|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   migrena
29.2.2008 10:18:13   
zanna
Mene pa zanima, kaj naredite takrat, ko vas začne močno boleti glava, ko gre za napad migrene. Pri meni je bilo s tem nekaj časa vredu, sedaj pa se je zopet pojavila. Ker še dojim, kaj drugega razen Lekadola na upam vzeti. Mi pa bolj malo pomaga in me ponavadi zel dolgo časa boli glava, tako da običajno tisti dan ali pa še nasledniji ni nič z mano. Prosim za nasvet

Hvala za pomoč in lep pozdrav. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: migrena
29.2.2008 10:30:32   
mojsoncek
Probaj s sezamom, meni je ponavadi pregnal glavobol.

Poprazi ga v teflonski ponvi (brez olja), ravno toliko, da malo potemni. Streses v skodelico in pojes. Kolicina... jaz sem ga ponavadi naredila za polovicko manjse skodelice.

Drugace pa spij cimvec vode in kaksen sveze stisnjen sok agrumov, veckrat prezraci prostor...

< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 29.2.2008 10:33:15 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu zanna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: migrena
29.2.2008 11:28:37   
dory
Mene migrena zgrabi iz nule..pomaga nič pametnega,kot tablet, mrzla cunja na glavo in ležeč položaj v čimbolj temnem prostoru. Seveda veliko miru.

Ponavadi pravi cajt vzamem tablet, če ga ne,sem dva dni dobra...

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: migrena
29.2.2008 13:24:58   
Naty_ka
Ko zagrabi tista prava migrena, žal ne pomaga nič drugega kot tableta. Noben zvarek ni tako močan da bi pregnal to bolečino.
Nabavi si tablete proti migreni (na tržišči jih je kar nekaj vrst in sama moraš ugotoviti katere ti najbolj primejo).
Če pa imaš srečo tako kot jaz, da od bolečine pričnem še bruhati, potem pa ne preostane drugega kot zdravnik in dve inekciji. Ena proti bolečinam (običajno mi dajo ketonal) druga proti slabosti.

Sprobala sem VSE. Od kave z limono, sezama, raznih zelišč, mešanc in zvarkov, pa ni pomagalo nič. Pa tudi če sem sprobala v začetnem stadiju, ko bolečina komaj narašča.
Meni pomaga edino Naprosyn (dve 375 mg tableti) ali Imigran sprint.



_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: migrena
2.3.2008 20:30:36   
martita
Hmmm...zanimivo vprašanje...tudi jaz bi rada vedela kaj naredite v takih primerih.
Mene je ravno prejšnji teden ponovno zgrabla...iznenada...kaj sem naredila? Moža in ta malo sem napotila k "ta spodnjim", zaprla sem se v zatemnjeno sobo, se zleknila na posteljo v polsedeč položaj, 3x bruhala, spila liter vode, poskusila z mrzlimi obkladki in čakala da mine! Med tem sem od vse zmedenosti namesto lekadola pogoltnika elevit vitaminsko tableto...he he... Drugega žal ne smem, ker dojim. Hvala bogu je minilo po 4 urcah trpljenja...še kar ekspresno...dragi je ta malo nosil samo priklapljat. Sicer sem bila še drug dan čist omotična, a brez bolečine. Upam, da me zdej nekaj časa ne useka!

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: migrena
2.3.2008 22:10:41   
Lianna
Ja imam "srečo" da vem kdaj bo migrena. Če vzamem ta prav čas aspirin migran (2x) potem je ok. Če zamudim pa nič ne pomaga. Mi je zelo slabo, noro boli in ne morm čisto nič počet.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?