|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija nagaja - je in ni
2.4.2008 8:36:08   
mama_milchy
Pozdravljene,

morda je že bila kje ta tema odprta in debata o njej ampak bom kar vprašala:

Moja user posted image  od M mi nagaja in sicer bi jo mogla dobit 6/4 ali 7/4 vendar se mi je v petek zvečer pokazalo kot da bo prišla prej; pol v soboto, nedeljo in v ponedeljek ni bilo ničesar, včeraj spet nekaj krvi čez dan, zvečer pa nič in danes zjutraj spet nič user posted image , kaj naj bi to pomenilo? Ima morda kakšne izkušnje s tem ali kaj podobnega?

Hvala za odgovore user posted image

Lep dan vam želim,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacija nagaja - je in ni
2.4.2008 11:13:00   
honey
Če imaš že tako bolj neredne cikluse, je po moje to normalno - vsaj pri meni je. Jaz imam velike probleme z neredenimi ciklusi, tako da nikoli ne vem, kdaj jo bom dobila. Se mi pa večkrat zgodi tako, kot tebi - en dan imam npr. rozasto krvav izcedek, potem 2 dni nič, pa spet en dan, pa spet en dan nič, potem pa se začne prava M.

Obstaja pa mogoče tudi varianta, da si user posted image . To pa sama najbolje veš, če si lahko user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacija nagaja - je in ni
2.4.2008 13:55:41   
mojsoncek
Jaz sem tudi najprej pomislila na to, da si mogoce noseca.

Ce bi imela konstantno "neredne" cikluse, bi bila tega ze vajena in te ne bi skrbelo. Lahko pa je vzrok tudi stres ali pa ti kako drugace hormoncki nagajajo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacija nagaja - je in ni
3.4.2008 19:58:23   
mama_milchy
Dekleta,

hvala za odgovore user posted image . Včeraj zvečer pa se mi je usula taka user posted image  da je kr veselo, še nikoli ni bila taka. Morda je od stresa (zadnje časa ga je bilo kar veliko) taka močna...

user posted image  pa upam, da bom kmalu. po končani user posted image  sledi user posted image  in morda nama uspe.

Lep pozdrav z user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menstruacija nagaja - je in ni
4.4.2008 7:53:48   
mojsoncek
Ko bo user posted image , pa kar veselo na delo user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?