|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nesposoben Tušmobil?
20.3.2008 10:57:03   
zlatolaska
To je res obup! 4x sem bila v tuš centru v Lj in niti enkrat niso imeli nobenega od telefonov ki so mi bili kolikor toliko všeč.

In danes, ko naj bi dobili telefone mi spet reče študentka ni bilo tega mobilnika, pokličite naslednji teden, če bo prišel...GRRRuser posted image

Saj niti nisem prepričana, da še hočem tega operaterja user posted image  Pa ve/vi je kdo naročnik Tušmobila? kakšen je signal, kako ste zadovoljni in najpomembnejše kako vam je sploh uspelo dobiti kakšen telefon???

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nesposoben Tušmobil?
20.3.2008 11:13:42   
BlackyMouse
Prodaje gredo v med, tako je to..

S TušMobil pa nisem zadovoljna, nikoli več!


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nesposoben Tušmobil?
20.3.2008 11:30:30   
naniplus4
Meni je čisto ok, sem pa vzela Nokio 3110, so jo imeli na zalogi, je pa res, da ne v Lj. Zdaj pol manj dam za mobitel, kot prej ko sem bila pri Mobitelu, kličem pa enako kot prej, konec meseca si za preostale minute še celo kak malo daljši čvek privoščim. Tako da - jaz sem zadovoljna.

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nesposoben Tušmobil?
21.3.2008 3:03:59   
Anonimen
Naročnika TušMobila od novembra 2007 - jaz in moj Dragi. Ob prvem obisku TušCentra (3 dni po odprtju) niso imeli Nokie N95, ki sem jo želela, tako, da sva vzela Nokio 6310 in LG Chocolate (oba so imeli). Decembra sva prišla kupit torbico za GSM in mimogrede povprašala še, če že imajo Nokio N95. Imeli so jo in sva jo vzela. Zadovoljna sva s telefoni (edino to naju moti, da je garancijski servis za Nokie v Celju, čeprav jih imamo tudi po Ljubljani nekaj, garancijski servis za LG je pa edini nekje na severnem Primorskem), zadovoljna s signalom, zadovoljna s storitvami. Edino, kar naju je "rahlo" zmotilo, je bilo neredno pošiljanje položnic z njihove strani. Položnice za november 2007 sva dobila januarja 2008, na njih pa je bil rok plačila december 2007. Plačala sva januarja 2008, nakar sva v istem mesecu dobila še položnice za december 2007 - z rokom plačila januar 2008. Ker je dogovorjeno enkratno mesečno pošiljanje položnic, sva decembrsko plačala pač februarja 2008. In v prvi polovici februarja 2008, še preden sva plačala decembrsko položnico, sva že dobila naslednjo za januar 2008 - z rokom plačila na isti dan, kakor sva jo prejela. Seveda sva jo plačala sedaj, marca, ampak sredi marca pa so nama poslali opomin in ker ga nisva plačala v treh dneh, so nama za dve uri blokirali odhodne klice. Po mojem urgiranju na klicni center (sposobnost dispečerjev je približno enaka Telekomu) je bil priklop urejen v slabi uri, namesto tega, da bi mi poslali manjkajočo položnico za februar, pa so mi sedaj še enkrat poslali januarsko. Skratka - birokracijo imajo v k***cu, ostalo je pa vse OK.

(odgovor članu zlatolaska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?