|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako debele spalke imate?
4.3.2008 11:43:57   
Anonimen
Jaz sem zdaj v Sun&Fun nabavila 2 taki:

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_vrece/ranger.htm

po 16 evrov je ena, ampak sem eno doma dala narazen in se pokrila in se mi zdi fuuuul tanka. To je v bistvu najtanjša, kar je možno.

Tako da bom eno zadržala za dedca (mu bodo pač malo noge ven gledaleuser posted image ), za naju s tamalim bom pa vzela debelejše.

Dajte mi povedat, a vas kaj zebe kdaj v šotorih? Pa kako debele vreče imate?

Meni najbolj skrbi, da bi naju s tamalim zeblo. Ma je hodič pozimi spalke kupovat, poleti je gotovo čisto drugače.user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 11:48:11   
smigli
Imam zelo tanko, pa je super tudi ob nižjih temperaturah, odvisno za kakšne temperature je namenjena, sej piše gor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 11:50:01   
Anonimen
user posted image
 
Ja, piše tole, samo jaz temu nič ne verjamem.user posted image

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 12:14:39   
mojčca
Midva sva spalke uporabljala na začetku, sedaj pa imava blazino in pa kakšno deko oz. vzameva kar kovter. Spalka mi ni všeč, ker sva vsaj midva v spalki kar lezla v kot šotora (šotor ni bil čisto na ravni podlagi), pa še šumijo. Če te zanima lahko pogledam, katero firmo spalke imam (imava pa take, da ima ena zadrgo na levi, druga na desni strani in jih lahko združiva in imava ful veliko spalko).

Splišni, a si se v soboto ali pa v nedeljo vozila po naši vasi?????? Če si se, potem sem vas vidla user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 12:17:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojčca

Midva sva spalke uporabljala na začetku, sedaj pa imava blazino in pa kakšno deko oz. vzameva kar kovter. Spalka mi ni všeč, ker sva vsaj midva v spalki kar lezla v kot šotora (šotor ni bil čisto na ravni podlagi), pa še šumijo. Če te zanima lahko pogledam, katero firmo spalke imam (imava pa take, da ima ena zadrgo na levi, druga na desni strani in jih lahko združiva in imava ful veliko spalko).

Splišni, a si se v soboto ali pa v nedeljo vozila po naši vasi?????? Če si se, potem sem vas vidla user posted image .


Ja, saj ti dve sta tudi taki, da se lahko skupaj spneta. Samu ju ne bom, mi bomo to v bistvu uporabljali kot kovter. Mi je fajn zato, ker manj prostora zavzame. Ker jaz hočem vse imeti minimalistično, ker bo itak na koncu en kup krame in še vedno vsega fuuuul preveč.


Ja, sem se pa vozila po vaši vasi ja. A si bila ti ena od tistih dveh mladenk, ki sta se z vozičkom sprehajali? Tam na križišču smo se srečali?

(odgovor članu mojčca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 12:25:25   
mojčca
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


Ja, sem se pa vozila po vaši vasi ja. A si bila ti ena od tistih dveh mladenk, ki sta se z vozičkom sprehajali? Tam na križišču smo se srečali?


Ja. No, ena je bila mladenka (nečakinja), druga pa je bila moja malenkost user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 12:27:57   
Anonimen
Aha, a veš, da se mi je kar zdelo. Takoj sem nate pomislila.

Imate pa lepo hiško.

(odgovor članu mojčca)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 13:58:04   
soncece24
Nikoli ne spiva v spalkah na morju. Vzamem normalne rjuhe in kovtre kot jih imam za doma. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 14:39:05   
smigli
Pa sprobaj jo. Prespi eno noč na vrtu, pa boš hitro vidla, pa dej v roku 8 dni, da jo lahko vrneš prodajalcu. user posted image

malo heca

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 15:53:04   
mojčca
Splišni, hvala. Ko bomo notri, pa si vabljena na kavico. Upam, da še letos user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 16:34:29   
Lianna
Uporabljam zelo toplo spalko. Takšno, ki je primerna tudi za nočitev v puščavah, kjer so temperature ponoči kar nizke. Sem bolj zmrzljiva in se mi zdi bolje, da si odprem spalko če mi je vroče, kot da me zebe. Drugače pa to da je spalka tanka ni merilo. Moja je tudi tanka, ampak vseeno zelo topla.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 19:00:05   
pojona
No, jaz sem pa letos kupila tiste deke od Dormea v Mercatorju- zdijo se mi zelo tople .

_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 19:31:56   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Uporabljam zelo toplo spalko. Takšno, ki je primerna tudi za nočitev v puščavah, kjer so temperature ponoči kar nizke. Sem bolj zmrzljiva in se mi zdi bolje, da si odprem spalko če mi je vroče, kot da me zebe. Drugače pa to da je spalka tanka ni merilo. Moja je tudi tanka, ampak vseeno zelo topla.

Jaz imam tudi take


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 21:07:41   
Anonimen
No, zdaj sem  že šla zamenjat in zdaj imam tako:user posted image
user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 21:41:00   
melitkica
zdaj pa imaš malo debelejšo. user posted image

Midva sva enkrat (rabila vsa nahitro) kupila kar v Intersparu in sta taki, da se lahko spneta.  Nista tako tanki, pa povrh tega sta topli. Pa tudi cena je primerna kvaliteti. Le moj dragi noče, da sta speti skupajuser posted image  Meni pa tako paše. Vedno pa znami potujejo tudi blazine dormeo, ki nas rešujejo v zelo hladnih nočeh. Moji princeski sem glih prejšnji teden nabavila eno dormeo odejo (je še ni imela).


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 21:46:50   
Anonimen
Ja, saj te se tudi skupaj spnejo. Pa tale je kar temeljito bolj napihnjena od prejšnje. Pa saj je tudi še enkrat dražja.

Dajte še nekaj povedat: a je to treba najprej oprati? Ker glede na to, kako vse cunjice perete, preden jih prvič oblečete (no, saj to jaz tudi, vsaj za otroka), je najbrž kar treba ali kako?

(odgovor članu melitkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 22:04:24   
melitkica
ja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako debele spalke imate?
4.3.2008 22:07:26   
Anonimen
Aha, se mi je zdelo. Saj se mi res malo gravža.

(odgovor članu melitkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?