|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
23.1.2008 8:52:15   
lucalu
Pojma nimam zakaj je tako... vem pa, da mi je to ta trenutek popolnoma nepredstavljivo!!! Moje najiskrenejše sožalje staršema user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Marčevke
23.1.2008 9:04:35   
Dinki
Je čisto drug občutek če se yeeaxx
4
4

444444

444XXxxxxxxxxxxxxxxxx5 l .1.11

če sije sonček...


To maš pa prav Arabela....pa tvoja mala tudi user posted image

Hvala Lucalu....ma sej si skoz govorim, da ne smem zdej neki travmirat, da moram mislita na mojega sončka...on me zdej rabi in to veselo, ne pa zamorjeno....user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Marčevke
23.1.2008 9:17:02   
jagoga
Max81, kljub pogosti prehrani, ti pa kile kar držijo. Meni pa so kar naenkrat poskočile v enem mesecu sem šla gor za 4 kg. Bom mogla kar paziti, kaj dam v usta. Se mi zdi, da se ves čas z  sladkim bašem.

Praško pasto se sme uporabljati striktno samo na vnetih/rdečih predelih ritke. Mi smo imeli v začetnih mesecih hude probleme z vneto ritko, kljub temu, da sem pazila na pogosto previjanje in da ko se je pokakal, da sem ga takoj previla, pa veliko je bil tudi brez pleničke, ampak učinkovita je bila samo praška pasta, vse ostalo ni nič pomagalo.

Marita, meni pa je včeraj zvečer mož ponujal da skupaj spijeva teranov liker, pa sem ga nekaj kregala, da sem vendar nosečnica in da me ne sme zavajati in opijati.user posted image

Na WC pa jaz hodim ponoči na vsake 3 ure, ampak še sreča, da potem takoj zaspim. Ja, Nasy jaz sem pa sanjala, da sem že rodila in da me je moj še isti dan odpeljal domov, potem pa me je skrbelo kaj bo z menoj narobe, ker nimam zdravstvene oskrbe v tistih prvih dneh. Nasy, tudi jaz sem včeraj gledala tisto oddajo o dojenju in tudi mene je kap. Pa še premišljevala sem, če bi kaj danes pokomentirala. Včasih so Angleži še bolj ekstremni kot Američani. Zame tudi ni normalno da se pri 7 letih otrok še doji.

Vilma, jaz sem si tudi že "določila" datum porodauser posted image in to je 23.03. (rok imam 20.03.), to je točno po 9 mesecih od spočetja. Tudi prvega sem rodila točno po 9 mesecih od spočetja in to je bilo 7 dni čez rok. Pa sem mislila, da sem samo jaz čudna, pa vidim da tudi druge ženske nekaj planirajo in imajo čudne načrte.user posted image Name pa ni nič vplivala polna luna, pa je bila tudi v tistih dneh, sem šla kar čez njo.

Vse hodite v materinsko šolo, jaz pa na priprave za krst. O tej temi pa nismo še nič rekle, pa če ne želite tudi ni potrebno.

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Marčevke
23.1.2008 9:25:52   
jagoga
Dinki, tole s 16 mesečnikom, je pa ona zgodba iz poročil. Mene je že tisti dan pretresla ta zgodba, ko sem slišala to  zadevo. Pa sem mojmu razlagala, da moramo res ves čas imeti otroke na dosegu roke, ker pri takšnem navalu prometa in nepazlivosti ta dovolj le 2 sekundi. Žalostna zgodba, potem pa sem se še poskušala vživeti v vlogo  staršev, o tem pa raje ne razmišljam. GROZA

Moj tamal pa je imel včeraj vročino in je danes kar doma ostal. Danes pa je že brez vročine, bomo videli kaj se bo iz tega izcimilo.  Lahko je le trenutek slabosti, bomo videli


(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Marčevke
23.1.2008 9:33:31   
Vilma
Lucalu...nimam besed, sem poslušala o tem primeru na televiziji. NI je hujše tragedije kot če ti umre otrok. Pa tako majhen... Nimam besed res user posted image  Iskreno sožalje staršema, res mi je hudo, ko nas zapustijo tako mičkeni otročički.

Se mi je pa kar zameglilo od skrbi, ko sem brala, da je bil malček z babico. Ravno včeraj se travmirala na enem drugem postu glede moje tašče.... Ona si tako želi, da bi šla vsak dan v vrtec po Dominika. Moj malček pa 13-mesecev, tašča pa 75 let. Z enim operiranim kolenom, za drugega pa čaka operacijo. Samo ona misli, da vse zmore, bi ga šla celo z avtom, ko bi deževalo, iskat. Jaz pa se montiram že en mesec, da bi ji povedala, da določene stvari pač ne bodo šle. Evo točno takih situacij me je strah. Trenutek nepazljivosti in konec. Vsem se lahko zgodi, starejšim še malce prej.

Jagoga a nisi ti tista edina, ki se je prijavila za porod v Postojni? user posted image  No dobr sva se to odločili. Jaz pridem 21., ti dva dni za mano, dva dni bova skupaj notri, ok? user posted image  A ti boš tudi imela majhno razliko med otrokoma?

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Marčevke
23.1.2008 9:38:39   
max81
user posted image jagoga, ja res, tole rajžo mam pa res srečo, sej sem v prvo vzhajala kt en krofekuser posted image ...se vid, da morm skoz za tamalo letatuser posted image
 
spat sem šla šele ob 1h, pol pa nisem mogla zaspat, ker mi je mali tko brcal, da mi na nobeno starn ni pasalo ležat, sem se kr premetavala iz ene starni na drugo
zjutraj nas je pa že ob 8h vrgu telefon pokonc, ker nam prpelejo hladilnik, ki bi ga morali šele v petek, v petek pa dobimo sobo za malo žabiko, ki bi jo morali šele v začetku marcauser posted image user posted image user posted image user posted image upam, da ne bo vsa razštelana in potolčenauser posted image ...tole je vse skup nekam hitro
 
evo moje2 trenutno plešeta po dnevn in se zabavata, prov paše, da je moj tkole u mes med tednom doma, da ma lahko mal tamalo na čez

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Marčevke
23.1.2008 9:41:50   
Sonnja
ojej dinki.želim si da spolh ne bi prebrala tvoj post ampak to ne bi ničesar spremenilo. žalostno žalostno žalostnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Marčevke
23.1.2008 9:44:59   
mergetka
Punce, res je pomembno, da vsako sekundo uživamo v sožitju s svojimi otroci in partnerji, da smo na njih pozorni vsako minuto v dnevu, ker se ti življenje tako hitro obrne.....


Se čist strinjam s tabo, Dinki. Sožalje tvojim prijateljem in tebi user posted image .

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Marčevke
23.1.2008 9:59:03   
Katy13
Janet - hvala za pohvale. user posted image  user posted image  Sama se moram še privadit, da imam kratke lase, ker sem sedaj imela dobro leto dolge. user posted image  Predavanje, hm, drugače mi ni bilo slabo, vendar sem mnenja, da je lažje nekaj govoriti v teoriji, kot pa potem to izvajati v praksi. Sama se lahko sedaj prepričam v to, da porod ne bo nič bolel, samo sredi popadka, pa mislim, da bo to bolj težko izvedljivo. user posted image  Imela sem pa upanje, da bo prišla tudi dr. Uranjekova, vendar je na žalost ni bilo user posted image .

Drugače sem danes ponoči spala solidno, do 5.30, potem pa sem šla drugič na WC in se je moj user posted image  ravno spravljal za v službo in sem se čisto predramila. user posted image  Potem pa sem bedela do 7.00, nakar sem vstala in si pripravila zajtrk, gledala TV do 8.00 in potem zadremala do 9.00. Zbudila sem se kot cota, vse me je bolelo. user posted image

Vilma - ja, to je posledica polne lune. user posted image  A si videla, da se 29.3. tudi prestavi ura?

Lucalu in san - tudi moj G je tak, da pove tako kot je in da ne pretirava in straši po nepotrebnem. Po moje je najslabše, če G dela paniko za brezveze. user posted image

Dinki - o tem sem pa brala na netu in kar nisem mogla dojeti, da se lahko kaj takega zgodi. Čeprav si zelo pazljiv, si včasih še premalo. Sožalje staršem. user posted image user posted image user posted image  



_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu janet)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Marčevke
23.1.2008 10:10:30   
Nasy
Dinki, grozna zgodba, resuser posted image Ne morem si predstavljat..jaz že tko včasih jočem, ker me je strah, da se moji 12 letni sestri kaj zgodi, pa je že velika pupa, kaj šele takle mali sonček..iskreno sožalje! To more biti res mora za starše, si ne morem predstavljat..
Ja, glede oddaje o dojenju, sej sem razmišljala, pa kaj sem jaz čorova ali kaj s tem prevodom..ma sej jaz večkrat imam kr lepo mal na glas, da ulovim kr v angleščini, k včasih so prevodi taki da res ne veš, kako prevajajo. Res ne znam perfektno jezika ampak taki kiksi so včasih da se da razumet.
Joj, kako lep dan, moj pa dela cele dneve zdejuser posted image Nč, sama bom mogla na sprehod. Upam, da imate vse tako lepo vreme!user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Marčevke
23.1.2008 10:23:40   
jagoga
Vilma, ja jaz se bom prikazala na postojnskem konec marca. No pa naslednji teden tudi, pa do marca še nekajkrat. Drugače pa sem bila pred bolniško kar vsakodnevni obiskovalec Postojne.
Razlika med otrokoma bo pa 2 meseca manj kot 3 leta. Prvi je majski drugi pa bo marčevski.

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Marčevke
23.1.2008 10:57:49   
katj
ojla,

joj dinki, v takih situacijah ne najdem pravih besed.
sožalje staršem, čeprav zdajle jim čist nikakor ne mormo pomagat.
to je najhujša stvar, ki se ti lahko zgodi v življenju.
upam, da ima prijateljica še kakšnega otroka, ima?
jaz si tega ne predstavljam, je pa zihr lažje če imaš še enega doma, da te to pokonc drži. groza!

max81, pa kaj ne poveš....jaz sem tud dežurala do 1.30. in pol dons spala do 10h.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Marčevke
23.1.2008 11:01:41   
max81
max81, pa kaj ne poveš....jaz sem tud dežurala do 1.30. in pol dons spala do 10h.


ja sam jest sem bla že ob 8h aufuser posted image user posted image user posted image
mene je vsak večer it groza spat, ker vem, da ne bom mogla zaspatuser posted image

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Marčevke
23.1.2008 11:07:09   
katj
jaz sem pa sama doma in si lah prvoščim, pa tud zjutri sem pol zaspana in z lahkoto spim.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Marčevke
23.1.2008 11:23:42   
Dinki
upam, da ima prijateljica še kakšnega otroka, ima?
jaz si tega ne predstavljam, je pa zihr lažje če imaš še enega doma, da te to pokonc drži. groza!


Ne, žal je njun prvi in edini...tudi prvi vnuk v njihovi družini....sej bo....sem hotela iti na pogreb pa sem danes videla, da imajo v osmrtnici napisano samo v družinskem krogu, pa se mi zdi smiselno to upoštevati user posted image ....sej meni bo ziher bolje, da ne grem...

Hvala vam punce....vsem....

je pa res danes tako vreme, da me kar ven vleče iz pisarne...ne spomnim se kdaj nas je nazadnje tak dan brez oblačka pričakal. Komi čakam prve pomladanske dni s sončkom, ko bomo šle lahko na prve sprehode z našimi user posted image user posted image

Perp....si bila včeraj v MŠ? Mislim, da sva sedele skupaj, vsaj tako se mi dozdeva user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Marčevke
23.1.2008 11:24:56   
max81
madona me to zjeza ob 8h pokliče da prpele hladilnik in reče da pride čez eno uro...frisa pa od nikjeruser posted image user posted image user posted image user posted image ...ura pa pol 12h

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Marčevke
23.1.2008 11:26:31   
max81
evo cel dopoldan čakamo na sonček, zdej ga pa sploh ne bomo nč vidl, mala bo šla spat....ah

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Marčevke
23.1.2008 11:41:50   
Katy13
Tudi sama sem si privoščila sprehod po tem sončku, čeprav če pa veter zapiha je pa fejst mrzlo. user posted image  Zunaj je že čisto spomladansko vreme. user posted image  Sem pa srečala nekaj mamic z user posted image , ki so bile na sprehodu in sem pomislila, še malo pa bomo tudi me. user posted image

Sedaj sem si pa privoščila kapučino, potem grem pa likat in kuhat kosilo.

Lepo bodite in se še kaj tipkamo in beremo.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Marčevke
23.1.2008 12:30:11   
katj
pr nas je tud ful sonček, jaz sem pa notr in se učim.
vmes pa skačem k vam.

dons bom pa rižotko nardila, je že ful dolg nisem.

sem do 18h sama, moji grejo pa malega v vrtec, pol ga gre pa oči tja iskat. 

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Marčevke
23.1.2008 12:41:01   
ribica85
en lep sončen pozdravček vsemuser posted image

sem se ravno vrnila iz sprehoda, je tkooo pasal se mal po sončku sprehodt pa razmigat kosti.
sem se kr zmatrala.
a ma mogoče še kšna take bolečine kt jst - namreč na trenutke me boli vse tam na jugu, pa oteče mi vse, pol čez čas je pa spet vse ok.
a je to zato k se vezi raztezajo, pa k je povečana količina krvi?

midva sva šla pa včeri z user posted image razervirat lupinco od maxi cosija - je took težko dobit kšno nevtralno barvo. zdej mava temno modro, mislm da je še lanska barva. sej letošnje so pa spet vse tako žive. zdej čakava še na postlco,pol pa sam še vse zmontiramo v sobici, pa čakamo na prihod našegauser posted image .

no lepo bodite pridne in čvekajte še naprej, jst grem pa kuhat kosilo - bom skuhala puranje zrezke v smetanovi omakci, zraven pa široke rezance njam njam.

pa pa

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Marčevke
23.1.2008 12:57:29   
katj
ribica85, a veš da je moj marki mel na tortici za 1. rd točno tole tvojo mišo v avtu?

tole tvoje kosilce je men neki najboljšga, pa zelena solatka zraven.

(odgovor članu ribica85)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Marčevke
23.1.2008 13:05:04   
Katy13
Midva bova imela danes za kosilo pire, špinačo in ocvrtega zajca. Njami, njami. Že vem, da se bom zopet preveč najedla. user posted image

Kje pa ste vse? A se vse martinčkate zunaj na sončku? user posted image

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Marčevke
23.1.2008 13:15:52   
janet
Moje iskrene sožalje staršem. Saj tega si ne more noben predstavljat, kako hudo je.
Upam da bosta čimprej vredu, pa da se bosta odločila za drugega otroka, da bo vsaj malo omilil bolečino, čeprav izbrisat je ne bo mogel nihče. user posted image user posted image user posted image

No pravijo, da v nosečnosti naj nebi hodli na pogrebe, saj je ful stresni dogodek.

Ribica85 -mene boli vsak dan, sam boli če sem na mestu dlje časa, če ležim al pa sedim bolj dolgo, potem komaj gor vstanem, če pa ne mirujem je pa ok. Ja js tud mislim da se vse razteza, saj me v prvi nosečnosti ni nič bolelo, pa je čista resnica, da dve nosočnosti nista nikoli enaki.user posted image

San - ja moja sestra je dva meseca in pol mlajša od hčerke.user posted image Pa še sosedi smo - sem v svoji hiši, pa sošolki sta, tak da ma moja Neža skoz družbo. Je pač tako naneslo, sam kaj bi dala da bi rodila kot moja mami - v eni uri, komaj so jo do porodne sobe pripeljali, so mislili, da bo rodila v dvigalu.user posted image Nas je kar dosti, jaz (26 let) , sestra (20 let), brat (19 let) in sestra ( 6 let).user posted image Pa je lepo da nas je toliko, se v hiši vedno kaj dogaja.user posted image
Čeprav jih sama nebi mela toliko , oz. tolk pozno (sestra) - dva bota čist zadosti,  tudi glede na današnje razmere si ne moremo več privoščit, bolje da imata dva vse, kot trije premalo. Moja teorija.user posted image

Nič, mi bomo imeli za kosilo svinske kotlete pečene, sam še ne vem a bo pečen krompir zraven v pečiči, al bo dušen krompir, se mi nič ne lušta, pa obvezno paradižnikova solatka zraven.user posted image

Ma kak lep dan, sam ko je tak mrzel veter!!!Brrr. A ne, nič nam ne paše, ne dež, ne sneg, ne veter, ne oblački........................

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Marčevke
23.1.2008 13:19:36   
janet
Aja, Katy13, mene tud zravn vzemta v bolnico, da nem sama, pa malo prej bi lahk šle kot na moj PDP, kak teden prej.user posted image

(odgovor članu janet)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Marčevke
23.1.2008 13:20:27   
san
Lucalu....pa tak mali sonček je bil.....bil je s svojo babico zunaj in ga je en s kombijem ko je šel "rikverc" zadel ker ga ni videl...ni bil nič on kriv....vse skupaj je trenutek nepazljivosti.....res je treba paziti na naše male pikce, pa še to je lahko nedovolj.....Usoda? ali pač kaj drugega?...pa sej to zdej sploh ni več pomembno....


joj, dinki, katastrofauser posted image user posted image user posted image ... uboga staršauser posted image user posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?