|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 11:25:44   
astrea
Pa vilika user posted image user posted image user posted image za brcike. Isto čutim jazuser posted image .

Erin, upam da bo vse ok s tvojim prijateljicama

Pa tejka user posted image user posted image user posted image bravo za Evo

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 11:28:34   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: astrea

Pa vilika user posted image user posted image user posted image za brcike. Isto čutim jazuser posted image .

Pa tejka user posted image user posted image user posted image bravo za Evo



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 11:37:31   
tejkaz
Hvala punce. Vem da pomaga, ker mislite na naju, zato pa tolikokrat kaj pojamram tle user posted image user posted image

Jaz sem pa prej pojedla en sendvič s piščančjimi prsi in se potem spomnila da je danes post.

No, danes mi pa Eva ne pusti tipkat. Morem it.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 11:52:38   
erta
Lepo pozdravljene souser posted image !
Človek si vsakič skoraj da treba uzet dopust, da vas prebere in to samo kar ste v enmu dnevu napisale user posted image user posted image , hecam se, the best ste/smo
lana78  dobrodošla med nami, mislim da boš tukaj najdla vse kar potrebuješ, res tukaj so najboljše punce user posted image user posted image user posted image
tejkaz  hvala Bogu da je z Evo boljš in ne se sekirati zaradi sendviča, kajti Bog ve da si te dni bila še kako preveč izčrpana in obremenjena in da nisi meso jedla zanalašč user posted image
Vilka  user posted image user posted image user posted image za brcike, upam da jih še jaz čimprej začutim user posted image
Erin  a to si ti šla svoji osebni zdravnici potrem na pregled dojk? btw kako je sedaj s tvojim srčkom, no men se je s srčkom zadeva dokaj umirila, "sam" 1-2x na teden me zagrabi, ni več tako pogosto, upam da je s tabo še boljš user posted image

Spet imam eno vprašanje in sicer glede spanja, no trebuh mi ni ne vem kako ogromen da ne bi mogla spati na njemu, ampak ponoči ko se odpravim spati raje se nekak na bok uležem in pd. toda vsako jutro se zbudim "na trebuhu" in potem me ta nekaj časa boli (par minut),user posted image user posted image
no sedaj pa vprašanje, ali lahko na tak način kakorkoli škodujem user posted image user posted image


No če sam kateri pozabila kaj čestitat al pdb. naj mi ne zameri, kajti res je bilo toliko vsega napisanega, da enostavno si nisem vsega mogla zapomnit, vsem pošilljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Nasmeh je brezplačno sredstvo za izboljšanje videza.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 11:56:09   
lana777
O, sm zasledila, da mamo še eno lanouser posted image ,
lana78 - dobrodošla in vse dobro!
(js sm en letnik starejšauser posted image , kar se vidi iz sedemk)

Dans mam tako gužvo, da vas vse pozdravljam šele zdaj in
ne navsezgodaj ...

... vsem pa (al praznujete al ne) želim
lepe paznike, velik pisanih pirhov, čokolade,
pozorosti svojih dragih, nežnosti,
dobrega počutja in časa zase!



_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 11:56:39   
gajka
Ojla, čvekice!

MF je za mano. Več kot očitno me moj instinkt ni pustil na cedilu in očitno pričakujemo user posted image ! Same novice bi bila zelo vesela, ampak ima današnji pregled rahlo grenak priokus, ker se je na UZ pokazal domnevno precej povečan žolčnik (možno, da je vzrok Gilbertov sindrom, ki ga ima user posted image  in je lahko tudi deden). Možno je marsikaj, lahko tudi zadeva izgine... Ker je zadevo moja G prvič videla v taki obliki, sem 31.3. naročena še na drugo mnenje v KC pri prim. Cerarju. No, poskušam nekako odgnat slabe misli, ki me vse preveč silijo na user posted image ... Sicer pa ima user posted image  že nekje 430g in nima nobenih drugih vidnih anomalij. Mah, ne vem, koga hecam! Če mi še samo nekdo omeni karkoli prečudovitega o prihajajočih praznikih, barvanju jajc itd., ga bom poslala nekam! Zame vsaj za naslednjih 10 dni prazniki ne obstajajo!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 11:56:49   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: erta

Spet imam eno vprašanje in sicer glede spanja, no trebuh mi ni ne vem kako ogromen da ne bi mogla spati na njemu, ampak ponoči ko se odpravim spati raje se nekak na bok uležem in pd. toda vsako jutro se zbudim "na trebuhu" in potem me ta nekaj časa boli (par minut),user posted image user posted image
no sedaj pa vprašanje, ali lahko na tak način kakorkoli škodujem user posted image user posted image




Meni se dogaja enako. Zaspim na boku. Zbudim se sredi noči na trebuhu. Mal čutim bolečine, potem pa spim dalje. Otroku mislim da ne škoduje. Je preveč zaščiten.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu erta)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 11:59:15   
gajka
erta - nič bat za spanje na trebuhu, ne škoduje user posted image . Je bila pa malo nazaj ravo debata o tem: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2565077

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 11:59:38   
sayuri
Pozdravček še od mene user posted image . Pri nas pa soooončččeeekkkk že od jutra sije user posted image user posted image user posted image . In je tole pra sumljivo - zihr bomo dobili pošiljko snega user posted image . Mene je kar groza teh praznikov - spet skoz doma...user posted image  In že zdaj komaj čakam torek user posted image . V nedeljo zvečer bom pa torto naredila user posted image . Mi letos pride RD ravno na velikonočni ponedeljek user posted image .

Drugače sem pa ful jezna na doslednost komisije za bolniško. Do danes še nisem dobila druge odločbe, pa sem bila že prejšnji torek pri dohtarju in oddala vse papirje user posted image  - da bo ja vse pravočasno. Do danes še nič, pa mi je prva bolniška že včeraj potekla. user posted image . Ne vem, kaj zdaj to pomeni user posted image

Vidim, da vas je včeraj kar nekaj zapravljalo v Supernovi user posted image . Super za poročilo. JAz imam namen it v petek dopoldne bolj na otroški oddelek. Ker nosečniškega za doma res nič ne rabim.user posted image  Veliko sem dobila od prijateljice user posted image

DAnes sem začuda dobro spala user posted image  in sem spočita. Le glava me že od zjutraj boli.user posted image  MAgnesol tabletke pa kar redno pijem - zdaj ugotavljam, da tudi proti tem krčem pomagajo. user posted image  
Popoldne ima Filip nastop v vrtcu za mamice. In bom šla, za tiste pol ure od doma, pa če mi 20 inšpektorjev na vratih stoji user posted image . TAko elpo vabilo sem dobila in mali je tako skrivnosten, da me res firbec matra user posted image

lana78 dobrodošla user posted image user posted image user posted image

Vprašanje: Imajo namen iti vaši partnerji z vami rodit? Moj že komaj čaka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 12:13:07   
bella02
Toto in Lana78, dobrodošli med nami, čvekami. Želim vama lepo user posted image , saj so zdaj večinoma slabosti že mimo.
Naš mali pikec/pikica veselo telovadi, sploh če pojem kako gumjasto glisto. Mu/ji že zdaj paše sladkor. Potico bom kar kupila, s taščo je ne pečeva doma, moja mami je pa malo predaleč, bomo šli v ponedeljek po pirhe. Z velikim velikonočnim čiščenjem ne bo nič, bom zelo vesela, če mi bo uspelo vse zlikat. Se mi kar nabira.
Če se ne slišimo več ta vikend, vam želim lepe praznike!

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 12:15:22   
miškolinček
Živjo punce!

Jaz sem že iz pregleda MF. Stanje kolikor toliko zadovoljivo. Je rekla da se user posted image  dobro drži in primeren svoji starosti, kjub temu da jaz nisem glih zdrava. Vodo imam končno v redu, zgleda da pitje ogromnih količin vode res pomaga. Kri je pa bolj tako, hemoglobina komaj da še dosti user posted image user posted image , bo treba nekaj ukrenit.
A mogoče katera ve, katera hrana vsebuje ogromno železa in da te potem ne napihuje in pa da nisi dežuren na WC???

Končno sem se odločila da bom vprašala za spol-pol pa- ma, nikoli ne uganete, je najinouser posted image  tako noge skupaj držalo da je kr kej.
Bolj ga je G. ''žokala'' z UZ, bolj jih ne trmasto tiščal-a skupaj. Je rekla G. ''ta pa že zdaj uveljavlja svojo, ker se noče pokazat''. Joj, kaj me še čaka. Sem bla kar malo užaljena najprejuser posted image , potem je pa rekla da je še en UZ, kjer lahko pogleda za spol in sicer v 32. tednu.
Sem si mislila, da če do takrat ne bom vedla, potem je pa tudi vseeno če sploh ne zvem, takrat bom itak že pri koncu. Tako dolgo sem rabila da se odločim potem pa takole. No ja bomo pa pač malo firbčni do koncauser posted image user posted image .

Erin za na seznam: kilce +1 kg, naslednji pregled 18.4., user posted image  bo očitno šeuser posted image , če sem še kaj pozabila me spomni.

Tato in Lana78 dobrodošliuser posted image user posted image user posted image , lepo klepetajta, če pa imata čas pa preberita malo za nazaj bosta marsikaj zanimivega izvedeli.

Erin, kam boš šla v materinsko šolo, aboš šla na Jesenice ali kam drugam. Sprašujem zato ker boš na Jes. rodila. Prvič sem bila jaz v Šk. Loki, pa mi ni blo glih všeč, sem mi je zdelo da nisem nič novga zvedla, tisto dihanje je bilo pa tudi bolj tako, ko je bilo treba rodit sem itak že vse pozabla. Pa tud v Porodnišnici se mi je zdelo da to čisto drugače prakticirajo kot so me naučili v M. šoli.
Zdaj bom šla na Jesenice, ker po moje tam učijo kot tudi tam prakticirajo. Ali pa sploh ne bom šla, partner itak ne rabi potrdila da je bil, ker ga na Jesenicah ne zahtevajo, važno da plačaš prisotnost.

Ker že vse razmišljate o materinski šoli, bom jaz malo začela še eno drgo temo. A mogoče katera razmišlja o epiduralni anesteziji?? Mogoče je še malo prezgodaj pa vseeno. Itak moraš prej iti na posvetovanje k anestezistu, takot greš prev Materinsko šolo.
 
Erin, aboš imela epiduralno na Jesenicah, če si že kaj razmišljala. Tuki je zastonj, vsaj pred 2 letom je bila, kako je zdaj ne vem?'

Upam da nisem katere prestrašila s tem vprašanjem.user posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 12:23:34   
karmar
Joj, prehitro sem se pohvalila s soncem. Je že šlouser posted image
Kar se tiče spanja pa jaz sploh ne morem več spat na trebuhu. Sem pa pogosto budna zaradi nočnih mor in to je baje zato, ker spim na hrbtu.A katera kaj ve o tem?

(odgovor članu lana78)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 12:31:39   
miškolinček
sayuri, za komisijo ne skrbi, še nikoli niso bili dosledni, zdaj ko so pa prazniki pa sploh ne. Boš dobila in bo vse v redu.

Partner pri porodu: Moj je bil z menoj pri prvem porodu, koliko sem bila nad tem navdušena ti pa ne morem glih povedat. Sem bila od zjutraj do 10 zvečer v porodni in se je vmes že kar krepko naveličal ker se ni nikamor premaknilo, vmes je pa s prestopavanjem še mene živčno delal. 
Zdaj pa ne vem, verjetno bo tudi želel iti zraven, silila ga pa ne bom , ga tudi prvič nisem, je bila to čisto njegova želja. Se mi zdi neumno silit ga če ti je tam potem bolj v napoto kot pa v vzpodbudo in pomoč.
Vem da če bo šel in če bodo razmere takšne kot prvič,( me je pripeljal že prejšnji dan, potem sem čez noč ostala tam na opazovanju, naslednje jutro sem šla pa v porodno,kjer so me še pripravljali,) in se ne bo mudilo, ga bom poklicala šele ko bom imela ornk popadke.

Tako bom naredila jaz. Je pa res lažje roditi, sploh če imaš težak porod, če imaš nekoga poznanega ob sebi in če je takrat ko ti dajo detece na trebuh tam.
Tega občutka ne dobi nikjer drugje kot tam. Na Jesenicah potem očeta tuid povabijo, da gre tja kjer otroka očedijo in ga pregleda pediater, in mu ga tam dajo v naročje. V bistvu ga on pestuje prej kot ti. Vmes pa tebe poštimajo. Nato ti ga pa prinesejo k tebi za prvo dojenje. Meni se zdi to zelo lepo. Tega ne pozabiš nikoli.

Ti pa sploh ne boš Sayuri, ko boš imela kar dva. Se boš mogla še dva hkrati naučiti pestvat, madonca si sploh ne predstavljam.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 12:40:15   
anita goitan
miškolinček jej veliko zelene zelenjave: motovilec, regrat če je le mogoče domač, pa leča-zelena tudi, pa mal še po netu poglej, za te stvari vem, sama jem vsak dan skledo motovilca, hemoglobina imam 137, zaenkrat res mam dobro kri, sam verjetno se pa vsakiuser posted image  vsaj proti koncu kri poslabša-kar je tudi normalno.

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 12:46:57   
bella02
Očitno se  bomo še slišale do nedelje. Moram malo pokomentirat za nazaj!
Tejkaz, HB, da je z Evo bolš. Pa res pupika vse pobere. Zna biti pa ta stvar zelo nadležna, ne bi rada bila v njeni koži. No, samo, da sta rešili.
Hvala vsem za info o Supernovi, bo res treba it malo pogledat. Sicer sem si kupila kavbojke že decembra , ker na faks ravno ne morem vsak dan v trenerki, pa še nastope na OŠ sem imela (praksa) in sem jih nujno rabila. Moti me šiv med jeansom in elastiko, ki me kar precej tišči in veže in zelo težko zdržim na faksu vsaki 2 uri predavanj. Po moje je to zato, ker imam malo zaloge od prej in me tišči na špehec in potem začnem razmišljat, če to ne pritiska na maternico in user posted image . Sem kar user posted image , ker sem dala 60 EUR zanje, pa mi niso najbojl kul. Morda bom dala notri všiti malo elastike, da se to sprosti, bo morda bolje. Imam pa v planu v Supernovo it pogledat za kakšne črne, špotrne hlače z visokim pasom ali pa kar kakšno mal večjo trenerko, pa bo.
Erta, tudi mene še obrne spanec na bušija. Sem se pa nekaj dni nazaj zbudila na bušiju ob 9h zjutraj in to zato, ker je user posted image protestiral. Morda se je pa zbudil in bi me pozdravil tudi tako. Se mi kar veliko javlja. Bom pa pogrešala spanje na bušiju.
Sayuri, moj user posted image bo šel zraven, je bil že prvič ves presrečen, ko je dobil svojo princesko v roke. Brez njega sploh ne gremuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!
Miškolinček, tudi jaz sem razmišljala o epiduralni, ker je bilo prvič za moje pojme ful hudo. Hitro, vendar hudo. Mi pa skoraj vsakdo, ki ima kakšno vezo z zdravstvom, to odsvetuje. Tako da bom verjetno dala čez še eno trpljenje. Poznate rek: Minilo je trpljenje, ki ti je prineslo življenje.
V materinsko šolo sem hodila že prvič in sem izvedela marsikaj zanimivega. Zdaj ne bom šla še enkrat, imam od takrat zapisano vse, kar je pomembno.
No, lepo bodite!

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 12:55:24   
anita goitan
miškolinček pogelj sem dobila en recpet, pa še okusen zna bituser posted image
Recept za pripravo z zelezom bogate jedi:
1 pest suhih fig
1 pest suhih borovnic
1 pest rozin
1 pest suhih sliv
vse na drobno zrezes in zmesas in dodas
20 dkg rjavega sladkorja
1/2 l terana ali refoska
Vse skupaj das v stekleno ali keramicno posodo ali kozarec, kjer naj pokrito stoji 1 teden, da se prepoji in zgosti. Nato jes dnevno 1 veliko zlico te zmesi.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 12:56:05   
lana78
Naj se vklučim še v debato o spanju. Jaz vedno zaspim na boku, a zbudim se na hrbtu. A je to ok? Nekje na netu sem namreč prebrala, da ni dobro za otročka, da mama na hrbtu spi. Čeprav se mi zdi, da to velja nekje po 6 mesecu. Kaj menite?

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 12:56:15   
tatly
ojla punce kako ste kaj danes??kaj je mozno da se mi od vceraj na danes vidi trebuscek in da otrokec se nic ne brca??nevem kajje to ali pa me je napihnilo....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 13:01:20   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: bella02
Miškolinček, tudi jaz sem razmišljala o epiduralni, ker je bilo prvič za moje pojme ful hudo. Hitro, vendar hudo. Mi pa skoraj vsakdo, ki ima kakšno vezo z zdravstvom, to odsvetuje. Tako da bom verjetno dala čez še eno trpljenje. Poznate rek: Minilo je trpljenje, ki ti je prineslo življenje.



Za epid. anestezijo sem vprašala kar tako iz firbca, ker me zanima kako razmišljate.

Jaz sem jo prvič namreč imela (hvalabogu) in je ne morem prehvalituser posted image user posted image . Nisem imela nikakršnih stranski učinkov, tudi glavobola ne. Pa še inekcije spodaj nisem rabila ko so me šivali. Sem imela težak in pa predvsem dolg porod (skoraj 10 ur, potem pa še vakum za konec, ampak vakum nisem imela zaradi epiduralne, kot radi drugi strašijo, ampak zaradi zastoja poroda.
Priznam pa da mi je epiduralna vmes popustila, ker je tista naprava nekaj zatajila user posted image in nisem dobila cele doze in to ravno na koncu, tako da sem tudi bolečine pravega poroda občutila in vem kako je.
Tudi zdaj se bom šla v porodnišnico za epiduralno zmenit. Brez nje sploh ne prestopim praga, pa nisem občutljiva oseba, ampak imam že tako grozne bolečine od črevesja in če temu dodam še popadke čez skoraj cel dan---ne, hvala.
Spoštujem pa tiste, ki se za to ne odločijo, pač kakor komu paše. Jaz osebno dam rajši denar za epiduralno kot pa za 3 D, ampak to je samo moje mnenje, da mi ne bo katera zamerila, nimam nič proti 3d UZ in podobnim stvaremuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 13:02:51   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

miškolinček pogelj sem dobila en recpet, pa še okusen zna bituser posted image
Recept za pripravo z zelezom bogate jedi:
1 pest suhih fig
1 pest suhih borovnic
1 pest rozin
1 pest suhih sliv
vse na drobno zrezes in zmesas in dodas
20 dkg rjavega sladkorja
1/2 l terana ali refoska
Vse skupaj das v stekleno ali keramicno posodo ali kozarec, kjer naj pokrito stoji 1 teden, da se prepoji in zgosti. Nato jes dnevno 1 veliko zlico te zmesi.


Super hvala bom šla takoj naštimat, mislim da imam vse to doma.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 13:04:56   
miškolinček
Tatly, lahko si samo kaj takšnega pojedla pa te je malo napihnila. Je pa res da trebušček kar naenkrat zraste. Za brcike imaš pa še čas, brez skrbi, tudi ti jih boš čutila.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 13:10:06   
Zoja Miša
Tudi jaz še kaj napišem, potem pa vas zapuščam, do torka! Kar malo dolga bo! Že vidim, kaj bom v torek delala v službi! Brala vas.user posted image

Gajka, ne imej tako črnih misli. Vse bo o.k, boš videla in s tem, da boš sedaj 10 dni slabe volje, svojemu otročičku ne boš nič pomagala! Vem, da mora biti težko, ampak poskusi gledati na to s kakšne pozitivne strani! Mislim nate in ti želim le najboljše!

Sayuri VSE NAJBOLJŠE V PONEDELJEK! user posted image user posted image user posted image  Pa dobro tortico želim!!! In veliko lepih daril!!!
Moj bo šel verjetno zraven, silim ga ne, a ga firbec matra, čeprav ga pa malo tudi skrbi, če bo on preživel! Mislim, že bom jaz, bo tudi on!user posted image

Miškolinček mislim, da je rdeča pasa tud zelo dobra za železo.
V šolo bom šla junija, takšen je moj plan, upam, da bo v Domžalih. Če ne bom pač šla kam drugam.

Joj, kolk mene križ boli že dva dni! Ampak to pač paše zraven, ne!?

Želim vam lepe praznike, pirhov polne, slastne potice in veliko veselih trenutkov!user posted image
Razvajajte se in naj vam vreme ne pokvari razpoloženja!
Pa-pa

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 13:30:29   
gajka
lana78 - enkrat sem na MON brala odgovor od Pušenjaka tudi glede spanja na hrbtu. To bi bilo nevarno, če bi bila ti invalid in se ne bi mogla samodejno obrnit med spanjem. Pri tebi pa to ni nevarno, ker predno zadeva postane nevarna, ti poza ne ustreza več in jo avtomatsko zamenjaš. Nekak varovalni refleks pač.

Zoja Miša - hvala za tolažile besede! Saj sem se zdaj že malo umirila in se poskušam malo hecat o tem. Se z user posted image  zafrkavava, da bo pač user posted image  očitno podedoval same slabe stvari od njega... user posted image  Nekdo mora biti kriv! Imava pa zdaj rahel problem, ker za user posted image  sva imela polno predlogov (Anja, Ajda, Eva, Katja...), za user posted image  pa čisto nobenega. Pa sem jaz ves čas trdila, da bo ravno zaradi tega user posted image ...

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 13:34:55   
Tato
No hvala vsem nosečkam za lep sprejem v vaš krog. Vidim, da nas je res veliko, ki bomo rodile avgusta.
Stara sem 28 let in tudi avgusta dopolnim 29 let.

Pričakujem fantka. Ime mu bo Jaka.  Erin prosim te, če dodaš na seznam mojega Jaka.

Morfologija je za mano in je z Jakom vse v najlepšem redu.

Me pa zanima, koliko se vam že kaj pozna trebušček ?

Kdaj boste začele hodit v materinsko šolo '?

No pa lep pozdravček vsem avgustovkam in lepe praznikeuser posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 13:37:28   
lana78
Tato: jaz že hodim v materinsko šolo. Se mi zdijo kar zanimive stvari. Je pa mučno dve uri sedet na trdih stolihuser posted image user posted image

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?