|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 20:08:44   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: tinispela


Mi imamo komaj 22.1. zopet pregled, tako da bom videl če bomo dobli. Punce, kaj so pri 6 mes še enkrat cepljeni (tretjič)user posted image  



yep.... Dita je bila

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 20:13:58   
SANEK1
Domen in Daviduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Šiškamiška user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Šiškomiškouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 20:15:55   
Afnica
Joj, kaj pa ta....http://mi4.shrani.si/?Lan in Lana 8m


Siskamiska....user posted image   user posted image user posted image  za tvoja sinkota.

< Sporočilo je popravil Afnica -- 13.1.2008 20:17:19 >


_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 20:21:08   
baja*
hej babike

o lepotnih operacijah: mi čisto dol visi, kaj drugi počnejo s svojimi telesi, jaz osebno si ne bi dala nič poravit, mi je čist vse ok na meni. Sem pa bla v rani mladosti zakompleksana zaradi premalih jošk (a sem edina z malimi tu al kajuser posted image ) pa me je hitro minlouser posted image  so kake pač souser posted image .

o seksu sem vam že zadnjič povedala kak je na stvariuser posted image  no zdaj je bla pavza zaradi M, za naprej bomo pa vidli, upam, da ni šlo samo za kratkoročno navdušenjeuser posted image
madejka najin slonček še vajinemu pošilja kompasuser posted image  zdaj pa bo akcijauser posted image user posted image
freycha mi nismo dobili onih tabletk, nam jih noben ni niti omeniluser posted image
čestitke Lani in Lanu za 8 mesecevuser posted image  user posted image  user posted image
siskamiska ojej revčkiuser posted image  želim da se hitro pozdraviteuser posted image user posted image user posted image  user posted image
tejči superca za fajno nočkouser posted image
tinispela rene še ni bil 3. cepljen, smo prestavli zaradi prehlada, bo pa v sredo

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 20:25:41   
Afnica
Sem obupala...gremo pa tak

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 20:48:41   
baja*
iiiiiiiiiii Afnica kak sta luuuuuušnaaaaa maladvauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ful lepo jih je videt takle skupajuser posted image user posted image  Pa kak Lan že šiba naokoliuser posted image user posted image , madonca je hiteruser posted image .

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 20:52:31   
Anonimen
Kako lepo Afnica. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Afnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:13:31   
SANEK1
Afnica, kaka ljubka malčkauser posted image user posted image user posted image
Res sta prava frajla in frajeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:25:45   
tejči77
Afnica, kakšna srčka. Vse naj za 8 mesecev. user posted image user posted image Kako čas beži.
siskamiska, enuser posted image in da bi se stanje hitro vsem izboljšalo.

Men je pa danes od sestrične sin porihtal računalnik, tako da sem spet na konju. Imam po novem Mozzilo in se še privajam.

Našo malo sem komaj uspavala tako je vedno razburjena ko kdo pride.



_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:26:23   
kapica
Hm, dino je pa bil ze tretjic cepljen, sedaj januarja ima samo posvetovalnicouser posted image . Ne vem kako da gre tu tako hitro.
Siskamiska, upam, da vam bo slo kmalu bolje, se pa grozno slisi no, da vas je vse skupaj zadelo naenkrat. Ampak boljse tak, kot pa da ste bolani drug za drugimuser posted image . Samo malo za hecuser posted image .



_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:27:10   
tinispela
Afnica, sta pa res že aktivna, pomoje jih moraš po stanovanju kar lovit!user posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:27:55   
kapica
Tejci, jaz sem tud tu na Mozilli, mi je vse bolj novouser posted image .

Dino je tudi zaspal, brez kaksnega problema, vazno, da je pojedel svojo ajdovo kasico z jabolko, da bo nocka spet mirnauser posted image .


_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:29:30   
corfu
Čer

Hvala za čestitke ob pol letauser posted image

Pri nas vse po starem, ponoči spimo, zob še nima...mož nenasitenuser posted image  zato sm pa tko mal tle, se vidi da je vikend pa je skoz domauser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:33:35   
kapica
Corfu user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:34:59   
Afnica
IZVIRNO SPOROČILO: tinispela

Afnica, sta pa res že aktivna, pomoje jih moraš po stanovanju kar lovit!user posted image


Pa ja..to moram bit skoz zraven. Če ne vsak po svoje, pa glave skupaj tiščita- kar me je pa strah zaradi znamenja, ki ga ima Lana na glavici. Rada pa vidim, da imata prostor za gibanje, saj le tako lahko trenirata. Ko pa kaj delam, ju pa selim po stanovanju. Mi vse fajn po tleh obrišeta. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:35:31   
rumba
SANEK, user posted image  če izveš za kake dobre lepotne operacija, se tudi jaz priporočam za to informacijo.user posted image  Sama nisem proti lepotnim operacijam. Če je ženska po operaciji bolj zadovoljna sama s sabo, super.user posted image  Seveda govorim o zrelih ženskah in lahko tudi moških, seveda. user posted image Jaz bi si dala odstraniti strije, ki so mi močno pojedle trebuh. Jih je....... uh kaj pa vem..... kakih 50 ziher. Bljek!
Freycha, jaz nisem nobenemu dajala fluorovih tabletk. Naša pediatrinja in zobodravnica sta proti. Sem jima pa že takoj, ko sta dobila prvi zobek začela umivati s ščetko in dodala za milimeter (ampak res malo, tolio da se vidi) otroške zobne paste. Tudi ta vsebuje fluor in kar otročki pač vse dol pojejo, ga že s tem nekaj dobijo. No, tako sta meni zdravnici svetovali.user posted image

Z dnevno zamudo, a vseeno, iz srce, Manca, Žana vse naj, naj, naj....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lan in Lana, vse naj, naj, naj... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uau, Afnica, kako sta tvoja sončka luštna. Pa da ne govorim, kako jima gre že super, Lan se že plazi, Lana tako lepo na vseh štirih. Super!user posted image user posted image  Neverjetna sta. user posted image user posted image  Ful sta hitra!
siskamiska, user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse vas!
kapica, a ajdova kašica še vedno pali?user posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:46:23   
Afnica
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

Jaz bi si dala odstraniti strije, ki so mi močno pojedle trebuh. Jih je....... uh kaj pa vem..... kakih 50 ziher. Bljek!

Pa da ne govorim, kako jima gre že super, Lan se že plazi, Lana tako lepo na vseh štirih. Super!user posted image user posted image  Neverjetna sta. user posted image user posted image  Ful sta hitra!



Strije bi jaz tudi poslala k user posted image user posted image user posted image ! Če bi bil denar, bi sigurno šle. Edino kar ni blo 'debelo' na meni, je poškodovano. user posted image
 
Rumba,...veš kakšno olajšanje je zame, ko vidim, da ni težav. Sploh pri Lanu, ki je imel možganske krvavitve na delu za gibanje. Na prvem kontrolnem UZ mi je zdravnica (preden je delala uz- pač po izvidu), rekla, da ima lahko hude težave....user posted image  In sem res veliko časa in volje vložila v telovadbo, treniranje, spodbujanje, handling pa čeprav ni kazal znakov, da bi zaostajal. Lepo mu gre.  No, Lana je pa kaka 2 tedna za njim. Sej ona že tudi plazi, sploh če telefon vidi. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:50:26   
madejka
Ja babike, resno jaz touser posted image Pa freycha nisem samo jaz kriva!user posted image

tale tvoja dva sta pa tak posrečena!!!user posted image user posted image Se jih kar nisem mogla nagledat!
ČESTITKE ZA 8 MESECEV!!!


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:53:37   
rumba
IZVIRNO SPOROČILO: corfu

Čer

Hvala za čestitke ob pol letauser posted image

Pri nas vse po starem, ponoči spimo, zob še nima...mož nenasitenuser posted image  zato sm pa tko mal tle, se vidi da je vikend pa je skoz domauser posted image


Jaz sem pa danes zvečer sama, mož je šel delat, pa tudi jaz tu visim.user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:54:29   
rumba
Afnica, kako znamenje ima to Lana na glavici? Sej si že ziher kaj pisala o tem, samo jaz sem še vedno taka zlata ribica...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:57:41   
Afnica
Rumba...ja, sem že pisala, pa si najbrž spregledla. Nič zato. To je hemangiom- žilno znamenje. Začelo se je delat 14 dni po rojstvu. Nekje do 2. leta pa izgine. Pogosteje se pa naredi nedonošenčkom.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 21:59:44   
baja*
Strije.... točno ja... sem prej prehitro napisala, da mi je vse na sebi okuser posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:01:47   
madejka
Baja mah tista tvoja enauser posted image Si še vedno lahko popolna!user posted image
Pa kje je zdaj ta tvoj slonček s kompasom... si ziher da se ni izgubil?user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:05:08   
Afnica
Baja* user posted image  
Ej, kaj zdaj z najim sprehodom po Slov. Bistrici? Malo še pa bo tam tudi dojenček, pol bom tudi jaz več tam....bom teta user posted image . Še ta mesec mogoče. user posted image
 
Aja, pa Lana je danes jedla govejo župo. user posted image  Ne vem kaj naj rečem...kosilo sva jedla, pa je sedela zraven v stolčku, cela žalostna (pa sicer sita) in ji dam malo čiste župce- sej tako ne jemo fejst slano. Pa ji začuda paše, saj je pri njej zakon sladko- sadje. In dam še malo...pol sem ji pa korenček mal z vilčko zmučkala in je bla čist divja. Sam ji nisem upala veliko dat. Probala pa je. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 22:05:52   
rumba
Afnica, hvala. Jao meni in mojemu spominu, ja sem se takoj ko sem prebrala spomnila, da si že pisala.

Strije: jaz sem jih skoraj vse fasala v 1user posted image . V vsaki naslednji so spet zacvetele v vsej svoji lepotiuser posted image . Pa sem si skozi govorila, ko bomo zaprli proizvodnjo, si jih grem odstranit.user posted image  Mogoče me bo minilo.....user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?