|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UV in rezultati - big for date
26.1.2005 18:44:33   
Žaža
Halo!
Jaz sem pa bila prejšnji teden na UV (privat) in so mi povedali, da bomo dobili punčko:duda::roza:.

Kar pa me zanima pa je to, da je g. izmeril glavico, trebuh in stegnjenico. Dobil je naslednje rezultate: glavica - 8,5 (32t/2d), trebušček - 9,2 (36t/2d), stegnjenica - 6,1 (31t/6d).
Ima katera izkušnje s tem, ker izgleda, da bo naša pupa kar težka. (Že prva je imela 3960).
Njen trebuh je 4 tedne naprej:ups::ups:
Drugače je vse ostalo bp. Naj omenim tudi, da sem bila pred mesecem dni na testu glukoze, tako da sta kakšna sladkorna ali diabetes izključena.

Ima katera podobne izkušnje??
Ali pa bomo rodili malega "telička":)- oz. "teličkico":)-.

žaža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   UV in rezultati - big for date
26.1.2005 18:46:57   
Anonimen
Ja koliko si pa noseča?

(odgovor članu Žaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   UV in rezultati - big for date
26.1.2005 19:07:21   
Žaža
Danes sem točno 34 t(1/7)!

žaža

(odgovor članu Žaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   UV in rezultati - big for date
26.1.2005 19:08:44   
Žaža
:ups:Joj kako sem nerodna:ups:.

Na dan pregleda pa sem bila noseča točno 31t/6d!

žaža

(odgovor članu Žaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   UV in rezultati - big for date
26.1.2005 19:10:44   
Anonimen
Meni se zdijo tvoje (oz. njene) številke prav krasne. Povem ti, da se jaz v 2. nosečnosti ne bom več ukvarjala s temi številkami (upam :zmeden: ), ker sem se pri Ani toliko presekirala zaradi tega, ker je bila njena glava za 6 tednov večja po teh izmerah. Pa se je rodila prav normalna glavica.

Res se ne obremenjuj. Bo pač še ena donda :)

(odgovor članu Žaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   UV in rezultati - big for date
26.1.2005 19:33:52   
Žaža
Hvala Meta, saj tudi z možem nisva ravno med "ta malimi".
Malo me skrbi porod. Si predstavljaš luknjo, skozi katero bo morala:zmeden2: ?? Ali si jo bo sama zvrtala, ali pa jo bodo naredili. Upam samo, da se ne bo kje zataknila :zmeden:


Žaža

(odgovor članu Žaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   UV in rezultati - big for date
26.1.2005 21:06:19   
beba76

Maš še malo časa, pa naj možek luknjo poštima...:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Žaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   UV in rezultati - big for date
27.1.2005 8:32:40   
kaja11
Žaža, moja bebica je na vseh UZ prehitevala za 3-4 tedne. Sem bila vsa živčna kakšnega velikana imamo in rezultat; 50cm, 3600g... rojen ob roku. Te mere so bol tko.

Uživaj in veliko sreče na porodu;)

Kaja

(odgovor članu Žaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   UV in rezultati - big for date
27.1.2005 9:09:03   
Ro-La
Pri našem je glavica "prehitevala" za tri tedne, stegnenica pa "zaostajala" za en teden (razlika štiri tedne:zmeden2:, stopala so bila daljša od stegnenice:)- ), pa me je bilo vedno ful strah da bi bilo kaj narobe, kilažo pa so izmerili takšno, kot da bom nilskega konja rodila;)Pošiljali so me na test glukoze, pa je bilo vse ok. Rodila sem 4 dni čez rok, čisto normalno težkega fantka (3800g in 51cm), z normalno glavico (34cm), kratkimi nogami in veliiiikimi stopali:)-

Nič se ne sekiraj, tudi UZ-ji znajo švinglat:)

Lp, pa lepo nosečnost še naprej in čimlažji porod:)

(odgovor članu Žaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   UV in rezultati - big for date
27.1.2005 11:50:44   
Žaža
Punce, zlate ste, hvala!
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Žaža

(odgovor članu Žaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?