|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skechers balerinke
24.3.2008 17:00:51   
zverinca
Ali jih ima katera? Kako se obnesejo? So udobne?

Videla sem jih pri neckermanu, pa me zanima katere trgovine jih prodajajo, da bi jih šla probat...

vsake inf. bom veselauser posted image




_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skechers balerinke
24.3.2008 17:19:30   
gaya24
Mass ima skechers čevlje

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skechers balerinke
24.3.2008 17:33:28   
Anonimen
Pa Tomas Sport oz. superge.si tudi. Pa pod Emporiumom v neki novi trgovini jih imajo tudi.

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skechers balerinke
24.3.2008 17:40:23   
ciciban
Jaz imam dvoje.So udobne,lahke....samo noga se mi pa v njih poti nenormalno.user posted image Če vem,da se bom mogla kje sezuvat,jih raj nimam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skechers balerinke
24.3.2008 21:16:32   
darja72
So ok, le številke so malček večje od običajnih.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skechers balerinke
24.3.2008 21:22:40   
helloKitty
Moja mami jih ma in je ful zadovoljna. Nima pa balerink ampak take odprte sandale.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skechers balerinke
24.3.2008 21:34:20   
eya
Jaz imam ene, pa so mi ful fajn. Se mi niti ne potijo noge v njih, številke so pa res malo večje. Kupila sem jih pa v Massu.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skechers balerinke
25.3.2008 7:42:38   
aluš
Jaz jih tudi imam. Kupila v Masu. Številke so za eno večje kot normalno. Pa fino jih nosim že celo zimo za v službo. Meni so ful všeč, moram iti še ene iskat.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skechers balerinke
25.3.2008 10:10:54   
elizabeta p
 v Humanicu jih tudi imajo

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Skechers balerinke
25.3.2008 11:23:25   
Balonchy
Mam dvoje (lanski in predlanski model) - full zadovoljna!!! user posted image user posted image user posted image
Men pride prav, da so št. mal večje (si lahk kupim 41, ker večje sploh ne obstajajo user posted image user posted image user posted image user posted image )...

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Skechers balerinke
29.3.2008 0:47:33   
petra81
Jaz jih tudi imam, noga se res malo bolj poti, glede številke, da bi bile večje, se meni ne zdi! Drugače so mi ful fajn in lepi, pa lahki tudi!

Kupila sem jih pa v Pittarello v Italiji in so bili 20 evrov cenejši kot pri nas, recimo konkretno v Massu!! Tukaj so bili 50 tudi v Necermanovem katalogu, jaz sem pa dala 30!!


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Skechers balerinke
30.3.2008 17:25:16   
dory
mam tri pare doma...ful fajni, ful udobni in tko...so pa mal večje cifre tko da mam jest k mam običajno 38,5 ali 39 pri tehle balerinkah 37 user posted image

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?