|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
3.3.2008 20:39:27   
oktoberka
Bi prec pršla, sam z letnimi gumami se ni za hecat . Tako da zjutraj, ko vstanem, sporočim, kakšno je stanje pri nas...


Ja, je res. Sploh če si mal oddaljena od lj.


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Desetke007
3.3.2008 20:47:23   
ZaspAna


Ker imam doma desetko007, vas včasih malo berem. Meni se zdi tole rešljivo: svoj voziček prodaš na Bolhi in tudi voziček za dvojčke lahko kupiš na Bolhi.

LP[/quote]

Pa ne no! A si me mogla postavt na realna tla?user posted image
Ja, bom šla mal pogledat. Pa ne bom zdej kupovala še vozička za dvojčkeuser posted image
Cel fak ej!

[/quote]


(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Desetke007
3.3.2008 20:52:02   
skuštrana
osebna - mi imamo hrvaški potni list že full dolgo, je bil arsen star 1 mesec, ko ga je dobil, drgač ne bi mogli v slo.Slo dokumentov pa še nima, šment mama lenauser posted image , pa bo treba osebno narest, ker ima revež potni list že čisto poštempljan...Na hr otroci do 15 leta ne morejo dobit osebne...

Oktoberka, jaz bi na tvojem mestu tudi voz za dvojčka kupila. Tisto se mi sploh ne zdi priročno, no, vsaj naša Liza pri enem letu ni imela obstanka nikjer in bi kar kmalu dol pobegnila oz. ni šans da bi sploh gor sedela..v voz jih pa pripneš pa je...Aria twin od peg perego je baje full fajn. Drgač imam pa jaz že v osnovi tak voziček, da samo dodatni sedež dokupiš in imaš voz za dva..ti ga prodamuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Desetke007
3.3.2008 21:00:53   
maja zarja
Oktoberka/moj nasvet glede vozicka pa je tak,pocakaj do vsaj tam 7.mesca nosecnosti in bos  tocno videla kaj bo Zarji odgovarjalo,do takrat pa le vozi ta vozicek,ki ga imas rada.......

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Desetke007
3.3.2008 21:29:29   
maja zarja
[

[/quote]

user posted image





Majazarja......toti drekec pekec pa vas res jezi....iz enga v drugo....lubčka Zarji ....uh se že dolgo nismo videli

Štajerke.....a počakamo, da skidajo sneg,pa se gremo pol sončit k Astoriji
user posted image
[/quote]Ja to je pa res,vecni problem z drekecom,se vcasih hecam,da je zaprtje edino kar ima po meniuser posted image user posted image user posted image


S srecanjem pa res raje pocakajmo na tople dni.......razen ce jih hitro ne bo.........pol pa prej.....user posted image

Spet kljukiceuser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Desetke007
3.3.2008 21:30:38   
Kasija
Jaz jutri pridem ne glede na vreme. Bom že kako. no, vsaj oktoberka in jasna mi bosta sigurno delali družbo. da se ne boste res zdaj vse splašila in ne prišle! Kaj pa je boljšega na vremensko slab dan kot kavica in čvek.

Kakšen naj bi bil dojenčkov kakec? Elianov je postal gost in obilnejši (to zadnje posledično ker kaka manjkrat), je pa gorčične barve kot prej. Ima tudi sluz v kakcu, ampak ima tudi poln nosek - domnevam, da je to povezano. Kako vem, če je kaj narobe? Je pa živahen, vesel, nima vročine...samo manj pogosto kaka.




(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Desetke007
3.3.2008 21:31:36   
maja zarja
MIRNO  NOC VSEM......MAMICAM IN user posted image PA ATEKOM TUDI...user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Desetke007
3.3.2008 21:33:19   
suzanamai
Janja zdaj se mi pa sline cedijo, sem ga sicer jedla ene dva meseca nazaj, horsa brez feferonov, pa je blo vse ok. Bo treba it en dan, jaz ga ponavadi kar domov prinesem, pol se mi pa vsi režijo ko ga napadem z nožem in vilicami. Full mi gre na živce, ker drugač vse ven teče, je pa njami...

Jasna lepo da prideta, pa nič ne zamerim zaradi snega, saj jaz ga itak tudi rabim le nad 1500m. Ampak hallo, letos ga pa sploh še nismo videli pri nas, meni je to nekaj nalepšega ko sneži, pa tako... ah težim. Ne vem če se spomnite kakšni zameti so bili 9 let nazaj, ko je bil moj Mai star dva meseca. Takrat večina folka sploh ni mogla iti v službo, moram poiskat sliko, kako sem kidala z njim v kengurujčku, pa še potem so cel mesec rabili, da so očistili vsaj glavne pločnike po Lj.

LIA, TEJ  in ZOJA  user posted image  vse naj naj, danes imamo že 5 mes.
 
Jutri se potem vidimo v Koloseju, sicer imam tudi letne gume na svojem karavanu, ampak ta avto itak še nikoli ni videl zimskih gum. Pomoje ne bi znal hodituser posted image .

Uživajte

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Desetke007
3.3.2008 21:35:24   
skuštrana
Kasija, če ima sluz v kakcu in je prehlajen je to od tega. Arsen tudi kaka bolj gosto, odkar kaka 1 krat na vsakih 10 dniuser posted image user posted image No, takrta kaka 2 dni skupaj, me je kar strah kam it..user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Desetke007
3.3.2008 21:51:52   
lane31
Pa če to ni za user posted image ....že drugi dan mi noče večerjat.....včeraj zadno jedla ob pol 7 , danes ob 16h -flašo in ob pol 7 par žlic rižolinota.....zdaj pa se dajemo že vsaj 1h z flašo.....je prezaspana user posted image ....toti njen taiming ulovit....ob pol 8 sem jo kopala in valda da jo je zmantralo in ne in ne jest........eh......jo bom dala spat kaj čem.....pa opet rana ura zlata ura user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:02:11   
skuštrana
že drugi dan mi noče večerjat.


Lane, pa kaj ne veš da večerjat ni zdravo..punca pazi na linijo, ni kajuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:07:33   
pingi
Jaz jutri pridem ne glede na vreme. Bom že kako. no, vsaj oktoberka in jasna mi bosta sigurno delali družbo. da se ne boste res zdaj vse splašila in ne prišle! Kaj pa je boljšega na vremensko slab dan kot kavica in čvek.

Kasija, ne bi se mogla bolj strinjatuser posted image  Zato tudi midva zihr prideva.

Oktoberka, ti pa nikar ne pozabi ključev od avta!user posted image

Po moje bodo itak ful posul ceste in se sneg sploh ne bo prijemal cestišča.
Le pogumno!

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:10:23   
pingi
Ah, zabluzila sem.
Sem citirala Kasijo, pa je ratal tak šmorn.

Aja, drugače sem pa prejle naredila skutne štruklje z orehi pa jih ponujam že za zajtrk, če nimate težav s pogrevanjemuser posted image

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:15:45   
lane31
Uspelo nama je izmenično hranit in spraviti 90 ml od rednih 200....Saj ne da bi jokala ali kaj samo spi z odprtimi očmi......zdaj sem jo samo položila in je ni več
Čisto ima ure zmiksane...

Ljubljančanke....želim vam lepo srečanje kljub vremenu, ki pa upam-sem optimist- da so se le pošalili vremenarji z nami user posted image

Mama06.....saj bereš kake komedije imamo čez vikende....jaz ne vem kako lahko ta mali štopl ve kdaj kdo spi pri njej v sobi user posted image  Ma same komedije vzganja....ko bi jo vidla kak se mi je nasmihala ob flaši jaz pa že rdeča od stresa,je moral mož prevzet user posted image

Kasija.......mi tudi še vedno tako kakamo od rumene do temne zelene.....vse barve.....se več sploh ne oziram,ko pa vidim da ni sprememb na njej

Suzanamai.....se spomnim tega.....takrat smo v službo le 3-je prišli z avtom user posted image
pa upam da tako le ne more biti več zdaj
Hamburger jest z vilico in nožem user posted image  ni šans.....mora tečt da si celi umazan.....te je ta pravo user posted image

Se pridružujem čestitkam za 5-mesečnike user posted image

Lahko noč vsem......se beremo ob 6h user posted image  .....upam da ne user posted image



(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:17:03   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: pingi

Ah, zabluzila sem.
Sem citirala Kasijo, pa je ratal tak šmorn.

Aja, drugače sem pa prejle naredila skutne štruklje z orehi pa jih ponujam že za zajtrk, če nimate težav s pogrevanjemuser posted image



Jaz bi kar zdaj.....daj pošlji po faksu user posted image user posted image .....Dober tek in nočko user posted image

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:17:33   
Klaudia
Js sm pa včeraj spekla neke palčke, ki so drugače za dojenčke, stare približno 10m - 15m. Vam bom kr napisala recept k so full dobre. Sama sem nardila trojno maso, ker je v eni vrečki 3 žličke suhega kvasa.:

krušne palčke
Krušne palčke lahko v nepredušno zaprti škatli hranimo do 7 dni.
 
250 g polnozrnate moke
1 žlička sladkorja
1 žlička suhega kvasa
1/2 žličke soli
 
■  Moko skupaj s suhim kvasom presejemo v skledo. Dodamo ostale sestavine, prilijemo 1,5 decilitra mlačne vode in umešamo mehko, gladko testo, ki se ločuje od sklede.
■  Testo zvrnemo na rahlo pomokano delovno površino in gnetemo približno 2 minuti. Testu po potrebi dodamo še malo moke, da se testo ne prijema.
■  Testo položimo nazaj v skledo, pokrijemo z vlažnim prtičem, krožnikom ali prozorno folijo in pri sobni temperaturi vzhajamo približno 60 minut, da vzhaja na dvojno količino.
■  V pekač damo peki papir

■  Vzhajano testo zvrnemo na pomokano delovno površino. Gnetemo ga nekaj minut, po potrebi pa mu primešamo še malo moke. Testo razdelimo na 30, za slivo velikih koščkov, ki jih z dlanmi razvaljamo v ozke, približno 18 centimetrov dolge palčke. Zložimo jih na namazan pekač in na toplem pustimo vzhajati 20 minut.
■  Pečico segrejemo na 190 °C.
■  Pekač za 15 do 20 minut potisnemo v segreto pečico.
■  Pečene palčke vzamemo iz pečice in ohladimo na mrežici za hlajenje.

 

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:22:44   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai



LIA, TEJ  in ZOJA  user posted image  vse naj naj, danes imamo že 5 mes.
 



Že res, da sem z rojstvom svojega princa potegnila v november, vendar ne po svoji krivdi. Mali je zamujal 8 dni po drugem PDP. Tako, da imamo danes 4 meseceuser posted image

Vsem trem slavljencem pa iskrene čestitke!!!!user posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:29:04   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: teka
se je pa dejansko zredil za 460 g v mesecu in 10 dneh, kar res ni ne vem kako veliko

Teka, Eni se je v 3 tednih(od malo manj kot 3.do 3,5m) zredila za 360g in je rekla P, da je super. Nič mi ni rekla, naj bi začela dodajati ali začeti z GH. En teden sem ji pri 4 mesecih zvečer dajala AM, ker se je konstantno zbujala na 1.-2 uri že menda dva meseca in se je potem porihtalo, tako da sedaj ponoči je ponavadi le 3x.
GH pa sedaj razmišlam da bi začela dajati pri 5.mesecu in sicer riževe kosmiče, ker se mi prav smili že, ko nas tako gleda ko jemo. Prav dudo ven spusti, ne odmakne pogleda in začne požirati slino. Pa me zanima, če bo potem res tako jedla, kot zdaj zgleda.user posted image Sadje in zelenjavo pa potem pri 5,5 nekje in počasi.


Komaj sem vas prebrala punce! Tako da mi je sedaj zmanjkalo časa za pisanje. Sem zaspana.user posted image

Ma, jaz sem sigurna da jutri v MB ne bo snega. Če pa je bilo danes tako lepo. Bi morala mojega atija vprašat - on vedno trofi.

Aja, Eni se je danes popoldan prvič vozila v športnem vozičku in sicer po gozdu, kjer jo je tako rukalo, da je kar zaspala. Midva z Davidom pa sva si imela čas narediti hiško v gozdu - na tleh...saj vete, tako da očistiš listje stran in s palčkami narišeš kje je kaj. So ljudje mimo hodili in se smejali, ko sva se igrala.user posted image Je bil jezen, ko je šel kuža preko najine hiške.user posted image


No, fajn se naspite! Pa-pa



_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:30:06   
Klaudia
user posted image

LIA, TEJ in ZOJA za 5.mesecev in pa seveda tudi JERNEJU za 4.mesece!

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:31:56   
mehurčica
Jernej, Lia, Zoja in Tej, čestitke!!!user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:32:04   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: lane31



Mama06.....saj bereš kake komedije imamo čez vikende....jaz ne vem kako lahko ta mali štopl ve kdaj kdo spi pri njej v sobi user posted image






Ti povem eno iz real life-a pri nama, odkar se je rodil Jernej. Neke noči ugotovim, da dragi spi v dnevi, ga zbudim in vprašam, zakaj ne pride v spalnico. In moj odgovori, da ko se prikaže na vratih spalnice, se mali začne vedno neki bunit in da ne upa več not, saj ga ne bi rad zbudil. Se začnem režat ko raztrgan dohtar, nakar čez nekaj noči, ko greva skupaj spat in gre moj prvi v spalnico, ugotovim, da je to res. Tako, da verjamem, da tvoja štručka dobro ve, kdaj je sama in kdaj je nekdo pri njej. Sliši in čuti ljudi okoli sebe. Za pojasnilo: dragi je seveda potem nonstop spal v spalnici, saj sem dejala, da se mali mora navadit, da ob njem spiva obauser posted image user posted image user posted image . Sedaj pri 4 mesecih je OKuser posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:36:36   
mama06
Hvala Klaudia, lane31 in mehurčica za čestitke.

Bi prilepila eno dobro tortico, pa mi ne delauser posted image . Uporabljam Mozilla Firefox in sploh noče kopirat slikic. Ne vem, v čem je problem?

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:42:23   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Hvala Klaudia, lane31 in mehurčica za čestitke.

Bi prilepila eno dobro tortico, pa mi ne delauser posted image . Uporabljam Mozilla Firefox in sploh noče kopirat slikic. Ne vem, v čem je problem?



Evo jo bom jst za vse 4 slavljence

user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:43:39   
micla
Čer....

Ste spet načvekale...preveč.

Naša user posted image  je uredu, hvalabogu. Tisti večer po padcu je zaspala ob 8 zvečer in se prvič zbudila ob 1, pojedla, pol ob 6,30 pa se začela pogovarjat in hotla vstat. Total je zamešala cel sistem. Pol sva se dve uri cingali gor in dol po stanovanju in čez dve ure končno spet zaspale. Sem se že bala, da bo spremenila ritem, ma zgleda, da jo je samo tisit dan malo zmešalo od šoka od padca. Danes je že bila spet naša pridna punčkica.
Se mi je prou kamen odvalil od srca, da ni bilo nič hujšega. Hvala vsem za dobre misli.

lane31...tudi moja ima neke čudne motnje vsake tolko zvečer, ko kar noče pojest zadnjega obroka. Sem že pomislila, če jo je zmešalo zaradi GH in da je pač zmedena in ne ve kaj bi. Najbolj hecna pa je, ko se najprej upira in noče niti cuclja dat v usta, pol ko vidi da jst vztrajam, odpre usta in samo gleda in zraven brunda. Itak, da ne vleče. Mislim, je ena prebrisanka že zdej. 

Se mi že prou zapirajo oči in grem pančkat. Sem cel dan bla med knjigami in sem totalno out. Mam zdej 14 dni zrihtanga varstva čez dan, tko da lahko v miru končam še stare dolgove, ki bi morali bit že zdavnaj mimo.user posted image   ku je že tista....lenoba lenoba, zvest ti bom do grobauser posted image ....ma važno da se pride do konca.

nočko vsem

_____________________________

micla

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Desetke007
3.3.2008 22:44:27   
nova10ka
...tudi Eni je dobila polno pikecov po obrazu SPET. Mažem jo že ene 3 mesece s kremo Melem...


mehurčica kakšna pa je ta krema Melem in kje se jo dobi? Bi jaz tud probala, če bo kaj boljš. Včasih me ima, da bi ji kar kakšno ssvojo kremo gor napacala, ko imam že vse preštudirane, sam tolk blond pa spet nisem.user posted image Ful ji nič ne pomaga, ne bepanten ne druge kremice...user posted image user posted image user posted image

Smo meli pa drugače danes krasen dan, Tjaša je bila pravi user posted image , tko na sprehodu kot drugač. Včeri, ko sem jo pa v košari sprehajala (je ful pihalo), se je pa v v 1,5 uri svega skupaj 1 uro drla. Sva šli glih čez žale, pa so se vsi v grobovih obračal. Enkrat je začela jokat, k sva šli mim FDV-ja, in so vsi študentje tekl kondome kupovatuser posted image .  Hja,  bo košara res mogla stran...

Lepo spiteuser posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?