|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 14:38:33   
Mojca B
joj lonib daj nehi no. Pa saj vsi včasih bleknemo ne da bi potuhtali.. tko pač je.. Na napakh se učimo! Je pa tko no čist realno, če pogledaš.. 10 otrok? Si sploh ne predstavljam kako bi jih preživeli! Res nismo eni največji reveži pa vseeno. Že zdaj se včasih sprašujem kaj za boga kupujem, da celo plačo zapravim in to brez kreditov in nekih ekstra položnic. Kurimo drva - jih Igor prštima- torej tukaj ni nič. Meso dobimo od Igorjeve mame. Se pravi, da sem pa tja kupim kakšnega purana in to je to.. in kam gre potem... no vrtec je 160 EUR-ov.. pa ostalo???!!! Se včasih res kar zamislim.. ampak tko je.

sem pa zdajle dobila klic. Moj dragi se pelje mimo Kranja in glej ga glej... Krvavec je baje v sončku... juhuhu.. sem prec boljše volje.. Torej bom le sprobala smuče!!

l.p. Mojca

_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 14:55:31   
janca77
samo na hitro se javim, ker kuham kosilo, potem pa še mal na sončka

sva imela sistematskega in so podatki naslednji:
teža:10300g
višina:77 cm
bom kasneje vpisala v seznam
kri in voda sta bila u redu, tako da zaenkrat ni problemov in tud zadovoljna je bila z user posted image , ker je vse zahtevano pokazal user posted image user posted image

berem vas kasneje
uživajte

_____________________________

Tilen, 03.04.2007
Domen, 15.01.2010

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 15:03:30   
smotka lonib
Mojčca!
 
je  fizoterapevt pokazu kakšne vaje naj delava doma, ker tam se  mu ni pustila in je jokala. je pa reku, da za njeno starost to sploh še ni pozno, ker se še ne plazi. je pa reku, da ne sme stati ampak mora čimvečkrat noge imeti pokrčene.


Thumbelina!Matevžu, ki praznuje 9 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

janca77!
tvoj Tilen je pa res velik.user posted image

za vse bolančke pa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 15:31:16   
katja pv
Popravljen seznam:

bojana1user posted image Luka Simon 23.3.2007 (R: 49 cm/3230g; 9M: 74 cm/9500g)
hariba user posted image Zoja 27.3.2007(R:54 cm/3227g;9M: 76cm/8500g)
lonib user posted image Zala 29.03.2007 (R:54 cm/3970g; 9M: 72,5cm/8400g)
katja pvuser posted image Ana 02.04.2007 (R:51cm/2950g; g; 9M: 74 cm/8490g)
valika user posted image Lara 03.04.2007 (R:57cm/4170g; ; 9M: 75cm/9800g)
janca77 user posted image Tilen 03.04.2007 (R: 55cm/3990g; 9M: 77cm/10,30kg)
marijaa user posted image Patrik 03.04.2007 (R: -; 9M: 73cm/8700g)
Gaja* user posted image Gaja 05. 04. 2007 (R:47cm/2570g; 9,5M:70,5cm/7770g)
Sabriuser posted image Taja 11.4.2007 (R:49cm/2810; ; 9M: 70cm/8800g )
aischa user posted image Anja 11.4.2007 (R:45 cm/2140g; 9M: 68 cm/8300g)
Mojčca user posted image Matic 13.4.2007 (R50cm/3340; 4M(1teden) 65/6900)
ALESSA user posted image Anel 14.4.07 (R:52cm/3930g; 6,5M:70 cm/9045g)
katikasuuser posted image Žiga, 14.4.07 (R:56cm/4390; 9M:77cm/9500g)
lilka user posted image Tinka 15.4.2007 (R: 49 cm/3240g; 6M: 67 cm/8320g)
zoom zoom user posted image Taja, 16.4.2007 (R: 53 cm/ 3630g ; 9M: 75,5cm/9300g)
*piškotek*user posted image Nejc 17.4.2007 (R:52cm/2920g; 6M: 68cm/7620g)
thumbelinauser posted image Matevž 18.4.2007(R: 53cm/3970g;; 9M: 73cm/7910g)
MojcaB user posted image Jona, 20.4.2007 (R: 52 cm/3450g; ; 9M: 70cm/8120g)
SARANIK13user posted image Sara 20.04.2007 (R:51cm,3190g; 6,5M; 67cm;7100g)
Kaštrun user posted image Lučka 22.4.2007 (R: 3600 g / 51cm; 6 m: 5915 g / 65 cm)
tejkag user posted image Lana 23.4.07 (R:51 cm/3600g, 9M:73cm/10250g)
Tinkibinki79 user posted image Aljaž, 26.4.2007 (R: 57cm/4140;; 8M: 76,5 cm/10,62 kg)
Zalbi user posted image Sara 26.4.07 (R:51cm/3510g; 9M: 73,5cm/9160g)
Taška30 user posted image Julija 28.4.07 (R:53cm/3030g; 6M:68cm/7190g)
emina83 user posted image Ajša 28.04.2007 (R:50cm/3260g; 5m 1t: 68,5cm/7830g)
juniorka user posted image Nelson 29.4.2007 (R:51cm/3550g; ; 9M: 78cm/11kg)


Vpisani so prvi in zadnji podatki, dopolnite seznam in vpišite nove mere vaših user posted image .

PROSIM, DA PRI VNOSU PODATKOV KLIKNETE NA CITIRAJ, NATO PA POBRIŠETE "QUOTE" TAKO NA VRHU KOT NA DNU.







(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 15:52:51   
juniorka
Se zmerajdogaja tle gor... sem na hitro preletela..
Mojčca- pri vas pa res ni konca, držim pesti, da bo čimboljše z zdravjem starše!user posted image zate! Moj je pa bil celo tri dni domauser posted image ! No, je zlikaluser posted image !
tejkag- sem bila v Lecleru in imajo bodyje brez rokavov za 2,5€, pa 10% dobiš nazaj oz. 11,5, če imaš kartico! Sopa ok kvaliteta, samo malo manjše št.!
zoom zoom- jaz sem rekla, nikol več novga avta na kredit!!! Sem 5 let plačevala 170€ in se mi je preveč poznalo, pa še slabo plačo sem imela od začetka(okoli 500€), pa najemnina... No, sem zdaj menjala tega polota za starga pasata, mi žre manj, registracija ni dost večja, ker se mi je popust povečal, edino cestnina je pa x2! V glavnem, še sama ne vem točno zakaj, ampak NIKOLI več kredita za avto! Mam raje malo starejšega, pa si kaj druga privoščim( to je tisti 5 letni primankljaj dopusta)!
MojcaB- uživaj na smučaju, jaz bi tudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Pa nimam opreme, pa enih 10 kg viška, da bi bla sposobna sploh se po hribu premikatuser posted image !
lonib- ja, jaz sem tudi že večkrat trpela zaradi govorjenja drugih... sedaj sem raje tiho in pozabim ( tudi mojemu sem včasih rekla kaj, kar so moji starši rekli, pa sva se pol kregalauser posted image ). Kar se pa tiče Dodi, pri veliki družini že nekaj nanesejo vsi dodatki, samo do tja je pa treba pridetuser posted image , pa mene tudi zanima, kako lahko imajo vsi smučke nove, pa vlečnico imajo doma... A res to lahko ččlovek z delom ustvari?? Ker meni se zdi, da v tej državi to ni mogoče... Sem 6 let delala cele dneve, še dost ob nedeljah(zastonj), pa imam samo avto od tega in nič drugegauser posted image user posted image  Saj po eni strani sem si sama kriva, ker sem se s tujcem poročila, ki NI SMEL delat- tri leta, dokler ni dobil stalnega bivališča, pol si je pa moral plačat delovno dovoljenje.... a je to normalno?? Vsaj delat bi lahko pustili zakonca, ne pa da moraš životarit.... Pol veste, zakaj nimam stanovanja- ker s 500€ kredita za st. ne dobiš... tudi ko je dobil službo, je pa on moral delat za 500€, ker druga ni blo...no, vsaj normalno sva pl živela. BZ, zato bomo šli verjetno v tujino, kersva oba razočarana nad to državo zaraditakih zadev, ko bi človek rad, pa ne smeuser posted image user posted image user posted image !
Včeraj me je pa kr streslo, ko sem slišala za nesrečo na Londonskem letališču, pa je na 'srečo' na drugem letališču moj pristal...
Moj je v Angliji na razprodajah ful enih čevljev kupil za malega, od Puma do nevemkaj, št. 20-23 ampak se mi zdijo ful trdiuser posted image  Imava pa ene iz Nizozemske( darilo), so pa ful mehki, na velikega ježka, firme ne vem zdaj, samo 19 št., ki jo bomo že prerasli- mu jih dam za ven, ker v termo nogavičkah ga zazebe- se ful poti in je mokro, pol pa zazebeuser posted image ..
potenje- a se vaši tud potijo kaj v nogice, pr našem je grozno, v enih nog. ga zebe, v copatkih al termoskah pa se poti( notri), sploh ne vem, kaj nardituser posted image
No, dost za zdaj, mejte se, a za tinkibinki79 tudi en velikuser posted image , upam, da se zmenita, da bo za vse najboljše..tudi midva sva že imela hude, joj joj...

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 16:02:42   
hariba
e-bay jaz sem pa na e bayu voziček marelo gledala in razmišljam, da bi jo naročila. Sicer sem pa že e sitter, ko sem bila noseča, pred kratkim pulover za Laro in pred božičem nintendo za Denisa. Ja pa rabljen sintesizer sem pa kako leto in pol nazaj. Se splača, določene artikli so ful cenejši. Jaz plačam preko paypala.
avto jaz sem rekla, da rabljenega ne bom več, da dokler ne bom imela denarja za novega se bom pač s tem vozila. Moj je zdaj star 5 let in nisem imela še nobenega resnega popravila,m razen menjave zavornih ploščic in oljnega filtra, to je pa itak potrošni material. Z starimi sem pa vedno imelo neko sranje ali z prepisom ali pa z popravili. No enkrat pri enem golfu kar z obojim. No glede prepisov je zdaj bolje urejeno in je majn možnosti.da se to pnovi.
jao tepejo se mi.

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 16:48:15   
mojčca
Sva bila prejle zunaj in je bilo super, sonček, jeee. V bolnico danes nisem šla na obisk, je šla sestra, ker je Matic tako težaven, da to ni res.

Mojca B, ja, Krvavec je bil pa danes videti čudovit.

Lonib, a vama so samo pokazali vaje in to je to. Ne bosta nič hodili na terapije, kjer terapevtka 1x tedensko z njim dela vaje????

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 16:49:22   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: taška30


Telefon in internet: zadnjič ste nekaj o tem govorile in jo nekih nizkih zneskih. Kje pa imate to? Naša položnica za Telekom (tel.+internet) znaša 60€.user posted image  


Jest imam internet paket-solo in plačujem 26 EUR. Mi pa bojo enkrat ta ali pa drug mesec priklopili na internet paket DUO , ki vsebuje internet+telefon in bom plačevala 31 EUR. Je pa ta ugodnost (vsaj kokr sem prebrala in mi je tud prodajalec povedal), da se Siolovi naročniki med seboj telefonirajo brezplačno in še 120 min pogovara imaš zastonj v telekomovemu omrežju. Drugače pa jest poleg te položnice za Siol, plačujem še položnico za telefon, ki pride cirka 20 EUR.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 16:53:26   
janca77
sem prej pozabila

thumbelina Matevžu vse naj, naj za 9 mesecev user posted image user posted image

user posted image

sedaj pa spet letimo od doma - tokrat vsi trije, gremo v Spar na Vič mal faznge kupit

_____________________________

Tilen, 03.04.2007
Domen, 15.01.2010

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 16:54:40   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: mojčca


Lonib, a vama so samo pokazali vaje in to je to. Ne bosta nič hodili na terapije, kjer terapevtka 1x tedensko z njim dela vaje????


Ti prej nisem mogla do konca napisat, ker me je mulc dol podil. Ja drug teden imava spet vaje in nama bo spet pokazal kako in kaj. So pa vaje iste, ki sem jih delala pri vanji in Nejcu. Bom pa probala naslednjič vprašati za podaljšanje bolniške ampak misli, da ni tako hudo, da bi mi podaljšali. Bom probala, sej nimam kej izgubit.

Sem pa tud jest bla prej na sončkuuser posted image .

Sem dons ful živčna (spet bom shujšala), ker sem šla po avto, da so mi tisto havbo zamenjal in sem plačala tisti 1 % odbitne franšize 210,00 EUR. Matr me je skor kkap zadelauser posted image user posted image . Jest sem mislila, da plačaš tisti % od dela, ki je poškodovan. Pol pa mi je tam reku, da plačaš 1 % od vrednosti avtomobila (20.000,00 EUR). user posted image user posted image

Moram nehat

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 17:01:05   
smotka lonib
Mojčca!
 
kako je zdej s tvojim očetom in mamo?za nazaj sploh ne uspem vsega prebrat zato mi ne zameri, če te sprašujem.

Jest sem pa mislila, da bo moja mami tud včeraj v bolnici vstala. ima pa sklepno revmo. včasih je bla cel mesec v bolnici, ker so ji sklepi na rokah zatekali in pa kolena, da je komaj hodilauser posted image . sem ji prejšni dan rekla, da niserm noseča. to pa zato, ker kadar sem bila noseča, je ona zbolela in bila v bolnici.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 17:06:28   
mojčca
Ati je doma, vse ga boli in je od pasu, ki ga je zategnil čisto črn, še vrat ima otečen in črn????

Mami pa je v bolnici, so mislili, da bo šla danes domov, ampak ful težko diha in v trebuhu ima bolečine, tako da so ji danes delali UZ in še pljuča so ji slikali. Izvidov še ni, tako da ne vemo, kako bo naprej.

Jaz pa sem tud živčna ko 100 user posted image , Matic je danes obupen, non stop joka, na terapiji sva ga samo gledali, ker jo prvič celo terapijo jokal, to se pravi 45 minut. Je bil čisto moker po laskih. Je bila terapevtka ful presenečena, kaj mu je. Ne vem, a bodo zobki, ali pa tudi on čuti vso živčnost in napetost, ki jo nosim jaz v sebi user posted image  Zaspal mi je v avtu, ko sva se peljala domov, doma pa se je zbudil. Do sedajle je vsega skupaj spal pol ure, sedajle, ko sem ga dala v sobo spati pa kriči, samo jaz rabim tudi 5 minut zase, pa če se sliši še tako grdo. Matic pa je tudi ful utrujen in rabi malo spanca.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 17:19:53   
thumbelina
MOJČCA - ZAGOTOVO ČUTI TVOJO NAPETOST, TUD JOKAT TE JE NAJBRŽ KAJ VIDEL IN MICENI TO ŠE TOLIKO BOLJ ČUTIJO....Tako da po moje je to to. Saj se bo normaliziralo, boš videla...

Zdajle smo pojedli pico, zdaj pa bluzimo. Tamalega sem zdaj začela posedat v trip trap, ker so mi ga svetovali, da je boljši kot ostali stoli in mulc res lepo sedi, čist zravnano.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 17:36:40   
katja pv
janca77 sem te kar jaz vnesla v seznam.

zoom zoom: se oproščam, sem zgleda narobe tipkala, ker sem tvoje podatke iskala na začetku in sem si jih vpisala na list, pri prepisu pa .... khm, khm so se zgleda od sreče, da vpisujem še tvoje podatke v seznam, kar zameglile oči. user posted image

*piškotek*: sem takoj za, če bomo le doma takrat ko se boš na tem koncu nahajala.

Danes je bilo tako lepo: sonce in 10 stopinj, pa nama z Ano ni uspelo iti na sprehod. Najprej sva bili na obiskih, nato pa mi je pred kosilom zaspala in spala dobri 2,5h in preden je pojedla kosilo je trajalo in trajalo in zunaj se je zmračilo. Mi je včasih prav tečno, če ne grem z malo kaj na sprehod, po drugi strani mi pa noga oteka, če jo preveč obremenjujem (zaradi zvina) in se moram še vedno pazit in nogo gor držat.

Se je pa danes Ana kobacala in dvigala okrog mize in tudi padla. Tokrat tako grdo, da je z glavo butnila v rob mizne noge in si preklala ustnico. Je kri tekla kar v potokih dokler ji nisem dala kar mokre papirnate brisačke, da jo je malo cuzala in se je krvavenje ustavilo. Mi pa ne pusti, da pogledam. Sem uspela le toliko pogledat, da sem videla, da so zobki OK. Sem bila kar malo šokirana, ko sem zagledala kri, ker sem najprej mislila, da ni nič razen buške.

mojčca: držim pesti za mamo in vam želim, da bi bila čim prej doma. glede Matica pa tudi jaz mislim, da čuti tvojo napetost in ga to spravlja iz tira. Da pustiš otroka, ki je utrujen, da joka v postelji se mi pa ne zdi čisto nič groznega. Boš videla, da bo celo zaspal.

juniorka: če ti preteče seja in ti sporočila ne pošlje v forum pritisni takoj na backspace (ne da bi zaprla okno) in potem očrni in kopiraj besedilo ter odpri ponovno odgovori in prekopiraj vsebino noter. Meni se tudi zadnje čase to dogaja, ker sploh nimam časa za pisanje - je vmes treba še za kom tekat ali tolažit.

Se še beremo.


_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 18:35:24   
juniorka
katjapv- tale backspace sem tudi jaz svetovala drugim, samo meni ne dela- mi napiše, da ta možnost ni na voljo... verjetno zato, ker se mi internet izklopi sam, če nič ne delam- ne vem zakaj, pač imamo un razdelilec, da smo dvoji lahk na netu...pr Amisu, pa zgleda ni vse poštimano!

thumbelina- sem prej pozabila, trip trap ena na rr nove original rihta po 63€..nekaj takega, če boš kupovala, naš tudi že od 6 m lepo not sedi!
airex blazino pa je nama terapevtka listek za p. napisala in sva jo dobila v trgovini z ort. prip. za vedno, ne sposojo..pol pa res šparajo pri vas, žalostno, da na otocih!
Jaz sem pa unga konjička napihljivega kupila malemu in ga tako jaha in se smeje, ga je užitek gledat..sem hotla prej posnet in vam film prpopat, pa se mi je glih zvrnu mimo, da nisem nič posnelauser posted image

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 18:36:26   
juniorka
katjapv- si vidla slike na strani plavalne zveze???

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 18:54:17   
thumbelina
Ja itak da je naša RA za bruhat. Jaz bom menjala takoj ko dobim potrdilo za podaljšanje porodniške. Bom ša za Bežigrad ali šiško: ai katera priporoča kaj od tega?
Sem pa že slišala da tale pediatrinja iz Razvojne ambulante dela za zavarovalnico oziroma vedno dela in piše kakršnekoli izvide na škodo pacientov.... Tako da ravno zdajle ko pišem, se mi zdi da bi bilo bolje, če grem takoj zamenjat razvojno, ker tole ni nič....

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 19:00:54   
mojčca
No, da vam povem, kaj je bilo sedajle. Sem dajala Maticu večerjo in ker je bil že neomejeno tečen, sem mu na računalnik naštimala muziko in sicer sva poslušala od Karme: Šuti moj dječače plavi. Manca se pa na blazini lepo igra in ko je bil referen, je prav lepo začela peti. Jaz sem jo samo poslušala. Če bo moj slišal, kakšne pesmi poje, ojej, jih bom slišala. Si ga kar predstavljam: rajši jo nauči slovenskih, ne pa da poje hrvaške user posted image . Ja kaj pa naj naredim, če sva ta komad večkrat poslušati in se je punca naučila besedila. Bom od sedaj naprej bolj previdna pri izbiri glasbe, ko bo Manca zraven.



_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 19:13:54   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: mojčca

No, da vam povem, kaj je bilo sedajle. Sem dajala Maticu večerjo in ker je bil že neomejeno tečen, sem mu na računalnik naštimala muziko in sicer sva poslušala od Karme: Šuti moj dječače plavi. Manca se pa na blazini lepo igra in ko je bil referen, je prav lepo začela peti. Jaz sem jo samo poslušala. Če bo moj slišal, kakšne pesmi poje, ojej, jih bom slišala. Si ga kar predstavljam: rajši jo nauči slovenskih, ne pa da poje hrvaške user posted image . Ja kaj pa naj naredim, če sva ta komad večkrat poslušati in se je punca naučila besedila. Bom od sedaj naprej bolj previdna pri izbiri glasbe, ko bo Manca zraven.




probaj ji dati poslušati kakšno kitajsko pesmico in potem čakaj na reakcijo tvojegauser posted image user posted image .

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 19:27:22   
hariba
Eh mojčca nič se ne sekirat. Bi se jo pa kje drugje naučila, recimo v vrtcu. ne poslušajo v vrtcu zmeraj le otroških pesmic, pa tudi, če jih  pa drugi otroci kakšno tako v vrtec prinesejo. Se še zdaj spomnim, da je moj tavelik, ko je imel malo čez 3 leta se naučil od ene punčke v vrtcu:Ne boš ti meni zizike majal" Takrat je bila ta pesem moderna. A on ni pel zizike, temveč lizike. Se je njemu ta izraz zdel bolj domač ali pa je tudi mala narobe pela. Pa še celo tašči jo je za riojstni dan zapel. Sva mu rekla, da mora dat darilo in čestitat, on je pa še pet začel. V skupini v vrtcu od tamalga so se pa takrat, ,ko je bila popularna:u kaka ritka" drli mulčki ta refren puncam, ki so tam mimo iz srednje šole hodile.
Mojčca ti si akr vrti ta komad, če boš potem kaj boljše razpoložena. Držim še zmeraj pesti, da tvoja starša čuimprej okrevata.
thumbelina zavarovalnica ji plača zato.
Zoji sem dala pa prvič šmorn zajest, ga je sama jedla, zdaj bi naenkrat vse sama jedla,jaz pa sem ji še vmes potisnila v usta kako žlico čežane, da jer šlo lažje dol.
katera uporabnica pa rihta trip trap stolčke po tej ceni?

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 19:50:17   
Mojca B
Mojčca: ma ne sekiraj se. jaz mam bolj otročjega deca, pa je naučil Gaja uno pet:'' Franca pr mjan, Micka pr tjab ajajaj je luštn...!'' Tko, da..Saj pol sem huda ampak lih tistih 5 min. k mata do vrtca pa iz vrtca se takalih traparij učita. A ja še Matic. po moje tud tvojo znerviranost čuti.... Na žalost smo prenašalke razpoloženja na naše user posted image ...

Punce midva imava spakirano že vse. Rezervirala sva tud sobo na Krvavcu. Tko, da.. Moj prav, da sonce je pa on rezerviral.. Zjutraj peljeva še Jono v Trb k našima dvema in pičiva na Krvavec.. joj kolk že komaj čakam!! Saj ne vem al tega, da greva al tega, da bova smučala al tega....k pubertetnica sem zdajle.

A ja še tole. Mi je Novalaca zmanjkalo. In Joni naredim gres na običnem melku. Jok brate ... ni šans, da ona to spije.. Oki pol pet pa lačna spat!! Itak se bo čez dve urci zbudila, pa bo spet navadno mleko...joj, joj...mah saj bo..



_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 20:15:45   
thumbelina
He he kaj je moj nauču hčerko. Sem bl ajezn akot ris:
1. Kuža laja, pes prdi, starga deca srat tišči.
2. KOlk je ura tok da se mačka pocura, mal še počaka, pa se pokaka.

Saj sem rekla, ko bo v vrtcu kaj takega zdeklamirala, pa kr ti pejt na zagovor.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 20:46:47   
*piškotek*
Evo še mene user posted image

Sva bila v razvojni - super! Je kar debelo gledala - a tako že sedi, a tako se že kobaca, a tako že vstane, a tako že stoji ... ???? Mi je bilo po eni strani ful smešno, ker sploh ni vedela kaj naj dela z njim. Smo opravili v 15 minutah vse! Vse ji je pokazal kaj zna in ga je zelo pohvalila. Ampak - nekaj je pač mogla najdit in pač je najdla - kao user posted image
Ko začne vstajat, naj bi ga učila da vsakič vstane na drugo nogo. Mislim, halooo? Pa saj se vsak normalen človek vstane ponavadi na eno in ta isto nogo, na tisto ki se navadi. In zdaj bom non stop letala za njim in mu gledala katero nogo dvigne, al kaj? Vstane pa v minuti tudi 100 X če je pri volji. Pa ne me narobe zastopit, ne da se mi ne da, ampak mislim da to je pa že mal preveč, pa da se mi še zaradi tega začne skoz dret, ker bom gledala ga pod nogice, a je bila zdaj leva ali desna. Mislim sploh pa ne zastopim, ker ga je takoj pohvalila, joj kako lepo vstane.

Nisem čisto vsega brala za nazaj, sem samo na hitro preletela, tako da se opravičujem, če bom kaj izpustila.

Mojca B: uživaj na smučanju, sem ti kar malo fouš, jaz bi tudiiiii user posted image

Thumbelina: vašemu Matevžu pa vse naj naj za 9 mesecev user posted image user posted image
Razvojna: midva hodiva v Šiško k dr. Drobež (mislim da sem prav si zapomnila) in meni je ona kar všeč kot zdravnica. Kako je pa na terapijah pa ne vem, ker mi nismo hodili. Za tiste blazine pa sem tudi jaz slišala da jih dajejo na recept in se dobi v trajno last in ne samo na izposojo (jo je moja kolegica dobila)

Juniorka: našemu se tudi nogice potijo, imava enak problem kot ti.

Mojčca: drži se, držim pesti tudi da pride mami čimprej domov in da bo z obema vse OK user posted image  Matic pa sigurno čuti tvojo žalost, ker se vse prenese na naše čmrljčke. Manca ima pa dober okus za pesmi user posted image  Nimaš kaj, saj se bo tako verjetno še marsikatero "neumnost" naučila. Se pa strinjam z Lonib - daj kaj kitajskega, pa da jo pol slišimo user posted image

Katja pv: boga mala user posted image , je mogel bit pa kar šok, ko si videla kri, jaz bi tudi prvo zobke pogledala. Samo da ni bilo še kaj hujšega.user posted image

Lonib: upam da vama z Zalo vaje uspejo in da bo na terapijah boljše. Jaz je danes sploh nisem upala vprašat zaradi podaljšanja porodniške, ker je mali res tako vse uredu pokazal, da sem si mislila da me bo kar kam poslala le ji samo omenim, ker mi je že pred tem rekla, če sploh vem koliko otrok je v tej starosti, ki še plazit ne znajo (pa sem si mislila - vem ja - jih kar nekaj "poznam") Zato si nisem niti upala tečnarit.

Tako, sedaj pa grem še malo k mojemu user posted image  na kavč, potem vas še malo "počekiram" in nato spanjeeeee.....


_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 21:09:30   
Anonimen
pozdravljene!
joj, kako je ta naša mala ena tečka gratala.... samo bi se nosilauser posted image . še najlepše mi je na sprehodu. sma zato že dopoldan šle na eno kratko turo, pa popoldan po kosilu tudi. sem prišla taaaaaaako utrujena domov. pa od tega sitnarjenja in jamranja me je že kar malce glava bolela. potem pa se še eva spomni, da bo pa ona tudi dojenček, se je vrgla na vse štiri in nekaj stokala in jamrala in napol govorila. sem to enih 15 minut prenašala, potem pa sem jo lepo prosila, naj neha, ker bi mi drugače še glavo razneslo.
ja, moj pa je našo evo naučil same narodno zabavne. prvo pesem, ki jo je znala je bila od gernjakov - tam doli na vesi. in to je prepevala vsepovsod. taktrat je bila stara komaj 1,5 leta. saj po eni strani sem bila tudi jaz ponosna na njo, da je že tako mala vedela pesem na pamet, ampak bi mi bilo ljubše, če bi vedela kako otroško.  saj pozneje pa sem nabavila romano kranjčan, in se je to vrtelo in prepevalo.... sem bila kar pozorna na to, če je imela romana kje kakšen koncert in smo sveda leteli na koncert.
moj oče pa je naučil mojo sestro pesem: sraka ima dugi rep, pisano ma perje, pazite se gospoda, da vas ne poserjeuser posted image . in ko je bila uboga reva v vrtecu, in je vzgojiteljice rekla, če ve kdo kako pesmico, je dvignila roko in tole zapela. je rekla učiteljica najprej "lepo". potem pa spet, če kdo ve kako pesmico, in spet ona roko v luft, in spet ta isto pesem. potem pa je vzgojiteljica rekla, da naj doma pove mami, da jo lahko naučimo še katero drugo pesemuser posted image

(odgovor članu *piškotek*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 21:13:58   
Anonimen
juniorka - naši mali se tudi nogice potijo - ne vem po kom ima to - mogoče po očetuuser posted image

mojca B - uživajuser posted image user posted image user posted image . jaz ne vem smučati. me moj nagovarja, ampak me je malo strah, da se bom vsa potrlauser posted image

mojčca - ja, naša tudi preštima, če sem živčna, je takoj tudi ona neka jokasta in cmerava. potem pa si dam masko na obraz in se delam da sem ful dobre volje... tako da na koncu tudi postanem dobre volje in pozabim za trenutek vse skrbi.....

grem pod tuš, pol pa vas še malo prečekiram.....

(odgovor članu *piškotek*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?