|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi rojstni dan
28.2.2008 16:29:57   
stellam
Mi bomo slavili 30.03. prvi rojstni dan in nimam pojma kaj narediti malčkom za jest.Ali ima kdo kakšno idejo. nekaj lahkega, zanimivega... karkoli,sam da bo otrokom primerno.Hvala za ideje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi rojstni dan
28.2.2008 17:53:21   
Lunc_a
ne razumemuser posted image
mi smo imeli kosilo in zatem torto sadno

(odgovor članu stellam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi rojstni dan
28.2.2008 18:27:27   
Laubica
Enako-samo torta je bila čokoladna

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi rojstni dan
28.2.2008 18:44:56   
Naja30
Taki mali še ne štekajo vsega cirkusa okoli rojstnega dne, zato je brezveze pretiravat. Mi smo povabili najožje sorodnike na kosilo in sledila je torta. Ta je pa tudi najbolj pomembna.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi rojstni dan
29.2.2008 9:10:21   
ženska
Zame, za nas tri, je bil to zgolj en dan, poln čustev in prelepih spominov. Tako da ga preživite lepo, veselo in brez pretiravanja. Tamajčken si naj "privošči" torte in pihanja svečke, druga pa zanj itak ni pomembno, razen seveda dobre družbe v krogu domačih in prijateljev.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi rojstni dan
29.2.2008 10:17:24   
atanja
No mi pa pač smo povabili otroke na roj.dan in moram rečt da se je mali velik bolj zabaval kot pa na družinskem kosilu nasljedni dan..user posted image user posted image

Meli smo hot dog-sam take micane.... tako da so potem ta mlajši jedli kar sam hrenovke...ta velik je blo pa fajn...

Drugače pa moja sestrična naredi maso iz naribenga sira, na koščke narezano šunko, pa mal mejoneze da skup drži pa akkašno začimbo... pol pa je dalal na kurhe od tosta, pa dala v šečico pečt-kot nekakšne mini pice... To je tud ful dobr pa nimaš velik dela k že prej maso narediš v eno velko skledo pol pa daješ sproti pečt

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




imena
mama je

kakšno ime naj izberem?

maj (22%)

matic (19%)

nejc (20%)

jaka (17%)

luka (17%)

ogi (4%)


Število vseh glasov: 436

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!