|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
22.1.2008 19:12:49   
Sonnja
max 81 hvala za odgovor. se pravi samo pri vnetjih?

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Marčevke
22.1.2008 19:46:11   
katj
sonja, max81 ima prav glede praške paste.

mergetka, mi mamo jogi Alergo iz Babycentra. Ima snemljivo prevleko, notr pa peno. Srednje trdote. Men je fajn, sem ga že parkrat slekla in oprala, k je bruhal mali. Cena pa cca 70 eurov.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Marčevke
22.1.2008 19:50:00   
perp
Ojla nosečke,
Ja super tale praška pasta. Kje se jo pa da kupiti?
user posted image

margetka čestitke za nesladkornost user posted image user posted image . Kaj pa si kupila v Ikei? Oblekce? A imajo še kaj drugega za naše tamaučke?

 
max ja tale tvoj sostanovalec. Ta je pa res skoz neki lačn. Mu boš mogla najemnino al pa stroške zvišat. Ha ha user posted image user posted image user posted image

Ja kosilo. Jaz sem sicer še vedno med bolj lačnimi, vendar absolutno ne morem več tolk velikega obroka naenkrat pojesti, ker me čist želodec boli in tišči potem user posted image  user posted image . Auč

user posted image user posted image  mene tudi danes od tega sedenja že vse boli. Križ, trebuh me pa neki čudn peče al veže ali ...

Tudi jaz nisem sto procentna kdaj brca in kdaj kolca.

san tudi jaz sem se danes naročila za abdominalno dekompresijo in jo imam prvič v torek. Je pa rekla, da je ful zasedeno. Zgleda, da je res dobra zadeva.

nasy tudi mene je kar malo strah rokovanja z dojenčkom, vendar nam je danes v MŠ zagotovila, da ko bomo odhajale iz porodnišnice z našimi user posted image , da bomo že vse prijeme znale. Upam!

Arabela čestitke za opravljen izpi. Dobra si!


No jutri greva z mojim oddati papirje na CSD. Vendar me zanima (če morda katera ve) ali je potrebno dodati tudi znesek plače za januar? Ker če, potem jutri še ne bova vsega uredila?

lep večer vam žeim, miren spanec ter čim manj obiskov na WC-ju!



(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Marčevke
22.1.2008 19:51:10   
max81
ja praška pasta je zakonuser posted image user posted image user posted image user posted image


madona pri nas je pa tko pihat začel, da hr žvižga okol bajteuser posted image , prov grozn je, sem šla psa nahrant me je skor odpihnlouser posted image , pa po bajt morm kuj zdejle okna zapret, predn se nam kej razbije

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Marčevke
22.1.2008 20:50:51   
max81
Ja super tale praška pasta. Kje se jo pa da kupiti?


če maš kšno kolegico, ki dela v bolnci na kšnem oddelku naj ti jo ona zrihta, drugače se pa kupi v lekarni.....v lekarni je pakirana v tubi in jo je bolj malo notri

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Marčevke
22.1.2008 20:57:00   
max81
no ke ste zdej, sem mislila, da ste na čveku, pa nikjer nobeneuser posted image  a vse na hausa čakate al kajuser posted image user posted image user posted image

meni je ratal zdejle pospravt zgornji štuk pa kopalnco poucat, zdejle me pa mal noge bolijo od krčnih žiluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  k sej jih skasirala s kontracepcijskimi tableti pa še non stop sem v službi na nogahuser posted image user posted image , tko,da ne vem kakšna bo kej kontracepcija po poroduuser posted image



jutri pa pospravim še spodi, pol pa upam, da bo ene dva dni miruser posted image

za jutri pa ravno študiram, kam bi šli lahko na sneg, da bi pelal našo malo žabo mal na sanknje..no sej mami bo itak sam gledala lahko zravenuser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Marčevke
22.1.2008 20:59:42   
mergetka
Arabela, user posted image za izpit in ti želim, da urediš še ostalo pred prihodom user posted image .


Katj,  sem šla pogledat na BC in ima ta jogi fajn karakteristike.


Perp, hvala!

V Ikeo se mi je pa kr splačalo iti. Ful sma razmišljala o previjalni, ker bi jo rada imela nad bidejem. In sva namesto previjalne kupila kar mizo 80*60, ki se da naštimat po višini, tko da bo lahko mel pol mali mizico za igrat (če ne bo prišel kmalu še drugi user posted image ). Od tega programa imamo že veliko pisalno mizo in je ful stabilna. Pa posteljninico in obrobo za posteljico, dekco, brisački, pa one krpice za umivanje, pa hmm, ja, vrtiljak za nad previjalno in lučko. Ma, ta Ikea je men ful všeč, ker imajo dobre ideje in ni predrago. Pa tud za starejše otroke imajo kar zanimive reči za opremit otroško sobo.

Punce, House je danes! user posted image

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Marčevke
22.1.2008 21:02:24   
mergetka
Max, si me prehitela s tem dohtarjem user posted image ...


Jaz sem tud danes pospravljala po stanovanju (končno sem pospravila smrekco)  in mal cotke prelagala, spet.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Marčevke
22.1.2008 21:26:48   
marita
men je pa kolegica dala domače teranovo vino, k je kao dobro za kri. Tko da zdele s tastarmu vinčkava, pa se men že po 1 deci hoče mal vrtet. He, he, he. Grem še mal jest, da nam po enmu kozarčku pjana.user posted image

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Marčevke
22.1.2008 21:26:48   
marita
men je pa kolegica dala domače teranovo vino, k je kao dobro za kri. Tko da zdele s tastarmu vinčkava, pa se men že po 1 deci hoče mal vrtet. He, he, he. Grem še mal jest, da nam po enmu kozarčku pjana.user posted image

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Marčevke
22.1.2008 21:27:06   
max81
jest sem mogla spet jestuser posted image user posted image user posted image user posted image ...hudo......zraven pa hausa gledamuser posted image

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Marčevke
22.1.2008 21:28:32   
max81
marita....pa se ti res že pozna..koko ti je ratal 2 krat poslatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Marčevke
22.1.2008 21:54:17   
Nasy
marita, ti pa kr tkole, auser posted image na zdravje

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Marčevke
22.1.2008 22:43:14   
ursi84
FEBRUARSKE MARČICE 2008:

27.2.08:
user posted image
Nasy , 1. user posted image , 30. let; Ljubljana, user posted image

29.2.08:
user posted image Mala zelena , 2.user posted imageuser posted image (OT:??, +12 kg)
user posted image Ursi10 , 1.user posted image ,  user posted image


_________________________________________________

MARČEVKE 2008:

1.3.08:
user posted image TENDAI , 2.user posted imageuser posted image
user posted image marita , 2.user posted image , 30 let; Mojstrana, user posted image , ( OT: 99 cm , + 10,5 kg)
user posted image sonček* , 2.user posted imageuser posted image

2.3.08:
user posted image valči3 , 2.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Azzura , 2.user posted image , 33 let, Koper, user posted image , (OT: 97 cm, +5 kg)
user posted image Ursi84 , 1.user posted image , 23 let, Brežice, user posted image - Nejcuser posted image , ( OT:117 cm, +13,2 kg)

3.3.08:
user posted image
anyas , 1.user posted imageuser posted image
user posted image katj 2.user posted image , user posted image - Rok user posted image , (OT:103 cm, +12 kg)

4.3.08.
user posted image jelči12 , 1.user posted image , 21 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Arabela , 2.user posted image , 30 let, Maribor, user posted image , ( OT: 100 cm, + 21 kg)
user posted image rebeca , 1.user posted imageuser posted image

5.3.08:
user posted image fržolček 2.user posted imageuser posted image

7.3.08:
user posted image lucalu , 1.user posted image , 32 let, Celje, user posted image , (OT: 95 cm, +8 kg)

8.3.08:
user posted image krfjolca
,  2.user posted imageuser posted image
user posted image mkonec
, 1.user posted image , 34 let, Koroška, user posted image
user posted image sonca , 2.user posted image , 26 let, Maribor, user posted image

9.3.08:
user posted image WahooRR , 3.user posted image , Ljubljana, user posted image
user posted image aleži , 2.user posted imageuser posted image , (OT:??, +6,5 kg)

10.3.08:
user posted image soncek1997, 2.user posted imageuser posted image
user posted image sonček08 , 1. user posted image , 24 let, Šoštanj, user posted image
user posted image čakajoča , 1.user posted image , 26 let, user posted image - Nik user posted image , ( OT: 114 cm, + 6 kg)

11.3.08:
user posted image *BellaLuna*, 1.user posted imageuser posted image -Lukauser posted image
user posted image *medica*, 1.user posted image ,25 let,  Jesenice, user posted image , (OT: ??, +??)
user posted image Pingvinčica , 2.user posted image , 25 let, Celje, user posted image
user posted image eva78 , 1.user posted image , 29 let, Celje, user posted image , ( OT: 97 cm, + 10 kg)

12.3.08:
user posted image Alina975 ?user posted image , user posted image

14.3.08:
user posted image Svet , 2.user posted image , 30 let, ljubljana, user posted image , (OT:98 cm, +9,5 kg)
user posted image Dadica , 2.user posted image , user posted image
user posted image roda17 , 1.user posted imageuser posted image

15.3.08:
user posted image PATRICIJA_22 , 1.user posted imageuser posted image  
user posted image štručka , 2.user posted imageuser posted image
user posted image majchika , 1.user posted image , 30 let, Celje, user posted image

16.3.08:
user posted image  meryy , 1.user posted imageuser posted image , (OT:??, +9 kg)

17.3.08:
user posted image
regrat , 1.user posted image , Postojna, user posted image
user posted image DIANA5 , 3.user posted image , 36 let, user posted image ( OT:??, + 6kg)

18.3.08:
user posted image ive , 1.user posted imageuser posted image
user posted image Metka 15 , 3.user posted image , 30 let, user posted image

19.3.08:
user posted image miska_32 , 2.user posted imageuser posted image user posted image ); user posted image +user posted image - Neva + Nejc user posted image , (OT: 110 cm,  + 10kg)
user posted image nye , 1.user posted imageuser posted image

20.3.08:
user posted image Špela100 , 2.user posted image ,user posted image - Maks ali Filip user posted image
user posted image max81 , 2.user posted image , 26 let, Jesenice, user posted image ,  ( OT: 103 cm, +8 kg)
user posted image jagoga , 2.user posted image , 30 let, primorska, user posted image , ( OT: 99 cm, +9 kg)

21.3.08:
user posted image nika29 , 2. , user posted image
user posted image hypo77 , 1.user posted imageuser posted image

22.3.08:
user posted image Balerina , 2.user posted imageuser posted image
user posted image  lina10 , 1. , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 100 cm, +7 kg)

23.3.08:
user posted image san , 3.user posted image , 29 let, ljubljana, user posted image ( OT: 105 cm, +12 kg)
user posted image T`rdeča , 1.user posted imageuser posted image
user posted image meridaub , 1.user posted image , 31 let, ljubljana, user posted image
user posted image Sonnja , 1.user posted image , 23 let, user posted image , ( OT: 114 cm, +12 kg)
user posted image ek76 , 1.user posted image , 31 let, user posted image
user posted image Taaja 1.user posted image , 27 let , Jesenice, user posted image

24.3.08:
user posted image pepr , 1.user posted image , 26 let, Ljubljana, user posted image - Neja user posted image ,  (OT: 102 cm,  +10 kg)
user posted image  Zofy , 1 user posted image , 29 let, Ljubljana, user posted image ,  (OT: 95 cm, + 10,5 kg)

25.3.08:
user posted image Lona76 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 106 cm, +7 kg)
user posted image Tejka.387 1.user posted image ; 28 let, user posted image , (OT:104 cm, + 12 kg)

26.3.08:
user posted image  Stigmata , 1.user posted imageuser posted image
user posted image  Katiandi , 1.user posted image , 28 let, Celje, user posted image , ( OT:??, +6kg)
user posted image  florc , 1.user posted image , 26 let, Kranj, user posted image , (OT:90 cm, + 7kg)
user posted image janet 
2.user posted image , 26 let, Koroška, user posted image -Nik user posted image , (OT:??, +11 kg)

27.3.08:
user posted image gaya24 1.user posted image , 25 let, user posted image

28.3.08:
user posted image  Naša črtica koraka , 1.user posted image ,28 let, Kranj, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image  Dinki , 1.user posted image , 26 let, okolica Ljubljane, user posted image (OT:99 cm, +10kg)
user posted image  ribica85 , 1.user posted image , 23 let, Dob pri Domžalah, user posted image - Kristjan user posted image , ( OT: 102 cm, +11 kg)

29.3.08:
user posted image  Vilma , 2.user posted image , 35 let, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image  Katy13 , 1.user posted image , 26 let, koroška, user posted image ( OT: 101 cm, +8 kg)
user posted image  Naja31 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image
user posted image  tejca14 , 1.user posted imageuser posted image

30.3.08:
user posted image  hope77 , 1.user posted image , 30 let, user posted image
user posted image  vtitag , 1.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT:?, +6 kg)
user posted image mergetka , 1.user posted image , 29 letuser posted image - Matic user posted image , (OT:96 cm, +7 kg)

??.3.08:
user posted image Anya , 2.user posted image , 28 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Orhideja31 2.user posted image ,user posted image





76 NOSEČK ( user posted image )




Spol:

user posted image : 23
user posted image : 21








user posted image  Marčevke, ki so nas predčasno zapustileuser posted image : Marija Po, puhica13, Ana Luna, Muca84, tvis, Frutka, biba12, tejka**, Milamay, najina pikica)



_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Marčevke
23.1.2008 6:41:45   
janet
Dobro jutro!

No danes sem pa prva.user posted image Sem hčerko za šolo spravila - jo je peljala babica, gre rada tko zgodaj, da se lahko pred poukom igra, se vidi da so s šestim letom premajhni za v šolo. Bogi so, a ne? No in tako sma se spravile, pa naj gre če želi, pa tudi zvečer uboga, pa gre ob osmih spat, da lahko zjutraj vstane.user posted image

No spali smo z bujenjem ob pol dveh za wc, nato ob pol petih, pa še zdaj bedim, tako da bom verjetno šla še malo oddremat del dopoldneva, potem pa pride še sestrica, da jo pazim, je že brez vročine, vendar so rekli v šoli, naj bo kak dan po vročini še doma (ima 6.let ).

Včeraj sem bila v MŠ, smo meli od 17h pa do 18.30 , tko da je blo za zdržat, pa psihologinja je kar fajn predavala, smo se mogli v polkrog usesti, da nas je vse vidla, je omenila, da če imamo strah pred porodom oz. bolečino ali kaj podobnega  naj se z njim soočimo - ko bi le bilo tako lahko to naredit. No predavanje je kar hitro minilo, proti pričakovanju, saj sem mislila, zdaj bo pa že morila pa razlagala na dolgo, pa ni bilo sile.user posted image

Zvečer sem pa jaz tudi gledala Housa, pa še policaje za njim. Ma serije s temi umori ful rada gledam, me pa včasih moti ker so tk pozno, tako da moj je ta teden zjutraj v službi, kar vedno zaspi sred serije, ma se mi vidi da sem že 4 mesece doma, da mam čas spati, zato se pa pritožujem, ma zdaj še lahko spimo, od marca naprej bo tako rahel spanec.user posted image

Katy13 - bol ti pašejo kratki lasje.user posted image Kk se je pa tebi zdelo predavanje?

No grem zaj še malo odležat, pa se še pol kaj tipkamo.

Lep dopoldan vsem souser posted image !!!!! Pa s čimveč sončka!!!!!user posted image


(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Marčevke
23.1.2008 7:02:18   
lucalu
Dobro jutro srečke nosečke! Kaj bo dobrega?
Mi smo danes spet dobro spali... smo kar malo potegnili. user posted image  Niti enkrat se nisem zbudila... predvidevam, da sem bila utrujena od 4-urnega sedenja v MŠ včeraj. Danes pa spet... če sem si prav zapomnila, se bomo danes pogovarjali o zobeh in o dojenju.
No, zdaj grem počasi na sprehod, potem pa še kavica, preden odrinemo v MŠ.
Hvala vsem za tolažbo včeraj, posebaj tebi Vilma in tebi san, vidve sta me res pomirili! user posted image
Pridne bodite punce, božajte bejbije in javljajte se!

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Marčevke
23.1.2008 7:55:01   
Nasy
Zdravo punce! Jaz sem še kar spala danes, če ne odštejem pohodov na WC na vsaki dve uriuser posted image pa sanje so me nekaj morile, pa nič v vezi z dojenčkom ali podobno, kar nekej brezveze.
Je sinoči katera gledala na TV3 oddajo o dojenju? Mene je skoraj kap, ženska je dojila 7 let staro punčkouser posted image a je to normalno? Zame ne, pa ne vem, sem jaz čudna?

Lep dan se dela, sonček bouser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Marčevke
23.1.2008 8:24:36   
san
janet, a tvoja sestra in hči sta skoraj isto stari? zanimivouser posted image

lucalu, jaz imam ravno zato mojo g rada, ker me nikoli po nepotrbnem ne straši, kadar sem pa pri nadomestni, takrat je pa groza, ker blekne ven vse kar ji na glavo pade in sploh ne pomisli, koliko škode s tem naredi, ker po nepotrebnem straiši. no in zdej sem se že naučila, da določene stvari skozi eno uho not, skozi drugo ven.

nasy, tole je pa tudi za moje pojme pretiravanje, pa sem bila tudi sama maratonska dojilja (3 leta hči, 2 leti in še malo sinuser posted image ). tukaj ga je pa mama posračkala po moje.

zdej pa na materinsko šibam. fajn bodte, se beremo kasneje

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Marčevke
23.1.2008 8:31:53   
Vilma
Dobro jutro sonosečke user posted image
Nasy jaz sem to oddajo gledala že pred časom. In odgovor: ne meni ni normalno, da se sedemletnica še doji. Tako otrok je že v šoli in si ne predstavljam, da te punčke drugi otroci ne bi zasmehovali. Vse ima svoje meje, tudi dojenje. In najbolj bedno mi je, ko naši prevedejo angleško oddajo Extraordinary breastfeeding v To čudovito dojenje user posted image  Sej so ****njeni (pardon na izrazu!), samo zgledalo je kot da delajo reklamo za dojenje. Čisto na napačen način.

A je danes polna luna? Al pa v bližnji prihodnosti? Našega Dominika je danes celo noč metalo v luft, že tako slabo spim, no danes sem pa dežurala v njegovi sobici. Je jokal kot da bi se česa ustrašil, revček. NO pa saj bo, se bom pa popoldne mal naspala. user posted image  

A ste si že kaj določile datume, kdaj boste rodile? user posted image  Mal čudno vprašanje, sej vem. user posted image  Samo jaz imam rok 29.3. pa sem si kar določila, da bom na polno luno rodila, to je 21. 3. user posted image  Že Dominika sem na polno luno, pa si mislim no pa dajmo še v drugo. user posted image  Kr neki, saj vem, sam mal se moram tudi hecat.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Marčevke
23.1.2008 8:33:22   
Dinki
Živjo punce,
vidim, da ste bile pridne včeraj....jaz sem imela včeraj enega od najslabših dnevov od kar sem srečka user posted image ....sem zvedela, da je moji prijateljici umrl sinček in to 16 mesecev star?!?!?!user posted image user posted image user posted image  srce mi je počilo ko sem to zvedela in zdej se sam še sprašujem kako je to možno????? zakaj se take stvari dogajajo???? brez zamere, ker sem priletela s to neprijetno stvarjo....pa ravno od tega luškanega fantka sva dobila veliko stvari v posojo user posted image  zdej ga pa kar ni več.....že meni je hudo, si pa ne znam predstavlajti bolečino od mame in očeta...GROZA!

Punce, res je pomembno, da vsako sekundo uživamo v sožitju s svojimi otroci in partnerji, da smo na njih pozorni vsako minuto v dnevu, ker se ti življenje tako hitro obrne.....

pobožajte svoje bušije....user posted image



_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Marčevke
23.1.2008 8:36:57   
lucalu
Ja san, moja G je popolnoma enaka... in do zdaj se nisem zavedala kako je res dobra... Še nikoli do zdaj mi ni rekla, da kaj ne bi bilo vredu... vedno mi reče, da je vse tako kot mora bit... Saj po moje, če bi bilo res kaj narobe bi mi že povedala, ampak, če pa je kako malenkostno odstopanje, pa za njega nimkoli ne zvem. user posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Marčevke
23.1.2008 8:40:37   
lucalu
Dinki sploh ne morem verjet!!! Kaj pa je bilo narobe??? Res si ne morem predstavljat... user posted image user posted image user posted image  Adijo živci!

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Marčevke
23.1.2008 8:44:54   
Dinki
Lucalu....pa tak mali sonček je bil.....bil je s svojo babico zunaj in ga je en s kombijem ko je šel "rikverc" zadel ker ga ni videl...ni bil nič on kriv....vse skupaj je trenutek nepazljivosti.....res je treba paziti na naše male pikce, pa še to je lahko nedovolj.....Usoda? ali pač kaj drugega?...pa sej to zdej sploh ni več pomembno....

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Marčevke
23.1.2008 8:46:52   
Lona76
Dobro jutro vsem!
Dinki kako je to možno? Je bil bolan? Madoniša najbolj me razžalostijo take novice.
Ja Vilma danes je bila polna luna.
No jaz sem spala v redu, zbudila sem se samo enkrat za WC.
Učeraj pa so mi v vrtcu sporočili, da se je v sosednji skupini pojavila škrlatinka. Zdej me pa mal skrbi a je lahko kaj narobe če še jaz tega hudiča fašem? Ker je čisto možno da naš sinko tole domov "prvleče." Doma ga pa ne morem imeti, dokler to ne mine, ker sem tudi jaz še v službi, pa še to lahko traja 1 mesec tam v vrtcu.
No grem delat. Bom pol še G uprašala, mam ob pol enih pregled.


(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Marčevke
23.1.2008 8:50:15   
Arabela
Jutro!

Je čisto drug občutek če se yeeaxx
4
4

444444

444XXxxxxxxxxxxxxxxxx5 l   .1.11

če sije sonček...user posted image user posted image user posted image




_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




PEDIATER OBALA
momacus

Kateri je po vaših izkušnjah najboljši pediater na obali?

Dr. Semič (65%)

Dr. Bem (10%)

Dr. Rončevič (13%)

Dr. Sabadin (4%)

Dr. Hercegovac (9%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!