|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zadnjica
13.2.2008 9:17:49   
Anonimen
jaz se strinjam da je rit za pederčke, oni ne morejo drugam žgati kot v to luknjo!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: zadnjica
13.2.2008 23:02:41   
Anonimen
boli,boli vednouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: zadnjica
13.2.2008 23:08:13   
Anonimen
To pa verjamem!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: zadnjica
14.2.2008 19:14:39   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz se strinjam da je rit za pederčke, oni ne morejo drugam žgati kot v to luknjo!user posted image user posted image user posted image user posted image

Hm. Hvala za to informacijo.
Jaz pa mislo da pederi žgejo v usta.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: zadnjica
14.2.2008 22:32:15   
Anonimen
Ja sej kdaj falijo luknjo tud v usta šopajo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: zadnjica
15.2.2008 19:56:55   
Kaliope
Mene to sploh ne mika ... niti malo. Hvala bogu, da tudi mojega ne (čeprav, btw, se mi zdi, da zato, ker analni seks bolj povezuje z geji user posted image )  Ko me včasih kaj heca v tej smeri, mu vedno rečem, da to luknjo imamo vsi - naj najprej on proba (in njemu bi ob dejstvu, da je prostata blizu, mogoče res pasalo), potem pa bom še jaz. Pa je zadeva hitro zaključena user posted image   vsak naj počne, kar mu paše, ne user posted image

aja, pa iz enega drugega foruma se spomnim dober odgovor enega tipa, ko se je pojavil kao protiargument, da ženska nima nič od tega, če bi tipa s kakšnim vibratorjem analno zadovoljevala - je napisal, da njegovo hudo vzburja, ko vidi, kak njemu paše, kak se mu penis vstaja in napenja, brez da bi se ga ona tam dotaknila, itd. ... in to se mi res zdi dober argument. Mene npr. fejst vzburja, če vidim, da je moj res zagret user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: zadnjica
19.2.2008 0:45:03   
piščanc
men paše, in sploh ne boli, če sprostiš mišice. oz. ne sme boleti. ki se morajo enako razpreti za drek. in ko se razprejo, ne gredo tak hitro nazaj. in res je, da je to vrhunec, nekaj boljšega. ker moraš biti res vzburjen, res moraš biti za. da si res pohoten, da partnerja izkoristiš za svoj užitek. ja, tudi ženske imamo precej užitka pri temu, ampak samo če se res prepustiš. orgazem je pa na kubik. ampak kakor kdo

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: zadnjica
19.2.2008 7:22:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

men paše, in sploh ne boli, če sprostiš mišice. oz. ne sme boleti. ki se morajo enako razpreti za drek. in ko se razprejo, ne gredo tak hitro nazaj. in res je, da je to vrhunec, nekaj boljšega. ker moraš biti res vzburjen, res moraš biti za. da si res pohoten, da partnerja izkoristiš za svoj užitek. ja, tudi ženske imamo precej užitka pri temu, ampak samo če se res prepustiš. orgazem je pa na kubik. ampak kakor kdo


Drek gre v kontra smeri. user posted image

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: zadnjica
19.2.2008 11:00:05   
Bety upa
Nasmeala sem se do solz, ni kaj....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: zadnjica
19.2.2008 12:32:41   
srki
Jaz pa skoraj bruhala ob nekatrih komentarjih.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: zadnjica
19.2.2008 14:16:25   
Anonimen
Postopek potekauser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: zadnjica
19.2.2008 22:35:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: peetra

Ne. Pa tudi ne bova.


se kar podpišem

sem mu takoj na začetku povedala, da si tega ne želim, če pa ima željo pa si naj moškega dobi, jaz imam zato drugo luknjo, ki paše obema

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: zadnjica
28.2.2008 19:24:23   
*jasminika*
jauser posted image   ...meni je všečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: zadnjica
29.2.2008 13:34:04   
Šarki
jaaaaa, mene je tud full bolel. pa je moj kr vztrajal, pa tko ponavadi mal po ¨nesreči¨falil, pa sva se full kregala zarad tega, full mi je blo gadno. pol mi je pa kr naenkrat začel full pasat. pa mi je zdej dobr. sploh če sm full potrebna. :)

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: zadnjica
29.2.2008 13:53:55   
taja27
jaz se strinjam da je rit za pederčke, oni ne morejo drugam žgati kot v to luknjo!



po moje je pa težje napisat tako neumen komentar pod svojim nikom, kot pa seksat v rito

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: zadnjica
29.2.2008 14:00:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

jaz se strinjam da je rit za pederčke, oni ne morejo drugam žgati kot v to luknjo!



po moje je pa težje napisat tako neumen komentar pod svojim nikom, kot pa seksat v rito


S strinjam.
Za bruhat komentarji.

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: zadnjica
29.2.2008 14:13:30   
ženska
Men je ful dober (če sem seveda prazna??!!). Je pa res, da rabiš kar nekajkrat, da te to ne boli več, pa čeprav včasih še zdej. Midva že to kar redno prakticirava, to je poslastica za konec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: zadnjica
29.2.2008 14:18:35   
nimfica
meni ko sem fuuuuuul horni fuuuuuuuuuul paše,na začetku pač malo boli pol pa je user posted image

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: zadnjica
29.2.2008 17:52:40   
Anonimen
Bo teba poskusit user posted image

(odgovor članu nimfica)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: zadnjica
6.3.2008 14:22:33   
emi*
Mene ne vleče,1x sem probala pa potem par dni nidem mogla na riti sedet!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: zadnjica
6.3.2008 19:04:03   
uršika***
Jaz tut ne. Boli. sva probala, pa nekak ne gre not, čeprav sva uporabla lubrikantuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: zadnjica
6.3.2008 20:25:37   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***

Jaz tut ne. Boli. sva probala, pa nekak ne gre not, čeprav sva uporabla lubrikantuser posted image user posted image user posted image user posted image

Probi večkrat enkrat bo ratal.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: zadnjica
8.3.2008 22:58:15   
Anonimen
user posted image Sva probala, pa me je tak bolel, da sem cel teden kakanje zadržvala!

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: zadnjica
9.3.2008 10:08:30   
Anonimen
Smisel analnega seksa je v tem, da ti da zadovoljstvo. Ne da ti polovico ritke raztrga... tako kot Godnič Galuniču user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Partner pri porodu
smž

Ali bo/je vaš partner bil poleg vašega poroda?

DA (86%)

NE (14%)


Število vseh glasov: 188

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!