|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Babica želi na silo obiskovati vnukinjo
3.3.2008 19:17:54   
dadica
Boljše, da otrok nima babice kot pa da ima user posted image za babico!
Ogromno otrok raste brez babic, ker so prej umrle pa so tudi srečni!

Če pa bo jo vnukica želela videti ko bo večja pa bo sam šla k njej!

Jaz sem pač zaj..... in ne bi pustila!


lp dadica

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Babica želi na silo obiskovati vnukinjo
3.3.2008 19:23:55   
AKŠ
no tudi jaz "imam" zmaja - ne tašče...

naj ti povem tole če ti bo kaj pomagalo.

Sama nimam s taščko kontakta ža dve leti - ker je mene in ta drugo ta mlado tašča nagnala. Pa naj mi kdorkoli reče karkoli-  ženska nima 100 pik v glavi. Tudi sama sem bila zanjo vse drugo, samo človek ne. Ker sem živela pod njihovo streho, sem pač mislila da je bolje da sem tiho...bilo pa bi bolje če bi ji povedala ta svoje že na samem začetku

Komaj sem čakala da se odselimo in da imamo svoj mir....ampak zadeve so šle še dalje - tako je prišlo do tega ,da sem z njo enostavno pretrgala odnos. Tudi mojemu otroku je enkrat rekla "đubre jedno" ko je bila ta stara le 4 mesece in se je jokala....pa je mislila da jaz tega nisem slišala...ampak to je bil le en izbruh...in upam da zadnji

No kaj ti hočem reči....moj partner je v dobrih odnosih z njo in ne glede na to, kakšna je bila ona do mene, nisem nikoli omejevala stikov med njo in vnukinjo, ki trenutno šteje dve leti in pol. Sem pa partnerju dala jasno vedeti, da se otroci ne znajo lagati in da če slučajno izvem, da jo bo ščuvala proti meni, pa bom obiske definitivno prekinila!

To je moje mišljenje in upam da sem ti s tem kaj pomagala....



_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Babica želi na silo obiskovati vnukinjo
7.3.2008 22:54:04   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: AKŠ

Tudi mojemu otroku je enkrat rekla "đubre jedno" ko je bila ta stara le 4 mesece in se je jokala....pa je mislila da jaz tega nisem slišala...ampak to je bil le en izbruh...in upam da zadnji





A si smešna? Mene je zabolelo, pa vas sploh ne poznam ... Raje ne povem, kako bi jaz na tvojem mestu ponorela ...
Uh!


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Babica želi na silo obiskovati vnukinjo
7.3.2008 23:10:59   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolonica 24

Kaj se zapiščine tiče, so me klicali na sodišče, da je dedič hči. Ampak je ona, mama od mojega partnerja izjavila, da ima s sinom ustni dogovor. In povedala mi je, da je ta ustni dogovor ta, da vse kar je od očeta moje hčere, dobi moja hči po njeni smrti . Do takrat pa bo ona imela vse, kar je od njenega sina.
Kaj je to spoh možno?

Jaz več nič ne razumem.

Petra


Kar je on imel v trenutku svoje smrti premoženja, je vse od tebe in od deklice. Če sta živela v izvenzakonski zvezi je to enako, kot če bi bila poročena. Ne lgede na to, kaj tvoja tašča izjavi, ni nič od tega pravnomočno, če se ti pojaviš na sodišču in rečeš, da laže in da ne odstopaš od tega, da dedujeta s hčerko po njem. Ti se moraš (in hči seveda) izrecno odpovedati tam, na sodišču svojemu deležu, če želi ona uveljavljati, kar si napisala. če je ona to uveljavljala, si ti na to pristala, ni druge opcije. Vem, ker je moja stara mama želela, da se otroka odpovesta svojemu delžu za očetom, da bo začasno do njene smrti vse njeno, pa so na sodišču vprašali mojega strica in mami, če se strinjata. In ker se nista, so delili na tri dele. V tvojem primeru samo med vaju s hčerjo.

Druga reč je ta, da ko bo tašča umrla, bo po njej dedoval njen sin v delu, kot bi mu pripadal, če bi bil živ. Ker ni živ, bo namesto njega dedovala po tašči cel njegov dedni del njegova hči. S tem delom, ki je ta hip od tašče, bo seveda še naprej razpolagala do svoje smrti ona.

KOliko je prav, da se druži z otrokom, bi jaz rekla, da bi ne glede na vse otroku omogočila stike z babico brez vsakega csd-ja, saj je čisto možno, da bo ona z otrokom čist lepo ravnala. če pa bi opazila, da ni vse ok, bi imela kvečjemu dokaze, da ni ok, da lahko grem z njimi naprej na ustrezne instuitucije.

(odgovor članu pikapolonica 24)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?