|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 10:12:31   
Janey
uuu tudi pina bo šla počasiuser posted image user posted image user posted image

postavite se v vrstouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5526
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 10:28:17   
dolenjka
U Janey, a ti bi men kar dovolila it user posted image  Ampak jaz še ne bi šla user posted image  Mogoče naslednji teden user posted image

Moj je včeraj od nervoze tak glavobol fasal, da me kar mal skrbi kolk ga bo glava bolela ko bo šlo zares? user posted image
Je rekel, da jutri ne smem it rodit, ker ima njegova bivša rojstni dan user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5527
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 10:41:41   
Janey
dolenjka jaz bi vsem, ki imajo user posted image že dovolj razvite dovolila it. Tak, da jih kar preseneti malo prej. Najbrž je tak najbolse in najlepše. Jaz sem se zdaj malo prepričala, da pač ko bo, bo in da moram še uživat te zadnje dni ko sem noseča. Vprašanje kdaj bom spet.user posted image Ampak vsake tolko me čustva prevzamejo. Ko mi bo potem dolgčas, ko bom vse postorila in bom sama s sabo me lahko panika zgrabi...ampak si probam sproti najdit nekaj, da se to ne zgodi in da je lubi prej vrneuser posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5528
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 10:49:40   
MetiLu
Dan punce! Dones sem drnjohala do pol desetih user posted image  user posted image  pol sem mogla itak pod tuš, sem bla vsa zamečkana, perem že en stroj cunj, en še čaka, malo sem pospravila, zdej pa zajtrkujem za računalnikom user posted image  Včerajšnje "pucanje ventilov" se je kar prileglo, ker sem danes spet čist razpoložena, pa še sonček je zunaj user posted image user posted image

Buči, me dihamo s tabo, sej bo šlo user posted image  sej si baba in pol! user posted image

Itata, glede bradavic ti pa res ne znam pomagat, se bo mogla kakšna mamika oglasit user posted image

Dolenjka, kaj je zdej to, a zdej bi pa ti prek vrste al kaj??? user posted image  pazi se pedikure, sej veš kako se je sezona februarčkov otvorila user posted image  user posted image  user posted image

Pina in Mlavla, pri meni je isto. Vsak popoldan se neki začne, ko grem pa spat se pa do sredine noči vse neha user posted image  trebuh pa trd za pop***, sem se mogla spet sredi noči sprahajat, da je spustil. Je pa moj user posted image  dones spet tako miren user posted image

Mala pikica, to je bila danes zjutraj moja prva misel, kdaj bom potem lahko takole poležavala, dokler ne bom spočita za vstat user posted image  Tko, da če naš še noče ven, pol pa nej še mal čofota user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5529
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 10:58:01   
Janey
o meti dobro jutro...danes pa bo dan hitro minil, če si šele zdaj prilezna na plano. Pa na sončka je treba ko nas tako lepo pozdravlja.

Jaz sem pa zdaj jezna ko user posted image , me je moj nekaj nakuril. Mi je dvignil pritisk na 300user posted image user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5530
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:05:51   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: Janey

o meti dobro jutro...danes pa bo dan hitro minil, če si šele zdaj prilezna na plano. Pa na sončka je treba ko nas tako lepo pozdravlja.



Jap, hitro gre user posted image  je že enajst. En stroj cotk je že obešen, zdej se grem pa še jest na balkonček vržt, pa eno kavico spit, je tko toplo. Ko pride lubek, ga pa dones zvlečem v Kavala pa u šoping (no, najbrž samo po fasngo, ker za kej druzga najbrž ne bom sposobna user posted image ), tko, da bo kar pester dan user posted image user posted image user posted image




_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5531
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:08:25   
Februarka08
No, meni so pa buhteljčki malo splahneli, tako da grem malo po stanovanju s krpo... Upam, da bo hitro za mano... Potem pa likanje in pranje strojev cunj naprej. Sem rekla mojmu, tole ti še operem, pol grem pa rodit.user posted image Uh, kolk se cunj nabere čez teden. Kaj bo šele, ko bo user posted image pri hiši...
Janey, ti se kar malo razpihaj tukaj gor. Boš vidla, boš prec boljše.user posted image
Meti, lep dan in ne prenaporen, da ne boš kam letela... No, pa tudi če bi, kajne?user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5532
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:19:05   
MetiLu
Janey, glede tvojga user posted image  (user posted image )... poslušaj svoj včerajšnji nasvet, ki si mi ga dala, se boš prec boljš počutila user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5533
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:22:26   
katka37
Buči, danes je tvoj dan, drži se, naj hitro mine.user posted image

Pina, sem tako tečna, da je groza, ponoči je kar bolel trebuh in križ, otrdevanje na 15 minut, potem se je spet vse umirilo, zdaj pa že dve uri spet kar nekaj mantra, ampak po moje še ni to to, še ni dovolj hudo. Ne vem več, kaj naj si mislim. Ah, bo že.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5534
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:25:14   
Janey
Ma če mu nekaj govorim, pa gleda tv pa mi pššštt dela. Popizdimuser posted image
sej potem me posluša ko so reklame, samo jaz mu hočem zdaj povedat. user posted image user posted image user posted image jaz sem packa ne on, ampak pol bom že pozabla jaz furjasta nosečka.
Zdaj mi je tašča cel kup sadja gor prinesla. Pa mi da v kuhno na mizo pa reče:"A se mata sadjeuser posted image ".
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KAJ PA ONA MISLI??? Joj ej...ko si hvaležen da tako lepo skrbijo zate, ob enem pa bi jih brco skozi oknouser posted image
Jau pa ko itak ve, da jaz brez sadja ne morem živet, pa me zajebava.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5535
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:26:11   
Janey
katka in pina bodita srečne, jaz sem 5 dni čez, pa brez enga krčka. 

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5536
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:32:35   
sayuri
Kaj vas niso še zakelnili user posted image user posted image

Mene pa zanima, kdo bo Dolenjki odpustinico napisal user posted image  user posted image user posted image user posted image  Dolenjka, kot kaže bo treba it prej, kot na rok user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5537
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:33:03   
pina-1
janey globoko dihaj, ker se je brez veze dosti sekirat. pa glde krčev oz. popadkov, toda jih s katko imava nič ne pomeni. Lahko da boš ti šla prej kot obe me. porod je res nekaj nepredvidljivega in nikoli ne veš kdaj se ti bo začelo dogajat.

pri meni tudi en stroj cunj že visi, pa drugi se pere. Sedaj pa se prekladam tu po hiški ki je tolko za nardit, meni se pa nič ne da. jaz bi šla kar spatuser posted image  tako lepo vreme jaz bi ga pa v postelji preležala.

meti še kako drži, da se je treba sedaj naspati. Naša Mia se je danes zopet zbudila ob 6 uri in rogovilila po stanvanju. user posted image  pa nikakor ji ne moreš dopovedat da je še noč in da bi mami še spalauser posted image user posted image user posted image
se ne spomnim, kdaj sem zadnjič spala do 9 ure zjutrajuser posted image user posted image user posted image  pa mislim da še ne lep čas ne bom spala

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5538
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:33:05   
MetiLu
Janey, take so pa tašče, moja je mojga od začetka, ko sva k njemu domov hodila, vsakič vprašala, če je kej jedu (pozor: ne če sva, ampak če jeuser posted image ), no pol čez čas je bilo Če sva kej jedla, zdej pa kar pokliče, če prideva na kosilo user posted image  user posted image  user posted image  kar ob vikendih kar paše user posted image

Katka, se mi zdi, da te bomo kmal pogrešale nekaj dni user posted image  
Janey, tebe pa naj tolaži misel, da se to lahko spremeni v eni uri. Lej jest mam že čist vse možne znake bližajočega se poroda, pa še zdej ni nič. Lahko da se mi bo začel čez 1 uro al pa čez 1 teden user posted image  No, zdej pa ne vem če sem ti kej pomagala user posted image user posted image user posted image

Zdej grem pa res tisto kavico na balkonček spit user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5539
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:37:51   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Kaj vas niso še zakelnili user posted image user posted image

Mene pa zanima, kdo bo Dolenjki odpustinico napisal user posted image  user posted image user posted image user posted image  Dolenjka, kot kaže bo treba it prej, kot na rok user posted image

Jest ji jo ne dam sploh!!!! Kr nej lepo čaka, tko kot vse user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 5540
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:39:29   
katka37
Janey, tako kot ti je rekla Pina, lahko da boš šla ti prej, res ne moreš nikdar vedeti. Saj bomo vse zdržale, ne user posted image . Nama s Pino pa je verjetno zdaj tako, kot bi naju že dalj časa nekaj rajcali, dobima pa nič. user posted image user posted image user posted image user posted image

Meti, naj se ti besede pozlatijo.

Dolenjki pa bomo kar vse dale odpustnico, ker nas tako potrpežljivo prenaša.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5541
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:41:36   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: katka37
Nama s Pino pa je verjetno zdaj tako, kot bi naju že dalj časa nekaj rajcali, dobima pa nič. user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5542
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:43:12   
katka37
Zdaj ob teh bolečinah kot ob menstruaciji se spomnim, kako je potem to vrag vsak mesec, moram potem takoj poskrbeti spet za obroček mireno, pa imaš mir vsak mesec, skoraj nobenih problemov.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5543
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:45:16   
Janey
Kaj pa to...misija nemogoče je uspela...ene par mesecev sem vsak dan prosla če lubek postelje posteljo in vedno sem jo nazadnje jaz. Zdaj pa je jo zelo težko in ene par dni nazaj jo je on in sem se mu ful okoli vrata vrgla in celega polupčkala, kak je zlat ko je posteljo poslal in zdaj je že en peti dan zaporedoma ko jo je brez da je bilo treba kaj rečtuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne znam vam povedat kako sem veselauser posted image user posted image user posted image

sem mu mogla kar sms napisat ko sem prišla v spalnico, ker zdaj te dni nisem nič rekla ko je postlal. Zlat je, če hočeuser posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5544
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 11:48:36   
Janey
A veste da se je moja sorokinja Bajsa nazadnje javila včeraj ob 18 in do zdaj še nič. Mogoče pa je že šla. user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5545
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 12:40:52   
Janey
Ke ste??  Naš mali mi je pa danes naklonil komaj 2 brcikouser posted image user posted image user posted image pa je že tolko ura.Ponavadi smo ob tej uri že blizu 10. Upam, da ni kaj narobe.Mogoče je pa navajen da jaz skoz dirkam in ne more spat. Zdaj ko sem pa že celo dopoldne na miru pa spiuser posted image user posted image user posted image

sem se obesila tu na rr. Pa ni nobeneuser posted image

bom začela imet samogovore.

Naša buči pa vrjetno že ima user posted image . Da je le bilo hitro in čim manj boleče. Sem stiskala pestke.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5546
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 12:49:49   
Februarka08
Jaz že plačujem svoj davek...user posted image Križ me boli, zoprna sem in naveličana vsega.user posted image Po bajti je pa še zmer tolk za narest... Sem komaj pico skup vrgla, zdej se peče, mal sem prah pobrisala (pa še ne povsod), cunje obesla, zdej se spet druge perejo, pa sem že fuč.user posted image Uh, bi se zdele zih na mojga spravla, če bi bil zravn.user posted image Sem trenutno res tečka nosečka.user posted image No, ampak je že bolje, RR pomaga.user posted image Zdej morm pa moje krofke spet mal na kavč vržt, potem bo kosilo, pol pa spet v boj s cunjo. user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5547
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 12:53:28   
Janey
Februarka ne delaj preveč. Moraš malo počivat. Stanovanje bo počakalo. Prah tut ne bo nikamor šel. Ti se pa kar spočij. Poslušaj svoje telo in ko te vse boli, je že prepozno. 

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5548
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 12:54:07   
polonca78
jst se samo toliko javljam, da boste vedle, da sem še 2v1. 4.dan čez rok. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

se trudim, da se ne obremenjujem s tem, čeprav priznam da me klici v stilu "a je že kej?" spravljajo ob živce. zdej ful pohajkujeva z dragim naokrog in to namenoma brez vseh papirjev in priprav, da bi me ja dobilo nepripravljeno. sej sem rekla, zdej se bom pa nehala umivat, brit, stare, strgane spodnjice bom nosila .... mogoče pa pol kaj. user posted image user posted image user posted image

buči, držim pesti da je že za tabo in se že veselo stiskate!!

janey, mislim da ta ideja z odpustnicami ni dobra. vse, ki jih že imamo, čakamo. babnice brez odpustnic pa veselo rojevajo. tko, da dolenjka vračam ti mojo odpustnico user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5549
   RE: Februarčice - 3.del
9.2.2008 12:55:16   
mlavla
Oj jst sem tud tle..sam zdele moram še buhteljne spečt..pol se pa vam malo bolj posvetim...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?