|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se še spomnite...
20.3.2008 18:26:05   
honey
tiste črne psičke, ki so jo decembra našli z 8 mladički, ki jo je nek brezvestnež zavrgel? Najbrž se jo. No, ampak moj namen ni, da vas spominjam nanjo, ampak da vam povem, da sem danes videla eno njeno hčerko. Joj, kak cukrček je. Stara je 3 mesece, rjave barve, skuštrana, malo daljšo dlako ima in očitno je imel "prste" vmes kakšen škotski ovčar. Ker ima glavo oblikovano čisto kot škotski ovčar, pa tudi postavice je bolj take. Tako je luškana. Njena lastnica pravi, da je pravi srček. Celo dopoldne je sama doma oz. v družbi še enega kužija in se nikoli še ni polulala drugam, kot v pesek user posted image . Ubogljiva pa menda tudi zelo. Takoj, ko jo pokličejo, pride, uboga, naredi vse, kar ji rečejo, seveda v tej meri, kolikor razume 3-mesečni kužek. V glavnem, pravi cukr, ki se pa seveda zelo zelo rad crklja.

Sem morala povedat, ker sem takrat, ko sem brala o njej in njenih bratcih in sestricah ter mamici, user posted image  kot dež.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se še spomnite...
20.3.2008 18:58:28   
korajža
user posted image

_____________________________

WTF

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se še spomnite...
20.3.2008 21:25:57   
Anonimen
SUPER! Lepo je prebrati srečne konce takšnih zgodb!

Upam, da se tudi mamici, bratcem in sestricam godi dobro sedaj.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu korajža)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se še spomnite...
21.3.2008 10:56:31   
honey
Ja, upam, da res. Tisti dan, ko so šli ponjo, jih je bilo še 5, tako da zdaj so še 4 ostali. Upam, da bodo vsi dobili tako dober dom, kot ga ima Tara.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se še spomnite...
21.3.2008 15:22:21   
anabanana
Joj kako lepouser posted image

Prav srečna sem ko preberem kaj takegauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se še spomnite...
21.3.2008 21:08:08   
Muca Copatarica
To je pa prav lepo prebrat. 

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se še spomnite...
23.3.2008 11:53:19   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

SUPER! Lepo je prebrati srečne konce takšnih zgodb!

Upam, da se tudi mamici, bratcem in sestricam godi dobro sedaj.user posted image user posted image user posted image









Se podpišem, in sem res srečna za živali, kadar preberem kaj takega!user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?