|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ribica...pomoč...zasušene lepljive barve
26.2.2008 17:25:13   
šnucika
Ker sem lenoba, sem se šele danes spravila odlepovat slikice s šip...še novoletneuser posted image user posted image .
Na vhodnih vratih jih imam polepljene po steklu in okvirju,ki je plastičen. S stekla grejo takoj dol in to že tri leta stare. Ko sem jih pa z okvirja hotela dat dol...pa čist trde,se lomijo, sploh jih dol ne dobim. Pa nove sem decembra narisala....grrrrr

Danes se mi ne da več zunaj stat in praskat,ker zebe ko pes in megla žre do kosti.
Bi šlo dol ,če jih fajn namočim z toplo vodo...kakšna izkušnja?user posted image

< Sporočilo je popravil šnucika -- 26.2.2008 17:26:40 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ribica...pomoč...zasušene lepljive barve
26.2.2008 18:08:48   
Anonimen
Jaz sem jih namakala s toplo vodo in nerazredcenih Ajaxom za sipe. Pa pazi na nohte oz prste, se zeloo rade zataknejo za noht in potem cel prst boli user posted image

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ribica...pomoč...zasušene lepljive barve
26.2.2008 20:35:41   
mala maja
Jaz sem jih s fenom segrela in so šle dol takoj. Samo potegneš dol, kot bi bile pravkar nalepljene na šipo.
Tistih par koščkov ki so ostali vseeno gor pa sem lepo s stekleksom počistila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ribica...pomoč...zasušene lepljive barve
27.2.2008 7:08:45   
šnucika
Nič, danes bom poskusila spet...najprej topla voda, če ne bo šlo šlo še vroč fen.
To se mi še ni zgodilo,pa vsako leto jih po enem mesecu dol pobiram in dam nazaj na folije in so že tri leta kot nove...te,ki sem jih na plastiko zalepila,pa se sedaj lomijo in so trde kot, da bi bile akrilne.user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ribica...pomoč...zasušene lepljive barve
27.2.2008 16:19:04   
pinfek
Jih imaš na zunanjem oknu?
Če so na mrzlem je še dodaten razlog, da se ti lomijo.
Kot so ti že svetovali bi s fenom morale dol brez problema...

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ribica...pomoč...zasušene lepljive barve
27.2.2008 17:24:12   
šnucika
Ja,so zunaj na oknu...ampak,kot sem že napisala - s stekla grejo dol na easy s plastičnih okvirjev pa ne.
Sem eno že poskusila s toplo vodo,pa kar gre.user posted image

Moj zaključek - ne lepite slik,narisanih z lepljivimi barvami na okenske okvirje iz plastike,ker se čist zalimajo in strdijo!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu pinfek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ribica...pomoč...zasušene lepljive barve
27.2.2008 20:54:53   
Anonimen
Ali na sipe v avtu user posted image Ostanki snezinke so se po letu in se malo se vedno na zadnji stranski sipi avta user posted image

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ribica...pomoč...zasušene lepljive barve
28.2.2008 22:04:03   
pinfek
hmmmm...
je kdo preizkusil tiste tanke folije na katere narišeš jih obrežeš in nalepiš z skupaj z folijo (baje gredo lažje dol...)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?