|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 20:23:08   
zrak
večer punce...

tejčica ti si pa pustila celo kantico vina... kantico ti vrnem ob priliki user posted image

Jutri pohajanje po Iz?

sibil s čim pa se ti ukvarjaš - glede sp?

žana drugič se nam pridruži, pa tudi ostale, seveda..

kaj bo kakšna 8 v prihodnje?? lahko bi šle tja??

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 20:24:55   
majrim
danes je  pa tišina tuuser posted image user posted image user posted image ...a je še katero tako zeblo danes kot mene??user posted image ..matr je blo mrzlo zjutraj po izoliuser posted image ...tako,da smo popoldan ostali kar doma in smo z mojo pupco veselo lenarle (kar pomeni dve ure spanjauser posted image ) in user posted image  je vse pospraviluser posted image user posted image user posted image
...zdej pa še malo počekirat in na kavč ali pa v pojstlo,če bo za akcijouser posted image john wayne (to je moj predragi dopisaluser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 20:26:46   
majrim
jaz že kuham kosilo za jutriuser posted image ...sibil...ni blo tako zakajeno veš...ene dva smo prižgale,to je blo pa tudi vseuser posted image ...je pa fajn tako čokolat...ampak škoda je le,ker čas kar bežiuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 20:34:06   
zrak
majrim jaz sem tuuu, ampak bom kaj hitro tudi odšla..

veš da jazt nisem bila kaj dosti zakajena oz. smrdela po dimu.. saj veš sam se bi nikoli ne smrdiš user posted image .. ampak tudi moj je reku, da ne dajem dosti po dimu...boo

tudi meni je bilo danes mrzlo, tako da smo ga vozli samo zjutraj okoli hiše.. popoldan pa doma..

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 20:35:05   
nektarina
ola. MI smo tudi cel dan pohajali. Doma smo bili samo za kosilo  in na previjanju in pol nazaj čeprav je bilo svinjsko mrzlo. Še dobro, da sem imela s samo rokavice.  Moj je opet tečnaril, da kako  je mrzlo. JUtri moram na FTH z Alexom in če  mama bo pri volji ga bom peljala  še en giretto po  Kopru.

Mela. zdaj čutim še eno bulico, na obrazu pa se ne opazi več. KO se pozdravi  me čaka puljenjeuser posted image user posted image  .Ni še konca.


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 20:44:17   
majrim
no,da nisem bla edina danes,ki me je prezeblo do kosti...pol ni čudno,da sem spala z nežo dve ureuser posted image
nektarina...dej pridi en dan v izolo no...user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 20:46:57   
majrim
user posted image user posted image user posted image user posted image zakaj pa imate v nastavitvah vse tako naštimano,da ne vidim,če je katera prisotna al ne???...pa nič...pa grem gledat zvezde pojejouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 20:58:04   
nektarina
Ma ne Majrim, ne gledat  Zvezde pojejo, jaz sem to  danes prvič in zadnjič gledala.  Jaz sem v Izoli skoraj vsak drugi dan ampak ob takih urah ko  ste vse doma.  Vprašaj NAVT kolikokrat se srečamo. Večinoma srečujem ene in iste mamice  ma to  so vse bolj popoldanske. Meni enostavno ne rata  vse zrihtat zjutraj. Sem malce  picajzlasta  in dokler ne naredim najnunejše doma  ne grem ven. Se pa pri nas  malo premika , ker se zbujamo  vsako jutro bolj  zgodaj. Medtem ko smo prej se zbujali tudi ob 10  zdaj je  to  8. 30 in čez kakšen mesec  bo   vstajanje ko ati gre delat ob 7 uri.  No  jaz bom provala prit. Ma kje se dobivate. Kje je ta zbirni center?????

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 21:16:07   
majrim
sej nisem nič videla,ker sem vmes še skočla do sosedeuser posted image ...šetamo tam ob morju,do svetilnika in čez marino proti sansimonu...povsod nas je polno..user posted image ...ja,če srečaš navt pol si res malo bolj poznauser posted image ...ampak enkrat se bo treba kej zmenituser posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 21:16:30   
zrak
ma kaj res ni nobene????
Thais?? Mela?? Helena??

Majrim vsake toliko vsaj pokuka..

nič grem tudi jaz na kavč.. je vsaj bolj toplo..

jutri pa kofee.. Majrim kaj imaš še moža na dopustu?

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 21:16:42   
majrim
user posted image user posted image grem jaz zdej počasi....user posted image user posted image ...mirno noč in lepe sanjeuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 21:17:37   
majrim
ne,je končal dopustuser posted image user posted image user posted image ...bom sama v giru spetuser posted image user posted image user posted image ...ajde,nočkooooooooooooo

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 21:19:11   
nektarina
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

...šetamo tam ob morju,do svetilnika in čez marino proti sansimonu...povsod nas je polno..user posted image ...ja,če srečaš navt pol si res malo bolj poznauser posted image ...ampak enkrat se bo treba kej zmenituser posted image user posted image



potem ni problema za vas opazit, tam kjer je gužva  vozički+babeuser posted image



lepo spančkajte. Grem tudi jaz pred TV.


LAHKO NOČ

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 21:23:57   
Sibil_
Ja no sej pravim, bom ziher kdaj prišla-pa poleti bo lepše, ko si lahko zunaj in je toplo.user posted image

ZA sp še niti sama ne vem točno kaj bom, zaenkrat prodajam te pumpice za nos, naj bi jih tudi za celo Italijo.PA nekaj razmišljam o trgovini, bom videla kako in kaj.

Drugače je pa ta nedelja pri nas za špozabit, vsi smo tečni, vse nekaj boli ali nam je slabo, moj glas pride in gre, tako da se mi še ta mali smeji itd.Kaj je že lahko konec teh viroz prosim???user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 23:27:52   
NAVT
Sibil, na prejšnji strani sem videla, da je bilo govora o buggyboardu. A si imela takega, ki se pritrdi na stranski pokončni štangi pri vozičku ali na prečno vodoravno med obema kolesoma????? Jaz namreč iščem tako, ki bi jo lahko pritrdila na voziček za dvojčke (Hartan ZXII). Tak buggy kot ga imajo v Baby Centru se ročki razširi le na 50cmin ne gre na naš voziček.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: (Južna) Primorska
18.2.2008 8:32:42   
majrim
thaiss...boš danes kaj v mestu, da ti vrnem pumpico?


_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: (Južna) Primorska
18.2.2008 9:16:08   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

thaiss...boš danes kaj v mestu, da ti vrnem pumpico?



pridem!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: (Južna) Primorska
18.2.2008 11:45:41   
Sibil_
NAVT-jaz sem imela prav buggyboard od peg perego, za na dve pokončni štangi.Ampak se ga da montirat tudi drugam-če imaš prečno kaj bi tudi šlo.Samo je pa šit ker v BC ne pustiujo odpret pa poskusit, ker bi ga morala prav sestavit in probat.TAko da je dobro dobit od koga ki ga ima in poskusit, jaz ga žal več nimam.

Mi smo danes boljši, sem prav vesela.Je pa to virozo pobral v vrtcu, sem danes klicala in baje tam razsaja na veliko, skoraj vsi nekaj bruhajo in imajo drisko.Ah ja, radosti vrtca, nimaš kaj.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: (Južna) Primorska
18.2.2008 16:04:08   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR
ZA sp še niti sama ne vem točno kaj bom, zaenkrat prodajam te pumpice za nos, naj bi jih tudi za celo Italijo.PA nekaj razmišljam o trgovini, bom videla kako in kaj.


Pa sej te pumpice se da tudi drugot dobit?? A je to tak biznis da lahko od tega živiš?????
http://www.minisvet.si/aspirator-nos-p-1057.php?osCsid=e1d4fe5345be9439010f5cc91542fd18

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: (Južna) Primorska
18.2.2008 17:51:11   
Sibil_
Ja v Sloveniji smo zaenkrat tri.Ampak za Italijo bom sama.Samo tam bo še trajalo da se odpre trg ker gre počasi.Ampak tudi v Sloveniji se kar proda tako da ni sile zaenkrat.

Sicer pa mi misli bolj zahajajo v kakšno trgovino, bom še videla kako in kaj.NI še nič odločeno-vseeno upam, da dobim kakšno dobro službo.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: (Južna) Primorska
18.2.2008 18:55:36   
majrim
ej sibil...eno vprašanje,če nisem preveč radovedna...a si že kje delala???user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: (Južna) Primorska
18.2.2008 18:56:36   
majrim
daj mi nasvet,kako vam uspe preživet mesec z eno plačo??user posted image ...nam gre z dvema komaj komaj skozi ali pa neuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: (Južna) Primorska
18.2.2008 19:02:26   
thaiss
sibil na IT ebayu ga imajo za 9.99€ ...

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: (Južna) Primorska
18.2.2008 19:12:09   
majrim
marmelada je pripravljenauser posted image user posted image user posted image
austen............daj pridi malo klepetatuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: (Južna) Primorska
18.2.2008 19:38:26   
melaverde
CIAOOO

majrim, a Neža že spit ??

thaiss, se fizično in psihično pripravljaš na jutrišnji dan ??? user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?