|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 20:26:49   
Markova
kavbojke - do 120€
- majčke al dolgi al kratki rokav - do 40€
- pulover -  do 60€
- plašč - 200€
- žabe z vzorcem - ne nosim
- moderc - do 50€
- gate - med 10-20€
- srajca - do 50€

Tako nekako. Če mi je kakšna stvar res všeč, pa tudi več. Glede na to, da ne kupujem kar vse povprek, ni panike.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 21:43:08   
pajčolanka
pa gremo...
-kavbojke do 50€
-majčke do 15€ če je več mora bit res dobra
-modrc-v bistvu mi je cena nepomembna ker če najdem dobrega pol...recmo tam do 35€
-srajce, ne nosim jih drugače pa kaj vem tam do 30€ verjetno...
-plašč zimski ma more bit res dober da dam zanja tam enih 70€
-gate, ma čimcenje, ne vem lih cene...
-puloverček-20-30€ ampak morejo bit res dobri, drugače recimo tajli vejli stane cca 13€
-čevlji za vsak dan-tam do 30€, zimski so lahko dražji, recimo do 50€
-bunda cca50€
-torbica tam do 25€ več je že oreeeeng kriza.
-trenirke-odvisno recimo tam enih 35€ mi je vredu cena.
recimo da je to to...



(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 22:03:14   
Raho
Joj, na torbice pa sem pozabila - 1x na vsake dobre kvarte, si privoščim eno torbico s slavnim G-jem znane slovenske oblikovalke torbic.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 22:03:55   
maša*
moje cene nekje:

*kavbojke: 40-60€
*hlače: 50€
*majce: 20-25€
*jopice: do 50€
*plašč:100€
*bunda: 180€
*nogavice: max.15€
*spodnje perilo: modrc: 30€, spodnje hlačke: ponavadi 3€
*čevlji (škornjov si nisem kupla, so bili pa gležnarji): 100€, športni copati: 75€


(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 22:09:59   
karamela
Odvisno od stanja v denarnici. Na neke firme ne dam veliko , važno mi je, da mi obleka pristoji in paše ter je iz dokaj kvalitenega materiala.

Nisem pa ravno po JUS-u, zato moram včasih izkoristiti pa kupiti določeno stvar tudi malo dražjo, sem lohk srečna da spoloh dobim.

V tem trenutku bi dala tudi 100 in več  Eur za škornje moje številke , če bi jih kje dobila, pa ne dobim...


(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 22:19:31   
mami_miki
jaz tud srednji cenovni razred...razen za kavbojke in čevlje dam več kot 100 eur...ok..ali tu nekje...

če pa imam kdaj več denarja, pa mi je kaj všeč.....dam tud več...imam pa mejo..

ne vem...za pulover zimski ne bi dala več kot 100 eur

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 22:38:06   
Anonimen
Tko, jaz bi dala max 20€ za hlace npr, pa 10€ za majce pa mogoce 15€ pulover user posted image Ziva groza mi je dat za cevlje vec kot npr. 50€, pa cist sem bila sokirana, ko mi je mami pred kakimi 3 leti kupila plasc za (takrat se) 26.000 sit - njej se ni zdel drag, meni pa ful. No, tko dejansko pa:

- majcke s kr. rokavi - 10€
- majce z dolgimi rokavi - 15€
- kavbojke 30€ (H&M otroske)
- fensi hlace (klasicne crne na rob in sirse spodaj, pa ene volnene sive) zal 45€ user posted image
- sp. perilo - modrc 12€ in boksarce do 6€
- pulover (npr. jopa s kapuco) do 20€
- tanjsi pulovecki - ma vec kot 15€ ne bi dala user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 22:49:06   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Joj, na torbice pa sem pozabila - 1x na vsake dobre kvarte, si privoščim eno torbico s slavnim G-jem znane slovenske oblikovalke torbic.


ccc, jaz mam pa za zdaj samo en G. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
1.2.2008 9:02:47   
Felicity
Jaz tudi nimam nekega posebnega limita za cunje.
Koliko sem pripravljena plačat, je pa odvisno od dneva in stanja na TRR.user posted image
Okvirno  koliko bi dala, so pa vedno možne izjeme, a načeloma so to max zneski, pa raje plačam manj, kot več.
kavbojke - do 120€ (izjemoma več, če so mi kot vlite)
elegantne hlače do 70€
majice/ dolge (tanke) do 30€
plašč / bunda do 250€
pulover do 60€
srajca do 60€
spodnje perilo (komplet do 45€)
sneakerske do 80€
čevlji do 100€, za škornje še malo več
žabe z vzorcem O€ - ne nosim
za torbico max do 50€ (čeprav sanjam o guess torbici že nekaj časauser posted image )

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
1.2.2008 9:57:04   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Sem tu nekje kot Magi* in Miša99.
user posted image


A to pomeni, da si kdaj sama kaj zašiješ? user posted image user posted image


Ne, to raje prepustim tistim, ki so za te stvari hodili v šolo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
1.2.2008 12:09:00   
Pobalami
Jaz dam recimo toliko kolikor se mi zdi normalna cena za neko stvar. Normalna cena pa se mi zdi nekaj takega kot tebi Lara. Če mi stvar lepo stoji in mi je res všeč dam tudi več predvsem so to kratke majčke (ne vem zakaj, kaprica pač).  Cote tudi meni ne pomenijo dosti. Za otroke se dobi prav fajn stvari, ki sploh niso tako drage. Sem pa ugotovila, da prideš lahko skozi enako dobro (denarno)- s kvalitetnejšimi cunjami, če greš v "boljšo in dražjo štacuno" kot če greš v "poceni" butik.
Najbolj na živce mi gredo s.p.-ji ki na lentiju in v italiji kupijo pofl robo in jo tuki prodajajo za normalno ceno.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
1.2.2008 12:35:44   
polona2
Ponavadi kupujem v H&M-u, torej, majčke s kratkimi in dolgimi rokavi od 10-15 evrov, mikice s kapuco cca.25 evrov, spodnje perilo H&M, te cene so vam bolj ali manj poznane, le pri kavbojkah ne morem šparat, ker jih zase res težko najdem, nisem namreč ravno po JUS-u...Pa na leto si privoščim 2x Converse ali Vans obutev po cca-60 evrov, za ostalo obutev dam manj, edino še za kakšno zimsko obutev si mogoče malo "privoščim". V glavnem, ne kupujem firm, razen pri kavbojkah in pri obutvi, pa še to niso neke hude znamke, ampak  cenovni rang do max. 80 evrov.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
1.2.2008 12:43:17   
Anonimen
Danes sem nabavila po zame fuuul sprejemljivih cenah. Take imam najraje:

suknjič - 10 evrov

hlače - 15 evrov

Jaz večkrat kaj takega kupim.

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
1.2.2008 12:59:51   
Kaštrun
evo, ker sem bila prej noseča, zdaj se pa po porodu končno na stari teži in sem si lahko kupila kaj novega je trenutno stanje "duha" v moji omari:

6 kratkih majic H&M... 5 € (poceni, dam do 20 €)
2 dolgi majici H&M... 10 - 20 € (poceni, dam do 20 €)
2 tanka puloverčka H&M... 10 € (poceni, dam do 40 €)
3 debelejši puloverji (stari že cca. 4 leta še vedno kot novi, dobila za roj. dan oz. kar naročila sem jih user posted image ).. dam do 50 €
1 kavbolke Tom Taylor... 50 € (ugodno, ampak bi dala tudi več, recimo do 80€ če bi mi bile všeč druge)
1 hlače C&A... 40 € (ugodno, bi dala tudi več, isto do 80 €)
2 sp. deli trenirk Beti... 16 € (poceni, dam do 20 € za spodnji del, za celo trenirko do 80 €)
1 jakna do kolen Vöglle... kupljena pred tremi leti, ampak je ne menjam še 10 let če se ne bo strgala... 40 €
1 bunda iz Sport2000... 40 € (za bundo sem bila pripravljena dati 100 €, zato pripišem poceni)
čevlji:
1 Tevice... 90 € (stare že 4 leta in jih tudi ne menjam, ker so mi zakon)
1 Kickerse... 90 € (stare 2 leti tudi ne menjam)
1 balerinke Camper... 86 € (ne menjam)
1 Nike superge... 50 €
2 čevlje za vsak dan (Camper in YellowCab)... 70 €
* nogavice kupujem pri eni ki jih dela, zanje dam 1,50 €/kom pa še full so pisane
* modrček večinoma od Lisce... do 40 €
* gate mi je vseeno kakšne so, samo da so bombažne, ne da mi potem rit švica user posted image

Matr sem se razpisala.

Je pa tako. Raje imam malo stvari, pa te dobre, kot pa en kup pofla, ki ga potem ne nosim!

Aja, za tamalo kupujem večinoma v H&M-u, C&A-ju in Hofru. Dokler je še mala je to čisto dobra roba.


_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
2.2.2008 21:46:02   
Anonimen
Kupim večino krat čim cenejše. Nimam pravega bogastva doma in zelo gledam na cene. Drugače pa ne vem kdaj sem nazadnje kupila kakšno firmo. Ker mi je vseeno kaj je, samo da se jaz dobro v cotah počutim.
Drugače pa za čevlje dam ponavadi malo več. Vendar tudi ne pretiravam (največ do 50, 60 E).

(odgovor članu Kaštrun)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
2.2.2008 23:05:20   
* Mateja *
Kupujem več ali manj v Italiji. Za kavbojke dam okol 20 evrov, letos sem si jih v Wit Boyu kupila za 9 e in stojijo kot ulite, še celo predolge so mi. Za maje zimske dam od 10 do 15 evrov, enako za tri četrt hlače. Za poletne stvari dam še manj, ker je cenejša poletna garderoba. Plašček do pasa je bil 25 e in je bil verjetno najdražji kos oblačila letošnjo zimo.  Čevlje kupujemo v Pitarelu in dam tam največ do 35 e za škornje, za belerinke sem dala 15 e, za poletne natikače pa od 10 do 20.
Za tamalega ne šparam. Vedno ima cicibanov obutek, zdej si je privoščil nove Pumice. za oblč ima od Clara, Sevila al pa kar kupimo v Italiji, imajo svoje znamke. Za moža pa je odbvisno kje dobim kaj, ker je močnješi, običajno je od Tom teilor in s oliver.
Imamo veliko cunj, sploh Nejc, ampak kaj ko tako hitro raste. jaz pa sem nora na nakupovanje ampak v nekem pametnem rangu. Nikoli ne gremo npr. v šoping v Ljubljano, ker se  mi zdijo cunje tam gor zasoljeno drage. Jih pa veliko tako dela tle na našem koncu-izlet v LJ. Mi gremo raj do kitajcev, vsake kvatre celo v Trs k njim in nakupimo.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
3.2.2008 20:57:48   
Ženkica
No, pa še jaz:

- kavbojke: do 40 eur (se mi je zgodilo, da sem na razprodajah dobila ene za 11 eur, čisto slučajno in so res super; so pa imeli samo še male številke, zato so jih znižali za skoraj 70 %)
- škornji (obvezno usnjeni): do 120 eur
- čevlji: do 40 eur; superge: do 80 eur
- majčke z dolgimi/kratkimi rokavi: od 5 do 10 eur
- puloverji/jopice: do 30 eur
- letos dobila na razprodaji dolgo bundo za 20 eur ; jeseni pa tako kratko, zimsko jakno za 100 eur,
- modrčke in tangice ali navadne spodnje hlačke kupujem v H&M-u; cene so ugodne

Če potegnem črto; ponavadi gledam, da stvari niso preveč drage, ker sem kar "rahlo" odvisna od šopingiranja, vendar če mi je nekaj zares zelo zelo všeč, si to tudi navadno privoščim, dostikrat se prej raje posvetujem z možem - ponavadi potem on časti. user posted image
Aja, pa gledam ful na materiale; če ni bombaž takoj zašvicam.

Preveč dnarja za en kos cunje mi je škoda dat, še posebej zato, ker se kmalu naveličam.

Aja, za hčero kupujem v H&M-u, C&A-ju, Kik-u. Zadnjič sem ji kupila trenirko v Turbo Limaču in mi je bilo ful žal, ker je izpadla totalen šit.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
4.2.2008 2:42:05   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Sem tu nekje kot Magi* in Miša99.
user posted image


Tudi zame velja nekako to.
Drugače nakupovanja ne maram in ponavadi kupim tisto, kar opazim mimogrede, kar mi je všeč in mi seveda paše. Ne kupujem  pa 'kr neki', ampak
sem kar izbirčna..no, kdo pa ni za svoj dnar.
Malo bolj potratna sem glede oblačil za fitness (tega nočeš vedetuser posted image  ).
čav

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?