|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 15:37:42   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Pa dej, cessy, ne serji klanf, a si bla zraven. Tebi se verjetno NIČ slabega ne more zgodit.

Upam, da bo z malim vse vredu.


Sem hotla sicer tole v mal lepšem tonu napisat, ampak so mi tele klanfe simpatične user posted image user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 15:46:31   
Markova
Ja, klanfe so simpatična beseda, tole kvasanje od cessy pa daleč od tega. Daj ženska, predstavljaj si, če bi se tebi zgodila taka tragedija. Verjetno bi si najbolj želela na svoj račun poslušat še take buče.  Ja, verjetno je total neod
Res upam, da bo z otročkom vse v redu, samo to je važno. Gospa si tako ne bo nikoli odpustila tega, že to je dovolj hudo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 15:51:15   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: srki
ne vem, kako morajo biti te sekunde tako usodne,


Kater sekunde? Kje piše kaj o kakšnih sekundah?

Po moje se to lahko tako hitro zgodi, da je groza. Kakšen klanček npr. pred prehodom, kakšno prestavljanje vrečk iz roke v roko ali kaj poodobnega, in je nesreča tu. Trenutek nepozornosti.


Tocno tkole si jaz razlagam. Vse je mozno. Na zalost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 15:52:53   
baguSka
Gospa si tako ne bo nikoli odpustila tega


Tocno. Jaz vem da si nebi mogla. Jaz sama bi pomoje pristala v psihiatricni... Al pa bi se ga zadela in bla zadeta do konca lajfa. Ker verjetno nebi mogla nosit takega bremena.user posted image

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 16:00:02   
cessy
IZVIRNO SPOROČILO: Markova

Gospa si tako ne bo nikoli odpustila tega, že to je dovolj hudo.



pa saj sem to tudi jast napisala, sicer ne dobesedno, kar sem pa naprej govorila je pa na splošno mišljeno da je marsikatera neodgvorna in ja seveda najlažje je rečr kak je kdo bogi. vsi se bojijo pogovarjat o tragedijah, jast pa ne in sorry če te to moti pač ne brat mojih postov. pač sem mnenja takega da več ko se na težave opozarja več ljudi bo mal pomislilo kaj počnejo in mogoče bo maj nesreč. marsikatera se je verjetno sedaj ob tem zamislila kako one vozijo otočka al kdaj nezavedno spostijo voziček al ne in to je prav da ljudje premislijo potem tudi pri sebi. če pa je moje klanfanje zvenelo napadalno in poniževalno pa verjemi da ni blo niti malo tako mišljeno. sam a pol če je tema o tej gospe se ne sme nič druga kar se na to navezuje povedat al kako? ne vem no jast pač rada razpravljam o vsem ne pa sam kimam in poslušam.

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 16:18:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: cessy

IZVIRNO SPOROČILO: Markova

Gospa si tako ne bo nikoli odpustila tega, že to je dovolj hudo.

 

ne vem no jast pač rada razpravljam o vsem ne pa sam kimam in poslušam.


Tvoje pisanje ni nobeno razpravljanje pač pa navadno klamfanje.

(odgovor članu cessy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 16:23:20   
cessy
aja no pol pa ja boga mamica ja upam da otork preživi, nisem opazla da je tema sam za čvek in sorry k sem blont in včsih preveč razmišljam

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 17:02:29   
CatJa
ampak je full mamc ki vse sam tolrirate, po moje zato da nimate pol slebe vesti, ker veste da ne naredite vse po svojih najbolših močeh



Aja? Ti že veš. Ker zgleda, da si res perfect user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu cessy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 18:37:05   
cessy
Pa sej v tem je fora da vem da nisem perfect. Ah mi je že žal da sem se sploh šla spuščat v razmišljanja.

Kakorkoli že sem misla da bodo na a kanalus sedaj povedali kako je z dojenčkem pa so zopet isto ponovili. tak da se še nič novega ne ve.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 19:00:43   
frutka_
Nesreče se mi nikoli niso zdele črno-bele. Je kriva ali ni kriva? Je odgovorna ali ni odgovorna?
Ne poznamo okoliščin...Pa tudi če jih bi ne veš kaj se je natančno tisti trenutek odvijalo. To je usodo in splet naključij. Tega enostavo ni mogoče nadzorovati. Morda je prvič hodila po tisti cesti. Kaj pa če ji je postalo slabo? Kaj če je hotela kaj iz nahrbtnika vzet?

Ne veš...zato ne obsojaj!


(odgovor članu cessy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 19:30:06   
TONČI.
kako je sploh lahko ušel voziček izpod nadzora?
upam, da bo z otrokom vse v redu



To se lahko naredi v sekundi. In to vsakomur!!!!

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 20:30:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Pa dej, cessy, ne serji klanf, a si bla zraven. Tebi se verjetno NIČ slabega ne more zgodit.

Upam, da bo z malim vse vredu.


Sem hotla sicer tole v mal lepšem tonu napisat, ampak so mi tele klanfe simpatične user posted image user posted image


Enakega mnenja.
Punca nihče ni popolen in nihče vsak trenutek dneva ne pomisli,da se bo sedaj prav sedaj ta trenutek kaj zgodilo.Živim se vse dogodi,tudi tragedije,na to se ne da uplivat.So trenutki,ko ne pomisliš in si nehote nepazljiv.
Pazi na pregovor:Zarečenega kruha se največ poje.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 20:42:29   
Lilu23
Ubogi otročiček. Je pa res ko rečejo da otrok ni nikoli zadosti pogledan in povarvan. Ni za obsojat nobenega, saj nihče ne ve kaj ga čaka naslednji trenutek. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 20:55:17   
BlackyMouse
Cessy, ni bila mama, AMPAK varuška!!!

In ne moreš reči, da si zelo odgovorna, vse smo odgovorne, a nikoli ne veš, kaj se ti lahko pripeti, zaradi tebe ali koga drugega.. Lahko se zgodi, ko greš na sprehod, da en norc prileti in se zabije v vaju. Malo spoštovanja, že tako je mamici hudo.
Plus tega, ne vemo točno, kako je bilo v resnici, novinarji radi napihujejo zadeve, tako, da ne obsojaj..


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 21:08:13   
Rožica I
Groza....za user posted image , za varuško, za starše...user posted image ..
Upam, da jo bo detece odneslo čimbolje user posted image  user posted image  user posted image !!!

Se pa spomnim dogodka predkratkim, (iz avstrijskega časopisa), da je tako voziček pobegnil neki mamici, ki je imela še drugega otroka. Voziček je padel iz precejšnje višine v reko, mamica v obupu pa za njim.. In ko so ju našli, je bilo za oba prepozno user posted image ...

O, Bog, pazi na vse otroke user posted image   user posted image  user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 22:00:59   
Anonimen
Joj, hudo.

A je z otrokom vse v redu?

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?