|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 14:23:13   
klarazan
sasi13,  važn je, da sta zdrava, kar pa se cotk tiče, pa pupi itak lahka vse oblečeš, če pa že bo, boste pa pol kupoval rozike, pa volančeke, pa kiklce...user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 16:34:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klarazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2252
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 16:36:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2253
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 16:36:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klarazan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2254
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 16:40:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 17:04:21   
glugluglu
no danes sem imela merjenje dolžine MV - vaginalni UZ! Nisem pričakovala, ker je najprej naredil navaden UZ.

In še ena zanimivost: danes ja bil mali obrnjen spet na nogah, pred enim tednom pa je bil na Uz že na glavi!user posted image

Neboglasnica meni je moja G dala obvestilo za splošnega zdravnika, ampak tudi drugače bi šlo, ti kar pojdi k splošnemu.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 17:08:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 17:16:54   
Tinky
Ejla

Meni je G z vaginalnim uz izmerila dolžino MV, ki je po njenih besedah dolg kot ponedeljek (52 mm).

Kar se pa vozička tiče, ga grem v četrtek kupit in sicer od Peg Perego Pliko P3 - turkizne barve. Sem že čisto naveličana gledat vozičke, zato sem se odločila, da ga kar kupim, da imam pol mir.
Ostale stvari bom pa kupila tik pred zdajci.




_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 17:30:12   
lindy
Jest sem se pa zaljubila v Jane slalom pro, živo rumene brave in smo ga tudi kupili!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 19:12:53   
sasula
Danes sem pa jaz jezna, ko hudič:( V službi sem izvedela, da , ker nastopim 4.7 porodniško.. mi letos pripada cel dopust, naslednje leto pa mi vzamejo 10 dni dopusta, ker pride nazaj 4.7. Tega nisem vedela. Ali to pomeni, da drugo leto ne dobim niti cel regres?????????
VErjetno ste to ve vse vedela:(
user posted image

Moj MV je dolg 3 cm, glede na konizacije sem bila vesela, upam, da tako tudi ostane, ker berem , da če je 1,5 cm... , da je nevarno.

Tinky:  sem poglelala malo čez albume, sva čast.. kako se držiš. JAz sem dobila 5kg in se mi zdi, da mi sedaj trebušček vidno vzhaja:) Pa sem bila tudi nizke teže 52kg. NE glede na to... kako pazim kaj jem.. vzhajamuser posted image
 
KAr se tiče vozička... jaz dobim vse od sestre, ki ima 2 leti starega fantka in bom kupila najnujnejše in kar me bo premamilo. ZAenkrat se še držim nazaj. Kupovat bom šla pa maj, junij, ko bom že na dopustu.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 19:41:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sasula)
  Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 19:41:25   
Inigo
uf, se že dolgo nism javla! user posted image

vidim, da ste vse bolj kot ne super. nekatere špika in jih dajejo krči... hja, mislim, da jih bomo kar vse fasale. z mano vred. no, jst jih imam že kar nekaj časa. se mi zdi da od nekje 1 tedna. jemljem Mg in je malo bolje. ampak stvari spodaj se res raztezajo in premikajo, tako kot je ena omenila, in to vse je čisto normalno. tko, da smo lahko pomirjene.

zimska - mi mamo Quinny Buzz in Maxi cosi.

drugače pa naš fantek že tako brca, da je veselica. trebuh skače sem in tja in naš bodoči ati je ves presrečen, ko dobi brco v uho, ličko... user posted image user posted image

tudi ime že imava zbrano... user posted image , tistega Maja pa kar zbriši, ker sva si premislila! naš fantek bo Brin.

(odgovor članu sasula)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 19:46:06   
Inigo
flower - jst še sicer nimam otrok, pa tut naš pingvinček ne bo spal v svoji sobici, ker nimamo tolko prostora, lahko pa ti samo svetujem. mislim, da je prvih par mesecev bolje, da spi z vama. lažje in hitreje se bosta podojila ponoči, tudi več boš lahko spala, bolj boš mirna, ko boš vedela, da je zravn tebe... ko pa bo zlezel malo ven, in se ponoči ne bo več toliko zbujal, pa mislim, da ga lahko daš v svojo sobico. pa mislim, da še ne bo problema z navajanjem, da spi sam. midva bova nardila že na začetku tako, da posteljica ne bo čisto zraven najine postelje, da bo imel mogoče občutek že na začetku, da spi sam. v bistvu pa ga imava čisto blizu sebe.

saj mogoče filozofiram pa bluzim... ampak tako nekako si zamišljam. user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 20:02:06   
Blacky30
Vse najlepše ob materinskem dnevu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Flower, midva sva ga imela prve mesece ob sebi v spalnici. Spal je v svoji posteljici, ampak se tak mali bejbek veliko zbuja ponoči, vsaj na 3 ure in je bolje, da ga imaš blizu, ko moraš vstajat. Poleg tega si ponavadi v skrbeh, da se ne bi otrok preveč obračal na hrbet ali trebušček in sem ga veliko hodila gledat, če je še vedno obložen z brisačo. Sva se pa striktno držala pravila, da nikoli ni spal med nama v postelji, ne podnevi ne ponoči. Se preveč bojim, da bi ga kdo od naju slučajno poležal. Sem toliko tega videla pri Oprah showu enkrat in se mi je ful vtisnilo v spomin. Podnevi pa je spal med nami v dnevni sobi, na sedežni v ležalniku. zdaj bom delala enako. Nismo imeli nobenih težav.user posted image


Lex, a je tvoj dragi ravnokar v občinstvu v oddaji Piramida kot navijač Boštjana Konečnika?

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 20:02:53   
Motoristka
flower-kje pa je peg perego gt3 v akciji?

Hvala!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 20:27:07   
glugluglu
Dolžina mojega MV pa je 35 mm, kritično naj bi bilo od 25 mm navzdol,

flower, moja dva sta bila pri nama do pribl. 1 leta, kljub možnosti, da sta v svoji sobi. Tudi zdaj bo mali vsaj nekaj mesecev pri nama. Meni je to bilo lažje, prve mesece pa sploh.

Danes se nisem mogla upreti svoji sladkosnednosti: kupila sem 5 kozarcev nutell po 400 guser posted image ,  v Mullerju, kjer so trenutno v akciji (1,19 EUR). user posted image Sej bi več, pa glede na to, da so bili zraven še neki sokovi in čokolade, je bilo vse že malo težko. Jaz se temu pač ne morem upreti, sploh nutelli na žlico.user posted image
No sej bi jo kupila tudi, če ne bi bila v akciji. Če sem kje v bližini, se vedno ustavim še v Muellerju.

Ja pa še nekaj, da se pohvalim: glede na slabo spanje v v zadnjem času in uporabi vseh blazin, ki jih imamo doma, sem si danes kupila materinsko blazino za nosečnice, za dojenje in za oporo dojenčku, tisto, ki je v Baby centru v akciji. user posted image
Pa bomo videli, če kaj pomaga. Sem slišala same poz. stvari o tej blazini in se odločila, da jo kupim. Manj prostora bo že zavzela kot vse tiste blazine, ki si jih sedaj dajem dodatno okoli nog, pa med noge,pa še kam...Pa mali je dobil prva 2 body-ja in žabiceuser posted image .




(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 20:33:16   
Motoristka
glugluglu-to spalno "banano"(tako jaz pravim) imam približno en teden in je superuser posted image .Še moj je nor nanjo, zvečer pred TV-jem se skoraj stepeva za njouser posted image .

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 20:34:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Motoristka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 20:40:34   
Motoristka
Grrrr...pa sploh nisem videla akcijeuser posted image ...škoda!Meni je itak vseeno  katere barve, tako da bi bil ta nakup prav super.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 20:41:10   
SM10
Mi smo z 3D in pričakujemo user posted image .
Sem malo razočarana, ker ni več imela 4D, ga je že vrnila, ker ga je imala samo na preskusu. Poleg tega mi ni mogla naredit 3D slikic obraza, ker je skoz z rokico zakrival obraz. Skos je nekaj migal in migal, da je kar teško bilo kaj naredit. Sem si predstavljala malo bolj razločne slikice in filmčke.

V glavnem smo pa veseli, da je vse OK, tehta pa že 647 gramov.(23t4d po po GV je 24t0d).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 20:42:05   
frutka_
Jaz pri vozičku spet oklevam...ne morem si pomagatuser posted image user posted image user posted image  Čisto sem že bila prepričana za Skate-a, k opa sem ga v trgovini preizkusila  pa je absolutno pretežek. 15kil ima in od vseh PP-jev ima najožji sedež. Ceno bi še spregledala.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 20:54:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 20:56:06   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30



Lex, a je tvoj dragi ravnokar v občinstvu v oddaji Piramida kot navijač Boštjana Konečnika?


Ne, mislim, da je mogoče kdaj slišal kak njegov komad, kaj druga pa ne, če bi bil kak roker prejuser posted image



sasula to prvič slišim. Lahko ti vzamejo letošnjih 10 dni, ker jih ne boš izkoristla (v šolstvu je to pogosto, ker lahko dopust koristijo samo med počitnicami in ker gremo junija v porodniško nam ponavadipropade, ali pa če ge greš na bolniško in ne izkoristiš), drugo leto ga pa še vedno lahko izkoristiš 10 dni, kar ti ostane se ti pa prenese v naslednje leto. A to so ti v vodstvu povedali?

blazina za dojenje je super stvar. Jaz se sploh ne spomnim več kako je, če jo imaš. Zaplenil mi jo je namreč Aleks in on spi z njo. Pa reče ji povšterčekuser posted image  in ko ponoči pride k nama nazaj spat, ga privleče zraven. Tako da imamo že sedaj polno posteljo, kaj pa šele bo bomo pa julija videliuser posted image

< Sporočilo je popravil lex -- 25.3.2008 20:59:24 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 21:23:11   
neboglasnica
zimska, glugluglu: hvala za spodbudne besede. Saj bom bolje, samo razjezilo in razočaralo me je vso tisto čakanje danes in tak ignorantski odnos.

HD:bolniške si niti ne želim tako zelo, da bi zanjo umirala. Letos imam super razred, kolegico v timu po svoji izbiri, starši ok, ampak kot sem rekla, ta odnos, bila sem samo številka.

Glede blazine Jane, hecno, že par dni se spravljam, da vas povprašam o njej. Meni jo je sestra kupila pred enim mesecem v Pikapolonici za okoli 68 €. No ja, tudi z navadnimi blazinami se da vse to korigirati. Sicer spi z mano vsako noč, jo valjam med nogami, pa vlečem k sebi v naročje... KAj pa vem, ja no, je za uporabiti.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   [Brisano sporočilo]
25.3.2008 21:32:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  89 90 [91] 92 93   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?