|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Drage znamke kozmetike
28.3.2008 15:56:19   
OliveOyl
Mal ven iz konteksta...kakšne so pa kaj kreme od Avona?user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Drage znamke kozmetike
29.3.2008 17:59:27   
BUŠICA
avona ne poznam, prisegam pa na kanebo emulzijo-stane 66eur,mi je pa vredna.koža je kot še nikoli prej. pa Chanel je tudi zelo kvaliteten.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Drage znamke kozmetike
29.3.2008 18:21:32   
maja1488
Meni je pa chanel samo dekorativa ok.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Drage znamke kozmetike
29.3.2008 18:45:33   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Meni je pa chanel samo dekorativa ok.
[/quote]

vse razen parfumov-so mal preresni za moj okus

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Drage znamke kozmetike
29.3.2008 19:43:56   
maja1488
vse razen parfumov-so mal preresni za moj okus


Jaz ga dam vedno zraven kostima user posted image  oziroma tistega za sestanke.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Drage znamke kozmetike
31.3.2008 9:56:27   
binica
Jaz sem si pa zadnjič nabavila kremo, tonik, masko,... od Yves Saint Laurent in dala en uč z glave zanjo, po njej pa dobila lišaje.... Groza! Tako da je res odvisno komu kaj paše... Clinique pa mi je že bolj odgovarjal...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Drage znamke kozmetike
31.3.2008 10:12:36   
maja1488
Jaz če se le da prosim za testerje, prej ko kupim.

Je pa res, da naše drage prodajalke dajejo testerje glede na to kako zgledaš. Jaz sem šla enkrat v določeno drogerijo (ne bom omenjala) in prosila prodajalko za kak tester kremice od Estel Lauder, pa mi je rekla, da zdej nimajo nič, pa da nikol nič ne dobijo. Ne me farbat. Pol sem šla pa naslednji dan za finto po službi, v kostimu, z urejeno frizuro in makeupom, pa sem jih dobila cel kup. Sam zato, ker je že na zunaj videla, da si jo najbrž lahko kupim. Dan prej pa sem bila v trenerki in s tamalo. Za znoret.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Drage znamke kozmetike
31.3.2008 11:54:23   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Jaz če se le da prosim za testerje, prej ko kupim.

Je pa res, da naše drage prodajalke dajejo testerje glede na to kako zgledaš. Jaz sem šla enkrat v določeno drogerijo (ne bom omenjala) in prosila prodajalko za kak tester kremice od Estel Lauder, pa mi je rekla, da zdej nimajo nič, pa da nikol nič ne dobijo. Ne me farbat. Pol sem šla pa naslednji dan za finto po službi, v kostimu, z urejeno frizuro in makeupom, pa sem jih dobila cel kup. Sam zato, ker je že na zunaj videla, da si jo najbrž lahko kupim. Dan prej pa sem bila v trenerki in s tamalo. Za znoret.


Ha ha, podobno izkušnjo imam jaz, prodajalke na oddelku s kozmetiko se obnašajo kot, da so nadzemljanke.user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Drage znamke kozmetike
31.3.2008 13:17:58   
gojska
tesrerjev imajo kolk hočeš, sam jih res ne dajejo. Jaz sem jih dobila direkt pri predstavniku. Pa zelo rado so testerji boljši kot kasneje tavelika embalažauser posted image ,
tudi to je odvisno od firme.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Drage znamke kozmetike
31.3.2008 15:00:36   
maja1488
tesrerjev imajo kolk hočeš, sam jih res ne dajejo. Jaz sem jih dobila direkt pri predstavniku.


Kako pa prideš do predstavnika? A to od uvoznika?

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Drage znamke kozmetike
31.3.2008 16:42:50   
gojska
oprosti to je bla veza na vezo, bolj osebno znanstvo, založila me je pa za protiuslugo. Nekaj sem ji naredila in je bila zelo zadovoljna pa me je pocartala. Zdaj je s tem konecuser posted image user posted image user posted image user posted image , blo je pa lepo dokler je trajalo.user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Drage znamke kozmetike
2.4.2008 22:35:19   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Jaz če se le da prosim za testerje, prej ko kupim.

Je pa res, da naše drage prodajalke dajejo testerje glede na to kako zgledaš. Jaz sem šla enkrat v določeno drogerijo (ne bom omenjala) in prosila prodajalko za kak tester kremice od Estel Lauder, pa mi je rekla, da zdej nimajo nič, pa da nikol nič ne dobijo. Ne me farbat. Pol sem šla pa naslednji dan za finto po službi, v kostimu, z urejeno frizuro in makeupom, pa sem jih dobila cel kup. Sam zato, ker je že na zunaj videla, da si jo najbrž lahko kupim. Dan prej pa sem bila v trenerki in s tamalo. Za znoret.


Jaz v Loccitanu vedno dobim testerčke. Še same mi jih ponudijo. Pa sem čisto normalno oblečena (kavbojke, majčka). Res pa da tam kar veliko kupujem.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Drage znamke kozmetike
3.4.2008 8:13:57   
Pikec
Evo isto je s kupovanjem avtov...user posted image

K sem šla tko v kavbojkah me noben ni resno jemal. Clo kolega k je z mano šu so vprašal, če svoji gospe avto kupuje user posted image ...
Ko sem pa šla po šihtu  okostimčkana pa spedenana so pa vsi okol mene letali...


S kozmetiko je blo isto... če sem pršla po šihtu, no problem, če sem šla pa tko mal free pa ničuser posted image .

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Drage znamke kozmetike
3.4.2008 8:17:32   
April
jaz sam še na sestavine gledam. in raje vržem v koš 100 evrov drago kremo, če kaj čudnega vsebuje kot pa da si dam to kemijo na obraz.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Drage znamke kozmetike
3.4.2008 10:08:22   
mimi81
Če niste stare nad 30 let in če nimate problematične kože (in če niste bogate) je vsaka krema nad 7 eurov potrata denarja. Z leti pa seveda budget primerno dviguješ, sam mislim da morš bit za kremo za 200 eurov pa res str že nad 60 (da potem lahko zgledaš 30 user posted image )

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Drage znamke kozmetike
3.4.2008 10:31:35   
maja1488
krema nad 7 eurov


Jaz gledam na to tako, da krema pride iz laboratorija, potem jo dajo v flaško, pa še v škatlo in pošljejo na trg. Potem gre preko parih distributerjev in prodajalcev na končno polico. Če vsak zasluži nekaj (kar verjemte mi, marža na kozmetiki je kr konkretna), nam je potem jasno kolko je vloženega v samo kremo. Če odmislimo, da je treba še strokovnjake v laboratoriju plačat....
Ne mi potem rečt, da so kakšne ful dobre sestavine noter. Meni se zdi pribljižno isto, kot če bi si vsak večer jogurt na obraz dala za vlažitev. Je pa vsaj naraven pa glih tolko učinka ima, al pa celo več.

Zanimivo je pa tudi to, da si kupujemo majčke in torbice kr krepko čez 7€, šparamo pa pri kozmetiki, ki ti lahko kožo celo uniči. Jaz sem si s takimi stvarmi naredila sranje. No mogoče pa kakšni koži tudi to paše.

(odgovor članu mimi81)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Drage znamke kozmetike
3.4.2008 19:58:00   
Pikec
Mislim, da je od kože do kože odvisno...


Meni je celo štalo nardila ena krema od Lorela za ktero sem dala ene 7 al 8 jurjev kakih 6,7 let nazaj. Taka sem bla da se me je blo za ustrašit.

Pol sem se pa, precvikana da se ne bi ponovilo, izogibala kremam kako letouser posted image .

Nakar sem si nabavla nebroj testerjev raznoraznih proizvajalcev, predvsem tistih 'malo dražjih'.  Najbolj opevana in priporočena krema za cca takratnih 35.000 mi je nardila isto sranje kukr Lorealova...

Skratka ni da ni za katerokoli ceno. Vse je pač odvisno od kože same.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Drage znamke kozmetike
4.4.2008 17:53:40   
kaya2007
Ja in botox ti drži 6-8 mesecev in ponovimo dejanje.IN recimo vsakič daš cca 300 eur.Ha.Po moje pa lahko dobiš kremo, ki je res zelo dobra za 60 eur.Čudežov pa ni!


ne boš dobila kreme ne za 60 ne za 200€, ki ti bo ustavila "gubanje". pri botoxu pa ni obrazne mimike in zato tudi gub ni oz. so v milejši obliki-tako da ni ravno primerjave med kremo in botoxom.
pa tudi to "ta drago" kremo sem že imela in ni nič kaj bolj učinkovita kot cenejše.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Drage znamke kozmetike
4.4.2008 19:28:30   
bejbi3
leta in leta sem imela težave s kožo (kombinacija mastna mešana-ogrci) in kupovala poceni, nato po svetovanju v lekarnah eucerine in podobno ter po poslabšanju vse metala vstran,  obupavala.

Potem sem dobila en večji honorar in kupila Elizabeth Arden fluid in od takrat je mojih problemov s kožo konec, kremice oz. fluidi so super, pa tudi osltali izdelki recimo za okrog oči, pa pudri...

Meni se zdi, da je nekaj tudi tako kot pravite nekatere v postopkih izdelave, dodelanosti laboratorijev..., kombinaciji sestavin in več denarja lahko vlagajo v izboljšave (kar seveda ni nujno), že če pogledam tekstura ob nanosu je drugačna, kot recimo pri garnierju.
Kremica ali fluid stane od 40-60 eur.
Ni šans, da bi več tvegala in pacala kožo, raje kupim poceni torbico...
Tudi za telo si občasno privoščim kak loccitane.

Sem pa tudi jaz testere dobila od uvoznika - klicala sem emono obalo koper in so mi jih poslali, da sem se lažje odločila za linijo. V drogeriji od mercatorja sem se naveličala fehtati in poslušati njihove kao strokovne nasvete. Je pa hec, ker sedaj kot tam redno kupujem dobim kopico testerjev. Mislim kakšna uspešna logika,  ne bom kupovala več, morda le menjala kolekcijo, pa so ful radodarni, da jih že okoli dajem.  NO, sedaj ne bom več kupovala pri njih, ker so ti izdelki cenejši v Limoniju. user posted image
Sem pa tam poskušala dobit testerje od clinique, pa kao niso imeli. Pa sem se zapletla v pogovor, katero kozmetiko uporabljam itd... in si očitno dvignila ugled in prodajalka se naenkrat čudežno spomni na testerje.  user posted image user posted image user posted image  Hecno.  Bila sem tudi bolj na izi, visoko noseča in z čvekavim dvoletnikom. očitno nepotencialni kupec.
Kdaj jim bo kapnilo, da so testeji za preizkušanje, ne za nagrado, ker pač tam pustiš več denarja?    

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Drage znamke kozmetike
5.4.2008 14:26:55   
Mijavček
Jaz pri kremicah za obraz ne šparam. Mam zelo zakomplicirano kožo in sem kar dolgo rabila, da sem pogruntala, da se dražje kreme splača kupovat.user posted image

Sem 30+ in večinoma uporabljam L'Occitane Immortelle kremo, na vsake toliko pa si privoščim La Prairie fluid (trenutno mam unga s kaviarjem - 100 EUR). Enkrat sem dobila tester od tega kaviarja in je bil tooooook fajn in  so me prepričal.

Pa še neki je punce... veliko dražjih stvari se manj uporabi, ker so bolj kompaktne in jih imaš za dalj časa. Na primer gel, ali pena za umivanje recimo Loreal vam zdrži koliko, par tednov? Peno od Diorja imaš lahko pol leta, ker si jo daš samo za en grahek in vse lepo sčisti, tudi maskaro, in ne rabiš nič več pacanja, samo fluid ali kremico čez in gremo.
Enako je pri pocen in dražjih cunjah.... a se ti bolj splača vsake dva meseca kupovat nov pulover čeprav mal bolj pocen, ali je bolje kupit enga orenk pa ga maš najmanj 2 leti?

Ko sem bila še študentka in nisem imela dnarja za take kreme sem seveda uporabljala cenejše, tud NIvea recimo; sej ne pravim da je bila zanič, ampak zdaj sem 10 let starejša, pa imam velik lepšo kožo.user posted image

No, to je moja izkušnja, sicer pa vsak po svoje... če maš dovolj denarja za neko normalno udobno življenje, ne vidim razloga zakaj si ne bi privoščila kreme za 100 EUR. Če pa nimaš, al pa recimo šparaš za stanovanje... potem pa pač mal gledaš kam daš kakšen EUR, čist logično ane?

Aja, pa tisto o prodajalkah, ki te najprej premerjo od glave do pet in se potem odločjo, al bojo prijazne al ne.... za kozlat... sem že velikokrat preizkusla na lastni koži... ker v prostem času komi čakam, da vržem kostim pa pete dol... in pol ena falirana misica tam ocenjuje kaj mam u denarnici.... me kar odnese ven iz štacuneuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Mijavček -- 5.4.2008 14:29:30 >

(odgovor članu bejbi3)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Drage znamke kozmetike
5.4.2008 17:50:22   
ninataja
Moja prijateljica dela v L'Occitane in pravi, da skoz hodjo ene in iste ženske težit za testerje. Kupijo nič, mele bi pa 20 testerjev ... Tega jaz preprosto ne razumem. Mene bi bilo sram samo po 20 testerjev prit ... user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?