|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prošnja za vse, ki opravljate delo gospodinjs...
12.2.2008 18:47:29   
Klemy82
Pozdravljeni forumaši in forumašiceuser posted image

Sem študentka, ki se trenutno ukvarja z raziskavo o življenju gospodinjskih pomočnic in bi prosila, če bi katera hotela deliti svoje izkušnje..... zakaj ste se odločile za to delo, ga rade opravljate, kaj vse počnete, koliko ste plačane, kako poteka vaš dan, kakšne delodajalece ste imele ali jih imate, anekdote, karkoli same želite povedati o tem..skratka razpišite se. (lahko tudi na zs)..user posted image
Pa hvala lepa vsem vnaprej user posted image
Klemy


< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 12.2.2008 18:48:38 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prošnja za vse, ki opravljate delo gospod...
8.12.2013 12:27:26   
altruist
Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje? Rada bi se zaposlil kot gospodinjska pomočnica?
Pa ne vem kako moram izvesti celi postopek?
Lepo se zahvaljujem za odgovor

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prošnja za vse, ki opravljate delo gospod...
8.12.2013 12:47:53   
srce77
Tudi mene to zanima :-)

(odgovor članu altruist)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prošnja za vse, ki opravljate delo gospod...
12.12.2013 8:26:15   
altruist
Pozdravljen!

Skleneš pogodbo o zaposlitvi: fizični osebi--> nato greš na zavod za zaposlovanje kjer odata z delodajalcem PDM-1 obrazec, čakaš tri dni, nato greš z podpisano pogodbo in Številko iz PDM-1 obrazca na ZZZS--> izpolnita M-1 obrazec. Ko vse to opravita gresta na DURS in tam vam vse ostalo razložijo.

Vrstni red:

1: PDM-1 Prijava delovnega mesta
+
2: Pogodba o zaposlitvi (delovni čas po dog; polni-skrajšani),
=
3: M-1 prijava v ZZZS
1:+2:+3:=DURS-RS

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prošnja za vse, ki opravljate delo gospod...
18.12.2013 14:00:55   
Klemy82
Luba Gela, iz kere luknje ste pa to mojo objavo potegnili ven? user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu altruist)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?