|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaščita-mirena
25.3.2008 7:31:21   
Anonimen
Vem, da je že bilo o tem veliko napisanega, sam jaz imam konkretna vprašanja in, če bi rada odgovore, bi kar nekaj časa sedela tukej, da bi vse to izbrskala. Zato me nekej zanima. Vse tiste, ki že imate mireno.
-koliko časa po vstavitvi mirene ste krvavele?
-ste po vstavitvi dobile kakšne probleme? (mislim na bolečine, ali kakšne težave s kožo,...)
Za odgovore vam bom zelo hvaležna.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaščita-mirena
25.3.2008 8:21:35   
Maleal
-čist malo krvavela 3 dni
-po vstavitvi ni bilo nobenih problemov,ko je vstavljal me je malo žgečkalo,ne pa bolelo.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaščita-mirena
25.3.2008 8:28:38   
bojana2
Ob vstavljanju nisem skoraj nič čutila, res minimalno, tud kasneje ni blo nobeneih težav....krvavela sem pa dobre tri mesece, ampak čist malo, tolk da je blo... pa vsake tolko me je malo bolelo kot pred M, ampak veliko manj. Sedaj se je počasi umirilo, M imam fuul kratke in minimalne, boli skoraj nič...moti me le, da se mi vedno pred M okoli ustnic naredijo kaj pa vem kaj je to - ene gnojne ranice??!!?? Samo pred M in le odkar imam mireno. Prej nikoli. Traja dva tedna da se pozdravi, pol je pa itak kmalu spet M na vrsti...user posted image ...tko da ne vem kolko dolgo bom še tko vztarajala...če ne bo bolje gre mirena ven.
Če pa teh težav ne bi blo - je pa super zadeva mirena!!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaščita-mirena
25.3.2008 8:48:31   
janina1
Pozdravljena. Tudi jaz nisem imela nobenih težav. Pri vstavljanju me je malo zabolelo in od tistega trenutka naprej nisem krvavela nič. Kot bi odrezal. Čez en mesec sem dobila menstruacijo. Menstruacije imam zelo šibke, trajajo cca. 3 dni. Super zadeva.  Me je pa sestra pri gin. malo prestrašla, ko sem čakala na vstavitev in mi je uletela v čakalnico z naklofenom. Ampak ga nisem vzela. 

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaščita-mirena
25.3.2008 8:56:52   
N _ B
Sama se za mireno nisem odločila. Prijateljici pa jo je g ravno prejšnji mesec po skoraj pol leta odstranila. Je ni dobro prenašala. Krvavitve je imela vseskozi. Včasih le izcedek, včasih pa je tudi najmočnejši tampon v pol ure "popustil". Poleg tega je imela težave s hormoni. Slabo se je počutila, imela je težave s kožo, bila razdražljiva, pojavljale so razne alergije.

(odgovor članu janina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaščita-mirena
25.3.2008 9:39:02   
katjandraž
Jaz jo imam zdaj 2 meseca. Vstavljanje me je bolelo (se je pa sluznica že začela debelitiuser posted image ), potem sem bila še nekaj časa omotična (šele potem sem videla, da je to normalen stranski učinek), pa ves dan sem imela še krče. Naslednji dan je bilo kot da ne bi imela nič notri. Izcedek je potem trajal do M (čisto malo), presenetljivo je bila pa M močnejša in daljša. Zdaj sem že po 3 tednih spet fasala M in že ves teden hodim s tavelikim vložkom naokrog. Besna kot user posted image . Ampak še malo potrpim, potem pa M baje ne bo več. user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaščita-mirena
25.3.2008 11:30:41   
vesna.com
Mam jo od septembra,nisem nič čutila, nič krvavela,menstruacijo sem mela za božič in veliko noč(user posted image ),pa še točist mal.Mam pa v času ko bi morala imeti menstruacijo zdaj kakšen mozolj več.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaščita-mirena
26.3.2008 18:39:55   
bubči
Jaz sem pa na žalost ena tistih, ki ji Mirena ni usojena. Vsaviti sem si jo dala februarja, po treh tednih me je začelo noro bolet. Mislila sem,da je napad slepiča, šla v bolnico, tam pa so ugotovili,da mi je Mirena izpadla. Kam, kdaj, kako, se ne ve.Zdaj je od tega 3 tedne, še vedno me boli maternica in še vedno se slabo počutim.user posted image  

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaščita-mirena
30.3.2008 18:30:52   
Anonimen
Punce vsem, ki ste mi odgovorile in kakorkoli svetovale se vam zahvaljujem. Sedaj sem se tudi sama skorajžla in si jo dala vstaviti. Upam, da ne bo težav s tem in, da se krvavitev čimprej ustavi.
Imam pa sedaj še eno vprašanje. Ali nitka, ki jo čutiš v nožnici kakorkoli moti pri spolnem odnosu? Mislim ali vam partner kdaj omeni, da kaj čuti?
Tudi za te odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem.

(odgovor članu bubči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaščita-mirena
31.3.2008 9:10:11   
janina1
Ja, partner lahko nitko čuti (ga malo pika) ampak to sploh ni problem, greš h ginekologu in ti jo skrajša. Mani jo je ravno v četrtek, sem bla za 2 minuti gotova. LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?