|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Anahi
2.2.2008 9:42:45   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Zelo lepo ime sam na napacnem forumu si vprasala.... Slovenke te bodo spljuvale...user posted image user posted image

Res lepo ime toda verjetno bo redkost v Sloveniji...




Sori, sam a veš, da si že mal dosadna z nami Slovenkami in vami podkarkolisežešteješ. A to je pljuvanje, če nekdo izrazi, da nekomu ni všeč ime, ki spada v čisto nek tretji svet in mu pač zveni tuje? Me prav zanima, kaj bi si mislili "tvoji" Egipčani/Muslimani, če bi en orto musliman dal svojemu sinu ime Franc ali pa Lojze.

Drugače, Maša, se mi ime ne zdi slabo, ga pa svoji hčerki ne bi dala.


ah dej no, sej ma **** prav - večini slovenk to ime ne bo všeč in bodo mele velik pripomb. to sem tud jaz rekla. so what, sej je res (kaj bi slepomišili).
in o "dosadnosti" - sej bi lahko rekli, da so podobne pripombe o dosadnosti tud dosadne, samo jaz recimo se zavedam, da če živiš v sloveniji veliko stvari zgleda drugače in če živiš v tujini, začneš mal širše gledat na svet in ljudi. in na razlike (ki btw niso nič groznega). in ker se tega zavedam (in kako slovenci na to gledajo), mi recimo tud take pripombe niso "dosadne" user posted image
in če smo slovenci, lahko rečemo "slovenci smo pa taki in taki" - to pa ne pomeni, da se štejemo za neki druzga. pismu, a zdej bomo pa neki separiral (in nismo več slovenci), samo če omeniš, da bodo v domovini živeči mel specifično mnenje? krneki..

in ja, ime Anahi bo(je) deležno dost negativnih kritik od večine slovenk - tko to je user posted image sej, mogoče bi iste kritike fasala v rusiji al pa v argentini, kdo prav da ne? user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Anahi
2.2.2008 9:49:39   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa


Sori, sam a veš, da si že mal dosadna z nami Slovenkami in vami podkarkolisežešteješ. A to je pljuvanje, če nekdo izrazi, da nekomu ni všeč ime, ki spada v čisto nek tretji svet in mu pač zveni tuje? Me prav zanima, kaj bi si mislili "tvoji" Egipčani/Muslimani, če bi en orto musliman dal svojemu sinu ime Franc ali pa Lojze.



S tem pa se prekleto strinjam. In sem tudi 100%, da njena otroka nimata slovenskega imena. In smo zopet na začektu. Dati ime, ki spada v določeno okolje.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Anahi
2.2.2008 9:54:27   
CatJa
ah dej no, sej ma **** prav - večini slovenk to ime ne bo všeč in bodo mele velik pripomb. to sem tud jaz rekla. so what, sej je res (kaj bi slepomišili).

in o "dosadnosti" - sej bi lahko rekli, da so podobne pripombe o dosadnosti tud dosadne


Ja, in? A je kdo rekel, da nima prav? Gre za njen sarkastični ton, ker se na vsaki temi, ki ni naklonjena drugačnosti (beri 'ona to razume, da nismo naklonjeni njenemu novemu/drugačnemu načinu življenja') nekaj usaja proti Slovenkam. Sem prav vesela zanjo, da je tako svetovljanska, kar nekateri na tem forumu pač niso. Ampak pač, ljudje smo različni. In v končni fazi prav, da je srečna tam, kjer živi, če je zanjo Slovenija tako blazno zaplankana.

In, sori, imam vso pravico izrazit svoje mnenje. Če mi je dosadna, kaj zdaj? Si naj luknjo v koleno zvrtam?



_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Anahi
2.2.2008 10:01:21   
CatJa
In še nekaj. Včeraj se je rodila moja nečakinja, ki bo (vsaj zaenkrat) živela v tujini, ime ji je Arwen in seveda je vsakdo od nas bližnjih najprej pomislil, joj, tako tuje ime. Pa smo se ga med nosečnostjo prav hitro navadli. Je pa zanimivo, da si je moj brat kljub temu "drznil" kritizirat ime, ki ga nameravamo mi izbrati našemu prihajajočemu članu, ki v končni fazi ne zveni tuje ne Slovencem ne tujcem. Kdo je zdaj bolj "svetovljanski"? Ali te svetovljanskega naredi zgolj življenje v tujini?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Anahi
2.2.2008 12:13:55   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Zelo lepo ime sam na napacnem forumu si vprasala.... Slovenke te bodo spljuvale...user posted image user posted image

Res lepo ime toda verjetno bo redkost v Sloveniji...



prvo kot prvo, nisem zasledila, da bi kdo pljuval po Maši, vsaka je pač povedala svoje mnenje glede imena Anahi, in če vprašaš na forumu logično, da boš dobila 300 različnih mnenj.
Po moje bi bilo kar pametno, da bi vprašala na kakem forumu od teh "Rebelde" al whatever že so, ane? user posted image Meni se zdi, da nekatere živite v svojem svetu.

Če pa že nočeš slišati, da nam ime nekaterim ni všeč, pa raje sploh ne sprašuj. Si boš prihranila "pljuvanje" user posted image In zakaj je sploh vprašala? Da bi vse skakale od navdušenja? Tega ne boš doživela, pa če daš ime npr. Maja, al pa Mojca, ki so pri nas čisto običajna imena. Vedno se bo našel nekdo, ki bo "popljuval" to ime.

NIMAMO vsi enakih okusov ne vem zakaj si tega ne zapomnite že enkrat user posted image

< Sporočilo je popravil Zamima -- 2.2.2008 12:19:28 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Anahi
2.2.2008 14:58:25   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

In še nekaj. Včeraj se je rodila moja nečakinja, ki bo (vsaj zaenkrat) živela v tujini, ime ji je Arwen in seveda je vsakdo od nas bližnjih najprej pomislil, joj, tako tuje ime. Pa smo se ga med nosečnostjo prav hitro navadli. Je pa zanimivo, da si je moj brat kljub temu "drznil" kritizirat ime, ki ga nameravamo mi izbrati našemu prihajajočemu članu, ki v končni fazi ne zveni tuje ne Slovencem ne tujcem. Kdo je zdaj bolj "svetovljanski"? Ali te svetovljanskega naredi zgolj življenje v tujini?


Arwen je fantazijsko ime - in ima pomen v izmišljenem jeziku. zdej, a ga uvrščamo v tuja imena al ne, je stvar semantike user posted image
seveda ni pogoj za svetovljanskost življenje v tujini, te pa velikokrat tujina prisili alti da pa mislit v tej smeri. men se ne zdi slovenija "zaplankana", so pa slovenci velikokrat preveč navezani na svoje ploščice v kopalnici, da se metaforno in humorno izrazim (mal za hec) user posted image

seveda ma vsak svoje mnenje o imenih - sej drugačnost je lepa. bodimo strpni - a ne pomeni Anahi ravno v arabščini potrpljenje? user posted image

torej bodimo Anahi user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Anahi
3.2.2008 14:38:01   
Kaliope
Če sem prav razumela, Maša že imaš dve hčerki - Lino in Živo? Meni se ne zdi, da bi potem Anahi pasalo zraven ... Sploh, ker če živiš v Sloveniji s tem otroku samo otežiš življenje, ker mora vedno pojasnjevat, da je to žensko ime, kako se napiše itd. Moj znanec je Saša in dela na policiji in čeprav je Saša za fanta dokaj poznana verzija tudi v Sloveniji, dobi vedno žensko uniformo ... pravi, da "zameri" staršem, da mu nista -o raje dala na koncu ... moje mnenje pač ... Mi je pa npr. Ana eno najlepših imen user posted image čeprav je zadnje čase trend po nenavadnih in predvsem izmišljenih imenih ...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Anahi
3.2.2008 15:05:11   
maša*
Kaliope (in vsem drugim)- nisem noseča in ne izbiram ime otroku. Za Anahi sem vprašala samo akko se vam zdi. Glede na to, da živim v Sloveniji mi je za naše okolje veliko drugih bolj bolj primernih iemn. Vprašala sem samo za ime če vam je všeč ali pa ne, ne pa če se vam zdi primerno ime za otroka v Sloveniji.


(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Anahi
3.2.2008 16:32:15   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: maša*

IZVIRNO SPOROČILO: StBarbara

Kako pa se to izgovori?

"Anaji" ?



jaz bi izgovorila z h-jem, torej Anahi.



mene je to precej zmedlo, glede na to, da se ne gre za ime tvoje user posted image user posted image .


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?