|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kolikšni stroški za poroko
6.2.2008 15:32:49   
Mojčka N.
user posted image  ojej

Se opravičujem za tko velko slikco....
No da bodo vidl tud tisti slabovidniuser posted image .

(odgovor članu Mojčka N.)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kolikšni stroški za poroko
7.2.2008 8:04:51   
NATAŠI

No, tole če mene vprašaš je veliko.
Zakaj naj bi civilni obred stal 1000 €? In fotograf, če slika samo obred, je max 400 €.


naju pride civilni obred toliko zato, ker je obred na prostem skupaj s sadjem, (pijača sok in šampanjc) in žar

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kolikšni stroški za poroko
7.2.2008 8:05:53   
NATAŠI
fotograf je res da 400 eur, če ga imaš pa za civilni in cerkveni obred in to še takega ki naredi slike malo drugače in posebne (ta moderni stil zdaj v obliki knjige) so pa vsi okrog 1000 eur

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kolikšni stroški za poroko
7.2.2008 10:11:56   
SRCCEK
Najlepša hvala Mojčka.....si bom šla ob priliki pogledat njihov izbor poročnih prstanov!!!

user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Mojčka N.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kolikšni stroški za poroko
7.2.2008 13:08:47   
lana777
Morm še pristavit svoj piskrček ...

Poročila sva se lani julija in vse do zadnjega evra sva plačala sama,
ker sva tako hotela (sva pa kar kakšno leto in pol  res varčevala zato),
saj nisva želela, da se nama kdo vmešava v najine sanje.

Mogoče je res dobro mal primerjat cene, samo
lahko ti rečem, da so okvirji zelo raztegljivi - da se da
kje ogromno privarčevat, samo
je pa vprašanje, kje da kdo kakšen poudarek.

Če želiš kvaliteto in nekje srednjo cenovno pot, potem to zahteva
leto priprav, neskončno klicev, iskanja in iznajdljivosti.

Vabila se splača definitivno nardit  - je pa treba ideja, talent in čas.
Potem tudi zahvale, dekoracija, naprsni šopki ... Če imaš smisel,
ppotem ti ne bo nihče tako lepo in natančno vsega tega nardil.

Z obleko je spet tako - če ti je pomembna, potem tu cena ne bo igrala glavne vloge.

Toplo pa priporočam kvalitetnega fotografa, ki zna izdelat potem  album, kot želiš,
saj so fotografije na koncu to, kar ostane ... Poleg spominov seveda ...


_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Mojčka N.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kolikšni stroški za poroko
7.2.2008 13:20:04   
bastian111
No najina poroka je stala pred petimi leti cca. 1.200.00 sit ali caa. zdaj 5-6000 EUR.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kolikšni stroški za poroko
7.2.2008 18:24:33   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI


No, tole če mene vprašaš je veliko.
Zakaj naj bi civilni obred stal 1000 €? In fotograf, če slika samo obred, je max 400 €.


naju pride civilni obred toliko zato, ker je obred na prostem skupaj s sadjem, (pijača sok in šampanjc) in žar


Aja, če pa še žar zraven šteješ, potem pa logično da je tolk. sem mislila da je samo obred 1000 €.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kolikšni stroški za poroko
7.2.2008 18:26:55   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

fotograf je res da 400 eur, če ga imaš pa za civilni in cerkveni obred in to še takega ki naredi slike malo drugače in posebne (ta moderni stil zdaj v obliki knjige) so pa vsi okrog 1000 eur



nama je fotograf naredil vse za 400 €. je pa res, da je slikal samo obreda in tisto vmes, brez priprav in žurke. slike so pa popolnoma profesionalne.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kolikšni stroški za poroko
8.2.2008 6:58:20   
daga11
Evo midva sva le poročila 2006  in sva zapravla 12.500,00 EUr - sva pa imela 120 ljudi in še šrangarji skupaj 160.

Mislim, da se moreš odločiti kaj hočeš , midva sva dala samo za prstane 1.050,00 EUR ampak so bili eni in edini ki so nama v oko padli- najprej so se nama zdeli ful dragi potem sva šla pa še malo naprej in se nama nobeni več niso zdeli lepi- tak da sva se vrniola po prve!

Fotograf naju je prišel okoli 600-700 eur z slikami za zahvale - ogordje je najino delo, tudi vanila sva imel home made- kolegica nama jih je baredila ki ima je cvetličarka in ima smisel. Rože grozno drage -glih en teden prej so se podražile  kale ki smo jih imeli za glavne rože tak da mislim da je bila ena kala okrog 3-5 eur ne spomim se točno! Obleka 360 eur čevlji 100 eur ( se ti splača dati malo več ker boš cel dan v njih- sem bila ful zadovoljna z njimi še zdaj jih nosim sem jih dala pobarvat)!Ženinova obleka +srajca+čevlji 550,00 EUR, itd....

V glavnem nisem si mislila da bova toliko zapravla ampak se nabere- tak da mislim da se moreš osredotočit kaj hočeš (in za koliko denarja) in k temu vse prilagajat!

Meni ni bilo žal za ta denar!
Lepo poroko ti želim in malo dežeka na dan poroke!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kolikšni stroški za poroko
8.2.2008 8:00:08   
2.2.
soloh si še nisem seštela poročila l.2006
- moja obleka izposoja 85.000 sit
- od moža 100.000
- moji čevlji 3.000 (tukaj sem najceneje čez prišla poceni in zeeeelo zadovolna še zdaj jih nosim)
- od moža čevlji 20.000
- frizura moja 7.500
- fotograf+ konfeti+zahvale 60.000
- torta 20.000
- gostilna 750.000; bilo nas je 120
- glasba 150.000

mogoče sem ka pozabila.
veliko sem imela zastonj zaradi poznanstev kot npr.: rože, šopek, snemalec+še en fotograf, ostale naprsne konfete, piškote, nekaj ceneje v muziki, .....ma nevem več


če sem prav izračunala je 1.391.000 -to je 5800eur. no lahko so potem še kakšne malenkosti+ prevoz v lj na probo obleke

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?