|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
25.3.2008 21:38:31   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: lunica 85

IZVIRNO SPOROČILO: arobic3

OJ jaz sem jo ravno danes kupila v domači lekarni v MB. Nevem od kot si, ampak sigurno imate kje  v bližini kako lekarno z domačimi zdravili.
mamibom zasledila sem tvoj  post in nekaj o krvavem mlečku.Kaj pa je to!?!
Me smo že vse rahlo paf od vseh teh čajev
res ti hvala upam da bom laHKO KJE TO KUPILA.
KJE BI IMELI TAKŠNO LEKARNO Z DOMAČIČI ZDRAVILI V OKOLICI CELJA NIMAM BLAGE VEZE.BOM MALO POVPRAŠLA.HVALA IN VELIKO SREČE


daj mi še samo sporoči kako se tej lekarni rečein kje priblilžno je da vem če bom kateri lahko naROČILA KI JE V MB.HVALA


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
25.3.2008 23:28:01   
lunica 85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.3.2008 8:59:34   
lunica 85
vidim da dobena nič ne napiše.no jaz vam samo sporočam tiste,ki je zanimalo kaj je s to krvomočnico.klicala sem v zeliščno lekatno in vprašala  če imajo rdečo krvomočnico in je rekla jo imajo,a tisto iz papaje,ki imajo samo to tam.a piše kateri na nalepki kak drug nalov ki je res rdeča krvomočnica ali imaste vse od papaje.v papaji rečejo da prodajajo rdečo vsepovsod pa da verjetno vijolično,sanolabor ima vijolično in je isto od papaje.prosim za odgovor.
hvala



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.3.2008 9:06:49   
lunica 85
sem klicala še enkrat v papajo in so rekli da v vseh prodajalnah kjer oni dobavljajo prodajajo rdeečo krvomočnico in da so sedaj tudi dali gor nalepko da je rdeča krvomočnica.rekla sem da bom pila in kar bo bo ker sem prepričana da bo kmalu se kaj pokazalo.jo pijema pa oba s partnerjem in je rekel da se mu zdi dober čaj in da se tudi počuti drugače.upam da bo kaj pomagalo.držte pesti


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.3.2008 10:37:23   
~Biba~
user posted image zdaj pa sem zmedena; pa vrečko od čaja sem tudi vstran vrgla, da bi videla, če so v sanolabor čajeki prišli iz papaje.(smajli ki se praska po glavi).
Naj pijem to iz sanolaborja, al si grem po drugo, ki bo 100% rdeča?

arobic3 
kje je ta lekarna v mariboru? A je to nutrilab oz.natura na koroški 14?



(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.3.2008 11:15:10   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

user posted image zdaj pa sem zmedena; pa vrečko od čaja sem tudi vstran vrgla, da bi videla, če so v sanolabor čajeki prišli iz papaje.(smajli ki se praska po glavi).
Naj pijem to iz sanolaborja, al si grem po drugo, ki bo 100% rdeča?

arobic3 
kje je ta lekarna v mariboru? A je to nutrilab oz.natura na koroški 14?



kr to uporabljaj saj so mi zagotovili da je rdeča in da jo to v vseh pordajalanah prodajajo.kaj pa veš a je una pa res tudi rdeča,nkol ne vemo
.najboljš da si grem sama nabrat pa posušim in kuham čaje



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.3.2008 11:43:18   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: lunica 85

najboljš da si grem sama nabrat pa posušim in kuham čaje


user posted image user posted image če rabiš družbo, pokličem teto pehto, pa bomo že 3 user posted image

...drugač pa bom nadaljevala kuro sanolaborjeve krvomočnice, pa bo kar bo, če ne bo delovalo fizično, bo pa vsaj psihičnouser posted image

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.3.2008 16:57:01   
ellie
Tista krvomočnica iz sanolaborja je od papaje ja...sem zdaj pogledala. Jaz sem jo pila sicer samo 1 mesec, ampak nekaj je res na tem. V bistvu sem jo pila zaradi nerednih ciklusov, ker nisem imela M tudi po 2 meseca. Takrat ko sem pa jo začela pit, pa je M prišla točno na 29. dan...tak da nek učinek sigurno ima. Zdaj pa spet razmišljam, da bi jo začela pit za načrtovanje user posted image . Bomo videli...


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.3.2008 20:40:55   
arobic3
ojla kleja in lunca85 se opravičujem ker nisem prej nič odgovorila, ampak komaj zdaj sem prišla do računalnika. Kupila sem jo v lekarni LAH na Taboru nasproti nekdanje Metalke, katera ve kje je to.

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.3.2008 23:13:59   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: arobic3

ojla kleja in lunca85 se opravičujem ker nisem prej nič odgovorila, ampak komaj zdaj sem prišla do računalnika. Kupila sem jo v lekarni LAH na Taboru nasproti nekdanje Metalke, katera ve kje je to.
ojla:na žalost jst ne vem kje je to mogoče kleja ve.no tudi jaz sem si rekla pila bom ta čaj 6 tednov in bo kar bo pa bomo videli,kaj bo to obrodilo kaj .

me kar lepo pijmo naprej,pehto bomo pa kjlicale ko jih bo zmanjkal v lekarnahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drugi mesec bom srečka user posted image user posted image


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.3.2008 23:27:39   
POPO
Pozdravljene

Mene pa zanima, kje ste prebrale, da čaj škoduje plodu?
Zdaj sem ga naročila v Stično, pa bi ga rada pila brez strahu, da bi čim prej imeli user posted image

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.3.2008 23:33:00   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: POPO

Pozdravljene

Mene pa zanima, kje ste prebrale, da čaj škoduje plodu?
Zdaj sem ga naročila v Stično, pa bi ga rada pila brez strahu, da bi čim prej imeli user posted image
jaz nisem nikjer pr4ebrala da naj bi škodilo plodu.na forumu pišejo punce ki si to pile in donossle zdravega user posted image ,zato bodi brez skrbi in misli le na veliki + ,ki ga boš tzagledala drugi mesec.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu POPO)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.3.2008 9:36:03   
~Biba~
hvala arobic3...natančno ne vem kje je to....sem pa našla točni naslovuser posted image zaenkrat še ne bom tam skakala...bom pila tako kot  lunica85 to kar imam iz Sanolaborja, pa da vidimo če "pali" user posted image
Čaj, vitaminčki, zink zavremo z veliko ljubezni....Pa ni vrag da taki šejk ne bi pomagaluser posted image
POPO da čaj škoduje plodu..hmm...v bistvu je vse v tem, kaj "verjameš ti"..zato se čaj naj ne bi pil dneve ko je "ne" pričakujemo.

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.3.2008 10:43:23   
ledenka
Krvomočnico BAJE odsvetujejo v nosečnosti, ker bi naj lahko povzročila splav. Koliko je res, ne vem, ampak zeliščarka na LJ tržnici je rekla, da jo priporoča pit do pričakovane M, po + pa ne več.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.3.2008 11:59:56   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Krvomočnico BAJE odsvetujejo v nosečnosti, ker bi naj lahko povzročila splav. Koliko je res, ne vem, ampak zeliščarka na LJ tržnici je rekla, da jo priporoča pit do pričakovane M, po + pa ne več.
ja sej normalno,da se potem ko se pokaže plus ne pije več.to se pa samo potem folna kislina.jst bom pila 6 tednov in ko bo plus preneham piti.normalno,drugače je pa tudi men glih una gospa z ljubljanske tržnice rekla(ga.helena ali nekaj podobnega),da se pije od M do M.oba s parrtnerjem.lp


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.3.2008 12:33:35   
MamiBom
IZVIRNO SPOROČILO: arobic3

OJ jaz sem jo ravno danes kupila v domači lekarni v MB. Nevem od kot si, ampak sigurno imate kje  v bližini kako lekarno z domačimi zdravili.
mamibom zasledila sem tvoj  post in nekaj o krvavem mlečku.Kaj pa je to!?!
Me smo že vse rahlo paf od vseh teh čajev


Krvavi mlečnik sva z možem iskala za druge stvari. Kot sem izvedela na tržnici, se ga sploh ne sme prodajat (najbrž zaradi določenih učinkovin), čeprav raste na vsaki škarpi. Krvavi mlečnik sva rabila, ker mož pije eno strašno mešanico za čiščenje jeter ipd. hotela sem le povedati, da v Sanolaborju niso imeli pojma, kaj prodajajo in kaj komu ponudit, prav razočarana sem bila nad neznanjem tamkajšnjih prodajalk.

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.3.2008 12:54:39   
symona
Pozdravljeni!

Mene pa zanima, ali lahko pijem ta čaj, glede na to, da jem tablete za ščitnico (euthirox)..
Lep pozdrav.

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.3.2008 13:41:16   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: symona

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, ali lahko pijem ta čaj, glede na to, da jem tablete za ščitnico (euthirox)..
Lep pozdrav.

posvetuj se s svojo G


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.3.2008 15:46:17   
giotti
Ojla pupe,

Sama nisem sicer noben strokovnjak in nič, ampak rada bi podala samo svoje ful laično mnenje glede "škodljivosti" čaja za plodek.

Če obstaja ta sum, potem bi jaz na vašem mestu pila samo do ovulacije tale čaj, kajti po ovluaciji boste morda že noseče, a ne?

Torej, potem čakate na plusek in NE PIJETE čaja, ker ste mogoče že nosečke. Če niste, bo itak M prišla in po M spet nadaljujete do ovulacije itd.

Jaz bi gotvo naredila tako na vašem mestu, izognete se kakršnimkoli negatvinim učinkom na plodek, če res obstajajo, vplivate pa na to, da pomaga v času, ko naj bi zanosile. Kajti, če nehate šele takrat, ko je plusek, ste vseeno pile, ko ste bile že 2 tedna noseče in na začetku je nosečnost ful kritična, saj veste...

Polno ljubezni vsem in da vam čimprej uspe, s čajem ali brez user posted image

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.3.2008 17:11:18   
~Biba~
giotti vse ti dam prav..samo če se ne motim, krvomočnica pomaga pri prekrvavitvi maternice...a ni lih to pomembno tudi po ovulaciji, v "procesu vgnezditve".
Če imamo nekje v 2. tednu ciklusa ovulacijo; potem je 3. teden tisti pomembnejši, saj takrat oplojeno jajčece potuje do maternice, kjer se embrio oz. zarodek vgnezdi v steno maternice.

To pa je samo moje laično mnenje..zato bom pila čajček vse do 2-3 dni preden pričakujem user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.3.2008 18:27:09   
pf
Tudi jaz sem pila čaj iz krvomočnice. Kupila sem ga v Sanolaborju. Pije se vsak dan, razen v času menstruacije ne. Rada verjamem, da je tudi meni malo pomagala, da sem danes nosečka. Vso srečo.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.3.2008 19:08:11   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: pf

Tudi jaz sem pila čaj iz krvomočnice. Kupila sem ga v Sanolaborju. Pije se vsak dan, razen v času menstruacije ne. Rada verjamem, da je tudi meni malo pomagala, da sem danes nosečka. Vso srečo.
a praviš da potem se ne pije med časom M.no sem polna upanja da bo tudi men uspelo.


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
28.3.2008 9:55:49   
giotti
Kleja, aja, ok. user posted image  Ja, saj pravim, da nimam pojma. user posted image  To bi bilo res treba vprašati kakšne starejše ženske, ki se ukvarjajo z zelišči ali pa prebrati v kakšni knjigi o zeliščih.

Da pa ginekologi o tem nič ne vedo oziroma na to ne dajo nič, je pa itak normalno. Pač v zahodni medicini ni dokazano, da si lahko z zelišči kakorkoli pomagamo...

Kaj pa tiste, ki ste zanosile ob pitju tega čaja? Kako ste ga pile? Ves čas razen med M ali kako drugače?



(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
28.3.2008 9:58:38   
giotti
Aja, pf je že odgovorila na moje vprašanje. Torej vsak dan razen med M. Ali mogoče res, kot ti praviš Kleja, kakšne dan prej nehat... No, pa je zagonetka rešena :)
Da vam vsem uspe čimprej! user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
28.3.2008 10:42:19   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Aja, pf je že odgovorila na moje vprašanje. Torej vsak dan razen med M. Ali mogoče res, kot ti praviš Kleja, kakšne dan prej nehat... No, pa je zagonetka rešena :)
Da vam vsem uspe čimprej! user posted image

pijmo čajček pijmo čajček,jupi da bomo srečke nosečke


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?