|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najboljši dopust na Hrvaškem?
8.2.2008 19:36:39   
Bambincy
Kje na Hrvaškem ste se imele najboljše? Kateri hoteli, ampartmaji so vas najbolj očarali? Kam bi se še vrnili?

Razpišite se.

Sezona je red vrati in vsakomur bodo kakšne izkušnje prišle prav:)

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 8.2.2008 21:56:43 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
8.2.2008 20:36:02   
kajalin*
Baška!Bla sm kr v kampu,ker mi je to zelo všeč...

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 8.2.2008 21:57:00 >

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
8.2.2008 20:39:36   
kawasakica
Biograd. Mesto mi je ful všeč. Bila v apartmaju in v hotelu Ilirija, oboje superuser posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 8.2.2008 21:57:16 >

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
8.2.2008 20:46:31   
pupe
z mojim sva hodila v dalmacijo, najprej na hvaruser posted image , pol pa še na korčulo
na obeh otokih sva se imela super
na hvaru sva hodila v vasico, kjer sva imela sobo in pol penzionom, kjer je bila zelo dobra hrana, plaža 20m stran, primerna za otroke
če si pa hotel mal bolj živo pa je 15km stran mesto
na korčuli pa sva imela samo apartma, zelo lep in kar ugodno, plaža je bila 30m stran betonska, vendar je bila na začetku vasi tudi peščena 200m
je pa majhna vasica in je zato tudi bolj umirjenouser posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 8.2.2008 21:57:32 >

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
8.2.2008 20:48:23   
Bambincy
kawasakica kako je bilo v hotelu ilirija? Kakšne so sobe?Hrana? Balkoni? Kako so pregrajeni?

Plažo pa poznam in je superca:)

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 8.2.2008 21:57:49 >

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
8.2.2008 22:04:50   
BLAŽIKA
Pupe a maš ti mogoče kakšno slikico ali pa link od teh sob na Hvaru mogoče?

Najboljši dopust na jadranu mi je bil BOL hotel Riu Bonaca in Elaphusa. Tudi letos gremo verjetno kar nazaj tja spet čez prvi maj.
Drugače pa je tudi Korčula Vela luka hotel Adria zelo dober.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
9.2.2008 9:00:17   
nbiba
Kawasakica, tudi mene zanima vse okoli h. Ilirija. Kdaj si bila tam? Koliko je oddaljen od plaže? Hrana...? Kaj pa h. Kornati? Letos bomo verjetno  enkrat šli v Biograd pa že izbiram v kateri hotel.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
9.2.2008 9:30:06   
pupe
imam lahko ti jih pošljem po mailu

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
9.2.2008 9:44:58   
taši84
bol na braču, apartma. nepozabno...

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
22.2.2008 13:30:31   
tehnofil
Murter - avtokamp Kosirina. Napol divje, čisto na koncu. V šotoru za 3. 1 wc daleč stran. Voda pa čudovita. Pogled na kornate čudovit. Vsak dan zjutraj na zajtrk in kavo ter trgovino v Murter in vsak večer na sprehod. Zelo lep dopust za naju.

Najboljši daleč pa je bil Korčula - kot robinzonske počitnice. V vikendu družine iz Vele luke. Obe nedelji smo skupaj kuhali kosilo - ribe, solate. 40 minit vožnje od Korčule po intervencijski požarni cesti do samotnega zaliva. V zalivu štiri hišice, ena desno blizu (od njegovega brata), ena levo čisto v zalivu in ena nasproti. Morje - milina. Elektrika 12V, voda kapnica+kupljena. Spodaj čolniček, vrša, mreža. Plaža sicer čisto blizu a 20 m nižje in skalnata.
V hišici hladilnik, preprosta ooprema. Po zidovih polno malih rožnatih kuščarjev ki lovijo muhe. Spanje tudi zunaj na ploščadi, ponoči obiski delfinov. V glavnem morje kot se šika.
To je bil zaliv, kakršnega iščejo s čolni, midva pa sva tam 14 uživala. Nobene muzike, gužve, .... Super, super.

Kdaj gremo spet. Ja, čez dolgo let, ker za male otroke pa ni, za večje je pa dolgčas tako da je sedaj IN Punat Apartma.  Gužva, trampolin, glazba, .... user posted image


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 22.2.2008 13:31:56 >

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
22.2.2008 18:18:41   
Anonimen
Dubrovnik.

(odgovor članu Bambincy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
4.3.2008 21:17:17   
peter13
Otok Vir, Apartmaji Sanpjer, čudovit dopust, lokacija je enkratna, ker ni nobene gneče, imajo na spletu predstavitev, tako smo jih mi našli. Za otroke primerna plaža, igrala,..., skratka super
http://www.apartmaji-sanpjer.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
4.3.2008 21:36:08   
ada2
Raslina pri Šibeniku - privat apartmaji. kot da bi se čas ustavil, idilična vasica kot v risanki Pri kanglici in lopatki (če se je še kdo spomni). plaža lepa in čista in skoraj prazna, otroci se lahko brezskrbno gibljejo in nikogar ne motijo. ponoči spiš kot polh, ker ni nikjer nobenih bučnih zabav, slišio se le črički po drevesih, pa zjutraj te zbudi kak petelin.na obrobju vasi lahko vidiš osle, ki smo jih mi hodili gledat vsak dan, ker so bili prava atrakcija za otroka. da nisi glih odrezan od sveta je v vasici trgovinica, odlična pizzerija in slaščičarna. za bolj civilizirano preživljanje dopusta pa je 5 minut z avtom do mesta - Šibenik, ali 5 min v drugo smer do Vodic.

v Biogradu smo tudi bili in mi je bilo v bistvu všeč, ampak gužva pa taka, da če nisi šel že navsezgodaj na plažo sploh nismo dobili mesta za 4 brisače. in potem sem samo gledala za tamalim kje se je usedel, komu je kaj iz hladilne torbe vzel....povrhu vsega pa si je na senčniku še prebil čelo in pokasiral 2 šiva. se mi je prav tožilo po moji Raslini... mi je žal, da nisem šla v Biograd ko še nisem imela otrok, ker tako v dvoje preživljen dopust bi bil pa mega.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu peter13)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
19.2.2011 4:32:00   
Kerensa*
Bačvice - super plaža in morje, za moj okus.

StariGrad Paklenica - najboljša morska večerja ob obali.

Zadar - fenomenalen hostel za mlade po srcu.

Dubrovnik - luksuz na vsakem koraku.

Bačinska jezera - za popi*dit lepo.

Plitvička jezera - jih ne obhodiš v enem vikendu.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
19.2.2011 8:57:34   
constanca
Raslina pri Šibeniku - privat apartmaji. kot da bi se čas ustavil, idilična vasica kot v risanki Pri kanglici in lopatki (če se je še kdo spomni). plaža lepa in čista in skoraj prazna, otroci se lahko brezskrbno gibljejo in nikogar ne motijo. ponoči spiš kot polh, ker ni nikjer nobenih bučnih zabav, slišio se le črički po drevesih, pa zjutraj te zbudi kak petelin.na obrobju vasi lahko vidiš osle, ki smo jih mi hodili gledat vsak dan, ker so bili prava atrakcija za otroka. da nisi glih odrezan od sveta je v vasici trgovinica, odlična pizzerija in slaščičarna. za bolj civilizirano preživljanje dopusta pa je 5 minut z avtom do mesta - Šibenik, ali 5 min v drugo smer do Vodic.


to se slis tooook fajn in kej tazga iscem, ampak a pozna kdo kej tazga kje visje gor? Nam je to ful predalec za vozit z nasim tamalim. Pls, pls za kaksno info.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
21.2.2011 7:12:23   
NANA123
Crikvenica paviljono kačjak ful prijazno osebje hrana super,apartma Markovec v Malinski Krk prijazna lastnica plaža blizu res super.  

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Najboljši dopust na Hrvaškem?
21.2.2011 10:40:56   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Bambincy

Kje na Hrvaškem ste se imele najboljše? Kateri hoteli, ampartmaji so vas najbolj očarali? Kam bi se še vrnili?

Razpišite se.

Sezona je red vrati in vsakomur bodo kakšne izkušnje prišle prav:)


Mi se v bistvu že vračamo.....skoraj vsako leto na otok Vis.....kam pa ne povem, ker potem ne bo več tako mirno in idilično.......user posted image

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?