|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam z dvema otrokoma na dopust?
27.1.2008 23:13:16   
Raho
Z enim hiperaktivnim 3,5 letnikom in dojenčico. V mislih sem imela hrvaško obalo in kak luštni apartma, ker si z dvema otrokoma ne zamišljam biti v hotelski sobi. Zanima me pa tako za prvi maj kot za poleti.
Dajte mi pomagat - napišite, kje ste bile in kako se je obneslo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam z dvema otrokoma na dopust?
27.1.2008 23:18:41   
viv_
Kaj pa family room v hotelu?

Sicer pa, poleti se malo prešvercaj po kakšnih krajših kopanjih pa pejte na dopust septembra. Miiiiiiiiiiliiiiiiiiiinaaaaa... Vsi že po službah, pa lahko pošiljaš "nagravžne" MMSje, pa še z vsakim dnem, ko je mulček večji, greš lažje.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam z dvema otrokoma na dopust?
27.1.2008 23:20:05   
Marogica
V bistvu je čisto vseeno kam, zaradi tega tvoja dva ne bosta bolj "mirna". Mi pač gledamo, da jima vzamemo dovolj igrač in ostale krame zraven, da se kopamo, sprehajamo in pač zapolnimo dan. Najlepše je zvečer, ko oba zaspitauser posted image , takrat imava midva z možem dopust.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam z dvema otrokoma na dopust?
27.1.2008 23:25:33   
Raho
Septembra ne morem, ker ima moj Organ sezono - hodi po šolah razlagat preventivouser posted image .
Pa bi jaz šla septembrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Smo pa sedaj na koncu avgusta.

Ma ne predstavljam si nas v hotelu, predvsem pa ne hranjenja na uro (mi potrebujemo sedaj kar nekaj časa, da smo nared za izhod - pa še potem, ko smo vsi že oblečeni, tamali ponadavi prijavi: Mami, jaz moram kakatuser posted image ).



Marogica - mislila sem, da je apartma prostran, da ima naš mulčk možnost gibanja, če bi slučajno bilo grdo vreme.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam z dvema otrokoma na dopust?
27.1.2008 23:28:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Marogica - mislila sem, da je apartma prostran, da ima naš mulčk možnost gibanja, če bi slučajno bilo grdo vreme.



To ni potrebno. Naša prikolica je velika 2x5 m, predšotor prav tako. Uporabljamo jo za spanje in predšotor za kuhanje. Ves ostali čas smo ZUNAJ. Torej ti ni potrebno dosti prostora v samem apartmaju.

Ta mala bo takrat stara 6 mesecev, mi smo imeli stajico, pa mali napihljiv bazenček za 500SIT, ostali čas je bil na brisači ali na ležalniku. Ni mu bilo hudega, kje pa, prej namauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam z dvema otrokoma na dopust?
27.1.2008 23:29:05   
viv_
Sej meni tudi hoteli ne pašejo...

Septembra je res fajn, ampak, če ne gre, ne gre. Nimaš kaj...

Apartma je komot, ja. Tam je lepo, Istarska vas, pri Umagu.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam z dvema otrokoma na dopust?
27.1.2008 23:50:08   
živa
Odkar smo bili z našim takrat 7,5 mesečnikom v mobilni hiški, prisegam na to. Je pa res, da so abosultno predrage, mi smo jo dobili po razpisu v podjetju moje mami na Pagu. Noter imaš kopalnico in kuhinjo in za spat, drugače si zunaj in uživaš.

Za kak fajn apartma pa žal ne vem.

Lp,

živa  

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam z dvema otrokoma na dopust?
28.1.2008 6:00:40   
Primoza
Odgovore lahko dodate kar v zgoraj pripeto sporočilo, ki se ukvarja s tem vprašanjem. Tudi vse to bom skopiral gor, ko se bo sporočilo oddaljilo od vrha.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?