|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
6.2.2008 20:53:28   
aprilska34
Joj, še nekaj vam moram povedat!user posted image

Včeraj zvečer se jaz lepo kopamuser posted image , uživam ...Potem pa ugotovim, da ne morem vstati iz kadi!!!!user posted image  Kaj pa zdaj?user posted image Poskušam se nekje nečesa oprijeti, pa nisem dovolj močna, da bi mojo zajetno telo dvignila iz spolzke kadi. Poskusim se obrniti, pa je naša kad preozka, ali pa moj trebuh prevelik- ne gre. Tako sedim nekaj minut, v prazni kadi, pokrita z brisačo in tuhtam, ali naj se začnem dreti, da me mogoče kdo od domačih čuje in me pride dvignit. Na srečo je moj prišel pogledat, kaj rabim tako dolgo in me je , vso nesrečno, spravil ven.user posted image Od zdaj naprej sva zmenjena, da me vsake toliko prečekirat, če se nisem spet kje zagozdila....user posted image

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: aprilčice
6.2.2008 21:04:42   
JABOLKO3
Hoj!

Še malo, pa bo (200 namreč). Mi je uspelo pripopat še moji dve maškarci - pišite, če želite geslo.

Lepa posadka - tudi jaz sem se pred nekaj dnevi razveselila, ko sem ugotovila, da bom doma 30 dni dalj, kot sem sprva računala, ker že imam 2 otroka do 8 let. Če so tvoji trije še vsi do 8, boš doma kar 60 dni dalj - aja, saj si napisala, da boš doma 14 mesecev.  A ostale, ki pričakujete tretjega otroka, to že veste? Fino, ne?

Pa adijo za danes.


(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: aprilčice
6.2.2008 21:19:16   
kekec in mojca
Tudi jaz sem prišla nazaj iz MŠ iz ZD. Gledali smo film ČUdež življenja, saj je lep in igra na čustva, samo kaj, ko pa so prvi meseci nosečnosti že za nami.  Vendar priznam, da sem dobila solzne očke, ko sem videla porod. Ko sem videla tistega novorojenčka, sem se spomnila mojega Kekca, kako je bil majhen... in kako je prvič zajokal... Pa atija, ki je tudi točil ogromne solzeuser posted image ... in kako je bilo lepo, ko sem ga prvič objela in prijela v roke... user posted image user posted image

Informacije so pa tudi malo drugačne, kot jih dobimo v porodnišnici - tam so rekli, kolikor se od prvič spomnim, da naj pridemo v porodnišnico s popadki na 5 min, če smo drugorodke pa na 7 min. Tukaj so nam svetovali za prvorodke naj pridejo v porodnišnico s popadki na 10 min, mnogorodke pa na 15 min... Bomo videli, kako bo na fizioterapiji. Razdelili so nas v skupine po 15, tako da nas bo manj kot sicer. Pričakovanja imam kar velika.

Trnjulčica, si bila tudi ti na tem sestanku? 

Tosja in ostale MB, ki bi šle na kavicopriznam, da komaj čakam, da se dobimo in spoznamo med seboj.



(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: aprilčice
6.2.2008 21:31:49   
Isabellabina
Čer punce

Ja jaz sem ravno danes izvedela ,da imam poleg tega da mi pripada porodniška tudi podaljšano porodniško ker imam še dva mulčka ,ki sta pod osem let.In ful fajn.

No pozdravljene nove aprilčice zdej ,ko nas je še malo več bomo še hitreje na 200-strani.

Ena je napisala da jo že ful v kolkih špika in zateguje in mislim da je prvorodka.No mi je kar odleglo ,ker sem mislila da sam jaz jamram k sem že šestič user posted image .Me mož že kr mal postran gleda k ful težko shodim ,če dolg sedim na stolu al pa na sedežni,me ritna kost tko boli da je noro.A je še katera s temi simptomi?????Prav da sm k kšna devetdesetletnica!!!user posted image

Kg--jaz sem jih do sedaj pridela+5,5,kar zaenkrat ni velik no je pa še dva mesca pred nami in mi vsak dan bl paše jest in če sem doma sam okol hladilnika hodmuser posted image

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: aprilčice
6.2.2008 21:34:39   
sasy20
Dober večer!

Kako smo kaj aprilčice? Jaz sem danes kar dobre volje imela sem G pregled in moja G mi je vlila veliko upanja in pozitivne volje, da z pikcom počakava 4-5 tednov potem pa tudi če rodim. Tako da sem se sedaj z malim škratom zmenila da počaka saj do začetek marca...no sedja pa čakamo....imam pa slabo kri no železa mi primankuje tako da moram poleg sirupa še grozdni sok iz lekarne pit, da se mi saj malo popravi kri.

Dobrodošle vse nove aprilčice user posted image  sedaj pa kar veselo na delo-klepet user posted image

Vsem ki imate preglede naj bodo same dobre novice user posted image .

Lepo se imejte pa se tipkamo...mogoče že na 2 delu user posted image  bravo čvekice...
lahko nočko

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: aprilčice
6.2.2008 21:36:19   
Ketrin
Čer!
Uaaaau! Velik ste napisale...user posted image Gremo k 200ki.

No, se pridružujem ementalerjem...tko da že zdaj napovedujem, da ne bom vsega komentirala...ker je spet ušlo!user posted image

Dobrodošle vse nove apirličice.... Ja kje ste se pa skrivale tolk časa....user posted image user posted image user posted image Zdaj pa gremo: na power akcija....user posted image

Sinska, glede hiške se strinjam z vsemi ostalimi puncami...Go for it.... Midva tudi skoz gledava parcele, pa ko bo, bo....Si tudi nadvse želim iz tega bloka....

No, jaz sem bila danes na pregledu in je vse BP. Dobila papirje za CSD (in sem tudi že šla po vse tiste prijavnice n aCSDju). UZ mi ni delala, ker mi je v petek v porodnišnici naredila vse meritve.... Dobila sem tudi napotnico za laboratorij naslednji teden. Sinska jaz bom zdaj dala kri in vodo 3 in zadnjič.... Naslednji pregled pa imam 6.3.

Moram pa povedat, da mi je še kar slabo...Sem ravno prej bruhala, pa itak nič ne morem jest...Za razliko od prej, ko sem se slinila ko sem brala vaša kosila, mi je danes kar user posted image . Zdravnici nisem nič povedala, ker je bilo včeraj in danes zjutraj več ali manj ok (mal sem bla švoh, ampak to je zarad vremena in vsega skupaj). No potem pa popoldan v Leclercu skor skup padem.... No, v glavnem na kratko: nisem čist OK.... Mislite da bi morala kako paniko zganjat? Po moje mi user posted image tko pritiska na želodec, k mam vse tooook napet.... Al ni to to? user posted image

No, bila tudi v MŠ in je bla danes nega dojenčka in suuuuuper tovarišica... Res simpatična... No, zdaj vem kaj vse potrebujemo (realno) za dojenčka....

Ta vikend mi bodo moji fantje spraznili "bivšo" pisarno, potem pride malar, potem pa sem na vrsti z mojimi poslikavami in umetninami...

Jabolko jaz bom poslikave na steno delala kar s temperami. Imam pa še nekaj barvnih odtenkov od barv za stene, tko da bom tudi to porabila.... Če ti kaj pomaga....

No, zdej grem pa v horizont, me že hrbet boli.... Izgleda da so se tudi pri meni začele user posted image težave.... No, sicer pa smo bili 7 mesecev na speedu in brez problemov user posted image Ta dva meseca pa že zdržimo....

Papaaaaaa

p.S. saj bi naredila seznam za srečanje kot v prvo, pa se mi tooook ne daaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: aprilčice
6.2.2008 21:49:13   
nana09
Uf ta pozabljivost, komaj stisnem na "odgovor", že pozabim kaj vse sem mislila napisati.

Zaradi slabih izkušenj bi jaz modrookici predlagala, da pokliče svojega G in ga vpraša za nasvet. Nič ne čakajte punce, bodite tečne do G, sej zato so tam, da sedaj ko jih tako rabimo pazijo na nas. Meni je sicer ful težko biti tečna in ne maram porodnišnice (zaradi težkih spominov), a vseeno grem, če me kaj muči.

Aprilska34 - jaz sem imela v prvi nosečnosti tudi hormončke depresivčke user posted image , ki so me tako prijeli, da sem včasih jokala in se sama sebi smejala hkratiuser posted image . Tokrat niti nimam teh hormončkov, so pa baje čisto normalni pojav medtem, ko nam trebuščki rastejo in tudi takoj po porodu. Nič se ne obremenjuj s tem, zavedaj se samo, da je to pač vzrok hormončkov in nič druga user posted image

Tosja, tudi jaz bi prosila, če dodaš moji user posted image , ki sta bili odkriti na NS. Tudi na MF je tako pokazalo. Predvidena porodnišnica CE. Moja mladost pa jih šteje 29 user posted image .

Jutri imam pregled. Ali vas G naročajo še kar na 4 tedne ali že kaj prej?

No, danes pa sem kar nekaj vrstic dodala...če je bilo že danes tako pestro, kako bo šele v petek, ko je praznik.  Ziher bo 200tka ta teden user posted image

Sedaj pa se grem pocartlat k možeku in spat. Jaz s spanjem nimam problemov, sploh od kar sva nabavila vlažilec zraka in ionizator. Lažje diham in po sprehodu na WC takoj nazaj zaspim user posted image .

Nočko!


(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: aprilčice
6.2.2008 21:57:13   
nana09
Sem vedela, da sem nekaj pozabila....user posted image user posted image user posted image  

CSD v CE:
uradne ure:
 pon. 8.00 - 11.00  in 12.00 - 14,30  
 sreda: 8.00 - 11.00 in 12.00 - 16,30 
 petek: 8.00 - 11.00 samo socialno varstvene pomoči
Tako, da ta teden verjetno na CSD ne bomo nič uredile, bo se treba sprehoditi do tja šele v ponedeljek.

Sedaj pa res, nočko!

(odgovor članu nana09)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: aprilčice
6.2.2008 22:09:10   
darja33
Ojla!

Dobrodošle novinke med nami. Nana tud ti si iz Cjela? Fajn. Tud jst.

Ja, za srečanje sem tud js za to da bo v CE. Vidim, da tudi ostale Štajerke kar soglašajo.

Drug teden grem tud js na en -uz, da vidim če se je že kaj obrnala.

KG?? 10 kg! Je pa res da še nisem enga dneva preživela ob dieti! Pa bo zgleda treba malo manj jesti...

Jutri še šiht pol pa 3 dni fraj. juhuuuu.

LAhko noč. Se slišmo kaj čez vikend..

(odgovor članu nana09)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: aprilčice
6.2.2008 22:29:43   
NiLe
Čer čvekice ... preden grem v mižule sem prišla čekirat in vas moram pohvaliti, da ste ful pridne user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: JABOLKO3

Lepa posadka - tudi jaz sem se pred nekaj dnevi razveselila, ko sem ugotovila, da bom doma 30 dni dalj, kot sem sprva računala, ker že imam 2 otroka do 8 let. Če so tvoji trije še vsi do 8, boš doma kar 60 dni dalj - aja, saj si napisala, da boš doma 14 mesecev.  A ostale, ki pričakujete tretjega otroka, to že veste? Fino, ne?

Za to sem izvedela pred mesecem dni in sem bila ful vesela, tako da me bodo v službi videli enkrat maja 2009 user posted image user posted image user posted image user posted image   (bom koristila še nekaj dopusta).



Glede risanja na steno, moj user posted image je bolj nadarjen za to in ko je delal poslikave v sobah, je uporabil kar normalne stenske barve. Bom ob priliki dala gor fotko, kako lep motiv je naredil v sobici mlajše, sedaj pa bo ta motiv točno nad previjalno user posted image

Kilaža; pri meni kaže +10 kg, pa se ne sekiram prav nič, ker sem v prejšnjih nosečnostih pridelala prvič +15 in drugič +13 ... pa je šlo vse na easy dol. Po prvem porodu sem imela čez slabe pol leta manj kil kot preden sem zanosila.



Informacije so pa tudi malo drugačne, kot jih dobimo v porodnišnici - tam so rekli, kolikor se od prvič spomnim, da naj pridemo v porodnišnico s popadki na 5 min, če smo drugorodke pa na 7 min. Tukaj so nam svetovali za prvorodke naj pridejo v porodnišnico s popadki na 10 min, mnogorodke pa na 15 min...

Izgleda, da dajejo te informacije čist različno. Mislim, da je ravno obratno, da morajo priti mnogorodke prej, ker je drugi, tretji ... porod ponavadi hitrejši od prvega. Naša tovaršica na telovadbi nam svetuje, da pridemo v porodnišnico s popadki na 10 min. in manj.



Aprilska34; sem se nasmejala tvoji prigodi v  banji, čeprav najbrž ni bilo prav prijetno. Tudi jaz se včasih počutim kot nasedli kit user posted image user posted image

Big mamma; kar se tiče počutja, je pri meni stanje kar podobno tvojem. Če predolgo sedim, me v vse kosti bolijo, hodim kot da me bo vsak čas konec .... potem pa pomislim, da imam do konca še dva meseca in mi postane še huje. Ponoči me pa bolijo ramena in ko se moram prevaliti iz enega boka na drugega - jao, mission impossible user posted image user posted image user posted image No ja, saj bomo preživele ... še kolcalo se nam bo po teh časih, sploh po vragolijah user posted image v naših trebuščkih.

Želim vam LAHKO in prijetno noč, čim več spanca, čim manj obiskov na WC ... user posted image user posted image




_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: aprilčice
6.2.2008 22:35:26   
petty82
hojla...
se vam spet mal pridruzujem...se ze kar lep cas nisem oglasila na vasi strani...user posted image
sem imela mal bolj polne dneve...ucenje pa delo...ampak oblubm da se bom zdej mal oddolzila...user posted image
morm rect da drugac z mojim pikcem pa z mano vse super...nobenih posebnih zapletov...samo tako kot nekatere me je zacela matrat nespecnost...sem ko sova takrat ko je treba zaspat...user posted image ko je treba ustat bi pa spala...se ocitno ze navajam na cas ko pride nas user posted image na svet...
tosja za seznamček:
rodila bom v lj porodnišnici
imamo pa user posted image -bo lukc
pa naslednji pregled je 11.3. in sicer bo to baje ze ctg
Toliko za enkrat...
lepo panckite vse user posted image


_____________________________

Prihajam novembra!!!

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: aprilčice
7.2.2008 0:12:56   
minicca
Ola, punce!
Zihr večina že spi, po prebiranju vaših postov sodeč pa nas je nekaj takih, ki nam nočno spanje ne gre preveč dobro. Jaz sem včeraj celo noč kašljala, danes v službi sem pa komaj kaj štekala, kaj bi ljudje radi od mene-ko smo ravno pri ementalcu, ha ha.

Najprej za vse, ki vas matrajo po bolnicah in strašijo s porodi, kar pogumno, ne se jim dat! Je pa res, da ste na najbolj varnem mestu, če kaj pride vmes. Katka, na tvoja dva pikca še posebno mislim! Moje izkušnje so take, da sem bila pred porodom tri dni v bolnici, nato pa skoraj ušla domov, ker sem bila najbolj zdrava od vseh, že naslednji dan pa prišla nazaj rodituser posted image . Je blo pa kar ironično, ko sva s cimro zajtrkovale, pride ekipa k drugi cimri in ji rečejo, da majo ravno čas, naj se pripravi, da grejo rodit. Ves apetit me je minil...

Ne smem bit  predolga, ker sem rekla, da se moram naspat, drugač bom spet cel dan jutri kašljala-ne zgleda pa, da je farmacevt bolj bolan od ljudi, ki pridejo v lekarno, a ne? Uspelo mi je speglat kup cunj, velik za pol kuhinje in moža bo jutri kap, ker spi že od devetih. Vmes sem poslušala lastni koncert z zborom, pri katerem sem pela pred prvo nosečnostjo in cel čas tulila. Glede na to, da nameravava imet vsaj 4 otročke, me še dolgo ne bodo videli.

Tudi mi začnemo letos z gradnjo hiške, a me vse skupaj ne skrbi preveč. Mož in tast krasno sodelujeta pri tem poslu.

Vesela sem, da se boste dobile, samo jaz bom februarja še delala, pa še dolenjka sem, tako da bi težko prišla na štajersko-dolenjke, kje ste, da se še me kje dobimo!

Jaoooo, kile! V prvi nosečnosti je šlo na +20(brco v rit zaslužim). Sedaj sem na +10 in se kar pazim. No, na motovilcu tudi jaz ne šparam. Sladkarij videt ne morem, bi pa imela prašičjo in kravjo farmo in vsak dan jedla zrezke in solatouser posted image . V omari imam deset čokolad, pa jih videt ne morem. Svakinja se dela norca iz mene, ker mi je delala poročno obleko na mere 92-62-92, zadnjič mi je pa dala meter, naj se zmerim, da mi bo naredila hlače, sem prišla pa na 98-100-98user posted image -se sploh ne gledam v ogledalo. Trebuh si pa le mažem z oljem od firme bubchen-pflege ol-pomaga.

Imena: za punčko imava Kristina, za fantka pa verjetno Matej. Prvi je pa Miha in mu ful paše to ime.

Jao, kolk je že ura. Moram it spat. Tudi vam lepo noč, pa čimanj obiskov wc-ja. Aja, čveke, pa dejmo že spacat to 200-tko!
user posted image -tegale mačka sem pa pripopala, ker se mi je ponoči sanjalo, da lovim miši po kleti in so mi vse zbežale. Mogoče bo kaj pomagalo.

(odgovor članu petty82)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: aprilčice
7.2.2008 6:16:50   
tosja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


07.02.

- Lepa posadka - GP+UZ
- Majček28 - GP+UZ
- tosja - GP

11.02.

- bela vrtnica - GP
- scorpiogirl - GP

12.02.

- sinskaT - UZ
- sky77 - GP
- barby78 - GP
- resnično srečna - GP
- Jo@n - GP

13.02.

- modrookica - GP
- zolika - GP

14.02.

- violica_23 - UZ
- minicca - GP+UZ

18.02.

- tasyo - GP+UZ

19.02.

- zokica - GP+UZ


21.02.

- Calena GP+UZ

26.02.

- simvir GP+CTG
- Barb77 - GP+UZ

29.02.

- Nile  - GP
- trnuljčica - GP

02.03

- u04111976 - GP+UZ

04.03

- Jo@n - diabetolog


06.03.

- pikica030407 - GP
- Ketrin - GP

07.03.

- big mamma -  CTG

11.03.

- petty82 - GP


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil tosja -- 7.2.2008 6:17:28 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: aprilčice
7.2.2008 6:21:29   
tosja


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    user posted image
   user posted image   A P R I L Č I C E   2 0 0 user posted image  
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


PDP 27.03.


user posted image   Naša črtica koraka: user posted image  user posted image   NS user posted image  user posted image   KR


PDP 01.04.

user posted image   Lepa posadka: user posted image user posted image user posted image   NM

user posted image   NJINJA

PDP 02.04. 

user posted image   modrookica (25 let): MF user posted image Luka  LJ


PDP 03.04.

 
user posted image   majazmaja

user posted image   matejka...

PDP 04.04.
 
user posted image   pizamca (32 let)

user posted image   Verita

user posted image   violica_23 (24 let): MF user posted image user posted image Jesenice


PDP 05.04.
 
user posted image   tejč29 (29 let): user posted image   Izola

user posted image   temistokleja (30 let)

user posted image   Tanja555 (29 let)


PDP 06.04.


user posted image   aisha (23 let): CE


PDP 07.04.


user posted image   Klarisa28

user posted image   jazabel (29 let): user posted image   KR

 
PDP 08.04.


user posted image   misa79

user posted image   Majček 28 (28 let): MF user posted image user posted image


 PDP 09.04.


user posted image   maja24-2 (27 let):  user posted image Lara  MF user posted image Lan  LJ

user posted image   big mamma (33 let): user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image LJ


PDP 10.04.


user posted image   simvir (27 let): user posted image   MF user posted image user posted image   LJ
 
user posted image   tosja: MF user posted image user posted image

user posted image   sončnica14

user posted image   Barb77 (30 let): user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   petty82: MF Luka LJ
 

PDP 11.04.

user posted image   srečna miška: user posted image
 
user posted image   malamaja (27 let): user posted image   LJ

user posted image   nana09 (29 let): MF user posted image user posted image CE


PDP 12.04.

user posted image   Katja271 (28 let): MF user posted image user posted image   NM

user posted image   tana13: user posted image

user posted image   nisika  

user posted image  
barby78: user posted image user posted image   NS user posted image user posted image


PDP 13.04.

user posted image   kekec in mojca: user posted image user posted image   SG
 
user posted image   ppika 

PDP  14.04. 
 
user posted image   sky77 (30 let):  user posted image Rok  LJ

user posted image   Calena: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image
 
user posted image   Ketrin (28 let): LJ

user posted image   u04111976: user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   CE

user posted image   5erca04: MF user posted image user posted image   MB

user posted image   Jelcy: MF user posted image  user posted image

user posted image   sasy20 (27 let): MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   NiLe (35 let): user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ


PDP 15.04.


user posted image   Tejcha (24 let): user posted image Tilen   MF user posted image Maša

user posted image   Skabi: user posted image user posted image

user posted image   resnično srečna (35 let): user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ


PDP 16.04.


user posted image   ruki: user posted image

user posted image   tinka011


PDP 17.04.

 user posted image   Krista28: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image

user posted image   JABOLKO3: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   MF user posted image  user posted image



PDP 18.04.

user posted image   JuR_ChIkA

user posted image   SpelliG (27 let): MF user posted image user posted image

user posted image   mišeka: NS user posted image user posted image

user posted image   darja33: MF user posted image  user posted image   CE
 
user posted image   Roberta69: MF user posted image user posted image


PDP 19.04.

user posted image   bondi

user posted image   bela vrtnica (29 let): MF user posted image Zara  CE
 
user posted image   Mamacebela

user posted image   zvončica30

user posted image   Lubici (25 let): MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   aprilska34: user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image MB



PDP 20.04.
 
user posted image   matejchykam (21 let): user posted image   MF user posted image user posted image

user posted image   tasyo (29 let): MF user posted image user posted image

user posted image   gregica74 (33 let): PO

user posted image   najč

user posted image   cebelca27 (27 let): Izola

user posted image   Kaa (29 let): Feldbach, Ptuj


PDP 21.04.

user posted image   malamalinca (33 let):  user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   shoo (32 let):  user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   CE


PDP 22.04.


user posted image   tipriga (29 let): user posted image user posted image

user posted image   leni5 (28 let):  user posted image user posted image   Izola

user posted image   maxi133 (24 let)

user posted image   Katka28: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image user posted image user posted image
  
user posted image   Jo@n (32 let): MF user posted image user posted image   LJ


PDP 24.04.

 
user posted image   T*i*A*r*A*

user posted image   zolika: MF user posted image user posted image   MB
 
user posted image   scorpiogirl (27 let): MF user posted image  user posted image   KR

user posted image   minicca (29 let):  user posted image user posted image



PDP 25.04.

user posted image   moon: user posted image   user posted image

user posted image   Srčekgirll (24 let): PO

user posted image   sinskaT (26 let): PO

user posted image   aprill

user posted image   MARUŠKA28 (28 let): MF user posted image user posted image

user posted image   trnuljčica (30 let):
MF MB


PDP 26.04.

user posted image   zokica (23 let): MF user posted image user posted image

user posted image   KatyMM: user posted image

user posted image   Sandrin (25 let):  user posted image user posted image user posted image   LJ


PDP 27.04.

user posted image   Maja_p: MF


PDP 28.04.

user posted image   Leiah

PDP 29.04.

user posted image   malecka24: MF user posted image user posted image   PO

user posted image   pikica030407: MF user posted image  user posted image


???  PDP  ???

user posted image   nikica18

user posted image   eminak

user posted image   avak
 


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Tako je do sedaj prijavljenih:
92 srečk user posted image
 
Z NAMI ZAČELA user posted image  POT:
lindy, Anonimna2, pinka1, Vesnyca, vebo, tejka** user posted image   
user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image
 

GP - ginekološki pregled
NS - nuhalna svetlina
MF - morfologija
 
 
P.S. za vse napake se vnaprej opravičujem - hitro me "pocukajte za rokav", da popravim morebitne napake.


Z RUMENO sem zapisala v kateri porodnišnici bo na svet prijokal user posted image .

Uživajte, božajte bušije in bodite  


                user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Maja_p in trnuljčica  - dobrodošli



PDP - število user posted image

01.04. 2
02.04. 1
03.04. 2
04.04. 3
05.04. 3
06.04. 1
07.04. 2
08.04. 2
09.04. 2
10.04. 5
11.04. 3
12.04. 4
13.04. 2
user posted image 14.04. 8 user posted image
15.04. 3
16.04. 2
17.04. 2
18.04. 5
19.04. 6

user posted image 20.04. 6 user posted image
21.04. 2
22.04. 5
23.04.
24.04. 4
25.04. 6
26.04. 3
27.04. 1
28.04. 1
29.04. 2
30.04.

??? 2 user posted image ???
PDP


14.04., 19.04., 20.04. in 25.04.2008 user posted image user posted image user posted image vodijo!!!

18. in 22.04. 2008 user posted image user posted image user posted image
       ...gužva v porodnišnicah! user posted image







_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: aprilčice
7.2.2008 6:23:53   
tosja

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image   user posted image   24

user posted image   user posted image   24

user posted image   user posted image   44


1-krat  user posted image user posted image   user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image   se ne dajo user posted image  user posted image ...sam imamo pa še veliko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: aprilčice
7.2.2008 6:42:48   
tosja
user posted image   Dobro jutro punce! user posted image

Danes sem jaz prva, pa postrežem z dobro kavo... user posted image

Mal sem se že s seznami ukvarjala, zgleda se pupe ne dajo fantičem... user posted image
Sam da so zdravi, vse ostalo je....

Danes je bilo spanja bolj za vzorec user posted image , pa upam, da bo jutri bolje.
Se mi zdi, da sem kr otečena okoli oči, bom videla kaj bo rekla G. Pa papirje upam, da dobim, ker bi rada počasi zaključila z vsemi nabavami in... Včeraj sem bila pri kozmetičarki, pol pa me je user posted image še komaj spravil v trgovino...NE DA SE MI!!! user posted image user posted image user posted image
Saj vem, da sem prezgodnja za kričanje... user posted image
Jutri bomo baje malal, pa sobico za prestolonaslednika rihtal, drug teden pa še nabavim kaj manjka, pol pa čiči pa čaki.... user posted image
V P je itak že gužva... user posted image user posted image user posted image

kekec in mojca - mi še do odhodav P nismo prišli user posted image Včeraj je bila fizioterapevtka res  user posted image Je rekla, da so včasih imeli te vaje praktično na blazinah na fizioterapiji, pa se ni izšlo - gužva... user posted image
Babico imamo naslednji teden user posted image
Je pa bila glede dihanja ful slikovita - pokazala je kako pravilno dihamo, pa povedala je da se jih velik pol preveč trudi, da bi fajn dihale, pa jim sape zmanjka.... user posted image user posted image user posted image

aprilska - ti si pa v naslednji rundi... Mogoče boste imeli več sreče z ogledom porodnih sob, čeprav user posted image ...dvomim...user posted image

Ketrin - glede oblačil pa mislim, da pri nas ne bo govora.
Je sam na programo pripisano:

za odpust otroka potrebujete:
- 6 plenic
- 1 previjalna plenica
- 1 srajčka
- 1 majčka
- 1 žabice
- 1 komplet - garnitura
- 1 par copat oz. nogavic
- 2 kapici
- odejica
- nosilna torba oz. varnostni sedež za v avto

Čeprav imam občutek, da je tud seznam star, tako kot posnetki P in porodnih sob... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: aprilčice
7.2.2008 7:31:26   
Roberta69
Dobro jutro user posted image .

Moje se je danes začelo že ob 5.30, potem sem malo pospravljala, kmalu pa me je user posted image "spodil", ker so ga motile luči in moje ropotanje... sej mi je bilo itak dolgčas - zdaj sem pa "doma" kjer je mir in cel kup dela user posted image .

Kilogrami: vidim, da ste večinoma ful na nekih minimumih, predvsem sinskaT, tasyo, Lepa posadka... in tudi druge. Jaz sem očitno med tistimi, ki smo jih pridelale največ, in sicer jaz sem jih +12, čeprav se mi ne zdi, da bi bila okrogla, razen trebuščka, seveda user posted image . Sta pa itak 8. in 9. mesec v tem zmagovalca, tko da zna iti še kakšnih 5 kg gor (pri meni bo pa potem mogoče že kriza user posted image ), no upam, da se počutje preveč ne poslabša, drugo bomo pa že preživeli.

sinskaT, ta oranžni voziček res ni slab, ampak meni se že tako in tako zdi, da naju bo vse skupaj prehitelo in bi rada osnovne reči čim prej nabavila. Kje si pa gledala albume, sem bila včeraj v Hali A, pa nisem nič našla user posted image . A mi lahko vsaj malo bolj natančno razložiš, kje?

High Trekerke, moj user posted image je včeraj pokomentiral, da se mu zdi nekam cheap material in da je Quinny iz ful lepšega materiala, potem nama je padla v oči še Mura... V glavnem, jaz prov ne vem več, kaj naj user posted image . Itak z nobenim ne bom čist zadovoljna (osebno mi je zares všeč edino Stokke Explory, vsi ostali so mi za videt bolj user posted image ), ne bi ga pa rada čist usrala. Rabim športen voziček in kolikor sem počekirala, se High Trek nekako še najbolje obnese user posted image . Kaj pa nezmožnost isofixa - boste preživele? Res pa je, da si midva nisva ne vem kako natančno ogledovala vozičkov in delala primerjav, ker preprosto ni bilo časa, odločitev je rezultat izvlečkov drugih in nekih prvih vtisov.  Najbolje je, če voziček dobiš za darilo, ker se podarjenemu konju ne gleda v zobe.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: aprilčice
7.2.2008 7:37:28   
tosja
Roberta - mi imamo Muro user posted image zaenkrat za po stanovanju,  user posted image user posted image user posted image sam sva zelo zadovoljna z nakupom - okreten, stabilen...pač odvisno kaj iščeš, mem nekak ne potegnejo mala plastična kolesa...

Ker sva se odločala med buzzom, lahk rečem sam hvala bogu, da ga nisva kupila.
Mura ima na športnem sedežu tak komot sedež user posted image v bistvu, ga lahk uporabljaš že od rojstva, se čist položi, obrne v obe smeri...
Poglej si filmček na www.soncek.si ali www.maxi-cosi.com


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: aprilčice
7.2.2008 8:25:57   
tasyo
No, danes ste pa nekatere res zgodnje... Tosja, hvala za kavico, jutro je s takim začetkom veliko lepše - pa še sonček me je zbudil!!!user posted image user posted image user posted image  

Ponoči so bile tudi pri meni prekinitve spanca, pa se nisem dala in sem okoli pol šestih zaspala nazaj. Je pa res, da imam tudi sama vsaj eno ramo preveč in kolki bolijo za znoret. Pa še mala je sredi noči zavzela tako pozo, da sem mislila, da mi bo trebuh odtrgalo. Zgleda, da se z nogicami upre v križ, cel telešček pa v trebušno steno - grozno neprijetno! Mi je pa kar zoprno, da bi jo za vsako bockala in poskušala premaknit. Naj ima svoje veselje, jaz bom že nekako... Konec koncev sem čist nesrečna, če nekaj uric ne počne nobenih vragolij.

Jabolko, jaz sem risala kar z Dipiji, ki so ostali od mešanja barv, ko sva barvala stene lansko leto. Pa še najlažje jih je prekriti, če ti niso všeč...

Lepa posadka - ja, vem, kako izgledajo zaključna dela v hiši... Midva sva se namreč v to hišo, kjer sva zdaj, selila pred 4 leti, pa je bilo potrebno praktično vse naredit. Ampak ko je bilo tako daleč, da sva imela kopalnico in spalnico zrihtano, sva se vselila. Saj si želiš, da bi bilo vse tipi topi takoj, samo če ne gre, tudi nima smisla it z glavo skozi zid. Sem pa taka, da raje pole leta ali pa 1 leto počakam, pa potem opremim točno po mojih željah (ki pa nikoli niso poceni...). Pa vedno se pojavijo kakšni nepredvideni stroški, potem si pa tam.

No, nama se tudi danes začne MŠ, upam da bo zanimivo.

minnica, od kod pa si, če ni skrivnost? Glede na to, da je lokacija srečanja že določena, se moramo zmenit sam še za datum - zadnje dni v februarju ali začetek marca. Če se prav spomnim, vas ima nekaj konec meseca še obveznosti na fakultetah... Minnica, saj se lahko dogovorimo tudi za to, da gremo skupaj v Celje, če se boš lahko pripeljala vsaj do Krškega. Meni zaenkrat še ni težko vozit.

Zdaj pa samo še tole - moja prijateljica se je včeraj kar pošteno namučila, ob 20.00 pa je le prijokal na svet Peter, ki pa je eno drobceno sladko bitjece. Dolg je 50cm in težak 3100g.

Evo, zdaj grem pa nafilat želodček, potem pa akcija - se mi zdi, da zadnje dni skos nekaj pospravljam, pa je še vedno toliko treba naredit! Se javim še kasneje - le pridno čvekajte, da bomo danes prišle do 200!

Ketrin in ostale, ki vas mučijo male težavice - naj čimprej minejo! Katka, drži se!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: aprilčice
7.2.2008 8:46:28   
NiLe
Dobro jutro user posted image

Tosja; hvala za kavico, je že v mojem želodčku. Si bila pa zelo zgodnja in pa fuuul pridna, ker tako lepo skrbiš za seznamčke. Pa kar ne morem verjeti, da je razmerje user posted image : user posted image izenačano, saj je bilo na začetku toliko fantičev. Me prav zanima, kakšna bo končna bilanca user posted image user posted image user posted image Zadnjič sem slučajno pogledala k januarčicam in videla, da imajo za vsakega user posted image , ko pride na svet, eno luštno disneyevo sličico, pa mere in ime. Ful luštnouser posted image

Tasyo; bravo za novega fantiča, ki ima super "dimenzije". Mene je pa kar strah, ker je ponavadi vsak otrok večji in težji. Če se bomo pri nas tega držali, nam ne uide kakšna 4000 kg štruca user posted image user posted image user posted image (prvi 3200 kg, druga 3600). Čeprav sem primerjala mere otročkov v 27 tednu z vami in je bil moj med lažjimi. Bom danes vprašala G na 3D UZ-ju, če mi pove koliko tehta naša user posted image . Mislim, da je to zadnji UZ pred rojstvom.

Roberta; nikar se ne sekiraj za kilažo. Glede na to, kako zagrizena pohodnica si, ni user posted image da boš v parih mesecih spet taka kot prej.

Grem pripravit zajtrk,  tudi danes nama z možem dela družbo naša mlajša pupa in si je zaželela kuhano jajce in salamco ter belo kavo. Jaz pa še ne vem kaj bom user posted image .
Kaj boste pa kuhali za kosilo? Mi bomo imeli ričet in še kakšno sladico se moram zmislit.




_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: aprilčice
7.2.2008 8:47:34   
Isabellabina
Čaw punce

Jaz sem ravno pri enem obroku tune iz konzerve--so mi ribe tko zadišale!!!
In pa kavica me čaka


Prejle sem izpolnjevala papirje za CSD in se mi je zataknilo pri koriščenju očetovskega dopusta.

Bom kar napisala!

Koristil bom:

A)plačani očetovski dopust

1a)plačani očetovski dopust v strnjenem nizu

_________dni(največ 15 dni v času do dopolnjenega šestega mesecva starosti)


2a.plačani očetovski dopust po dnevih

_________dni (največ 11 dni v času do dopolnjenega šestega meseca starosti)


Zdej pa nevem kaj to pomeni.A loh katera pove ,ki je to že izpolnjevala ti dve razliki kaj pomenijo.Ne vem kako sem nazadnje izpolnila ko sem rodila dveleti nazaj niti ne vem kolk časa je bil moj dragi doma!


Aja pa stara babiška šola --sem včeraj vprašala in imajo blagajno odprto od 11-14 ure-za plačevanje prispevka za prisotnost očeta pri porodu


Jabolko3--kolk sta srčkana tamaledva ,bi jih kar pojedu!


No zdej sem se najedla ,napila ,natipkala,zdej grem pa u delavnico naprej šivat.Šivam ji za birmo po njenih željah,sedaj sem pri bluzi in ko bo vse končano bom pofotkala.Zdej pa grem

Pa-pa za enkrat

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: aprilčice
7.2.2008 8:52:46   
Isabellabina
Ah ja to večno pripravljanje kosila

Jaz bom danes imela zelenjavno kremno juho in skutine štruklje pa kompot iz višenj in jabolj ter borovnic.Vse domače sestavine.

Zdej pa res grem vas berem tam okrog 12-stih

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:01:24   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: tasyo

kolki bolijo za znoret.

Konec koncev sem čist nesrečna, če nekaj uric ne počne nobenih vragolij.




user posted image kot, da bi pisala jaz...user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:05:13   
Ketrin
Dobro jutro!

No, mogoče pa bo danes padla 200! Ko smo že zjutraj tako pridne...

No, danes bo očitno zame spet normalen dan.... Za razliko od celega tedna sem se naspala, izgleda da pomaga tuširanje pred spanjem in zjutraj.... Zda pa si kuham riži biži na mleku, sem se že mal zasikerala da ne bo z user posted image kaj narobe, saj že ob ponedeljka nič ne jem....user posted image

No, če bo danes normalen dan (se bojim preveč upat, je ura šele 9user posted image ), bom do konca spisala diplomo in jo poslala....

Za kosilo pa danes pri nas pire krompir, juhica, solatka in pečen piščanček....

Se pišemo kasneje, grem zdaj papcat....user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:08:34   
kekec in mojca
Dobro jutro punce!

Danes se bom tudi jaz lotila izpolnjevanja papirjev za CSD - če mi bo Kekec dovolili ukrasti tistih pet minut.

Za kosilo bomo imeli zeljnate krpice in faširane zrezke... njami!

Res pa ne vem, kaj je z našim Kekcem. V nedeljo driska in bruhanje, potem dva dni ok, včeraj spet driska... Sem klicala v ZD, pa mi je sestra rekla, da ga naj kar sama doma zdravim z Linexom in čajem. Naše pediatrinje včeraj ni bilo, bomo pa danes šli k njej, ker se mi to ne zdi več normalno.

Drugo dete pa razbija v trebuščku - pa naj kar. Glavno da naštejem tistih 10 gibov.
Trnjulčica, a si bila včeraj v materinski šoli?

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?