|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim za pomoč
17.1.2008 22:59:51   
ROŽICI
user posted image moji sestri se je čist zmešalo, namreč stara je še 17 let..letos bo 18 in ima fanta ene 2 meseca starega 19 let.ona končuje 3 letnik..ji gre tudi bolj slabo on brez dela..na zavodu.
problem je v tem da načrtujeta in si želita otroka.mislim da sta oba še otroka.ne vem kaj naj...sem ji že rekla da ni zrela pa da naj šolo konča itak ne veta če sta za skup.
ne vem več kam pelje ta svet...zarad tega se vsi sekiramo.veselita se pa baje oba in starši to podpirajo.zato vas prosim kaj predlagate?
sem pa njena sestrauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim za pomoč
17.1.2008 23:03:17   
Vrtnica79
Si pa malo forum zgrešilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosim za pomoč
17.1.2008 23:05:03   
ROŽICI
ja pa res.user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosim za pomoč
17.1.2008 23:11:00   
lex
a maš ti otroke? če ja pol jima jih uturi za cel vikend pa naj sprobata. če bosta še potem tako navdušena sta pripravljena zanje

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosim za pomoč
17.1.2008 23:24:15   
tweetek
se strinjam z lex.... Al jo pa pošlji v kake jaslice za eno dopoldneuser posted image

Samo je pa tudi res, da so kakšne punce pač veliko prej pripravljene na materinstvo kot druge. Recimo jaz sem bila pri 17 totalen froc, poznam pa punco, ki je stara 19 let in je poročena in že drugič noseča. Pa je krasna mami in ima res ful ljubko družinico. Da ne govorim o tem da pridno dela faks. Je bila pa stara 17 ko je rodila prvo punčko in so se ji, ne boš verjela v nosečnosti strašno popravle ocene. Se je pač zresnila in pravi da ji zdaj ni čisto nič žal, čeprav user posted image ni bila planirana (je ratalo v prvouser posted image )... Nočem zagovarjat zelo zgodnjega materinstva, hočem samo povedat da se lahko tudi zelo dobro izteče... Da ne boš vsa zaskrbljena če sestra vendarle rodi...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosim za pomoč
18.1.2008 8:25:57   
ROŽICI
ja hvalaza odgovore.sam oba sta totalna froca...že po obnašanju.mislim da moraš mal tudi naprej gledat kje boš živel in kak če boš res lahko otroku vse nudil...otrok kr drago pride.

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prosim za pomoč
21.1.2008 17:46:02   
birdy
Sej jst sem tud zanosila ko sem bila stara 19 let. Prej sem bla še popoln otrok, zdej me je pa materinstvo ful zresnilo. Ni mi žal.
Rekla bi sam, da ju pusti naj se sama odločita!

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prosim za pomoč
28.1.2008 16:27:40   
ROŽICI
ONA JE 17 LET STARA ON PA 19.

poznam ena dva ki sta tud zgodaj začela ona je bla stara 16 on 19 sam se je nakoncu slabo končalo.user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prosim za pomoč
28.1.2008 16:38:04   
Lunc_a
Saj ne moreš nič naredit žal......

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prosim za pomoč
28.1.2008 16:41:59   
Anonimen
Če imaš otroke jima jih podturi za kkšn dan.
Pol nej če bo sestra pustila šolo, starši ji dajo račun za najemnino in stroške, dedcu pa že zdej če slučajno tam živita. Pa račun za hrano. Pa ukinejo nej žepnino seveda. Ker odrasli ljudje, ki hočejo svojo družino se pač preživljajo samiuser posted image . No to ji že kar prej povejte, da bo plačevala najemnino, stroške in hrano, če ne bo končala šole.

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?