|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabac
14.2.2008 16:59:41   
indijancek
Živjo,

letos se odpravljamo na dopust v Rabac, otroka bosta stara 2 mes in 20 mes. Ali nam lahko kdo priporoči kak app, ki je zelo blizu morja in nam pove, kako je na Rabcu za otroke-sprehajalne poti,igrala...

Vesela bom za vsako informacijo,

lep dan še naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabac
14.2.2008 20:25:20   
N30
Mi smo bili v Rabcu v tistih hotelih Mimoza, Narcis, Hedera. Bili smo v Narcisu. Za app. pa ne vem točno. V Rabcu je takšna potka ob obali, tam vozi tudi turistični vlakec , drugače pa sem se Rabca v 1 tednu naveličala, tako, da ne bi šla še enkrat tja.

(odgovor članu indijancek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabac
14.2.2008 20:27:18   
Anonimen
Sprehajalnih poti je dovolj; v bistvu je siroka in lepa pot ves cas ob obali oz. plazi. Senca je nad plazo, pod borovci oz. takoj pod hoteli. Morje cudovito cisto, samo mrzlo zna biti vcasih. Gneca v sezoni velika.

(odgovor članu indijancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabac
14.2.2008 21:54:50   
ana b
Mi smo bili ze 2x. Apartmaji se imenujejo Lanterna. Vse ostalo so ti pa že napisale. za sprehode je, vlakec, morje čisto, samo kakšnih konkretnih igral za malčke se pa ne spomnim.

Pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabac
15.2.2008 20:04:45   
Sulfinija
Bila na Rabacu 2x hotel Hedera,Mimosa,Narcis.Obakrat sma bila v hotelu Hedera nepozabno lepo je bilo.Prvo leto je bilo zelo zanimivo,drugo leto malo manj kajti kraj je resnično majhen.Ob obali lepa potka in vozi tudi vlakec.Apartmajev ne poznam.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu indijancek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rabac
16.2.2008 8:01:31   
nbiba
Bili pred štirimi leti v Rabcu h, Narcis. Hrana in hotel uredu, plaža lepa prodnata, do mesta je cca 1km in vodi lepa obmorska potka. Bili zadovoljni in se morda tja še kdaj vrnemo. Apartmajev tudi jaz ne poznam, ker vedno gremo v hotel. 

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rabac
20.2.2008 13:42:05   
indijancek
Hvala za vse odgovore, zdaj nam je lažje iskat apartmaje, ker vemo, da je plaža primerna za majhne otroke, sprehajalne poti,...

Mislim, da se bomo kar odločili za Rabac, čeprav se še vedno trudimo najti apartma.


user posted image

(odgovor članu indijancek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rabac
21.2.2008 20:26:49   
saline
Ana b, a je na tisti plaži ob apartmajih Lanterna tudi senca  in prod ali je potrbno iti kam dalje?

(odgovor članu indijancek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rabac
22.2.2008 20:58:23   
indijancek
To je apartma, ki sem ga rezervirala, če slučajno še koga zanima.

Dobili smo app v prtličju, tako da je dovolj sence in hladno, plaža tudi blizu,...



http://www.kvarner-express.hr/hr.php/apartman/show/97?tip=3&destinacija=2

(odgovor članu indijancek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?