|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 13:38:13   
bojana2
Lana in Lan vse naj naj za 8 mesecev....frajerja...user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še ena, ki se pridružuje pri NE user posted image ...kaj čmo...

Naša nočka je bila pa kr solidna...sem po dolgem času spala v kosu 3 ure...user posted image

Glede lepotnih - sama se najbrž ne bi za to odločila, če je pa komu to tko pomembno pa naj...sam če je preveč tega pol vse že umetno zgleda...user posted image

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 14:01:44   
kapica
Punce, hvala za vzpodbudo pri neseksanjuuser posted image .
Sam ne se hecat, madejka, ce je to res, pol pa kr danes zvecer pripravi nekaj lepega in v akcijouser posted image .in jutri za domaco nalogo napisi kako sta se imelauser posted image .saj ves da so julijke radovedneuser posted image .
Freycha, pri tebi mi tud nic ni jasno kaj se dogaja, ce pa mata oba tak rada seks no. Kaj sta pa pocela ko je bila Dita pri tasciuser posted image .


_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 14:33:25   
Freycha
ja sej midva ja... sam zdej že par dni nisva, pa ne več tako pogosto, kot prej itd...

včeraj sva imela pa obiske, pa tut če bi hotela, nisva mogla user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 14:39:18   
kapica
Freycha, a za obiske das Dito vstran?Jaz bi cas raje drugace izkoristilauser posted image user posted image user posted image . Eh, mal se hecamuser posted image .

Sem pozabila vsem obmesecnikom cestitat za 6 mesecev, Lanu in lani pa za8!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 14:50:56   
poldy
spet sama visim kle gor, kr gremuser posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 15:38:50   
Anonimen
Kak je fajn malo z malim spati... Uuuu... user posted image

(odgovor članu poldy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 16:04:41   
tejči77
Freycha, mi še nismo dobili teh tabletk, sploh ne vem kaj to je. Naslednji pregled imamo pa šele aprila.
Lepotne operacije - jaz nisem za to, pa je kar ene par stvari ki mi niso všeč. Joške pomanjšat mogoče, ampak pod nož ne bi šla. So me že šival pod splošno narkozo ta drugič, pa mi je blo grozn ko sem se zbudila. Čist drugje kot zaspiš in ne veš kaj so vmes delal s tabo. Če je pa to drugim fajn za zvišanje samozavesti, pa kr naj. Če pa pomislim, da sem dec mi ne bi blo v neko zadovoljstvo se stiskat k silikonom.user posted image

In kile - eh meni so ostale 4 po porodu, tako da bom morala malo več gibat počas, da pridem do mojih 52kg. In vse je v trebuščku. Nikoli v življenju ga nisem imela, zdaj  mi je pa tako smešno ko se pogledam v ogledalo se mi zdi da vidim eno drugo babnco. Še na bazen mi ni za it. Zdaj ko dojim ne bom namensko hujšala, potem bom pa začela mlečne izdelka spet jest se bom pa prehranjevala kar po glikemičnem indeksu, kjer kile gredo kar same dol, brez kakega hujšanja in odpovedovanja. Me bolj skrbi, da bo trebušček ostal takole okrogel.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 16:40:19   
ellie
Freycha a tak...zdaj pa krivdo kar na naju vališ...ti ti tiuser posted image  sej sva predlagala, da se umakneva...pa še Dito bi odnesla zraven, če bi blo trebauser posted image  dobro da vem za naslednjič user posted image

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 16:53:27   
Freycha
sej sem napisala, da tudi, če bi hotela, ne bi mogla, ker sta bila vidva na obisku... torej, da v osnovi nisva imela nekih načrtov...

sej če vaju pa zdej daje slaba vest, jo bom pa drugič k vama zanesla, ko bova rabila malo "časa zase". Dita se je pri I. čisto super počutila v naročju user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 17:14:58   
ellie
No ti jo kar prinesi...čeprav se meni vedno bolj zdi, da jo revico uporabljata namesto kontracepcijeuser posted image

Ja sej če odmislim kak se je pri I. kislo držala...recimo, da ji ni blo hudegauser posted image  

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 17:21:18   
Freycha
na, zdej si me pa dobila.... user posted image

kaj naj, če pa imam zdej kar vsak mesec občutek, da sem noseča. Danes me je zgaga dajala, pa prsa so me bolela, pa nekaj me špika po jajčnikih itd... kaj ne bom imela potem tamale za kontracepcijo?

Sicer pa zdej komaj čakam, da spet dobim M in da si grem vstaviti mireno. No, če ne bom čakala še naslednjih 9muser posted image  ampak če mi ne bo treba in si jo vstavim, potem pa punce drage moje.... mene sploh ne boste več uspele dobiti na RR bom sam user posted image  vse za nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image


zdej pa šibam na telovadbo, da vsaj kondicijo ohranim, če je že moja tamala čisto zaprašena user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 17:23:47   
Freycha
Tašonko sem pobarala kje se potika in pravi, da je v stalnem laufu in da se bo probala najkasneje jutri kaj javitiuser posted image

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 17:27:10   
Afnica
Dober dan!
Samo prišla sem po tortice in darilca, ki ste jih Lanu in Lani podarile za uuuu shit...že 8 mesecev. user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Lep pozdrav in hvala! user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 18:09:30   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Afnica

Dober dan!
Samo prišla sem po tortice in darilca, ki ste jih Lanu in Lani podarile za uuuu shit...že 8 mesecev. user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Lep pozdrav in hvala! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image , pa vse najboljše Lan & Lana za 8 mesecev!

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 18:29:13   
bačko
Lan in Lana vse naj naj za 8 mesecev!user posted image user posted image user posted image
Samo na hitro se javim!Noči grozne!user posted image user posted image user posted image
Mi imamo cuclje od Aventa  s tremi kapljicami sem pa ji že kupila nastavek s tremi luknjicami za magični lonček in sem ji dala piti, pa ni šlo, ker prehitri ven teče.Naša ima vse dude rada.Trenutno imamo aventove do 6 meseca in jih ima rada.
Sanek
upam da bo Živa kmalu zdrava.user posted image user posted image user posted image
Žana je sitna!Grem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 18:39:29   
julij
Ojla!

Moja user posted image  spita, jaz pa po RR bluzim.
Freycha, mi smo dobili te tabletke in jih že dajem. Me pa zdaj res zanima zakaj jih ne bi dajali?user posted image  P. je rekla, da za lepše in bolj močne zobke, pa ker smo na območju kjer ni toliko flora v vodi. Se pa spomnim, ko je bila moja sestrica mala, ji mačeha ni dajala teh tabletk, pa ima mala ful lepe in močne zobke (stalne).

Kar se lepotnih tiče, sem jaz tudi mnenja, da, če je po njih kvaliteta življenja boljša, zakaj ne. Pa če denarnica zmore.user posted image

Madejka, ti to resno o user posted image ? Po porodu še nista probala? Mene je pa ful zanimalo, kakšen bo seks po porodu. Je pa res, da, ker sem imela carskega, se spodaj ni nič spremenilo. Je pa bila suša proti koncu nosečnosti (mojega zadnja dva meseca nisem mogla prepričat, da me nič ne boli in da je vse ok), pa po porodu skoraj 2 meseca, ker je čišča tako dolgo trajala.

Uh, pa danes smo bili na Zlati lisici. Imeli smo se fino, četudi nismo mogli navijat za naše punce. Najboljše od vsega pa je bila hrana v vip šotoru.user posted image  Ana je tudi uživala. Se je kar obračala, ker je vsepovsod bil tak trušč, pa muzika... Pa zaspala mi je na rokah, kar se že dolgo ni zgodilo.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 18:43:03   
julij
Seveda sem nekaj pozabila! Vse najboljše Lana in Lan, ter vsi ostali, ki ste imeli pol leta.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu julij)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 19:01:22   
Afnica
Za zahvalo pa nekaj vragolij,...

http://mi4.shrani.si/?Lan in Lana 8m

< Sporočilo je popravil Afnica -- 13.1.2008 19:06:25 >


_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 19:02:57   
anja7
Se sam mal na hitrco javm! Mi smo se vmes že pozdravl, zdej sem pa jaz spet vročična, pa z nosa teče, pa noge me bolijo,... Za popuser posted image . Se sploh noče nehat. Aja, Tilen ma dva zobka. Prvega smo otipali 29.12., drugega pa 7.01.
Mamo pa noči še vedno slabe in mam občutek, da mu že nagajajo zgornji zobki. Ja, jutr pa držte pestke, k gremo na Pediatrično-gastroenterolog.Upam, da ga ne bojo preveč matral.

Lana in Lan - VSE NAJ, NAJ za 8 mesecev.

Pa vsem ki ste v tem mesecu dopolnili  6 mesecev  en košek poljubčkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa seveda VSE NAJ, NAJ  Davidu in Domnu za 7 mesecev (tud z zamudo user posted image )

Šibam k Tilen že tečka

(odgovor članu julij)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 19:12:38   
SANEK1
Lana in Lan, vse najboljše za vajinih 8 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 19:33:46   
siskamiska
Lan in Lana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za osem mesecev. Pa seveda čestitke tudi očiju in mamici.

Čestitke tudi vsem ostalim za pol leta ( za zamudo seveda).

Stanje pri nas je katastrofalno. David ima bronhitis, Domen ima noro drisko in je ful bruhal, dons se je v klub bruhavčkov pridružil še David. Jaz sem čisto prehlajena, vse me boli in sem ko cunja, mož je tudi prehlajen, skratka imamo se fenomenalno user posted image .

Druzga ni pa nič novega user posted image .

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 19:43:27   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Afnica

Za zahvalo pa nekaj vragolij,...

http://mi4.shrani.si/?Lan in Lana 8m


Meni javi, da v mapi ni datotek ali map. user posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 20:03:00   
tinispela
Lan in Lana vse najboljše za 8 mesecev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz hvala bogu ne rabim hujšat, mi kar lepo gredo kile dol z dojenjem. Ampak mi imam preveč kože na trebuhu, tako da bom mogoče jaz rabila it na lepotno operacijouser posted image

Ma mi še kar user posted image , povprečno 1x na teden. Sicer bi jaz še večkrat, ampak user posted image  ni vedno za to...

Mi imamo komaj 22.1. zopet pregled, tako da bom videl če bomo dobli. Punce, kaj so pri 6 mes še enkrat cepljeni (tretjič)user posted image

Afnica, meni tud ne odpre posnetkauser posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 20:07:19   
Afnica
Hmmm...bom preverila.
 
Aja, pa Lanu smo pravkar odkrili 2 . zobek. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 20:07:47   
Freycha
Lan in Lana čestitke za 8muser posted image user posted image user posted image user posted image

jaooo šiškamiška, vam pa res ni lahko user posted image  en velik user posted image za boljše počutje in koš user posted image za čimhitrejšo ozdravitev vseh...

evo, jaz sem iz telovadbe, pa se bašem s piškoti user posted image  jaoo res mi ni pomočiuser posted image


(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?