|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 18:02:23   
SANEK1
Pupi in Madejka, malo sta se zmočli. Žana ne Živa, ima danes 6 mesecev.user posted image
Ampak vseeno hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 18:54:16   
julij
Babe, kje pa ste danes vse?

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 18:56:42   
bojana2
Ja kje pa ste vse...??!! Sej je dež vzunaj...user posted image ...

Sem dans nabavila mullerjeve plenice ter dm-jeve....pa mi prve niso preveč fajn - so kr mal trde..user posted image ...dm-jeve so pa mehkeee...pa da vidimo katere ne bodo prepuščale. So active fitke že čez dan prepuščale ob strani...user posted image , res pa je, da odkar jemo GH, mali veliko več in pogosteje pije kot je prej.

Corfu sta bila na koncertu??

Prej sem lih igrače mal oprala, ker vse v usta daje, zdej je mali mal zaninal za 15 min, pol pa čakamo uro 8, da se gremo kopat in spat!

Uživajte...user posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 19:51:24   
poldy
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Da sva hotela spitati Diti špinačo in purana, sva ji mogla vsako drugo žličko dajati kašico marelice in hruške. Na koncu sva kar skupaj zmešala in je odpirala usta ko mali piščanček user posted image  Raje nisem hotela probati, kako mora biti ti nagravžno, ampak samo tako sva ji hrano dol spravila user posted image



user posted image ampak sem jaz imela dons isti problem, samo da sem jaz z juho iz piščanca obupala in ji dala rajši mlečno kašouser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 19:57:29   
julij
Da vam povem, kako sem Ani uničla en bodi. No, Ana se ga je včeraj tako nakakala, da ji je čez plenico na hrbtu ven vdarlo. Sem bodi splahnila in na madeže nasula prašek. ( Tandil v prahu- Hofer) Pustila sem čez noč. Danes pa dam Anine cunjice prat in seveda ta bodi zraven. ( temno rjav H&M) Pa ga dobro pogledam in me je skoraj kap. Prašek je vso barvo dol požrl!user posted image Na hrbtu je en velik beli flek in mali flekeci tam kjer se je blago dotikalo. Kot, da sem varikino gor dala. Zdaj sem pa ta bodi v vedro z praškom zakopala. Me prav zanima kaj bo jutri. Upam, da bo celi beli. user posted image

No, šola za naslednjič, nikoli več ga ne bom sipala na cote, (sem sipala ostale praške, pa mi ni noben tega naredil), perem pa res še samo bele z njim.
Ula, tak, da ti verjamem, da ti je bodi brez namakanja lepo opral.

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 20:36:12   
baja*
Dans smo se meli prav fajnuser posted image  ful dosti smo bli zunaj, prav po pomladi mi je zadišalouser posted image  naj bo že enkrat konec te zime, mrzim jo...

zdajle grem pa en film z dragim pogledatuser posted image  mogoče se še pol kaj javim


Žana in Manca vse naj najuser posted image user posted image

(odgovor članu julij)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 20:43:59   
Ronči
Danes sem bla v šopingu user posted image  user posted image  v BC seveda user posted image  user posted image

Po polni vrečki cunjic za Klaro sem pa še malo šivala:

krojenje http://www.ringaraja.net/portleti/albumi/resizeimg.asp?src=/lokalni/upload/albumi/1108347813/AD521721AA073550BE29F6CF371B47A9.jpg&w=284&h=226


kaj za vraga bo to???

http://www.ringaraja.net/portleti/albumi/resizeimg.asp?src=/lokalni/upload/albumi/1108347813/517F457AF622EC13BD4D2963F85DF259.jpg&w=284&h=226
ekola
http://www.ringaraja.net/portleti/albumi/resizeimg.asp?src=/lokalni/upload/albumi/1108347813/D661496B2874396134C812959AD287BE.jpg&w=284&h=226

seveda ni ostalo pri enem

http://www.ringaraja.net/portleti/albumi/resizeimg.asp?src=/lokalni/upload/albumi/1108347813/0C1DFC98CD060097EF7E4019E088CAC8.jpg&w=284&h=226

in seveda žabice, levi model je Klarov, desni H&M
http://www.ringaraja.net/portleti/albumi/resizeimg.asp?src=/lokalni/upload/albumi/1108347813/46C11E0FD5A503EECF3807EA04599E74.jpg&w=284&h=226

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 20:59:30   
tejči77
Joj, Ronči, ti pa imaš čas! Si kar spretna ni kaj.
Ulla, moji se nč ne vozlajo laski. Imam pa drug problem, so tako dolgi, da ji v oči zahajajo. Me moj ves čas opozarja, da jo bo treba postrič, pa sem se upirala, zdaj se bom pa morala vdati. Ker špangice bo pa pojedla, če jih dam gor.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 21:03:07   
tejči77
baja, mi smo tudi po dolgem času bili skupaj na sprehodu. Je bilo res fino in TOPLOOOO. In mala se je končno mal naspala. Pa zjutraj smo tudi po dolgem času šli obiskat Larisino prababico.
Huh, komi sem jo potolažila, tako se je začela jokat, kar med spanjem. Zgleda da se pripravlja že peta težka noč zaporedoma.
Vam rečem, če me zdajle kdo vpraša kaj najbolj sovražim, bi rekla noči.
Spaaaaaaaaaaanjeeeeeeeeeee!!!!!

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 21:05:24   
Freycha
Tko, Dita je doma, se je prav dobro obneslo, zdej pa se "tepe" s pikapolonico user posted image , midva sva si pa malo v dobri družbi odpočila user posted image

zdej gre pa počasi v banjo in potem spat user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 21:08:51   
tejči77
kapica, me veseli, da se je na koncu vse dobro izteklo za vaju.

Še glede sterilizacije. Pet ali večminutno prekuhavanje je za mene sterilizacija, pa naj reče kdo kar če. Jaz sem prvih nekaj dni vsako flaško prekuhala, potem mi je pa patronažna rekla, da ni potrebe, da je dovolj dvakrat tedensko. In sem se po tem ravnala, nisem hotela s tem preveč komplicirat. Sem pa po prvem mesecu kupila parni sterilizator za mikrovalovko. Zadnja dva meseca pa steriliziram samo še enkrat tedensko ali tudi manj, pa vse kar je novo seveda. Bom počasi prešla kr na enkrat mesečno.
Vodo za pripravo mleka in za pit pa obvezno vsako jutro prekuham in dam v hladilnik, da imamo za 24 ur. To bom pa počela vsaj do enega leta.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 21:10:10   
majrim
ronči...eno vprašanje...kje jemlješ kroje za šivanje??user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 21:13:56   
tejči77
majrim, bom jaz ugibala, ker zdajle ronči ni tu. Lahko jih sama naredi. Ni težko po drugih bodijih. Samo za rokav moraš vedeti zakonitosti krojnega risanja. Če pa ne gre drugače pa kak star bodi razparaš.
Lahko pa da jih dobi iz revij kot je otroška Burda.


_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 21:34:24   
majrim
ja,sej ni problem...sam me je zanimalo,ker vidim,da je full pridnauser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 21:44:26   
Ronči
majrim jaz sem šele pred kratkim začela šivat...nisem glih profesionalkauser posted image . Sem pa za bodije dobila kroj, a za žabice - sem pa ene razparala in naredila kroj. O zakonitosti šivanja pa nimam tri čisteuser posted image .

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 22:12:36   
poldy
potem pa kar veselo na delo še za pusta, ronči!

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 22:13:19   
SANEK1
Mami Ronči user posted image user posted image user posted image  Bravo, jaz mam dve levi roki za take stvariuser posted image
Freycha, super za preživet dan. Paše ne? Midva sma bla zadnjič po enem letu v kinu pol pa še na pijači. Joj kak je pasalo. user posted image
Mora tašča-babi trenirat, ker imamo 26. 1. čago, oba z dragim in še ena zelo dobra prijateljica praznujemo 30.user posted image   Tak da takrat se ne pustim motituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 22:31:53   
Freycha
Mi se pa menimo, da gremo v Nasfeld smučat in ker bo to CEL dan, je traba veliko "vadbe"....user posted image user posted image user posted image  

sva pa danes prvič malecko nafutrala v postelji in jo potem kar tam uspavala. Smo namreč na odvajanju (AA pa touser posted image ) od nošenja in uspavanja na rokah in zaenkrat nama gre dobro od rok. Zdej sva spravila nočna spanja približno v normalo, tako da je ponoči nimava več v rokah ampak vse opraviva v posteljici, zdej bova pa še dnevna spanja začela spreminjati user posted image user posted image

SANEK noro pašeuser posted image  aja zadnjič sem govorila s S. in bi bila vesela, če bi šle na sprehod skupajuser posted image  a bova spet sami kavo pili user posted image user posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 22:37:27   
SANEK1
Freycha,  mene je tudi klicala pa nama časovno ni prišlo skupajuser posted image
Superuser posted image user posted image user posted image , se komaj čakam. Mogoče bomo pol že user posted image  vuni pileuser posted image . Samo da se moja mala pozdravi, pa bouser posted image















(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Julijke 2007 (3. del)
12.1.2008 23:37:06   
Anonimen
Se vidi, da je vikend.. Tugaaa user posted image

(odgovor članu SANEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 7:42:26   
Anonimen
Haha, zadnja in prva user posted image user posted image user posted image

Nočka bolj tako-tako.. Se je nevem ob kateri uri zbudil, pa sem ga vzela k sebi, se je zbujal, sem mu dudo dajala, pa čaj, zdaj pa je buden in kriči na igračke ko 100 vraga user posted image user posted image

Upam, da bo danes dan kaj boljši, za razliko od včerajšnega.. Se je samo drl, potem pa sem ga popokala na sprehod pa je spal celi 2 uri... Pa sem ga nahranila, pa je šel dalje spat... Jao...

Ronči, je moja mami čisto ista - rada šiva malemu. No, do zdaj mu je sešila dvojne žametne hlače, jopico, pa majčke.. Pa je res fajn, da imaš šiviljo pri sebi. Jaz se še moram učiti šivati.. user posted image

Tašonka, kje si? user posted image

Na vsake kvatre je nekdo pogrešan tukaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 9:09:59   
Freycha
Dobro jutro!

Nočka ok, spala je do pol petih, pa potem do sedmih in naslednjo rundo do pol devetih user posted image user posted image user posted image

vreme je grozno, počutje zaspano in lenobno, se moram spraviti nekaj početi, da se spravim v zagon. No, za začetek grem na ta veliko potrebo user posted image user posted image user posted image user posted image  sorry mal se mi meša, ker je tako kuruser posted image vo vremeuser posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 9:29:05   
SANEK1
Dobro jutro!

Živa še spi, jaz si kuham user posted image , dragi pa je spet šel pomagat. Danes samo do kosilauser posted image

Mii smo meli včeraj skoraj poplavo.user posted image
Na WC, katerega cevi menda niso ble že 30 let dotaknjene, se je nekaj zgodilouser posted image . Zdaj ne vem če si boste lahko predstavljali, ampak na sekretu nimama kotlička, ampak je taka ročka, ki jo zasukaš, da se voda potegne in pol nazaj, da neha.
Skratka sistem iz pamtivekauser posted image user posted image user posted image

In včeraj ponoči, se je ta ročka iztrgala, voda ni nehala tečt, pol smo zaprli vodo celi bajti, kar seveda več kot eno uro ne gre...  Okoli polnoči je dragemu končno uspelo zapret ventil, ki je samo za WCuser posted image user posted image user posted image

Tak, da mama zdaj bajdlek za polivanje vode. Mi ni jasno kak bo, ko bom morala na tavelkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 9:48:37   
tejči77




Sanek, kaj vse se nezgodi. In glih danes, ko je nedelja!
Freycha, berem da vi tudi odvajate od naročja. Pri nas zadeva ne deluje najbolje. Si bo potrebno velik časa in potrpjenja vzet.
Drugač se pa moram danes pohvalit. Se ne bi drugače, pa se je zgodilo nekaj neverjetnega. Prvič od kar se je Larisa rodila je spala od pol devete do pete zjutraj. Potem sem jo dojila in nazaj v posteljo, kjer je spala do sedme. Jaz sem danes res v devetih nebesih. Tako dobro nisem spala že kakšnih osem mesecev.
Sicer se dobro zavedam, da bo verjetno že naslednja noč spet težka, sem pa vesela za danes, ker si ni celo noč zbujala in jokala.
Jaz potem po peti nisem več mogla spat, ker take doze spanja nisem navajena in sem še zbudila mojga lubija, da sva nadoknadla mal za nazaj.user posted image user posted image  
Vedno bolje vam rečem.
Zdaj grem pa stanovanje pospravt, ker sta moja dva cukrčka šla k babici na obisk, jaz pa lahko končno v miru pospravim.





_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Julijke 2007 (3. del)
13.1.2008 9:51:45   
Ronči
A_R dej pokaži kaj je mama sešila.

Ta velika potreba...že šla user posted image  (če smo že pri tem user posted image )

Zdaj moram pa v štacuno naredit zalogo za ta teden. Grem vedno v soboto, včeraj mi pa ni zneslo, je zmanjkalo cajta.

Drugače pa nameravam danes delat...NIČ user posted image  user posted image  user posted image


aha, vidim da je AR na ločevalni dieti, jaz sem že opupana, trebuh imam še vedno kot v 5 mesecu, joški pa visijo...ja visijo, pa mi niso do poroda (čeprav več nisem v rosnih letih). user posted image ,
sej verjetno veste že tisto resnično anekdoto, ko je fantek rekel mami: kake lepe dolge joške imaš!! user posted image
Zdaj sem se tolk navadila na modrčke za dojenje, da ko sem imela enkrat za ven star modrc (ki je seveda sedaj  mičkeno premajhen, a sem jih vseeno stlačla notr user posted image ) sem skoraj ponorela, vse je vezalo tiščalo, v glavnem bi najkraje nazaj v moderček za dojenje skočila.
No v glavnem, če smo že pri dieti, moja zaobljuba o tem, da po novem letu ne jem sladkarij se je izjalovila. Že danes sem jedla palačinke z evrokremom user posted image   user posted image , da ne govorim o tem, kako sem pred dvemi dnevi zmazala 300g milko z lešniki user posted image  user posted image  user posted image ...
Pa itak ne smem hujšat dokler dojim (khm, user posted image )

lep dan, pa upam, da ne bo prevelika suša tu gor


(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?