|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obliž za herpes
19.2.2008 14:33:56   
honey
Pozdravljene punce. Včeraj se mi je naredil en user posted image  herpes na ustnici. Na Hallmarku (ali pa na nekem drugem programu, ne vem več točno) sem videla reklamo za obliž, ki ga daš na herpes. Ali katera ve, če se da to pri nas kje dobit? Ali pa kje v tujini, konec koncev, samo da bi bil user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obliž za herpes
19.2.2008 14:47:58   
Jančika_
Pravkar sem videla reklamo na Pro7, samo nisem še nikoli imela herpesa in nisem bila ekstra pozorna. Evo, glih je spet reklamni blok, bom malo buljila, če bo spet, da vidim, kaj za ena firma bi bila to.


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obliž za herpes
19.2.2008 14:52:15   
Jančika_
Našla!

OBLIŽ

V tej lekarni sem že naročala in jih lahko samo pohvalim.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obliž za herpes
19.2.2008 15:46:34   
Peteršilj
Jaz sem si kupila kremo herplex, ki je tudi dobra. Zdaj glih mam to sranje na čobi, taka sem kak buldog, user posted image user posted image user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obliž za herpes
19.2.2008 16:14:18   
tititi
Ojla!

Men so v lekarni dali eno malo tubico  (hudič je v malih flaškah user posted image   user posted image ) k so eni kristalčki gor narisani in mi je full hitro izsušila herpes + res, k si jo daš gor full čutiš kako hladi. Pol mi je pa rekla da ko se posuši naj si dam gor kremo bepanthen (uno k je za hitrejše celjenje ran + še "dezificira") in ti rečem da sem se ga full hitr rešla. Sej una krema s kristalčki mi je že prejšnjič full pomagala (sam sem jo mogla vrč stran (hvalabogu ;) ) ker ma sam 6 m rok trajanja po odprtju. Sam itak tavečji problem je ko se posuši in vsakič ko kej "narobe nardiš" poči.

Tolk če ti bo kej pomagalao. Za obliž pa nisem še slišala.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obliž za herpes
19.2.2008 20:13:19   
fionaP
Ja, tititi, to je Sikapur herpes gel, jaz ga tudi ne morem prehvaliti. V bistvu prepreči, da bi se herpes napihnil in ga v 2 dneh popolnoma posuši. Vsaj meni...

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obliž za herpes
20.2.2008 14:14:51   
honey
Jančika RR, hvala, ravno to sem iskala!

Ja, sem pa včeraj dobila tudi jaz tale Sikapur herpes gel v lekarni. Samo meni je žal že tako narasel, da imam 2x večjo ustnico, kot normalno user posted image . Tako da dvomim, da bo šel stran v dveh dneh, po moje bo dalj trajalo.

Obliž mi je pa všeč, ker se mimogrede spozabim in potem tamalga poljubčkam, pa on mene, pa šlata me po ustih ipd. in se bojim, da bi ga še on fasal. Mož pa pač preživi user posted image

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obliž za herpes
20.2.2008 17:52:26   
tititi
Veš kaj, sej meni tudi ni nč kej preveč pomagu user posted image u stilu da bi mi hitrej minil (kaj pa vem. Jaz sem mela na srečo tega user posted image glih ene 3 krat v življenju pa še to vedno na istem mestu!?!?). Mi je bil pa gel the best ker je full "zmrznu" herpes takrat ko sem si ga gor dala in je kr malo blažil bolečino.
Mislm, da ti ga prou ne posuši nobena zadeva. Men je blo full bolj pomembno, da mi ga je Bepanthen skoz držu mal mokrega, da ni poknu vsakič, ko sem se zasmejala. Moji mami pa sestri pa full pomaga "cinkova pasta" sam je v Slo ni. Jo dobijo v Italiji. In oni2 pravista, da jima full to pomaga....Men se zdi pa vse blažeu žegnj. Če ga dobiš ga dobiš in bo rasu po svojem "postopku" ampak maš pač sredstva za lajšat "stanje".


Mogoče si pa gazico dej gor, pa prlepi s tabelim trakom. Bo zihr cnej kt obliž.  Pa še fullkrat si lahko menjaš da maš skoz svežo/čisto. Sam mogoče bolj izdatno namaži da se ti ne bo gazica sprjela v herpes al pa počaki da se posuši krema in pol šele prelepi. Sej to je pr tej kr hitro.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obliž za herpes
20.2.2008 18:59:30   
Anonimen
Honey, jaz sem si prejšnji teden kupila te obliže glih zaradi sinčka, ker me mimogrede pošlata po ustnici. Tako je vsaj malce zaščiteno. Ma ne vem pa, če glih pomaga. Do zdaj sem bila najbolj zadovoljna s Sikapur-om.

(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obliž za herpes
20.2.2008 21:44:18   
s.
Reče se jim Copeeed. Ja, dobijo se samo v Nemčiji.user posted image
Tudi jaz sem doslej najbolj zadovoljna s sikapurom od izdelkov, ki jih naša mala Slo sploh premore.

Ti obliži- kaj vem, niso švoh, za posebej prehvalit pa tud ne. Če maš gromozanske herpese, kot sem jih imela sama, se niso obnesli. Ko so bli manjši pa so bli ok.

Drugače sem si herepese rešila z enim izdelkom PRICK, ki ga žal še ni v prodaji, dobili smo nekaj izdelkov in vsebuje amoniak. Ta hudiš je par sekund smrdel, da te je  kap in bil močan, potem je začelo žgat in herpes sušit. V parih minutah, je blo stanje za 80% boljše. Upam, da ga spet dobimo v prodajo, ker je zajon. Uporablja ae tudi za pike ožigalkarjev, os, čebel, sršenov in teh ,alih golazni, ki grizejo.

Će katero zanima, naj mi pusti ZS, da se pomanimo o tem izdelku in ga dobavim, ko bodo prišli spet v prodajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obliž za herpes
21.2.2008 8:18:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: s.

Reče se jim Copeeed. Ja, dobijo se samo v Nemčiji.user posted image



Jaz sem jih kupila tu pri nas, teden nazaj.

(odgovor članu s.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obliž za herpes
21.2.2008 8:26:33   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: tianna


Jaz sem jih kupila tu pri nas, teden nazaj.


Kje pa user posted image user posted image , če seveda ni skrivnost user posted image

LP, Mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obliž za herpes
21.2.2008 14:32:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: tianna


Jaz sem jih kupila tu pri nas, teden nazaj.


Kje pa user posted image user posted image , če seveda ni skrivnost user posted image

LP, Mojca


Primorska. user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obliž za herpes
26.2.2008 12:24:39   
maja_
jaz sem si obliže kupila v pon. v lekarni, pri nas na seluuser posted image -štajerska. Občutek je o.k., če bo kaj hitreje mim, pa ne vemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obliž za herpes
26.2.2008 13:59:07   
Anonimen
Včeraj sem videla reklamo na Kanal A, tako da so očitno že povsod po Sloveniji. Verjetno no.


(odgovor članu maja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obliž za herpes
27.2.2008 21:18:52   
natasarobi
Jaz tudi videla danes reklamo na POP TV.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?