|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lošinj
12.3.2008 15:15:26   
felicia
oj
mene zanima kakšen je kej lošinj, bi šli letos tja na morje, ker še nismo bili. Zanima me kakšne so plaže? Pa če je kej primeren za mulčka, ki bo star malo več kot eno leto?

Drugače imamo radi mivko ali pa drobne kamenčke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lošinj
12.3.2008 15:18:13   
CUKRČEK
Mi smo bili na Malem lošinju. Sta ene 2 lepi plaži, samo je pa tam potem ful gneča. Drugale pa ni lepih plaž. Jaz ne bi šla več. Sicer sam Lošinj je pa lep.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lošinj
12.3.2008 15:27:42   
pomar*ANČA*
nevem sicer kako je lošinj in mali otroci, vem pa da ne smete zamuditi izleta na susak, otok, kjer je plaža le z mivko ali kamenčki, nobenega prometa in tam kjer je mivka je voda zelo nizka, tako da se otroci lahko brez problema igrajo, mamice pa malce spočejete...
sem našla še lušten link: http://www.susak.si/


< Sporočilo je popravil pomar*ANČA* -- 12.3.2008 15:31:12 >

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lošinj
12.3.2008 15:32:22   
Markova
Meni je Lošinj fenomenalen celo leto, razen v poletni sezoni. Razen dveh "peščenih" plaž so skale, za otroke ni preveč primerno.
Meni osebno je Lošinj krasen za pomladanske ali jesenske počitnice in za treking. Z malčkom to ne pride ravno v poštev.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lošinj
12.3.2008 15:41:18   
felicia
uf zdej sem se pa mal zamislila, mogoče pa res susak?user posted image

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lošinj
12.3.2008 15:46:19   
piskot
Avtokamp Lopari ima plazo s kamencki, tudi naselje Bucanje (ki bo letos po vsej verjetnosti zaprto), mivka je tudi, pri eni bencinski postaji user posted image . Iz Beleja gres tudi lahko na plazo s kamencki, vendar je kar dalec. V mestu Mali Losinj so plaze bolj zalostne, predvsem skale.

No, meni je Losinj ful lep, smo skoraj vsako leto tam. Najdes pa nekaj lepih plaz tudi na Cresu. Pri mestu Cres je eno hotelsko naselje s kamencki. Valun je lep. Lubenice so tezko dostopne. Rt Meli je pa meni najlepsa pescena plaza na Jadranu. Ampak je zelo dalec (cez polje z avtom, pa cez pasnike pes).


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lošinj
12.3.2008 17:55:41   
CUKRČEK
Ja, Susak je pa zakon.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lošinj-Artatore
15.3.2008 21:33:17   
N _ B
Mi tudi letos razmišljamo o Lošinju. Mika nas zaliv Artatore.

Je že kdo bil tam oz. pozna, kako je?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lošinj-Artatore
19.3.2008 14:35:17   
blak
Ne poznam ravno dobro, ker smo bili tam samo enkrat na sprehodu in nisem ravno vsega registrirala. V kraju Artatore so večinoma hiše, v katerih se oddajajo apartmaji. Ena ali dve restavraciji. Plaže, kolikor se jaz spomnem, so primerne za malčke-kamenčki. Če se ne motim, je v enem gozdičku tudi nekaj igral.

Uff, ma sem ti dosti pomagala...user posted image Sorry, ampak več se ne spomnim. Več informacij lahko dobiš po 1.maju, ko bomo, kot vsako leto, romali na Lošinj. Komaj čakamuser posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lošinj-Artatore
19.3.2008 15:28:22   
felicia
no pričakujem popolno poročilo glede Lošinja hihihiuser posted image

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lošinj-Artatore
12.2.2009 20:57:15   
bavči
nam je osebno zelo prirasel k srcu,kajti je zelo lepo tudi plaža v kampu lopari se nam zdi za otroke uredu,voda je tudi nizka in pa toplauser posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lošinj-Artatore
14.2.2009 15:24:34   
tanjusi
mene je očaral. Kopat smo se hodili v čikat, ampak ne tja v mivko ampak malo stran in je blo čist super. Je pa tam taka klima da jo prav vonjaš, priporočajo za bolnike na dihalih.
Bom še vsekakor šla če bo le možno...
kam pa planiraš it v hotel ali kamp, ali mogoče apartma....


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu bavči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lošinj-Artatore
15.2.2009 11:34:46   
Sulfinija
Lošinj bila lani z možem.Ha opazila le no plažo za otroke kjer je bila nora gneča in precej umazana voda na začetku.Baje je lepo z malimi otroci v zalivu Čikatu na malem lošinju.
Ker sma bila še sama nama je bilo noro všeč...

Priporočam vam Rabac zaliv maslinica in hotele trojčke Hedera,mimosa in narcis preverjeno zelo,zelo lep kraj bomokar drugo leto šli tja z našim malčkom ki priveka na svet avgusta letos.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lošinj-Artatore
15.2.2009 14:04:11   
tanjusi
Priporočam vam Rabac zaliv maslinica in hotele trojčke Hedera,mimosa in narcis preverjeno zelo,zelo lep kraj bomokar drugo leto šli tja z našim malčkom ki priveka na svet avgusta letos.

rabac super preverjeno, samo sence ni , obvezna marela, hoteli ok....


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?