|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 22:11:10   
Anonimen
... sej lahk a ne?

Joooooooooooooooooooooj znorela bom poleg tega faksa....
Pa jaz se ne morem piflat..... Matr... tak odpor mam do učenja.....
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Sej vem da moji problemi niso neki jaki problemi... sam danes sem se čist ob živce spravila.

A ma katera kak nasvet kako se psihično prepričat da je snov zanimiva pa čeprav ni?

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 28.3.2008 7:43:19 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 22:14:41   
CatJa
... sej lahk a ne?


Kdo ti brani?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 22:16:01   
muška
hmmm, jaz sem si danes prinesla iz knjižnice kar 3 ITA slovarje, volja, pa to,... ampak eh, kaj naj rečem nekaj je v zraku user posted image  . Saj, danes se še smejem, ko bo pa panika, pa bom spet samo grdo gledala, pa tečkala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 22:18:54   
Anonimen
Tolaži se da bo enkrat tega učenja konec in ti boš imela fax!!

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 22:20:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LAmama

Tolaži se da bo enkrat tega učenja konec in ti boš imela fax!!


Ko bi ti vedla kolk let si že to govorim...user posted image user posted image user posted image
V bistvu ne verjamem več da bom sploh kdaj končala s tem učenjem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 22:23:57   
Anonimen
Kok časa ga pa že delaš?Kaj študiraš (če smem vprašat) redno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 22:25:48   
Anonimen
Ja sem delala redno ja...  Preveč let... absolutno... ampak tako pač je če si na faksu ker pač moraš bit tam, ker ti je zmanjkala točka za "tvojo" smer.
Obup pač.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 22:29:18   
Anonimen
Saj bo...jaz se tudi pripravljam na šolo jeseni...verjetno kar na daljavo, ker se raje sama učim (mi je lažje) pa tudi z varstvom bi bil problem...

Reci si sedaj se bom učila in naredila čim ta fax, da bom potem lahko uživala!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 22:50:04   
luka jan
Motovilcica, te čist razumem. Jaz sem svoj faks pacala 10 let, a lani mi je pa uspelo tud diplomirat. user posted image
To je res en božanski občutek, sam kaj ko se pol šele vse začne.....iskanje službe. Sam to je pa že druga stvar.
Potrudi se, enkrat boš prišla do konca in takoj pozabla za vse za nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 22:57:00   
Anonimen
Luka jan sej jz nisem daleč od tebe... pa UPAM da letos diplomiram, ker če ne... bom šla kr prostovoljno na Pohorje... aja.. no v center MB-jauser posted image

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 23:03:42   
lex
zdaj se uči ko nimaš otrok. Jaz sem se za strokovnega zbujala ob 4.30, da sem se učila, ker se drugač nisem mogla (se mi je lažje zjutraj vstat, kot pa zvečer, ko sem bila zmatrana). Res zraven otrok učit, vsaka čast tisim ko delajo fax poleg otrok, meni bi se zrolalo, mojemu pa še prejuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jaz bi spet jamrala...
27.3.2008 23:06:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lex

zdaj se uči ko nimaš otrok. Jaz sem se za strokovnega zbujala ob 4.30, da sem se učila, ker se drugač nisem mogla (se mi je lažje zjutraj vstat, kot pa zvečer, ko sem bila zmatrana). Res zraven otrok učit, vsaka čast tisim ko delajo fax poleg otrok, meni bi se zrolalo, mojemu pa še prejuser posted image

No sej otrok še doooolgo ne bo na vidiku (vsaj glede na okoliščineuser posted image ).
Sicer pa... to tud jaz pravim... vsaka čast tistim, ki imate otroke, pa delate faks poleg.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jaz bi spet jamrala...
28.3.2008 6:29:35   
srki
Če ti učenje ta dan ne gre, ga pač prestavi za drug dan, se boš pa takrat lažje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jaz bi spet jamrala...
28.3.2008 7:00:51   
alička
Sej gre tudi z otrokom. Samo če bi imela maloooo več volje bi bilo tudi luštno. Najhuje mi je, ko se pripravljam za nek izpit, vstajam sredi noči, ker se čez dan in med vikendi zaradi male ne morem učiti, potem pa izpita ne naredim user posted image . Veliko preberem med vožnjo na šiht, ker se pač vozim z avtobusom, ker imam službo v centru Lj. kjer je parkiranje skoraj znanstvena fantastika.

Sej enkrat bo tudi nam uspelo diplomirat!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jaz bi spet jamrala...
28.3.2008 10:24:02   
Dadi
Eh ja fax....tudi jaz mam dva mulčka in po 4-ih letih bom diplomirala, vsak čas. Tako dolgo že pišem diplomo, da si grem že na jetra. Ampak prfoks me pa še kar gledauser posted image .
Saj bo matovilcica, v roke s spravit, pa naštudirat take kratkoročne cilje si zadajaj, pol pa prideš do dolgoročnih. Npr...ko se naučim 10 strani, grem na kofeuser posted image  men je to kar pomagalo, pri učenju.
Pa še to, da je mami popazila pupo ko je bila majhna in nisem smela tega časa zapravit za druge stvari kot učenje.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jaz bi spet jamrala...
28.3.2008 10:29:15   
sončnica24
Moj recept je bil tak da ko nisem imela volje se absolutno nisem vsedla za knjige ker sem v knjigo gledala z glavo pa sem bila čisto na drugem koncu in sem v bistvu zapravljala čas. Absolutno pa imej vmes pavze, sicer pa sem se jaz največ naučila in vedno najlepše ocene dobivala ko je bilo zunaj toplo in sem se zunaj učila, takrat mi tudi ni bil nikoli problem se za knjige spravit 

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jaz bi spet jamrala...
28.3.2008 10:30:45   
P I N K
Nč jamrat,
si fejst punca
in boš zmogla!!!


Srečno!


_____________________________

Nobody likes to lose their inner voice
The one I used to hear before my life
Made a choice
But I think nobody knows

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jaz bi spet jamrala...
28.3.2008 11:16:21   
pikecpokec
Pa še to, da je mami popazila pupo ko je bila majhna in nisem smela tega časa zapravit za druge stvari kot učenje.


E, to je pri meni isto. Ni problema za varstvo, ampak takrat moram delat za faks. Sej drugače bi v bistvu imela slabo vest, če bi takrat recimo ležala pa cajtenge brala. Čeprav bi mi včasih ful pasalo malo lenarit. Ampak lenarili bomo ko bomo v penzjonu. Tko da - naprej v nove zmage!

Joooj, tudi meni gre na živce tale moja diploma, jo pacam že celo večnost. Zdej so mi pa zaradi materinstva še status podaljšali do konca marca 2009 (bi blo boljše če bi me nekdo v rit nabrcal, da dobim malo pospeška user posted image )


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jaz bi spet jamrala...
28.3.2008 11:27:13   
tins
Absolutno pa imej vmes pavze, sicer pa sem se jaz največ naučila in vedno najlepše ocene dobivala ko je bilo zunaj toplo in sem se zunaj učila, takrat mi tudi ni bil nikoli problem se za knjige spravit


Se popolnoma strinjam!! V tem mrazu sem že 3 mesece totalno neproduktivna in posledično si zdaj še konstantno očitam, da sem smotana, lena... No, ampak sem se malo potolažila, da imajo očitno tudi drugi take problemeuser posted image .
In Matovilčica: ti boš letos diplomirala, mene čakata pa še najmanj dve leti user posted image user posted image .



< Sporočilo je popravil tins -- 28.3.2008 11:30:44 >

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jaz bi spet jamrala...
28.3.2008 12:15:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Če ti učenje ta dan ne gre, ga pač prestavi za drug dan, se boš pa takrat lažje.


ja no sam jz to učenje prestavljam že cel mesecuser posted image user posted image

No... ampak dans bom nadoknadla... sem se tako odločila... za cel teden nazaj.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?