|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 22:39:17   
žanneža
user posted image
No pa še moj trebušček pri 20 tednih nosečnosti.


_____________________________

zaljubljena mami

moji sončki:
Lana 20.08.2008,Neža 03.08.2001,Žan 23.02.1999

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 22:56:12   
bambi14
Pozdravljene user posted image ,

me ni bilo na četu kr 5 dniuser posted image .Sem bla v bolnici na porodnem oddelkuuser posted image .,,,,,,,ne ne nisem rodila, sem ok. Zato nisem sodelovala v pogovorih, vendar nas je tolko, da me itak takoj ne pogrešateuser posted image , pa še komentirat je potrebno sproti,...uff.
Je pa blo na kratko tako:

- v nedeljo sva prišla iz dopusta na Otočcu, še prej skočila na obisk k fotru na primorsko in isti dan domov v Mb
- zgleda, da mi je bilo 5 ur vožnje in direndaja preveč in zvečer sem bila utrujena ko pes, pa še v trebuščku sem čutila tako napetost
- sem mislila, da bo v ponedeljek vse ok, vendar se je stanje kr stopnjevalo( bolel me je trebuh in zdelo se mi je, da mi pritiska nekam navzdol,....)
-  pa sem se malo prestrašla, da ni kaj narobe in sem zvečer po prepričevanju user posted image le šla na urgenco in po pregledih je bilo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees vse ok z user posted image , srček ok, postlca, brez kakih krčev, v glavnem vse okuser posted image user posted image user posted image , jaz pa z bolečinami v spodnjem delu trebuhauser posted image in
sem ostala na opazovanju  od pon- čet. V torek pa sem bla že ok, brez bolečin ampak me niso želeli kr spustiti domov. Naredili so mi vse preiskave: kri, voda, uz. Aja pa vsako jutro so mi poslušali otrokov user posted image in malo bitje je brcalo v ta aparat in se skrivalo pred preverjanjem srčnega ritma- hecno, baje, da slišijo svoje utripe in se ustrašijo user posted image .
- sem pa vidla svojega user posted image in je ne morem verjet sesal je palček,....kako lepo.
- pa mamo sem pelala zraven na uz in je prvič vidla svojega bodočega vnuka ali vnukinjo in je bila čisto ganjena
No to so bili moji dnevi v tem tednu: sprehajala sem se iz postelje na wc in obratno, med 4 stenami brez komunikacije z zunanjim svetom in z vami, ki mi veliko pomenite, saj se mi postale del vsakdana. Babike pogrešala sem vas.

No pa sem uspela napisat mojo zgodbico tedna,......bom jutri komentirala ostalo. Nič, grem ajčat in pod kožo gledat, lepe sanje.user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Avgustovke 2oo8
21.3.2008 23:39:17   
bambi14
jaz sem še kr tu. Sem začela gledat neke spletne strabi in imsjo toliko vsega,.....vse bi melauser posted image user posted image user posted image .
Pa malo za lušte:
http://www.mothercare.com

http://babybutt.erwinmueller.at/eshop/index.php?db_sess=eda69b32be0140999ce8860233f27f53&dbsid=21&ss_shop=bb&q=babybutt.at

,.....nočko

< Sporočilo je popravil bambi14 -- 21.3.2008 23:40:41 >

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 0:32:13   
bella02
Bambi, samo de je vse uredu. Smo te res že pogrešale.
Kaja02 in Sayuri - kako lepa bušita. Pa Žanneža, kje si ti pustila strije? Meni to ni uspelouser posted image user posted image user posted image . Mi je gin že v prvi nosečnosti rekla, da mi tudi Vichy ne pomaga, če je taka koža. Kaj čmo!
Zdaj pa spat, mali user posted image v bušiju že protestira. Lepo se imejte!

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 7:00:26   
naty13
Jutro.

Vam skuham user posted image user posted image user posted image user posted image  za boljše sobotno jutro. Vreme nam res ni naklonjeno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Pa velikonočna sobota je. Pri nas je vse pripravljeno. Pirhi pobarvani, meso pripravljeno, potička tudi.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Še juhico sem dala kuhat. Bo danes bolj na izy kosilo, ker bo že preveč dobrot. Juhica in solatka bosta dosti. Za Nejca pa ne vem kaj bom naredila.

Bambi user posted image user posted image user posted image . Samo da je vse v redu s tabo in user posted image . Te takoj pomiri, ko ti povejo, da je z otročkom vse ok. Sem bila v enaki situaciji v prvi user posted image , ko sem mal zakrvavela v 19t, samo mene so domov poslali, ker je bilo itak tok mal izcedka. Bolj na papirju. Ampak te pomiri, ko slišiš, da je s pikico vse ok. Je kar kriza, si na pol poti in misliš, da ne bo več zapletov, pa se ti le kaj takega zgodi. user posted image  Je pa ena prednost, ki si jo mela. Vsak dan si slišala in videla svojo pikico. To pa je tudi nekaj. Vem pa, da je ležanje na oddelku dolgočasno, obijalsko. user posted image  Sem ležala 3 dni pred porodom, ker so se mi popadki začenjali in ustavljali.user posted image

Kaja in Žanneža user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za bušije.  Imata kar nekaj za pokazat. Sta že čist pravi nosečki. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz  imam pa tolk bušija , ko se usedem mi samo šlavf čez visi. user posted image user posted image user posted image user posted image   Jojjjjjjjjjj kok to sovražim. Je bilo v prvo isto. En mesec je bila bolj kriza. Pol je pa ratal buši lep, nosečniški. Komaj čakam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi je pa v zadnjih treh dneh se mi zdi, da kar zrasel. user posted image user posted image user posted image

Sayuri, Miškolinček, kje stauser posted image user posted image user posted image  A so vam danes otroci potegniliuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa pa

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 7:23:51   
miškolinček
NAty, kukku,

Hvala zauser posted image , jo skuham malo kasneje. Smo že pokonci od 6, danes ko ni treba v vrtec in bi lahko spal, je pa tako zgoden, groza. Jaz bi pa še mal ležala. Na net nisem šla takoj ker smo vsi doma pa moram mal zajtrk naštimat.

Si pa pridna,vse maš že naštiman, jaz sem včeraj samo jajčka pobarvala, več mi ni uspelo,sem bila preveč zmatrana, ker sem že celo dopoldne pri dohtarju previsela. Danes še meso skuham, za potičko bo pa tašča poskrbela.

Joj, kok mi zdajle tamal nagaja , sploh mi ne pusti pisat, bom mogla nehat pa pridem še kasneje mal pogledat.

Pri nas smo pa včeraj dobil še enega dojenčka (fantka) , pa ne jaz ampak moja bližnja sorodnica. Tako da so mi zelo jutro polepšali.user posted image user posted image user posted image

Vidim da so spet bušiji na pohodu, lepe ste punce, ta prave user posted image  smo že, a ne?

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 7:32:06   
naty13
Miškolinček pri nas je bilo isto. Za v vrtec sem ga mogla mal čez 7h zjutraj zbujat, ob sobotah in nedeljah je bil pa že sam prej pokonci, ko bilahko pančkal. user posted image user posted image user posted image  Meni bi tudi pasalo kakšen dan mal poležat. user posted image  Mogoče ga v soboto spravim mal k mamici na počitnice. V soboto dopoldne bi ga peljala, pa potem v nedeljo dopoldne odpeljala. user posted image  Smo se že mal menil, pa mormo dokončno dorečt. user posted image  Bi blo fajn tavelko generalno narest. user posted image

Muklla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za user posted image . Čudno, da ti je v karton spol zapisala. Saj to je res nepomembna stvar za na karton. Pa sploh, ko karton prebereš v kabini od a do ž.user posted image user posted image user posted image  Ja zadnje dneve so pa same user posted image  na pohodu, izjema je le Gajkin user posted image . Bodo user posted image  kmal prehitele user posted image . Naši user posted image  nam počasi kar razkrivajo spol. Vidijo, da imajo precej firbčne mamice. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 8:07:06   
sayuri
Evo me - jutro

Kavica za vse - čeprav sem že malce pozna user posted image


JA, res sem malce potegnila danes. Je možek rekel, naj kar počivam po pestri noči user posted image . Je šel šele pred pol ure v službo. Filip je pa bil že pred šesto pokonci user posted image . Saj v bistvu sem samo ležala - nisem mogla nazaj zaspat.

Punce, pri nas tako sneg pada,kot da je božič, ne pa velika noč user posted image . Zdaj je pa res lahko že dovolj tega snega no user posted image .

Vidim, da ste že pridne jajčka pobarvale. user posted image  Midva s Filipom bova pa zdajle ustvarjala. user posted image  Mu bom kar tempere dala notri, pa se bo malce izživljal nad umetnostjo user posted image .
Včerajšnji nastop v vrtcu je bil katastrofa. user posted image  <Vsi otroci so lepo nastopali, le naš ne. user posted image  Takoj, ko je stopil skozi vrata, je onemel nad maso staršev in zablokiral. user posted image Vzgojiteljici ga nista takoj opazili in povabili k sebi - sta imela veliko dela z oblačenjem otročkov. In našemu se je to zamalo zdelo, zelo je občutljiv, poleg vsega pa še trmast (priznam, da je to oboje po meni). In je bilo konec. Začel je nabirati solze in me iskati. Ko me je zagledal, je samo planil v jokuser posted image in komaj sem ga potolažila. Meni se je srce trgalo. In kar solze so mi šle. Tko mi je bilo hudo. Vsi pogledi se mi je zdelo, da so vame upirjeni. Najraje bi se v zemljo pogreznila. PA še ti nosečniški hormoni....user posted image Sploh se nisem mogla stavit. Si predstavljate polomijo? Nič ni pomagalo - nobeno prepričevanje vzgojiteljice, jaz sem bila žalostna, jezna, užaljena, hudo mi je bilo...vse naenkrat. Filip se me je pa samo oklepal in stiskal k meni.user posted image Ko so otročki nastopali, so bili tako luštni, prisrčni (itak sem tud v normalnem stanju jokica), tako jih je bilo lepo gledat.... TAko sem si želela videti mojega fanta med njimi.... joj punce, sploh en zna opisat.... še danes mi je tako hudo. Včeraj sem cel večer jokala...sploh ne vem... No, rožico mi je pa le prinesel in rekel, da me ima zelo zelo rad. Jaz pa spet user posted image user posted image . Je to sploh normalno? In pol se jaz sekiram, da sem zihr jst kriva....ker sem tudi sama takšna...Ah, brez veze, da vam s tem utrujam. SAmo me še vedno tišči....

Punce, naredite si lepo soboto. Ne jejte preveč potice, da ne bo zgaga pekla.user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 8:15:22   
naty13
Sayuri user posted image user posted image user posted image  Tale tvoj pogost user posted image  pa so le hormončki. Joooojjjjjj smo občutjive. Očitno ima tvoj lumpek tremo. Važno, da ti je dal user posted image  in ti povedal, da te ima rad. A ni to najlepše user posted image . Za poglede množice ljudi se pa ne sekiraj. Saj nisi ti kriva.

Sayuri, ko si že pri zgagi. Mene je pekla že cel teden zapored zvečer. user posted image user posted image user posted image user posted image  Pol pa sam hrano vase mečen, da bi bilo bolje. Pa je le za pet minut. user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 8:25:37   
sayuri
naty13 ja, res me totalno dajejo hormoni. SAj moram sama pri sebi razčistit. Filip mi je rekel, ko smo prišli domov, da se je ustrašil. Sem ga samo objela in nisem nič mogla reč. JAh kaj čem, mamo občutljivo dušico doma user posted image .

O zgagi pa jst tud nič več ne vem, kdaj se spomni, da začne peči. user posted image  Mene peče tudi že cel teden in to zvečer. 5 ur po kosilu. Zares ničesar ne dam v usta...in me vseeno začne peč user posted image . Mogoče bi pa mogla več jest user posted image  user posted image user posted image user posted image , da bi me nehala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 8:32:46   
sandra123
Jutro, sicer sem že pred 7 bila pokonci, pa sem malo zajtrk pripravljala, nato pospravljala...me je pa zjutraj moja hči zbudila in kričala, naj vstanem in da je ful snega zunaj...tako kot pri vas Sayuri, imamo med 5 in 10 cm snega...ko pogledam skozi okno in vidim zmedene ptičke mi gre kar na user posted image ...hormončki... Skratka, ne duha ne sluha o pomladi na štajerskem, pa še skrivanje pirkov odpade...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 9:36:06   
andrejaboris
Hoj babike jaz pa sem že na šihtu, čeprav bi stokratrajebla doma pr mojih dveh!

SAyuri men so šle zaj kar solzice ko sem to brala! Jaz sem tut ful občutljiva in čustvena že nasploh zaj pa sploh!

Meni zaj komaj dva dni ni več tak zelo slaboin celo nisem bruhala tak da upam da bo zdaj mal bolše!

MIdva z Lanom sma tut včeri pobarvala jajčke, je bil fuuuuulllllllll navdušen. Jaz pa tut!user posted image

Lepo sneženo veliko noč vsem skupaj - saj bo kmalu pomladuser posted image . Upam!

Vredu je da nisem sama na šihtu, ker bi zaspala. Malo se menim z vami in vas prebiram malo pa z user posted image !

papa



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 9:46:01   
ANA_P
dobro jutro,

tudi mi imamo toliko snega in še akr sneži. Moj je pa že menjal gume na avtuuser posted image user posted image user posted image , dobro da so še na mojem zimske .
sayuri, boga revica, kar na jok mi je šlo zraven ko sem brala. Očitno smo zdaj res vse bolj občutljive.
Bejbe, lepe trebuščke že imate user posted image user posted image , moj je tudi že tako veliki. Ob priložnosti prilepim slikico.
Lepe velikonočne praznike vam želim, sem skoraj napisala božičneuser posted image user posted image  glede na stanje, pa DOBER TEK user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 11:33:58   
Krysia
Pozdravljene, souser posted image

Sem spet malo v zaostanku - včeraj nisem prižigala računalnika, pa sem takoj imela en kup stvari za prebrat - pridne ste, ni kaj user posted image

Maja T., nič ne zamerim, sem se prav nasmejala in se strinjam, da kompenzirava mojo nelakoto in tvoje praznenje hladilnika user posted image . Zadnje 3 dni se trudim redno jest in mi kar uspeva, samo v šoli imam malo problemov s tem - en dolg odmor je ob pol desetih, potem je en 10-minutni ob pol dvanajstih, jaz pa ponavadi delam do dveh in potem sem ob treh doma. Kar pomeni, da od pol desetih do treh nič ne jem ... pa vem, da to ni ok. Bom že nekaj zgruntala, da bom še enkrat vmes jedla kaj konkretnega.

Lana78 in Tato, pozdravljeni in čestitke. user posted image user posted image user posted image Pa velik prijetnega čveka z nami ...

Sayuri, ob tvoji pripovedi je šlo tudi meni na jok ... smo pač občutljive. Pa kaj moremo, take smo. Pa tud otročki niso vsi isti - jaz sem bila tudi eno tako prestrašeno bitjece kot tvoj Filip. Mi je bilo ful nerodno pred množico ljudi in sem tudi jaz na enem nastopu za starše kar otrpnila ... Pa smo vseeno preživeli ... Škoda pri vas, da niso vzgojiteljice takoj opazile, bi ga verjetno lahko potolažile ...

Sonček3: jaz sem do zdaj dala kri enkrat (na začetku - pri 8 t) pa pred MF jo bom še enkrat - sredi aprila. Urin mi pa vsakič kontrolirajo ... PA za toxo so me zdaj še enkrat poslali, ker sem bila neg.

Joj, bambi14, samo, da je vse ok. Si se verjetno pošteno prestrašila, a ne? Brez takih navšečnosti in težav za naprej, velja? Pa to velja za vse, ne sam za bambi!

Aja, še glede materinske šole sem hotla napisat: midva bova šla verjetno junija, mogoče tudi maja, ampak dvomim ... Pri porodu pa mislim, da moj hoče bit (to sva se enkrat pred leti pogovarjala), ga bom še enkrat vprašala, ampak če si pa tega ne želi, ga pa tud ne bom silila ... nima smisla, ker je potem samo vsem v napoto, če ne ve, kaj bi sam s sabo, pa če mu je to odveč, a ne?

Ok, grem še kaj naredit (se moram mal pohvalit - sem že ob 8 zjutraj jačka pobarvala), pa upam, da jutri ne bom komu zaželela vesel BOŽIČ, ko imamo tako vreme user posted image . No, trenutno sicer pri nas ne pada, imamo pa enih 5 cm snega ...

Uživajte, pa vsem lepe praznike, pridne fante/može/partnerje al kakorkoli jih že imenujete user posted image in  ne preveč zgage izzivat z vso to silno hrano!





(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 11:56:15   
cebrca
Živijo!

Glavobol dan št 2, samo da ni tako hud kot včeraj, upam, da bo jutri minil, če ne bom šla pa kar glavo v sneg zatlačit.user posted image user posted image Se opravičujem nisem hotla začet s takim uvodom.

Sayuri preden pozabim vse najboljše že dva dni vnaprej user posted image
Do ponedeljka ko boš praznovala, boš že boljše volje, pa Filip bo že pozabil kaj je bilo.

Sandra čestitke za pohvale na kontroli, si ful pridna. user posted image user posted image user posted image

Miškolinček za epiduralno anestezijo, se je kar malo bojim. Moja prijateljica naj bi jo dobila na prvem porodu, pa jo je anestezist ene 5× falil, v zadnje jo je tako zabolelo, da ga je samo stran poslala. Njene izkušnje so EA nikoli več v življenju, raje prenaša porodne bolečine pa če so še tako hude.

gajka ne sekiraj se preveč, 31 bomo hitro, potem boš sa pa zvedla, da je vse OK.

tato pri nas imamo MŠ v zdr. domu, pri nas pokličeš v gin. ordinacijo in te sestra naroči. Sem pa že enkrat napisala da greva aprila, ker bo junija preveč dela na kmetiji.

Jaz si zelo želim, da bi bil moj  user posted image z mano na porodu. Od začetka je bil ful korajžen zdaj pa nekaj cvika. Ga ne bom silila, sem mu rekla, da če ne bo zmogel da gre lahko vmes tudi ven. Bi ga rada imela zraven vsaj takrat, ko čakaš na porod in potem prve ure po porodu. Bom vidla koliko bo korajžen.

Pa vsem skupaj želim lepe praznike v družinskem krogu.


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 12:00:31   
cebrca
Sem vedla da bom pozbila vsem s slikicam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za takoooooooooooooooooooo lepe bušije. Mene bodo pa v MŠ gledal če sem sploh nosečauser posted image

_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 17:06:25   
sayuri
Če tole vreme ni zmešano.user posted image   Zdajle sonce sije na vse, še pred 5 minutami je pa snežilo user posted image . Moja dva sta odšla na en RD, jaz sem pa prespala skor celo popoldne user posted image . cebrca, ti bom jutri delala družbo z glavo v snegu, ker tale glavobolj nič ne popusti user posted image . Zdajle me verjetno glava boli od spanja user posted image  Kdo i razumel user posted image .
bambi14 uf, mi je šla kar kurja polt, ko sem brala, kaj se ti je dogajalo. MA se mi je zdelo čudno, da se nič ne javiš. Tko dolgo v toplicah nisi mogla bit - vsaj omenjala nisi, da gresta za tako dolgo.... Smo te pogrešale - seveda - sploh z nasveti iz lekarne user posted image user posted image . Upam, da si sedaj ok in da te ne tišči več toliko dol. Pa kar lepo počivaj user posted image
žanneža user posted image  zelo zelo lep buši. In čist nobene strije v prvih dveh nosečnostih nisi pridelala? user posted image user posted image user posted image . Bravo bravo. Jst mam na bokih po tri črtice - na vsaki strani - kot adidasob copat user posted image user posted image user posted image . Upam, da pri tem ostane, ampak glede na hitro rast trebuha....
kaja02 lep bušek user posted image . Pa pridna, da se takole po navodilih učiš in malce pobrskaš nazaj za postopek lepljenja slikice user posted image

DA še jaz odgovorim - kar se tiče moža pri porodu. Moj res že komaj čaka. user posted image  Je bil prvič tudi z menoj in tega za nič na svetu ne bi zamudil. user posted image  Meni je bil v veliko pomoč in oporo. Skoraj sem mu roke polomila, tko sem ga stiskala user posted image user posted image user posted image . Je pa res, da je bilo pri nama v eni uri vsega konec, tako da še na kosilo ni šel, ki mu je pripadalo user posted image user posted image user posted image . Sam pravi, da je to najlepši dogodek, ki se mu je zgodil in da sem bila v njegovih očeh tisti trenutek, ko sem rodila, nebeško bitjeuser posted image . Ja, prav tako mi je rekel. DA je bilo sve čudežno. In sedaj tudi komaj čaka. Zato si tudi zelo zelo želim naravnega poroda. user posted image

Vsem že vnaprej hvala za čestitke user posted image . Jutri zvečer bom nutelino torto naredila user posted image . Pa še skutino z marelicamiuser posted image . Njamsi njamsi.

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 17:36:15   
Erin
bambiuser posted image samo da je vse uredu in da si spet med namiuser posted image user posted image

Vidim da so nas hormoni popolnoma obnoreliuser posted image user posted image user posted image ..meni gre vse na živce, pa skoz bi pospravljala potem pa mojega user posted image kregam ker je len in počasenuser posted image ker mi gre tako na živce ker imam celo dnevno nakopičeno s s škatlami in ostalo kramo...jo je treba nest nazaj v klet(4 štuke dol) pa se mu ne da..meni pa kar piha iz ušes... in ko vidim da se nič ne premakne mi gre potem kar na jokuser posted image ...ne razumem zakaj se mi tako enostavne stvari zdijo tako težkeuser posted image Hormoni, hormoni...sram vas bodi...user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 17:38:57   
naty13
Dannnnnnnnnnn!

Tule je zatišje vidim. Ali vse na veliko praznujeteuser posted image

Vreme je pa za en user posted image . Smo nesli k žegnu. Nejc je imel svojo košarco. Je šel sneg dol kar je mogel. Pa to še ni vse. Mraz pa tako kot še sredi zime ne. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  pri porodu - pri Nejcu je bil le 10minut, ker se je tako hitro dogajalo, da je komaj ujel konec, pa še to je babca mal vse skupaj upočasnila (beri na izzy potiskanje). Je bilo pa tudi pri meni konec v cca. 35-45minutah. Meni pa ni nič rekel, le to, da izgledamtako kot da ne bi rodila. Tiste zadnje minute je pa le prestrašeno vse spremljal in mi dajal vodo, ko ni bilo popadka. Je pa full odreagiral ko je mali po cca. dveh urah dobil sesalni efleks(beri sesati je začel odejico, s katero je bil v postelci pokrit). V momentu ga je dvignil iz postelce in ga dal k meni. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sayuri mi smo imeli velikonočno malico, pa si mi naredila take skomine s tortama. Glej, da jo pošlješ mal nam po zs. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 17:43:06   
naty13
Ooooooooooooooo Erin. user posted image user posted image user posted image  da si prišla mal počvekat. A je potička ratalauser posted image

Meni je tudi moj user posted image  en teden menjal žarnico v kuhinji. Je treba šravfat pokrov, pa nisem glih hotla lezt pod strop. Sem ga tako napi............... da se je kar kadilo. Sem mu rekla, da ni dosti, da jih samo kupi, jih je treba tudi zamenjat. user posted image

pa zutrej sem pop............., ko sem vidla, da zidarjev tudi danes ni. Ma ne premakne se nikamor. Pa prvo so zidarji na vrsti. Bi mogli že 14 dni nazaj pridt, pa kar prestavljajo. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 17:46:40   
Erin
Potička ratala, pa šunka tud, seveda...saj jo je mami delalauser posted image jaz sem gledalauser posted image Bom drugo leto poskusila samauser posted image sedaj ko vem kako greuser posted image ..no pa pri babici sem bila in sem jajčka barvala, mal v čebuli mal v barvah pa so tko lepi ratal..njam njam...sem si že prej privoščila pojedinouser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 17:54:08   
sayuri
Erin in naty user posted image user posted image user posted image , si predstavljate, da nas avgustovske nosečke skupaj dajo v en prostor z vsemi temi hormoni user posted image user posted image user posted image . Ene bi jokale, ene bi norele, ene bi kričale... user posted image user posted image user posted image

Joj, jst sem zdajle tud neki lačna ratala, ko tole šunko omenjate. user posted image  Bi si kar malo odrezala.... Ampak pri nas je navda, da se požegnane jedi je za velikonočni zajtrk user posted image . Zdaj študiram, kako naj to zgoljufam user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 17:58:26   
Erin
Jaz sem pa sedaj na smokije planila...jih nisem jedla že letauser posted image Sem že pozabila kako so dobriuser posted image

Da bi nas vse dal v isti prostor...saj bomo imele srečanje...uf...koliko hormonov na kupu...bo treba robčke s seboj prinestuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 17:59:21   
naty13
Sayuri jaz sem narezala nežegnano šunko, pa jajčka in potičko. Žegnano bo pa za zajtrk tako kot je običaj. Čisto preprosto. user posted image user posted image user posted image user posted image  Edino, če si vse k žegnu nesla. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Avgustovke 2oo8
22.3.2008 18:00:20   
Erin
sayuri, ti se izgovori da sta mala dva lačna in zahtevata hrano in TOČNO TO potičko in TOČNO TO šunkouser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?