|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
10.3.2008 20:50:33   
kovač
Priznam, da sem dvakrat v parih letih pa res mal pogledala, pa se mi je zdel tok bedno, ker on meni nikol ne gleda. Tko, da TEGA NE POČNEM VEČ. čE MI JE ZVWEST OK, ČE NE BO PA TUT BREZ PREVERJANJA ZBEŽU OD MENE.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
10.3.2008 21:00:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

je pa res to, kaj praviš Mič..


Ne razumem...kaj si mislila s tem?

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
10.3.2008 21:34:40   
Blejka26
jaz ga ne gledam ker ima itak tako nizek račun za tel.da mi niti ni treba..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
10.3.2008 21:36:21   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

je pa res to, kaj praviš Mič..


Ne razumem...kaj si mislila s tem?


ja..to kaj si prej napisalauser posted image

čakaj, da citiram

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
10.3.2008 21:37:09   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

...pa niti nebi rabila gledat, ker bi pej čutila...pa vem, da se nebi motila, tako da...ne


Zato je pa vseeno, ali gledas, ali ne, ker te resnica v vsakem primeru najde.


to..je res...vedno te najde resnica..če hočešuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
10.3.2008 21:42:56   
LunaLuna
Jst sem svojemu to naredila morda 2x v petih letih. Zakaj pa ne vem...malo me je firbec matral. Mi je bilo pa čudno, ko sem to naredila. Če pa mu kdaj zvoni telefon in me prosi, naj mu ga prinesem, pa tudi pogledam kdo kliče, ker me tudi sam to vpraša. Pač pogledam. Njega pa še nisem videla (zasačlauser posted image ) da bi mi gledal. Edino, ko mi zvoni, pa pogleda, tako kot jaz njemu. Sam to ne gre za nobeno čekiranje. Nič ne skrivam pred njim, on pa tudi ne pred mano.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
10.3.2008 21:45:03   
Lunc_a
seveda da gledam,pa tudi ko gre na wc gledam da gre res samuser posted image

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
10.3.2008 22:48:05   
anavita
Jaz pa mislim, da vsak, ki imam kake skrivne pogovore in skrivnostna sporočila tud kr sproti vse zbriše, če je pameten...

drgač pa jaz mojmu ne brskam po telefonu, ker mislim da je tolk pameten..hahauser posted image

pa mislim, da tud on ne brska po mojem telefonu...vem pa neuser posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
10.3.2008 22:54:29   
Olivija
Ne, ker nimam razloga. Če bi pa kaj sumila, bi pa tudi detektiva najela. user posted image

Se pa strinjam z anavito, po moje ima toliko pameti, da bi sumljive stvari zbrisal, če pa ne, si pa mogoče želi, da bi jih našla.



< Sporočilo je popravil Olivija -- 10.3.2008 22:57:28 >

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
10.3.2008 23:49:58   
Kepica83
Jaz pa mojemu pregledam tu pa tam, ker sem za marsikaj zvedla in to ravno iz telefona. Je pa res da on meni tudi preglejuje. Ampak zdaj ni več tak hudo,kot je bilo na začetku. Števce je dal na nulo in so mogli vsi smsi štimat pa tudi klici. Hvala bogu nisem imela kaj skrivat in sem test vedno pozitivno opravilauser posted image . Ampak sedaj je veliko bolje. Sem pa njegovo početje razumela in me ni motilo. Ker je bil tik pred mano prevaran in še ga je to vedni pustilo v dvomih. Sicer pa so telefoni vedno skupaj na mizi in vsakemu na razpolago. Jaz nimam nič proti če gleda. Naj gleda. Bi pa me motilo v primeru da bi kaj skrivala in nebi imela čistih računov.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 6:40:06   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Jaz pa mojemu pregledam tu pa tam, ker sem za marsikaj zvedla in to ravno iz telefona. Je pa res da on meni tudi preglejuje. Ampak zdaj ni več tak hudo,kot je bilo na začetku. Števce je dal na nulo in so mogli vsi smsi štimat pa tudi klici. Hvala bogu nisem imela kaj skrivat in sem test vedno pozitivno opravilauser posted image . Ampak sedaj je veliko bolje. Sem pa njegovo početje razumela in me ni motilo. Ker je bil tik pred mano prevaran in še ga je to vedni pustilo v dvomih. Sicer pa so telefoni vedno skupaj na mizi in vsakemu na razpolago. Jaz nimam nič proti če gleda. Naj gleda. Bi pa me motilo v primeru da bi kaj skrivala in nebi imela čistih računov.


Brez zamere, ampak se ti ne zdi, da se je tale odnos že začel mal bolano?

Mi2 si ne brskava po mobitelih. Sta pa oba en drugemu na razpolago, da z njega pokličeva, se oglasiva, če drugi ne more, ipd....

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 7:17:13   
Maxica
Ne, nihče ne šari drugemu po telefonu, sta pa oba mobitela na dosegu rok, ker itak nimava česa skrivat.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 7:18:23   
majcci
Brskava si ne po telefonu, se pa javiva na drug telefon (npr. jaz na njegovega, on na mojega), pokličeva tudi kdaj iz drugega telefona (če njegovega ni v bližini običajno iz mojega pokliče), tudi pogledava če kateri dobi sms (mojemu se ne da ravno brati ali pisati sms pa potem meni reče naj napišem),... Itak pa nimava kakšnih skrivnosti drug pred drugim tako da ni potrebe po skrivanju mobijev.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 7:19:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko
Števce je dal na nulo in so mogli vsi smsi štimat pa tudi klici. Hvala bogu nisem imela kaj skrivat in sem test vedno pozitivno opravila

On bi tut pr men krasno opravu test, ja. Boš ti mene testiru - marš ven iz bajte, če mi ne zaupaš! user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 7:25:26   
lana777
NE

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 7:37:13   
sneška_
Ne pregledujem ga

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 8:05:09   
lory05
Tudi jaz mojemu nisem, ker sem mu vedno zaupala in nisem imela za to razloga. Tudi on mislim, da po mojem ni.
Potem pa mi je dal razlog, da sem začela sumiti. Enkrat ko se je nekaj izgovarjal, je v paniki hitro pogledal proti svojemu mobitelu. Takrat pa sem potem pogledala. In enkrat je bilo dovolj, da sem potem vse zvedela.
Nikoli prej nisem, nikoli potem. Zdaj se pa itak ločujeva. Pa da ne bo kdo mislil, da samo zaradi mobitela, to je bil samo en člen v verigi.


(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 8:08:36   
Volga
Vsak dan ko pride mora dati mobo na mizo, da pregledam, kdaj, s kom in koliko časa je govoril. Seveda pregledam tudi vse prejete in oddane SMS-e. Tako sva pač navajena.

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 8:12:11   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Vsak dan ko pride mora dati mobo na mizo, da pregledam, kdaj, s kom in koliko časa je govoril. Seveda pregledam tudi vse prejete in oddane SMS-e. Tako sva pač navajena.

user posted image user posted image user posted image

A izpiska operaterja pa nič ne zahtevaš? Je pametno, veš. Na mobiju lahko sproti izbriše.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 8:12:39   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Vsak dan ko pride mora dati mobo na mizo, da pregledam, kdaj, s kom in koliko časa je govoril. Seveda pregledam tudi vse prejete in oddane SMS-e. Tako sva pač navajena.

user posted image user posted image user posted image

A izpiska operaterja pa nič ne zahtevaš? Je pametno, veš. Na mobiju lahko sproti izbriše.


Ja, seveda ga, sem pozabila dopisat. Hvala, da si me spomnila.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 8:13:55   
Markova
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

. Števce je dal na nulo in so mogli vsi smsi štimat pa tudi klici. Hvala bogu nisem imela kaj skrivat in sem test vedno pozitivno opravilauser posted image .


O fa...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 8:22:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Jaz pa mojemu pregledam tu pa tam, ker sem za marsikaj zvedla in to ravno iz telefona. Je pa res da on meni tudi preglejuje. Ampak zdaj ni več tak hudo,kot je bilo na začetku. Števce je dal na nulo in so mogli vsi smsi štimat pa tudi klici. Hvala bogu nisem imela kaj skrivat in sem test vedno pozitivno opravilauser posted image . Ampak sedaj je veliko bolje. Sem pa njegovo početje razumela in me ni motilo. Ker je bil tik pred mano prevaran in še ga je to vedni pustilo v dvomih. Sicer pa so telefoni vedno skupaj na mizi in vsakemu na razpolago. Jaz nimam nič proti če gleda. Naj gleda. Bi pa me motilo v primeru da bi kaj skrivala in nebi imela čistih računov.


Ampak vidva mata pa res probleme z lubosumjem, pa ne pišem to prvič. Fak ej.

Test pozitivno opravila.....mislm šit no.....a tud lulata v lončke pa se preverjatauser posted image
Jaz predlagam da kar poročila vsak dan pišeta kdaj je kkšn kihnu, pa s kom se pogovarju, pa na kterem križišču pet min stal.....
More bit fejst pomoje v vezi kjer je treba preverjat, pa kjer iz telefona zveš stvari namest od partnerja. V taki vezi polni zaupanja tud tisti ptiči spuščeni pri poroki ne bodo nč pomagal.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 8:43:22   
*kinnie*
Ne, nimam razloga.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 9:03:18   
viv_
Ja, čist tko slučajno, 2x na dan user posted image

Ne, ne gledam...

Če mu zvoni, pa da ga ni v bližini, pogledam kdo je, pa če je kakšen skupni frend se javim, sicer se ne. Gaber se na moj telefon nikol ne javi, razen če se jaz kje iz sekreta derem "deeeeeeeeeeeeeej seeeeeeeeeeeeeeeeee oglaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas!"

SMS pa itak počaka, tko da ni razloga, da bi ga kdo drug bral ali odgovarjal.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ali "pregledujete" njegov mobitel?
11.3.2008 9:04:14   
Tanik
ne, nimam razloga, še oglasit se ne znam na njegov telefon user posted image
on pa tudi mojega ne čekira.
sta pa oba telefona na dosegu obema.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?