|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 18:28:33   
Katina
Valentina2006, ja z Estrello sva res nesramni. Bistvo vsega tega kokodakanja je, da se meniva, da bi šli skupaj v Celovec v šoping.
Aurora28, če znam pomagat poskušam, če pa nisem ziher se pa rajš ne vtikam. Me veseli, da ti je moja knjigica malo pomagala.
Estrella*, a maš še kej odveč energije, da bi zbirala še podatke o cenah? Aurora28 jih eje že nekaj natrosila, lahko bi naredile eno tabelco za primerjavo, kaj pravite. Al pa Anitka, ti si bla tud pridna in spretna pri tem delu.

ja Martina25, kaj pa ti počneš na forumu. A nisi v šopinguuser posted image
špelin@, na sosednjem forumu (aprilčice) punce prisegajo na kislo smetano, ki omili zgago - poskusi še ti. Luštkan buši - brez kakršnekoli podlage. Proti tebi sem jaz kot helijev balon.
jana81, super, da krčev ni večuser posted image .
naty*, super si se spomnila. Jaz mislim, da **** ne bo nič jezna, če jo bomo vprašale kako se počuti. Sama je verjetno zaposlena z drugimi mislimi kot mislijo na RR.

špelin@: Naty*, najlepša hvala  Ne, klicati res ni pametno - reci hvala tudi TamariJ, ker je poslala **** sms  Pa poročajta, ko bo kaj novega!!!


Se strinjam .
Naty, ti pa le počivaj.
Aurea, ful luštna previjalna podloga.

Estrella
, tvoj buši je pa že bolj podoben nosečniškemu v teh tednih.
Suzy85, čim prej se pozdravi.
kasso, vsak ima kdaj slab dan. Tegale je skoraj že konec in jutri bo boljše user posted image
kodrana, zgleda da je nekaj v zraku in se jih več slabo počuti. Tudi ti si malo odpočij, pa bo boljše.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 18:33:05   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Valentina tiste nujne stvari sem pospravila in uredila, za ostale pa na eno oko zamižalauser posted image


Anitka: Potem jest od tega trenutka naprej hodim po hiši z zavezanimi očmi...user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
da me strašno boli glava


kodrana: Upam, da glavobol čimprej mine in, da se počutje izboljša...user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
na **** mislim že cel dan, upam da bodo čim prej kake novice od nje. in da sta z user posted image ok.


Tud jest zanjo user posted image  in njenega user posted image  držim pestke.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 18:33:40   
barbaw
kodrana user posted image user posted image user posted image

Na **** tudi jaz ne morem nehat mislit. user posted image  Vedno bolj sem prepričana, da je v P, ker se bi drugače pa tolikem času res javila.

Zdaj pa še mene daje SNP, ker sem pozabila kaj sem hotela sploh napisat. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 18:37:16   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Valentina2006, ja z Estrello sva res nesramni. Bistvo vsega tega kokodakanja je, da se meniva, da bi šli skupaj v Celovec v šoping.



Katina: user posted image ... nč ne kapiram...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 18:46:48   
barbaw
Kako lahko pijete Donat? Sem spila tri požirke, pa sem mislila, da mi zgago zažge. Je bilo nekaj trenutkov še hujše potem pa olajšanje. user posted image  za Donat. Mogoče bi tudi jaz probala s kislo smetano. Mi je tale Donat in nasploh mehurčki totalen bljak.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 18:55:02   
katy82
Hej hej mačkice!!!!!!!!

Sm prebirala poste od dons pa nism nč **** zasledila,no če je ostala v P je to tud po eni strani dobr k jo bojo mel vsaj na očeh,boga revca.Pa boga njena punči upam da ma koga k jo pazi,če bo dlje časa v P,če se prav spomnm je mama pršla z njo a ne?

Drgač ste pa tko pridne s pospravlajnjem jst pa tko lena,pa še lubija sm mela za izgovor k je mel nočno pa je pančku.No zdle je šel pa spet na šiht tko da sm spet sama pa mi je tko dolgcajt.Me pa mala ful na hard nabija,mam filing da mi bo trebuh razgnal od pritiska in od bolečin a se to še keri dogaja.Ne vem kako naj opišem kokr da me mišice bolijo in me zategujejo,mogoče mi je pa trebuh spet mal zrastu in se moram prvadt.

Naty ti si pa res boga k te tko vse tišči,čimveč počivaj pa upam da bo bolš,evo enouser posted image

Kodrana super da si si našla za oblečt a za malega nisi pa nč kupvala?Ma sj te zastopm kako je k glava boli pa si kmal utrujena pol pa še tečna in prav sanjaš postlo da mal k seb prideš,bo kmal minil,boš vidla.

Aurea ful lepa podlogca,mi je prav cortkana s temi medvedjimi ritkami.

Suzy tebe sm pa dons prav rabla,si me v ful dobro voljo spravla,hvala

Zdej pa hitr skočm na večerjo pa vas še pol kej preberem.Papa


(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 18:56:50   
katy82
Barbaw probi mal donat sklapcat da grejo mehurčki ven,ga je pol lažje spit,sploh k pa čutiš olajšanje se pa splača a ne?

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 18:57:54   
kodrana
hvala punceuser posted image .

barbaw donat je najbolje pit, ko mehurčke spustiš ven. tako delajo v bolnici. ker mehurčki napenjajo!!!! zaprtim pacientom dajo donat in svetujejo,da ga pustijo čez noč malo odprtega, da gredo mehurčki ven, potem pa ga zjutraj še malo pogrejejo v mikrovalovki.. in zna pomagat.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:04:18   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Kako lahko pijete Donat?



barbaw: Jest pa pijem Donat tko, da ga najprej mal pogrejem v mikrovalovki, pol ga pa premešam z žličko,
da grejo mehurčki vn.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:05:14   
kodrana
katy nisem nič kupovala za user posted image . prvo, ker še čakam, da dobim nekaj rabljenih cunjic in bom potem videla, kaj še rabim. potem glede spola še nismo zihr. bom počakala, da bo bolj zihr. pa še kupit sem šla res samo nekaj, kar lahko oblečem za na birmo. pa še nisem bila sposobna gledat okrog..
sem se peljala mimo Gabrijel in sem pomislila nateuser posted image .

torej, grem zdaj še počivat.

vam pa lep večer.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:08:52   
katy82
Joj Kodrana pa bi lahko na en deci pršla,drugič se mormo obvezn kontaktirat!!!!!Joj zdej pa letim na večerjo me tašča kličejo!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:11:29   
Čmrlika
Joj samo da vas pozdravim na hitro, je naporen dan za mano...šoping v Avstriji, kosilo pri moji ZLATI mami,malo počivanja pri moji ZLATI mami user posted image , potem pa rintanje in za eno oko pospravljanje po stanovanju user posted image -dobra fora, pa ne vem, kera jo je ven spravla-user posted image , drugo oko pa jutri...Moj user posted image  pa tako priden in pomagal- pri počitku in pri pospravljanju...user posted image

Zdaj pa že obisk napovedan, in še me samo zanima, ker nimam časa nazaj preletavat, pa prosim za hiter odgovor -Kaj je kaj novega z ****????????
Cel dan že študiram o njej.......user posted image
moja user posted image  pa mi ne pusti niti sedet več, kako galami, se mi zdi da me bo razneslo, pa še boli....ko to dela user posted image , a vas tudi že kaki gibi in premiki bolijo?-Aurora povej, ti si mi najbliže, pa ostale tud , seveda,da ne bo zamere....
Pozdravček vsem zaenkrat,,,,,

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:16:25   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ja morda nam pa res uspe s 3. delom.

Pa še en namig - tista, ki ga bo odprla naj označi naslov z znakom user posted image


Anitka, najbolje, da ga kar odpreš, pa bo počakal še kakšno urico. Tako so tudi ene druge naredile, mislim, da julijčice.  

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:23:12   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

dan.

najprej opravičilo Jani,da jo nisem nič klicala za kavo.
v opravičilo imam to,da me strašno boli glava in nisem sploh mogla veliko nakupovat. tako da smo kmalu zaključili. v takem stanju, se pa tudi nisem želela srečat. pa še sitna sem, kot user posted image .


ej sploh ni problema, sem tud jst cel dan ležala, pa jedla.pa drugič ko boš v Celju,številko tako imaš.
glavobol pa v škatlo zapri pa vrž v smeti.
 
katy tud jst sem bla popoldne sama doma, pa nisem ene stvari premaknala.
 
čmrlika, ja mene trenutno tk nabija v rebre, da ne morem več sedet za rač. in se kr stegujem nazaj...drugače je pa najbolj aktiven z nabijanjem ko ležim na desnem boku, in takrat me brca in se upira v levi del trebuha.
 Dons je lubija nabil v uho ko je prslonu glavo zraven user posted image
 
barbaw jst mam pa rada mehurčke...donat je nadomestek za coca colo.user posted image
 
valentina zanimiva pogruntavščina da Donat segrevaš v mikrovalovki. Jst je nimam.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:23:41   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Kako lahko pijete Donat? Sem spila tri požirke, pa sem mislila, da mi zgago zažge. Je bilo nekaj trenutkov še hujše potem pa olajšanje. user posted image  za Donat. Mogoče bi tudi jaz probala s kislo smetano. Mi je tale Donat in nasploh mehurčki totalen bljak.


Barbaw, res ni ravno kulinarična poslastica, ampak deluje pa vedno user posted image  No, če te motijo mehurčki, nekaj časa mešaj z žlico po kozarcu, pa bodo izpuhteli in boš lažje popila, učinkoval bo pa enako.

Jaz ga sedaj vsak dan pijem, pa sem se že navadila in mehurčkov še opazim ne user posted image .

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:29:32   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

barbaw donat je najbolje pit, ko mehurčke spustiš ven. tako delajo v bolnici. ker mehurčki napenjajo!!!!


Hmmm, zna biti res, da me od tega malo napenja... user posted image  No, hvala, Kodrana, za informacijo, zdej bom pa spet začela mešati user posted image
To o pogrevanju sem pa tudi že slišala in baje pomaga pri zaprtju.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:31:43   
barbaw
jana skrajni čas je, da si nabaviš mikrovalovko. user posted image  Vedno prav pride. Pri pogrevanju vode, mleka, hrane, ... Jaz brez ne bi mogla več oz. bi rabila veliko časa da bi se navadila življenja brez. Je kot droga. Če glih tisto mikro valovanje in bla bla ni zdravo. Saj kaj pa sploh je zdravo danes. Tiste jagode sredi januarja? user posted image

Pa hvala vsem za nasvete o pripravi Donata. user posted image

< Sporočilo je popravil barbaw -- 1.3.2008 19:32:22 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:33:42   
Čmrlika
Zdaj pa že obisk napovedan, in še me samo zanima, ker nimam časa nazaj preletavat, pa prosim za hiter odgovor -Kaj je kaj novega z ****????????
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

To ste pa spregledale, verjetno nimate info, ha?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:51:09   
barbaw
Jaz posta sicer nisem spregledala, sem pa mislila da bo katera druga odgovorila. Žal nimamo nobenih novic o ****. user posted image  Upam, da je vse dobro z njo in njenim user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:54:07   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
valentina zanimiva pogruntavščina da Donat segrevaš v mikrovalovki. Jst je nimam.user posted image


jana81: Sej pa na štedilnik daš...mal več dela, pa mal bolj zdrav...


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
jana skrajni čas je, da si nabaviš mikrovalovko. user posted image  Vedno prav pride. Pri pogrevanju vode, mleka, hrane, ... Jaz brez ne bi mogla več oz. bi rabila veliko časa da bi se navadila življenja brez. Je kot droga. Če glih tisto mikro valovanje in bla bla ni zdravo. Saj kaj pa sploh je zdravo danes. Tiste jagode sredi januarja? user posted image


barbaw: Se strinjam s tabo... Tud jest neb mogla vč brez mikrovalovke... Zdravga pa itak ni nč vč...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 19:55:54   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

jana skrajni čas je, da si nabaviš mikrovalovko. user posted image  Vedno prav pride. Pri pogrevanju vode, mleka, hrane, ... Jaz brez ne bi mogla več oz. bi rabila veliko časa da bi se navadila življenja brez. Je kot droga. Če glih tisto mikro valovanje in bla bla ni zdravo. Saj kaj pa sploh je zdravo danes. Tiste jagode sredi januarja? user posted image

Pa hvala vsem za nasvete o pripravi Donata. user posted image


ja sej za prvo silo jo ima mama v spodnjem delu hiše, pol ko greva v svojo hišo , jo bom pa verjetn že mela user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:07:21   
špelin@
Porkafiks, samo nekaj uric me ni in naklofate celega boga... user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Aurea
Tista o fantkih (3. otrok) in roza barvi je pa ravno pravšnja za Špelino, a ne  user posted image  user posted image  user posted image  (mislim pa, da je že govorila nekaj o barvanju roza cunjic na modro user posted image  Halooo, Špelina, a si že eksperimentirala?


Ej, še ne - sva z user posted image  še vedno v fazi pogajanj user posted image  Sva ravno včeraj zvečer nekaj prelagala tiste cunjice in tuhtala: bi, ne bi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katina
špelin@, na sosednjem forumu (aprilčice) punce prisegajo na kislo smetano, ki omili zgago - poskusi še ti.


Jaz kislo smetano milo rečeno OBOŽUJEM user posted image  Ampak je žal tudi odlična za kile... user posted image
 
Drugače sem pa grozno na trnih za ****!!!!!!!!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:10:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
jana skrajni čas je, da si nabaviš mikrovalovko. user posted image  Vedno prav pride. Pri pogrevanju vode, mleka, hrane, ... Jaz brez ne bi mogla več oz. bi rabila veliko časa da bi se navadila življenja brez. Je kot droga.


Jaz pa še kar trmasto guram brez mikrovalovke user posted image  Sicer jo je user posted image  že skoraj privlekel domov, ampak se je vztrajno otepam user posted image  Itak je niti nimam kam postaviti - na pultu ima svoje mesto že kruhomat, potem pa zmanjka prostora, ker je treba imeti tudi ene četrt kvadrata delovne površine user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:11:44   
barbaw
Špelin@ jaz sem že cel dan po malo tu in nabijam v tri dni in čakam na novice o ****. Ven nismo smeli it, pa čakam in čakam in čakam. Pa azenkrat nič.

Mene vedno bolj mika, da bi začela prat stvari za našo piko. Nekako imam občutek da bom mogla kar prej vse pripravit. Ne bi rada, da bi stvari predolgo stale v omari potem pa vse še enkrat prat. user posted image  Malo sem probala še upirat. Grem zdaj izpolnit obrazce za CSD, ker ne vem kaj naj počnem. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 20:14:36   
barbaw
Mi imamo mikrovalovko lepo v elementu, ki smo ga naredili ekstra za to. user posted image  Prej v starem najmeniškem stanovanju pa res nismo imeli prostora in je pristala na hladilniku. Malo večkrat sem morala brisat, ker sem zaradi višine rada kaj polila. user posted image  Drugače pa res zasede kar nekaj prostora, jo je pa fino imet. user posted image  Saj tudi brez bi šlo, če bi bilo treba. Pač se navadiš, da stvari delaš drugače.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?