se da najdit veliko smotnih skritih plaž, tako da super. user posted image

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otok Vir
13.1.2008 21:06:45   
muki1
V katerem delu pa? Mi smo bili v naselju Torovi v apartmaju čisto pri morju.
Tam je bil mir in res divota. Čisto morje, čeprav plaža ni ravno luštna za otroke, ker so skale in ostri kamni.
Drugače pa je otok res gosto posejan z apartmaji in če smo šli z avtom slučajno do Zadra, smo se čez samo mesto vir, ki je v bistvu ena Vukojebina user posted image , cijazili kar pol ure, ker je bil dobesedno zatrpan z ljudmi.

Je pa zraven Nin, kjer imaš pesek za Jakoba in Emo. Uživajte.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otok Vir
13.1.2008 21:06:50   
1A
dva sva bila par let nazajv apartmau oddaljenem 30 m od morja,klima-- ni da ni!res, da ni tazga šundra kot v mestih- pag! zelo lepe plaže, zadar oddaljen cca.18 km,super izlet, v mestu je interšpar- ful velik, msto zadar ima velik most, kjer je tudi ogromno trgovin,tržnica in še in še!!skratka na viru je super mogoče gremo pa letos, junija in ne bo take vročine za našo princeskouser posted image !
Kje pa ste točno kupli blizu kakšne gostilne???

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otok Vir
13.1.2008 23:15:47   
Anonimen
ola,ja stari dobri vir,na plaži gužva,na pijaci eno ta isto,pa vendar ne slabo.sicer so se hiše razpasle ko plevel,ampak lani so kar na nekaj mestih cela naselja izničili(npr.v žitni uvali,ki gleda proti pagu).smo imeli za prvomajske praznike pravo predstavo z bagri,ki so kljuvali po hišah.kaj češ če je pa skoraj ves vir ena črna gradnja,skupaj z virskim mostom na čeluuser posted image .midva z mojim hodiva na vir že deset let,on pa tak odkar pomni,ker so vikend zidali ko je bilo treba na vir it še z ladjo.pklaže na viru so pune ko jeseni brajde,treba se je znajt pa vprašat al pa malo karto vira pogledat,pa najdeš sanjske plaže.do nekaterih se da priti le z čolnom ali vodnim skuterjem,med zanimivimi pa je svetilnik  kjer je voda ko v sanjah,čista  turkizna modrina.
ma sem se razpisala.zdaj pa je vikend šel v naslednje roke,ker je v naši vikendaški ulici nastal tak kaos,da brezveze.iščemo zdaj lokacija Nin,Privlaka,tudi lepe plaže peščene,zdravilno blato,aja pa seveda najpomembnejše zadarski vodovod.vir pitne vode namreč nima le iz velebitskih žil,cisterne ali plastenk.ja ni slabo na viru,najlepše je maja in sptembra ko ni žive duše na otoku.lahko prav guštaš.pa lepo se imejte.aja Seven pazi se poskokovin čaglijevuser posted image .lp



(odgovor članu 1A)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otok Vir
14.1.2008 8:27:56   
Tinky
Pred 5. leti sva z bivšim tipom zdržala en dan, pol sva spokala kufre in šla na Pag. Plaže se bile obupne, gužva, da nisi imel kam dat brisačo, na pesku je bilo polno trave, morje full umazano. "Mesto" je bilo full svinjsko, polno smeti, bajta zraven bajte... 
Za naju je bila nočna mora.


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otok Vir
20.7.2010 0:13:00   
Minea145
hei mi gremo letos na otok vir pa me zanima če so kaki party tam
tak za mlade kaki disko al pa kje kaj na prostem :)
hvala LPuser posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otok Vir
22.7.2010 19:39:35   
privez
Tud mi gremo v app.Liverić.Nimam pojma kje bi to blo na Viru.Če kdo kej ve bi mi prav pršle info.user posted image

(odgovor članu Minea145)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otok Vir
27.7.2010 10:26:47   
Sanjela
Minea,če še niste šli na Vir ti naj povem da tam glih ni za mlade diskoteke ampak se moraš zapeljati do Zatona ali pa do Zadra,da se kaj dogaja.
Privez malo pogooglaj vpiši:app Liverić otok VIr pa se pokaže kj ej to.
Pa lep dopust vsem


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu privez)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?