|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čiščenje grelnika vode
27.3.2008 11:32:15   
želva
ajde gospodinje, kako se znebite vodnega kamna v grelcu vode? Jaz norti prekuhavam vodo za tamalo in se ji kar bojim tisto vodo dajatm ker notri kar plavajo taki miceni koščki vodnega kamna.nekaj sem že s kisom pucala, ampak ni najboljš?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čiščenje grelnika vode
27.3.2008 11:37:33   
Mikica
V grelnik nalij 0,5 l vode in dodaj citronko, pusti da zavre, splakni in to je to.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čiščenje grelnika vode
27.3.2008 11:37:55   
bambam
Jaz sem se ga na hitro znebila kar z kisom za vlaganje!user posted image
notri zliješ deci ali dva kisa, doliješ vodo in vklopiš da prevreje. Jaz sem za ene 10 min pozabla nanj, pa je bil čist ko suzauser posted image !Pol sem pa še ene dvakrat prekuhala vodo, da izgine vonj in to je blo to!!


(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čiščenje grelnika vode
27.3.2008 11:39:25   
ledenka
jaz zavrem 3/4 posode vode, in v vrelo dodam 1/4 alkoholnega kisa. pustim nekaj časa (15 min, če je hudo, lahko tudi uro), po tem pa še kake 3x zavrem noter vodo, da ni več vonja.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čiščenje grelnika vode
27.3.2008 11:41:04   
honey
Tudi jaz ga čistim s kisom - pa kar navadnim, za solato. 1 ali 2 dcl kisa (odvisno, koliko kamna je) vode toliko, da pokrije špirale oz. malo več, prevrem (če je potrebno 2x) in potem še približno 2-3x s čisto vodo prekuham. Aja, pa to delam najraje zunaj, ker drugače smrdi kot user posted image

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.3.2008 11:48:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čiščenje grelnika vode
27.3.2008 12:01:24   
želva
hvala, grem takoj v akcijo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čiščenje grelnika vode
27.3.2008 13:42:29   
SaaS
Tako kot honey - čisto navaden kis. Ampak res smrdi celo stanovanje.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čiščenje grelnika vode
27.3.2008 13:44:45   
Anonimen
V DMju kupim en prašek ki obstaja prav za to in olauser posted image

Ne smrdi nič.

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čiščenje grelnika vode
27.3.2008 15:40:50   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Tudi jaz ga čistim s kisom - pa kar navadnim, za solato. 1 ali 2 dcl kisa (odvisno, koliko kamna je) vode toliko, da pokrije špirale oz. malo več, prevrem (če je potrebno 2x) in potem še približno 2-3x s čisto vodo prekuham.


Se podpišem.


_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čiščenje grelnika vode
29.3.2008 20:39:42   
saraja
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

V DMju kupim en prašek ki obstaja prav za to in olauser posted image

Ne smrdi nič.


Tudi jaz, če pa ga nimam doma pri roki pa tudi s kisom!

LP

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čiščenje grelnika vode
29.3.2008 22:45:33   
Roberta69
Naliješ kis (do koder sega kamen) in zavreš oz. po potrebi zavreš dvakrat. Imamo fuuul trdo vodo in se tedensko nabere kamen, ampak gre s kisom vse stran. Prašek iz DM-a sicer deluje, ampak je prisotna kemija. Raje poskusi s kisom.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čiščenje grelnika vode
30.3.2008 13:25:41   
Kaliope
v DM kupim posebno tekočino za odstranjevanje kamna v grelnikih in kavnih avtomatih - vse se odstrani, napisana so tudi navodila, čeprav jaz dam malo manj tekočine in pač čez noč pustim stat.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čiščenje grelnika vode
30.3.2008 13:30:43   
~Biba~
one corega tabs..."tablete" za čiščenje tretjih zob,  vrži v vodo...kamen izgine, preverjeno.

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čiščenje grelnika vode
2.4.2008 7:40:14   
luka jan
V Merkurju se tud dobi en prah ki ga pomešaš z vodo in potem vse lepo izgine. Pri meni kis ni pomagal tok je blo tega kamna, tak da sem si pomagala s tem in super fajn ščistila. Kaj čmo, brez kemije pač danes žal ne gre.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: čiščenje grelnika vode
2.4.2008 21:28:50   
N _ B
s citronko

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: čiščenje grelnika vode
4.4.2008 23:28:08   
kew kew
Daleč najboljši pa je kis iz Hoferja - tisti ta zelo poceni. Očisti hitro in v nulo. Priporočam, res.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: čiščenje grelnika vode
7.4.2008 20:09:08   
suzanamai
jaz dam samo solatni kis, pa nič ne vrem, ker  mi pol cela hiša smrdi in mali pizdi kot nor. Samo pustim cca. 1 uro in operem. Gre vse stran, še bolje kot prej ko sem vrela kis...

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu kew kew)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: čiščenje grelnika vode
13.4.2008 13:28:15   
urška
lahko pa tudi tako: praznega vžgeš za ene 2 minutki. potem ugasneš in takoj zaliješ z mrzlo vodo. baje da ves kamen dol pade. 

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?