|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 12:57:50   
sesil
jaz čakam da se kosilo speče. sem prišla pa pogledat če se je endomy kaj oglasla, pa ni ne duha ne sluha o njej. upam da je vse vredu z njo.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 12:58:46   
barbaw
Estrella res imaš lep buši in tudi velikega. Se meni zdi moj majhen proti tvojemu. user posted image

Aurora jaz sem v prvi user posted image  poslušala Omarja in to dan za dnem. Ko je Jaka bil star več kot eno leto je prvič slišal Omarja in začel plesat kot da mu je najbolj všeč. user posted image  

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 13:05:47   
suzy85
hej hej! lep pozdravček user posted image !

sem mislila, da mi bo uspelo že prej kaj komentirat, pa mi zaradi gužve na faksu ni uspelo - sem pa pridno brala!

**** držim pesti, da bo s tabo in malo user posted image vse ok! user posted image user posted image user posted image

Aurea lepa previjalna podloga! user posted image tud midva mama modro, ker je tud cela previjalna modra! glede flaške se še odločujema, sam boma verjetno kr plastične vzela! eno že mama, ko jo je user posted image -jeva sestrca na srečelovu zadela! user posted image

špelin@ tvoj buši je ful lep. me prav zanima kakšne akrobacije si morala izvajati, da se je mali piki tako smejalo! user posted image

valentina2006 upam, da bo pritisk ok in da so vrtoglavice le posledica čudnega vremena! user posted image


estrella joooj, same lušte mi delaš! lahk še ti kak recept za štrudel pripopaš, tako kot je aurora za gratinirane testenine? bi mi kar prišel prav, glede na to, kako lahko kuharske knjige tako enostavno jed ful zakomplicirajo! user posted image aja , tvoj buši je prav šikan! pa tud mere še niso prevelike za fotoaparat (mal heca!)! user posted image

barbaw jst bi na tvojem mestu mal bolj počivala! sj vem, da je težko, ko pomisliš, da bi bilo treba narediti to in ono. sam verjemi, da tud user posted image radi nardijo kaj namesto nas, če vidijo, da smo boge.

jana81 user posted image da so bolečine ponehale!

aurora28 hvala za recept! mi bo kar prav prišel! pa tud vsi podatki o cenah in urejanju papirjev so koristni! user posted image

vsem novim majčicam: dobrodošle!

Anitka no, vidiš, pa si dočakala svojega! tud jst bom naslednji vikend sama doma, ko gre user posted image v vojsko! user posted image

mi smo tud včeraj dopolnili 29 tednov in se približujemo trojki! user posted image
glede finiširanja: cotke mam večidel že oprane in zlikane, ker sem skoraj vse dobila. neki mi jih je mami oprala in sestra zlikala - so ble ful pridne! user posted image pol mi je kdaj še ostalo kaj prostora v pralnem stroju, pa sem dala kr zraven prat! tak da neki stvari je že opravljenih.
me pa zdle že par dni ful prehlad matra! iz nosa mi teče, kašljam, grlo in ušesa me bolijo..., sam zdravnik pa pravi, da ni nič za videt! tak da sem samo na čajčeku z limono in upam, da se čimprej pozdravim.



_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 13:06:43   
Estrella*
barbaw, Aurora: havla. Sedaj je še večji, ker sem se najedla ko packa. Je pa res, da sem široka ko 3 delna omara, pasu sploh ni nikjer več. Sem ugotovila, da se je obseg povečal za +30cmuser posted image
 
Sedaj se počasi odpravljam, bodite pridne in naklofajte še kakšno stran, da bom mela kaj za brat ko se vrnemuser posted image
Čao

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 13:09:20   
suzy85
Otroški nasveti za starše

- Ne razvajajte me, dobro vem, da ne morem imeti vsega, kar želim. Samo preizkušam vas.
- Ne bodite nedosledni. Zaradi tega sem negotov in se izogibam vsaki obveznosti.
- Ne delajte stvari, ki jih lahko opravim sam. zaradi tega se počutim kot dojenček, utegnil bi vas imeti za svoje služabnike.
- Ne opozarjajte me pred drugimi. Bolj pazljiv bom, če se boste z mano pogovorili na štiri oči.
- Ne pridigajte mi. Presenečeni bi bili, če bi vedeli, kako dobro vem, kaj je prav in kaj narobe.
- Ne pozabite, da rad eksperimentiram. Tako se učim, pa vas prosim, da ste potrpežljivi.
- Ne zavračajte me, ko želim odgovore na vprašanja, sicer bom moral informacije poiskati drugje.
- Ne govorite mi, da ste idealni in nezmotljivi. S takšnimi je tako težko živeti.
- Bodite moji prijatelji, pa bom tudi jaz vaš. Učite me z zgledom, ne s kritiko.
- In poleg vsega, imam vas rad. Imejte tudi vi mene.

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 1.3.2008 13:10:55 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 13:23:45   
aurora28
Suzy super napisano. user posted image user posted image user posted image

Estrella* jaz nadvse obožujem enolončnice in me zanima kakšno enolončnico si danes pripravila. Mogoče nam zaupaš recept. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 13:42:53   
suzy85
še nekaj sem našla! da vas malo nasmejim!

Kako se vedemo pri 1., 2. in 3. otroku:
Oblačila:
1. otrok: Nosečniške obleke začnete nositi takoj, ko vam ginekolog potrdi nosečnost. 2. otrok: Normalna oblačila nosite, kolikor dolgo je to mogoče. 3. otrok: Vaša normalna oblačila so vaša nosečniška oblačila.
Ime za otroka:
1. otrok: Berete leksikone imen, delate sezname, črtate, dodajate itd 2. otrok: Nekdo mora poimenovati otroka po prababici Štefki. Zakaj to ne bi bila ti? 3. otrok: Odprete imenik, zaprete oči in pogledate, kje se vam je ustavil prst. Zdravko? Odlično ime!
Priprave na porod: 1. otrok: Zelo resno vadite dihanje. 2. otrok: Ne obremenjujete se z vajami, ker vam dihanje prvič ni pomagalo. 3. otrok: Zahtevate epiduralno v 8. mesecu nosečnosti.

Oprema za dojenčka:
1. otrok: Skrbno perete vse perilo, ga zlagate po barvah in shranjujete v otrokovo omarico. 2. otrok: Preverite samo, če je perilo umazano in zavržete tistega z največjimi madeži. 3. otrok: Tudi fantki lahko nosijo roza, kajne?!
Skrbi:
1. otrok: Jočete pri vsakem znaku otrokovega vznemirjenja, na vsak znak nezadovoljstva ga vzamete v roke. 2. otrok: V naročje ga vzamete šele, ko obstaja nevarnost, da bo zbudil prvorojenca. 3. otrok: Svojega triletnika naučite pestovati dojenčka s kolikami.
Aktivnosti: 1. otrok: Otroka peljete na gimnastiko, plavanje, v igralnice, na izlete, sprehode. 2. otrok: Otroka peljete na sprehode. 3. otrok: Otroka peljete v supermarket.
Večerni izhodi:
1. otrok: Kličete varuško vsakih pet minut. 2. otrok: Tik preden odidete od doma, se spomnite, da bi ji lahko pustili številko, na kateri ste dosegljivi. 3. otrok: Poklicati vas sme samo, če vidi veliko krvi.
Doma:
1. otrok: Večji del dneva očarano buljite v otroka. 2. otrok: Večji del dneva pazite, da starejši otrok ne bi poškodoval mlajšega. 3. otrok: Vsak dan se poskušate vsaj za kratek čas skriti pred otroki.
Duda:
1. otrok: Ko pade duda na tla, obvezno prekuhat. 2. otrok: Ko pade duda na tla, operemo pod tekočo vodo.3. otrok: Bolj je usrana, rajš jo ima.


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 13:59:30   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85


Oblačila:
1. otrok: Nosečniške obleke začnete nositi takoj, ko vam ginekolog potrdi nosečnost. 2. otrok: Normalna oblačila nosite, kolikor dolgo je to mogoče. 3. otrok: Vaša normalna oblačila so vaša nosečniška oblačila.



user posted image user posted image user posted image Ta je dobra.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 14:23:48   
Naty*
suzy85 dobra je tale user posted image !

Da vam dam mal vmesnih podatkov. Pred kakima dvema urama sm govorila s Tamaro, je rekla, da je **** poslala sms, pa ni blo nobenega odgovora. Da bo sporočila, takoj ko bo kej, ker sva se pa obe strinjali, da verjetno ni pametno klicat.

Js dons ne morem velik pisat, ker mam že od včeraj spet probleme z želodcem, rebrami in v bistvu celim trebuhom... Tko da sem nervozna, tečna in sposobna samo ležečega položaja user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 14:34:50   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


- Prsne blazinice od DM so baje super, sem si tudi te nabavila. Imajo zelo ugodno ceno. user posted image




Samo na hitrco, ker nimam veliko časa. Če misliš na Baby love, te premočijo. Ko dojiš, ti iz druge dojke lije mleko in v takem moraš imeti vsaj dve blazinici, da ti ni kje nerodno. ( pri prijateljici sem imela eno stran mokro....ker je premočilo )...zato sem potem si kupila tudi ta dražje Chicco - tes os e držale modrca, pod te pa sem vedno dala ravno baby love - nikoli pa samih...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 14:36:33   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Da vam dam mal vmesnih podatkov. Pred kakima dvema urama sm govorila s Tamaro, je rekla, da je **** poslala sms, pa ni blo nobenega odgovora. Da bo sporočila, takoj ko bo kej, ker sva se pa obe strinjali, da verjetno ni pametno klicat.


Naty*, najlepša hvala user posted image  Ne, klicati res ni pametno - reci hvala tudi TamariJ, ker je poslala **** sms user posted image  Pa poročajta, ko bo kaj novega!!!

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
Oprema za dojenčka:
1. otrok: Skrbno perete vse perilo, ga zlagate po barvah in shranjujete v otrokovo omarico. 2. otrok: Preverite samo, če je perilo umazano in zavržete tistega z največjimi madeži. 3. otrok: Tudi fantki lahko nosijo roza, kajne?!

Doma:
1. otrok: Večji del dneva očarano buljite v otroka. 2. otrok: Večji del dneva pazite, da starejši otrok ne bi poškodoval mlajšega. 3. otrok: Vsak dan se poskušate vsaj za kratek čas skriti pred otroki.


user posted image user posted image user posted image  Tole dvoje drži kot pribito oz. bo držalo user posted image user posted image user posted image
 
Estrella*, krasen trebušček user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 14:37:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Js dons ne morem velik pisat, ker mam že od včeraj spet probleme z želodcem, rebrami in v bistvu celim trebuhom... Tko da sem nervozna, tečna in sposobna samo ležečega položaja user posted image ...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 14:49:03   
jana81
mmmmmmmmmmm kak sva se najedla... zdej si pa še sam puding skuham, pa zmrznjeno sadje povrh posujem, pa šibnem nazaj pred tvuser posted image
 
naty...user posted image user posted image  da bo čimprej bolje, in bolečine ponehajo.
 
estrella super bušek, ni tako zelo ogromen za 27.tednov.
Men se zdi da je moj skos isti, tud obseg gre počasi gor...bom slikala, pa da vidim razliko. 
 
kasso kaj pa tosamine blazinice? tud premočijo?
 
suzy85 dobre so tele tvoje.
 


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 14:50:11   
jana81
pa še mal smeha:

Ušesno Maslo, Karies in Mednožna Glivica se pogovarjajo.

In pravi Ušesno Maslo: "Včasih pride v mojo hišico Uho ena čudna stvar,
bela in kosmata na palčki in me začne loviti.
Ampak  jaz jo zajebem in se hitro skrijem za bobnič in me ne more ujeti."

"Oh, to ni še nič", pravi Karies.
"Mene včasih lovi neka čudna, smrdljiva krtača,
ampak jaz se skrijem za modrostni zob in mi ne more nič."

"Pa kaj se tukaj preseravata.
Jaz imam težko življenje, JAZ!", pravi Mednožna Glivica.

"Mene velikokrat lovi neka čudna, plešasta glava,
pa ne ve ali bi šla notri ali ven, al' notri al'  ven... in na koncu me še
pokozla".

"Hej", pravi Karies, "tega pa tudi jaz poznam!



_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 14:54:30   
špelin@
user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 14:56:57   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

s Tko da sem nervozna, tečna in sposobna samo ležečega položaja user posted image ...


Jaz sem tudi nervozna, tečna ampak ulegal pa se nisem nič.... zjutraj sem se odpravila še preden sta tamala in moj vstala v Trst nekaj zrihtat (vmes sem se ustavila še na Opčinah in kupila hrano za mojo psičko) ampak na vratih je pisalo SABATO CHIUSO... user posted image user posted image user posted image pred vrati čakam kot en butelj, se skušam umirit, nekako mi uspe. Še nikoli niso imeli v soboto zaprto, a danes pa kot naročeno..... takoj se odparvim nazaj, ustavim še v trgovini v Sežani in me kliče brat z enimi glupimi pripombami me spravi ob živce, ko sem ravno stala na blagajni... in seveda ko pridem domov ob 11:30 me čaka vse kot da bi strela udarla v bajto... začela sem nekaj pizdit na vse okoli mene in potem planila v user posted image katastrofa.... No, zdaj je že bolje, ...skuhala sem še kosilo, pomila, dala prat, mama pa je zunaj s tamalima in psico, moj pa spi na kavču... No, zdaj ko sem se malo izkašljala grem še malo pospravit...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 14:58:09   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

kasso kaj pa tosamine blazinice? tud premočijo?



Meni so te bile najslabše, takoj so premočile.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 15:00:15   
špelin@
Joj, kasso, si pa imela pestro... user posted image  Odpočij si in možgane na pašo user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 15:12:19   
barbaw
Estrella moj obseg je tudi nekje na +30 cm ampak še vedno daleč zadaj s 96 cm. Mogoče zato, ker sem prej imela tako ozek pas. O riti pa rajši nebi. Zdaj ko sem noseča si lepo oblečem 42 konfekcijo (nenosečniško) in lahko hodim okrog. Tiste nosečniške hlače, ki sem jih tako rada nosila me "žulijo" v trebuh. Imam očitno res kar nizko user posted image . Ostale iz prejšnje user posted image  mi pa še vedno dol lezejo in si jih ne morem skos popravljat. Novih si pa ne bi kupovala. user posted image  Za kakšen rojstni dan bom pa še imam ene na rezervi, ki pa jih moram dat skrajšat, pa niso mi udobne za nosit (sem jih dobila).

Suzy si pa res bla pridna. Kar se tiče nasvetov za starše pa drži kot pribito. Edino kar ne piše pa dostikrat opazi in nisem mogla verjet svojim ušesom je to, da se starši pačijo ko govorijo s svojimi otroci. user posted image  Po domače povedano, govorijo slabše kot dvoletni otroci. Me je imelo enkrat, da bi v garderobi rekla eni mami naj se ne pači, ker njen otrok ne zna prav govoriti zaradi tega, pa sem se rajši ugriznila v jezik. To je ful pomembno. Otroci se naučijo prav govoriti, če mi prav govorimo. In to ne pomeni SKJ.

kasso in Naty user posted image user posted image user posted image
 
Jaz grem tudi zdaj počivat, sem do konca posesala in pomila, mali spi, jaz pa grem kavč peglat. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 15:15:55   
špelin@
Bi poslale svojega moža h temule dohtarju: KLIK

user posted image user posted image

Bi ve šle h temule: KLIK

user posted image

Med drugimi filmčki so tudi bolj delikatne zadeve, toliko v opozorilo...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 15:56:07   
Anitka
Ojla!

Pa se spet malce oglašam. Ste me kar nasmejaleuser posted image user posted image Jaz sem pa danes prebila kar nekaj časa v kuhinji (sem kuhala za tri dedce, ki so bili na delu v gozdu) in za povrh vsega sem se še polila s skoraj vrelo juho. Na srečo se nič ne pozna, pa še majhna količina je bila- Kako se že temu reče-nosečniška nerodnost?user posted image user posted image user posted image

A je pri vas tudi kaj grmelo? Pri nas se je kar naenkrat naredila krajšanevihta v kateri je ene trikrat celo zagrmelo. Kaj bo šele poleti, če je tako zgodaj začelo?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 16:10:50   
aurora28
Joj Špelin si me nasmejala, da me cel trebuh boli user posted image user posted image user posted image . Tista ženska s klobukom je pa spičena user posted image .

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 16:13:51   
jana81
ja anitka pr nas se je tud kr v momentu stemnilo in začelo ful ulivat, pa grmet.
grozno vreme.
 
jst sem pa ugotovila da bom morala začet sama pred sabo skrivat sladkarije, ker pojem glih vse kar vidim...pravkar sem zmazala celo tavlko milko s keksom..in to tako da sem si odlomla rebro pa šla na kavč, pa spet šla po novo rebro, ne da bi si celo čokolado prnesla na kavč.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 16:18:26   
aurora28
Da pa me ko pridem domov dočaka taka dnevna, pa mislim, da se mi kar utrga user posted image user posted image user posted image
 
user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 16:25:15   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

še nekaj sem našla! da vas malo nasmejim!


Oprema za dojenčka:
1. otrok: Skrbno perete vse perilo, ga zlagate po barvah in shranjujete v otrokovo omarico. 2. otrok: Preverite samo, če je perilo umazano in zavržete tistega z največjimi madeži. 3. otrok: Tudi fantki lahko nosijo roza, kajne?!

Duda:
1. otrok: Ko pade duda na tla, obvezno prekuhat. 2. otrok: Ko pade duda na tla, operemo pod tekočo vodo.3. otrok: Bolj je usrana, rajš jo ima.



user posted image  user posted image  super, Suzy! si me nasmejala user posted image


Tista o fantkih (3. otrok) in roza barvi je pa ravno pravšnja za Špelino, a ne  user posted image  user posted image  user posted image  (mislim pa, da je že govorila nekaj o barvanju roza cunjic na modro user posted image  Halooo, Špelina, a si že eksperimentirala?



(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?