|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:11:12   
tosja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


07.02.

- Lepa posadka - GP+UZ
- Majček28 - GP+UZ
- tosja - GP

11.02.

- bela vrtnica - GP
- scorpiogirl - GP

12.02.

- sinskaT - UZ
- sky77 - GP
- barby78 - GP
- resnično srečna - GP
- Jo@n - GP

13.02.

- modrookica - GP
- zolika - GP

14.02.

- violica_23 - UZ
- minicca - GP+UZ

18.02.

- tasyo - GP+UZ

19.02.

- zokica - GP+UZ


21.02.

- Calena GP+UZ

26.02.

- simvir GP+CTG
- Barb77 - GP+UZ

29.02.

- Nile  - GP
- trnuljčica - GP

02.03

- u04111976 - GP+UZ

04.03

- Jo@n - diabetolog


06.03.

- pikica030407 - GP
- Ketrin - GP

07.03.

- big mamma -  CTG

11.03.

- petty82 - GP


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:14:30   
tosja


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    user posted image
   user posted image   A P R I L Č I C E   2 0 0 user posted image  
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


PDP 27.03.


user posted image   Naša črtica koraka: user posted image  user posted image   NS user posted image  user posted image   KR


PDP 01.04.

user posted image   Lepa posadka: user posted image user posted image user posted image   NM

user posted image   NJINJA

PDP 02.04. 

user posted image   modrookica (25 let): MF user posted image Luka  LJ


PDP 03.04.

 
user posted image   majazmaja

user posted image   matejka...

PDP 04.04.
 
user posted image   pizamca (32 let)

user posted image   Verita

user posted image   violica_23 (24 let): MF user posted image user posted image Jesenice


PDP 05.04.
 
user posted image   tejč29 (29 let): user posted image   Izola

user posted image   temistokleja (30 let)

user posted image   Tanja555 (29 let)


PDP 06.04.


user posted image   aisha (23 let): CE


PDP 07.04.


user posted image   Klarisa28

user posted image   jazabel (29 let): user posted image   KR

 
PDP 08.04.


user posted image   misa79

user posted image   Majček 28 (28 let): MF user posted image user posted image


 PDP 09.04.


user posted image   maja24-2 (27 let):  user posted image Lara  MF user posted image Lan  LJ

user posted image   big mamma (33 let): user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image LJ


PDP 10.04.


user posted image   simvir (27 let): user posted image   MF user posted image user posted image   LJ
 
user posted image   tosja: MF user posted image user posted image

user posted image   sončnica14

user posted image   Barb77 (30 let): user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   petty82: MF Luka LJ
 

PDP 11.04.

user posted image   srečna miška: user posted image
 
user posted image   malamaja (27 let): user posted image   LJ

user posted image   nana09 (29 let): MF user posted image user posted image CE


PDP 12.04.

user posted image   Katja271 (28 let): MF user posted image user posted image   NM

user posted image   tana13: user posted image

user posted image   nisika  

user posted image  
barby78: user posted image user posted image   NS user posted image user posted image


PDP 13.04.

user posted image   kekec in mojca: user posted image user posted image   SG
 
user posted image   ppika 

PDP  14.04. 
 
user posted image   sky77 (30 let):  user posted image Rok  LJ

user posted image   Calena: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image
 
user posted image   Ketrin (28 let): LJ

user posted image   u04111976: user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   CE

user posted image   5erca04: MF user posted image user posted image   MB

user posted image   Jelcy: MF user posted image  user posted image

user posted image   sasy20 (27 let): MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   NiLe (35 let): user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ


PDP 15.04.


user posted image   Tejcha (24 let): user posted image Tilen   MF user posted image Maša

user posted image   Skabi: user posted image user posted image

user posted image   resnično srečna (35 let): user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ


PDP 16.04.


user posted image   ruki: user posted image

user posted image   tinka011


PDP 17.04.

 user posted image   Krista28: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image

user posted image   JABOLKO3: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   MF user posted image  user posted image



PDP 18.04.

user posted image   JuR_ChIkA

user posted image   SpelliG (27 let): MF user posted image user posted image

user posted image   mišeka: NS user posted image user posted image

user posted image   darja33: MF user posted image  user posted image   CE
 
user posted image   Roberta69: MF user posted image user posted image


PDP 19.04.

user posted image   bondi

user posted image   bela vrtnica (29 let): MF user posted image Zara  CE
 
user posted image   Mamacebela

user posted image   zvončica30

user posted image   Lubici (25 let): MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   aprilska34: user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image MB



PDP 20.04.
 
user posted image   matejchykam (21 let): user posted image   MF user posted image user posted image

user posted image   tasyo (29 let): MF user posted image user posted image

user posted image   gregica74 (33 let): PO

user posted image   najč

user posted image   cebelca27 (27 let): Izola

user posted image   Kaa (29 let): Feldbach, Ptuj


PDP 21.04.

user posted image   malamalinca (33 let):  user posted image user posted image user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   LJ

user posted image   shoo (32 let):  user posted image user posted image   MF user posted image user posted image   CE


PDP 22.04.


user posted image   tipriga (29 let): user posted image user posted image

user posted image   leni5 (28 let):  user posted image user posted image   Izola

user posted image   maxi133 (24 let)

user posted image   Katka28: user posted image user posted image   MF user posted image user posted image user posted image user posted image
  
user posted image   Jo@n (32 let): MF user posted image user posted image   LJ


PDP 24.04.

 
user posted image   T*i*A*r*A*

user posted image   zolika: MF user posted image user posted image   MB
 
user posted image   scorpiogirl (27 let): MF user posted image  user posted image   KR

user posted image   minicca (29 let):  user posted image user posted image



PDP 25.04.

user posted image   moon: user posted image   user posted image

user posted image   Srčekgirll (24 let): PO

user posted image   sinskaT (26 let): PO

user posted image   aprill

user posted image   MARUŠKA28 (28 let): MF user posted image user posted image

user posted image   trnuljčica (30 let):
MF MB


PDP 26.04.

user posted image   zokica (23 let): MF user posted image user posted image

user posted image   KatyMM: user posted image

user posted image   Sandrin (25 let):  user posted image user posted image user posted image   LJ


PDP 27.04.

user posted image   Maja_p: MF


PDP 28.04.

user posted image   Leiah

PDP 29.04.

user posted image   malecka24: MF user posted image user posted image   PO

user posted image   pikica030407: MF user posted image  user posted image


???  PDP  ???

user posted image   nikica18

user posted image   eminak

user posted image   avak
 


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Tako je do sedaj prijavljenih:
92 srečk user posted image
 
Z NAMI ZAČELA user posted image  POT:
lindy, Anonimna2, pinka1, Vesnyca, vebo, tejka** user posted image   
user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image
 

GP - ginekološki pregled
NS - nuhalna svetlina
MF - morfologija
 
 
P.S. za vse napake se vnaprej opravičujem - hitro me "pocukajte za rokav", da popravim morebitne napake.


Z RUMENO sem zapisala v kateri porodnišnici bo na svet prijokal user posted image .

Uživajte, božajte bušije in bodite  


                user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


PDP - število user posted image

01.04. 2
02.04. 1
03.04. 2
04.04. 3
05.04. 3
06.04. 1
07.04. 2
08.04. 2
09.04. 2
10.04. 5
11.04. 3
12.04. 4
13.04. 2
user posted image 14.04. 8 user posted image
15.04. 3
16.04. 2
17.04. 2
18.04. 5
19.04. 6

user posted image 20.04. 6 user posted image
21.04. 2
22.04. 5
23.04.
24.04. 4
25.04. 6
26.04. 3
27.04. 1
28.04. 1
29.04. 2
30.04.

??? 2 user posted image ???
PDP


14.04., 19.04., 20.04. in 25.04.2008 user posted image user posted image user posted image vodijo!!!

18. in 22.04. 2008 user posted image user posted image user posted image
      ...gužva v porodnišnicah! user posted image








_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:15:18   
tosja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image   user posted image   24

user posted image   user posted image   24

user posted image   user posted image   44


1-krat  user posted image user posted image   user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image   se ne dajo user posted image  user posted image ...sam imamo pa še veliko user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:17:51   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image Alo punce zdaj pa tipkat... user posted image

Čeprav je zunaj tak sonček, da se boste verjetno odločile vsaj za kak sprehod.

Jaz že štejem minute, ko grem....sam ne peš... user posted image

Katka se ni nič oglasila??? Upam, da je vse ok.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:22:10   
sky77
Jutro

Ne bom napisala dobro, ker še ne vem kaj nas čaka. vem pa kaj je za mano, totalno neprespana noč. Sva bila včeraj z Rokom na kontroli pri zdravnici in je bilo vse ok. Potem se je pa zvečer začelo. Mi je bruhal celo noč. Na koncu je izbruhal vsak požirek vode ki ga je naredil. Še dobro da ima toliko pižam da sem ga lahko preoblačila, ker drugače.... Zdaj pa še vedno spi. Je tudi spil že nekaj vode in jo ni izbruhal, tako da upam da bo. Ker se mi res ne gre v pediatrično

Ketrin lahko da je kakšna trebušna virozica. Pazi da veliko piješ


tosja sonček? Tu v lj je taka megla. user posted image

Sem pa včeraj izvedela, da čez 14 dni dobimo sobico, tako da se bodo tudi pri nas začele priprave. user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa šibam

papa

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:25:19   
smotka lonib
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image boste pa zgleda podrle rekord aprilčice. lansko leto nas aprila ni bilo toliko.pridno ste delale poletiuser posted image user posted image .

lep in hiter porod vam želim!

p.s. jest kr še engauser posted image


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:28:31   
Ketrin
Joj, punce. Pazite nase in na svoje user posted image v bušijih in tiste "ta velik". Očitno res razsaja neka viroza, eno-dvo dnevna... Mogoče sem jaz tudi to imela... Pa kogarkoli srečam, vsi neki bolančkani, driskavi, tko da je nekaj v zraku....

Tosja, ti kar šibi na sončka, pri nas v LJ ga ni...user posted image Najbrž pride spet ob ene 15, glih tolk da se pokaže potem je pa itak že tema....

No, punce dajmo zdaj res tipkat....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:29:21   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: lonib

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image boste pa zgleda podrle rekord aprilčice. lansko leto nas aprila ni bilo toliko.pridno ste delale poletiuser posted image user posted image .

lep in hiter porod vam želim!

p.s. jest kr še engauser posted image



user posted image user posted image user posted image hvala za vzpodbudo...ja res smo bili pridni... user posted image user posted image user posted image
Pa zgleda bo kr celo leto tak baby boom user posted image
Kako pa aprilčica Zala rojena marca? user posted image
Verjetno vredu, če ma mami skomine po šeeeeeeeeeee user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:31:46   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: Ketrin


Tosja, ti kar šibi na sončka




Sej bom, sam prej me še čaka čakalnica...čiči pa čaki... user posted image


Pa pozdravi se! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:47:26   
NaTaŠa*
Dobro jutro

Vidim da ste aktivne in da s svetlobno hitrostjo šibamo k 200tki, user posted image za aprilčice.
Vse ste že od zgodnjih jutranjih ur tako aktivne, jaz sem pa ob 9h prilezla šele ven iz postelje. Danes sem se res naspala, sicer je biu vmes en obisk WC ampak nič ne de ker sem takoj nazaj zaspala. Upam da bo še kakšna taka noč, da se bom res naspala.

Razmerje user posted image :user posted image je pa super, da je izenačeno.

No talk za zdaj grem še nekaj pojest pol pa spet med knjige ker je danes zadnji izpit.

Lep sončen dan še naprej!

Pa-pa


_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:55:01   
u04111976
 
Dobro jutro nosečke!

Kak je kaj z našo Katko? Nič se ne javi! Upam da je razlog v tem, da ne more do računalnika.
 
Tosja - za seznamček če popraviš. Datum je 3.3., pa nič hudegauser posted image

Priznanje očetovstva - je ena nazaj pisala, da lahko to urediš prej. A se gre to na upravno enoto ali kam in kaj rabiš met s sabo? Bi mi to tudi uredili pred porodom.

Jaz sem pridelala 7kg. Bilo jih je v decembru +8, ampak je zdaj šlo 1kg dol - najbrž zaradi diete za sladkor.

Glede spanja, jaz spim kot top. Upam da traja čim dlje. Sem pa kot majhen dojenček, ne morem zvečer zaspati, če se ne stisnem kuser posted image . Tko da me potem ko zaspim še zapusti.

Srečanje - tudi jaz sem Celjanka, tak da bom zagotovo prišla.

Vgnezditveni sindrom - mi še pol stvari nimamo, tak da mene kar panika grabi. Res da najbrž ne bom rodila nič prej, tako da ne zaradi tega, ampak tako.. Nekaj stvari-kar bom lahko, bo pripravila in oprala že tu, pa da potem samo preselimo na novo lokacijo, drugo bo pač šlo bolj na nož. Moj me skoz tolaži, da drgač bo pa že on vse porihtal. Sam tudi tiste tri dni v porodnišnici potem ne bo mogel bogve kaj nardit. Tako mu zadaj vsak dan tečnarim in ga priganjam in sem tečka user posted image , ne pa srečka user posted image . Grem že malo sama sebi na živce, se bom zdaj poizkusila malo ohladiti.

Spomin in nerodnost - tudi meni uhaja spomin in vse leti iz rok. To je pri meni normalno, saj je bilo že prejšnjič tako, žal pa ni minilo s porodom, ampak je trajalo še prve mesece po porodu. Pa saj se vnese!!!!!!

Pridne bodite - danes je spet lep dan, pri nas se že celo jutro kaže sonček!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: aprilčice
7.2.2008 9:58:48   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image sem odprla novo temo, sam je seznam čista zmeda... user posted image

Mi oprostite, jaz pa se bom popoldan maksimalno potrudila in ga popravila... user posted image


Pa da vas najdem na novi temi: ApRiLčIcE 08 II. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu u04111976)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:09:09   
Maja_p
Dobro jutro punce!

No pa sem jaz tista ki bo ena iz med prvih na 200 tki!!!
Vidim, da ste ful pridne in se tele strani res maksimalno hitro polnijouser posted image user posted image user posted image ... Jaz na žalost nisem veliko pri računalniku, ampak bo že...

Tud mene zanima tisto o priznanju očetovstva, a kera ve, to morava jit na CSD mojega stalnega bivališča(a tudi za vse ostale papirje moram tja kjer imam stalno bivališče)?
Kaj pa z nami študentkami, k nimamao porodnipke, to tam samo povemo da bomo dobivale le starševski dodatek...? Joj jaz sem čisto zmedena glede vseh teh stvari....

Pa še eno vprašanje za tiste ki že imate user posted image , kako je s patronažnimi, jaz imam stalno bivališče v Martuljku, po porodu bom pa v Ljubljani-kjer ima stalno bivališče moj user posted image , kje jih obvestim, da ne bojo k meni na stalnega hodile?

Kar se pa kil tiče jaz pravim kar gre gor, bo šlo tudi dol...user posted image

Lepo se mejte pa pridno pišite, zdej pa šibam seminarsko pisat, pol pa za vikend na Dolenjsko k je moj dragi že jutri frej...user posted image

(odgovor članu u04111976)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:10:04   
simvir
Živjo!

No zdaj po pa res kmalu padla 200-ta stran. user posted image  za vse aprilčice.

Pri nas je tudi že celo jutro sončekuser posted image . Zdaj s sinom samo še čakava da se malo ogreje in potem hop na sončka.

Big mamma sem ravno prejle brala navodila, ki sem jih dobila včeraj ko sem dvignila papirje na CSD. Če izbereš 11 delovnih dni, potem moraš navesti 11 točnih datumovuser posted image
Mislim, da se splača vzeti 11 dni tistim, ki bodo rodile v času, ko bo v naslednjih 11 delovnih dneh kakšen praznik. Se pravi, če rodimo v drugi polovice aprila bodo potem že prvomajski prazniki in je bolje da izberemo le delovne dni. Če pa ni nobenih praznikov, potem pa je 11 delovnih dni = 15 koledarskim (2 vikenda). Upam, da nisem preveč zakomplicirala. Te obrazce očka prinese na CSD po rojstvu otroka, tako da se lahko šele takrat odločimo, kaj bomo obkrožili. 

KG - Jaz sem na 11+.

Sky, kekec in mojca upam, da bo z vajinima user posted image  kmalu bolje. Enako seveda tudi zate, Ketrin.

Nile pri nas bo danes tudi ričet. Imam ješprenj že namočenuser posted image . Sladica bo pa verjetno tudi kakšen kompot.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:10:23   
Maja_p
UPS POMOTA, nisem vedla, da me bo še na 199 vrgu user posted image

(odgovor članu Maja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:12:14   
NaTaŠa*
Očetovsto lahko urediš prej, in sicer na CSD. Prisotna morata biti oba. Če pa tega ne urdiš pred porodom moraš po rojstvu otroka na upravno enoto kjer je baje full ****rij. Tako da predlagam da se to prej zrihta.

Pa-pa


_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:14:22   
tasyo
Tosja, se bomo potrudile, da res pridemo do 200 in začnemo nov čvekec.... Za seznam se pa ne sekiraj, ga boš porihtala, ko bo slabo vreme ali pa zvečer - danes si privošči malo sončka! Jaz dobim grozen elan, če je lepo zunaj... Bom malo posedela na terasi, potem pa moram še nekaj zašit in potem v MŠ, tako da verjetno kaj bistveno ne bom več pripomogla k zastavljenemu cilju.

Urša - nikar se preveč ne sekiraj, če si malce tečna, zdaj imaš vsaj dober izgovor... Tisto najnujnejše, kar rabiš za malčka pripravi, če bo šlo zelo na tesno, pa ti bodo potem tudi domači priskočili na pomoč, verjemi!

Vijolica- naj ti gre danes super na izpitu!!! Držim pesti...

Joj, upam da se vsi bolni otroci čimprej pozdravijo. Res ni luštno, če vam tako bruhajo in driskajo. Se počutiš tako nemočno... Uh, grem zdaj na eno vitaminsko bombico, da me kaj ne ulovi!

Pozdravček!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:15:23   
NaTaŠa*
Maja_p- v porodnišnici daš baje podatke kam naj pride patronaža oz. k rihtaš pač poveš kje si. Mislim da ni nič narobe če živiš na drugem naslovu. Študentke neve, kako mate je pa osnovno starševsko nadomestilo, ki pripada vsem in je baje 179e.

Pa-pa


_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:16:08   
Maja_p
Hvala vijolica za tako hiter odgovor... Bomo to prej zrihtal k sm jaz tudi slišala da je po porodu ful več komplikacij iz strani naših državnih organov...
Pa,pa

(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:18:24   
Ketrin
Meni je včeraj na CSDju rekla, da oče v svoji službi napove, da BO koristil 15 dni očetovskega dopusta. Tolk, da oni kao vejo... Kdaj ga bo koristil pa ne more povedati, ker ne vemo kdaj bomo rodile, ne? Torej v 3 dneh ko smo me v porodnišnici gre on na CSD in prinese tisto izpolnjeno polo, kjer tudi napiše kdaj po koristil teh 15 dni, se pravi od kdaj naprej.

Mi je pa prijazna gospodična rekla tudi, da se splača, da oče obkroži tudi tisto, da bo koristil neplačan dopust...Da npr. pride prav, če je treba včasih otroka odpeljat kam, pa da ne koristi svojega rednega dopusta ampak tega... No, to je seveda odločitev vsakega posameznika....

Tosja, seznam je pa čist ok, a ni?! Pa še zajčka si dodala..... Res da nisem prav natančno gledala, ampak se mi zdi da vse štima....user posted image user posted image

(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:19:44   
Ketrin
Maja P. v porodnišnici jih moraš obvestiti kje boš po porodu.... Drugače pridejo na stalni naslov, tebe in user posted image pa tam ne bouser posted image Tko da si dolžan v porodnišnici povedat kam naj pride patronažna... To so nam razložili v MŠ.

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:30:59   
lepa posadka
Dober dan punce!

Danes je pa pri nas že od nadvsezgodaj sonce...tako, da to jutro nisem spala do desetih in sem z otroki že vstala...jih peljala v vrtce in šolo...mah, če se nam ne mudi, so ta jutra res tako simpatična :-))))
Pa sem potem zavila še v pekarnico po dva polnjena žepka, pa sok...pa še špecerijo nabavila...in sedaj tuhtam ali bi kaj delala...ali bi šla malo na kavč :-)))) N emorem verjet, da sem prišla do te faze, ko sem kar fraj???!!!

No, zagotovo imam popoldan bolj pester, ker imam GP , pa potem svet staršev (bljak...)... Bo treba dopoldan res prelenarit :-)

Sicer pa...Tayso - regrat je zakon. Jaz sem včeraj dobila že prvo porcijo od mame...in sva si z možem zvečer naredila...mnjam...se že veselim...naslednje porcije. Zime očitno ne bo več, tako da je sezona odprta.

Ketrin - slabosti v pozni nosečnosti niso čist neobičajne. Jaz nisem imela nikoli nobenih slabosti v prvih mesecih...na koncu pa...če sem se preveč najedla, pa če je še dete čudno ležalo... No, saj ni pogosto...se pa zgodi, da mi je zvečer slabo za umret in potem sploh ne mroem zaspat leže in se podložim iz vseh vogalov, da lahko kaj zadremam, da se tudi želodec pomiri. Upam, da ne boš imela teh težav pogosto.

Jabolko - pošlji mi geslo...da vidim tudi tvoje maškare...pa še kakšno idejo dobim za drugo leto :-)

Maja_p - obisk patronažne...ti najavijo v proodnišnici. Takrat ti ponavadi povejo kdaj bo prišla in preverijo naslov oz. preverijo, če pride kam drugam. Saj nisi edina, ki dejansko ne živiš tam, kjer si stalno prijavljena, tako da brez skrbi.

Morda sem mislila še kaj...se grem sedaj pocrkljat s kapučinom...potem pa morda še preverim stanje, preden grem na pregled... Joj, kako je krasen dan punce.


(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:36:25   
Roberta69
NiLe, sploh se ne sekiram zaradi kil (k sreči s tem nikoli nisem imela težav), hotela sem samo reči, da naj druge ne paničarijo, ker so se vse zredile ful malo!; meni se zdi, da sem se še jaz malo pa sem se več kot večina. Sej človek menda ja ne misli, da bo user posted image in čisto enak user posted image . Mislim, da nekje do +15 ni niti najmanjših težav, je pa odvisno od posameznice.

 user posted image Pozitivna porodna zgodba user posted image : da vam dam malo pozitivnega zagona za porod. Kolegica je pred dobrim tednom rodila krasnega fantiča (zaenkrat samo na slikicah - grem pa zdaj en dan na obisk in konkretneje poročam) in je rekla, da če je tako preprosto, z lahkoto rodi še 10x!!! Pravi, da je bilo zaresnega dela konec v 15 minutah in da ne more reči, da je kaj bolelo kot user posted image . Dobila ni niti enega šivčka, samo prekrasnega sončka.

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:37:45   
lepa posadka
Še ena reč...srečanje. Če se boste odločile za Celje...a bi se morda lahko potem zmenila raje za kakšno soboto v marcu, kot pa med tednom... K imam moža Štajersa, pa bi tako izkoristili še za obisk... Samo vprašam....

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:42:35   
NiLe
Preden user posted image user posted image user posted image ven, sem vas prečekirala in ste si dobro zastavile, aprilske bejbe user posted image user posted image user posted image
Ve kar pišite, bodite pridne, uživajte na sončku, tiste, ki vas zdeluje kakšna viroza ali kakšne druge tegobe pa pridno počivajte user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja, pa upam, da je Katka OK in da se nam kaj oglasi!


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 [199] 200 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?