|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZAVRNJENA
29.1.2008 22:04:43   
AiMa
Ob branju tako žalostnih reči ne morem reči drugega kot, da ima drugo. Mogoče se motim, ampak meni pade najprej to na misel. Pa ne zaradi kilogramov, draga anonimna. Če je zaradi tega, sploh ni kaj razmišljati- čimprej zapusti ta scenarij. Po moje ne gre za to, ker bi ti kaj rekel. Zna biti, da ima drugo in se boji priznati. Ne samo lubico...Poznam dva primera, kjer se je zgodilo točno to. Pri meni, na primer...
Ni ti treba prenašati tega. Ženske moramo biti ljubljene, zaželjene. Moj me obožuje pa nisem popolna. Imam "neženske" kilograme, ker je šlo malo preko, ampak si ne znam predstavljati, da bi minil kakšen dan, da se ne bi vsaj božala, ljubkovala, stiskala...
Če partner noče o tem govoriti, potem ni dovolj zrel ali pa ga nekaj hudo, hudo moti. Si želiš takšno prihodnost? Kaj šele bo, če že sedaj nisi srečna?


p.s. saj vem,da ne bo pomagalao, ampak v mojem obdobju "brez moških" je bil vibrator 1a. (zdaj je sicer 1b, ampak še vedno aktualenuser posted image na trenutke)

Srečno!

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ZAVRNJENA
30.1.2008 21:30:07   
MOJCA 56
Najprej se vsedita in se skušajta čim bolj pametno pogovoriti.Če to ne bo pomagalo ga postavi pred dejstvo ,da boš tak način življenja končalo.v sebi moraš najti moč za nadaljevanje in se prepričati,da nekje čaka moški ,ki te bo ljubil takšno kot si.Na tvojem mestu bi premislila o otroku s tem partnerjem,ker kaže na to ,da ni zanesljiv pa tudi to ,da nima želje po sexu mu ne verjemi.Mlad normalen moški , ki ljubi svojo partnerko se ne bo obračal vstran od nje.Sklepam ,da ima drugouser posted image . Ti pa se zavedaj , da življenje ni potica ,pač pa črni kruh in še to večkrat trd. Vedi pa, da se ljubezni  ne da izsiliti. Po dežju vedno posije sonce in tudi zate bo. Vsak dan izgubljen ne vrne se noben.lp 

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ZAVRNJENA
30.1.2008 21:36:20   
irnan
user posted image  Najboljš, da se odkrito pogovoriš z njim. Mogoč ma res sam trenutno obdobje, sam tud če je to, maš pa menda pravico vedet tud ti zakaj gre, a ne? Jaz bi mojega v takšnem primeru verjetno kar temeljito izprašala. Znajo bit včasih za vsem kr bedne zadeve. Pri mojem bivšem so se npr. dogajali moški!user posted image


(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ZAVRNJENA
30.1.2008 23:53:57   
Kepica83
mene pa je zmotil en stavek v postu od anonimne. ON SE PA V SMEHU OBRNE NA TREBUH IN TAKO NEMOREM PRITI DO....

Če bi njen dragi imel težave z erekcijo, higieno... se ziher nebi smejčkal. Očitno njega to zabava oz. mu je smešno ko te zavrne. 99.9% sem da te vara, ker zaradi kg to ziher ni. In če bi bili samo kg krivi in bi te imel rad, bi ti ziher rekel čuj draga kaj pa če bi ti kakšen kilogramček izgubila. Kar ni nič narobe če te na to opozori, saj nič slabega s tem ne misli. No če to pove na normalen in sprejemljiv način, ne pa arogantno in poniževalno. V glavnem z takim tipom si jaz nimam kaj začeti. Ti pa se nehaj poniževati in sama sebi smilit. Ogromno rib je v morju, katere te bodo vedle cenit in ljubit kot si zaslužiš.

(odgovor članu irnan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zavrnjena
31.1.2008 23:06:58   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pri svojem partnerju se počutim nesrečna,predvsem zaradi: VSAKIČ KO SM IMELA ŽELJO,DA SEXAVA ME JE ZAVRNIL.To pa je potekalo nekako takole.
pridn v spalni srajčki do njega kjer gleda tv,ga začnem poljubljat,tudi po celem telesu,želim mu ga fafati,tm se pa ustavi,Takoj izgovor da si ga ni umil,da je utrujen itd.Pol se pa v smehu obrne na trebuh in do njegovega ****a ni vstopa.
To me ne osrečuje,počutim se zavrnjena,zaradi tega sm že prejokala duša me boli.Kaj naj storim?
A sexava 2x na mesec,tudi povedala sm mu že dosti zarad tega,da si želim njegove telesne bližine,pozornosti.itd,ker jaz njemu nudim vse to,
povedala pa sm mu tudi že,da nism njegova mama,in da je on meni otrok,da mu samo kuham,perem,negujem,namreč delam mu pedikurno nog,itd.
Ker se trudiva zanosit par let,grem  oz sm narčena v mesecu maju na OBMP
Sm se pa odločila ,da ne grem dokler se ne izboljša stanje.
Kaj mi svetujete?Kako se naj jaz obnašam do njega?Ga naj ignoriram?
Zvečer jokam in zjutraj se zbudim vsa zatečena prou vidi se mi na obrazu da nism srečna.


pri temle odnosu pa neki ni čist ok... pomoje neki ne štima. Dejta se pogovort...

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zavrnjena
1.2.2008 12:28:33   
Anonimen
Po mojem, al se te je naveličo, al pa je tako si rekla 'otrok'....
probi it v postlo z drugim, pa boš vidla.
če ti bo všeč, ga steri nekam... Pa si drugega poišč...
ŽIVI SVOJE ŽIVLJENJE NE PUSTI, DA TI GA KDO KRAJŠA, DA TI NE BO V LETIH POL ŽAL KO BO PREPOZN...

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zavrnjena
1.2.2008 12:30:22   
branka87
fantov je čuda!!!   K se lahk maš tak fajn, ne pa da trpiš!!!

Ne dovoli si tega!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?