|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
1.4.2008 11:13:40   
Anonimen
mateyka jst za ta kaki težim ko nora tu, pa ga sploh nikjer nimajouser posted image

suhe marelce sem paj dala ko sm  začela sadje uvajat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
1.4.2008 12:48:07   
sandra85
današnji meni:
Z:dojenje
M:jabolko+baby piškotki
dojenje (dopoldanski počitek)
K:piščančje meso+brokoli+bučke+koruza
M:dojenje
V:baby griz
pred spanjem:dojenje

danes bo 1. jedel meso in me prav zanima, kako bo (zdaj mu kuham, on spi)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
1.4.2008 16:01:15   
mateyka
mateyka jst za ta kaki težim ko nora tu, pa ga sploh nikjer nimajouser posted image


sej vem, da ne boš presenečena, ampak vseen - tuki tud nimajo kakija user posted image

drugače pa - zanima me kako pripravite koruzo glede na to da ma uno lupino in jo je pri miksanju hudo preveč. ni preveč okusno s temi "olupki" jest in me zanima a ma kera kako briljantno idejo kako pripravit koruzo, da to ne bo več problem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
1.4.2008 16:45:07   
babyrok
Super hvala. Danes sem zvdla, da sta za prebavo dobra tudi papaja in mango, ampak ne vem, če mu lahko že dam - čez 10 dni bo star 7 mes.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
1.4.2008 18:07:59   
Anonimen
Glede papaje sem jaz spraševala že nekaj dni nazaj in lahko. Tu si preberi:


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2606197

(odgovor članu babyrok)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
2.4.2008 0:27:30   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


drugače pa - zanima me kako pripravite koruzo glede na to da ma uno lupino in jo je pri miksanju hudo preveč. ni preveč okusno s temi "olupki" jest in me zanima a ma kera kako briljantno idejo kako pripravit koruzo, da to ne bo več problem?

to tudi mene zanima! danes sem mu naredila mesno-zelenjavno kašico (brokoli, koruza in bučke) in ko sem probala se mi je kr kožica od koruze zataknila (kaj šele njemuuser posted image ) čeprav je on lepo goltal...sem mu pa zato dala vsako 4. žličko malo vode za splaknit)
una kožica je kot plastikauser posted image pa sem mu dala konzervirano, pa še kuhala sem jo 10 minut


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
2.4.2008 18:59:18   
sandra85
kaj zdaj-ste nehali jestuser posted image user posted image user posted image

no naš meni:
Z:dojenje
M:jabolko+nariban baby piškotek
K:piščančje meso+brokoli+krompirček+korenček
M:dojenje
V:polenta+mleko
pred spanjem:dojenje


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
2.4.2008 21:15:11   
piko12
Mi še zmeri jemo, samo ne vemo ali bi 5x ali 6x na dan. Pa še eno rundo spanja bi ukiniluser posted image . Pa še kobaca naokrog in ga samo še lovim...user posted image  V glavnem:
Z: dojenje+AM
M: skuta z marelicami in jabolki in hruškamo (ostanek pojedla mami)
K: juha za pujskeuser posted image   (rumeno, oranžno korenje, koleraba, šelenuser posted image , brokoli, zgoščeno s prosenimi kosmiči)- pojedel je tolk, da sem samo gledala
M: milupa riž in koruza kašica
V: dojenje + AM

Mekam se je izgubil še en obrok mleka dopoldne, samo pol zgleda, kot da mu samo žlico v usta tiščim pa sam napol poje. A je kaj narobe, če samo še 5x je? Taprvič ob 6h, ta zadnjič cca 20:30.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
2.4.2008 21:54:34   
ZmajTolovaj
zjutraj mleko
dopoldne jabolko+banana
kosilo zelenjavna rižota
pop. malica kašica keks od bebivite
pred spanjem mleko

Sicer je po mleku malo bruhnila, ampak mislim da od prenajedenosti, ne zaradi trebušnih težav. Je že dosti boljše kar se tiče apetita in počutja. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
2.4.2008 22:45:12   
december06
Hojla. Ob kateri uri je pri vas zajtrk? Naš se zbudi caa. 6 uri in popije mleko, pa potem spi še do caa. 8 ure. Pa da se previjemo in umijemo, dobi caa. ob 9 uri zajtrk? Al bi bla to že malca? 

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 9:43:06   
ZmajTolovaj
Ja, pri nas vstajamo nekje med 7. in 8. uro, takrat dobi tudi stekleničko, potem pa okrog 10. ure malico, sledi počitek 1-2 uri, kosilo je med 13. in 14. uro, popoldne gre spet spat za najmanj uro, okrog 17. ure malica in pred spanjem steklenička - spat hodi med 19. in 20. uro, odvisno kako dolgo popoldne spi, pač ko se utrudi. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 9:51:53   
babyrok
Jaz zdaj kuham ajdovo kašo in vanjo bom zmiksala 3 slive. To še nisem probala, pa da vidmo, če bo jedel. Jabolk se je že čist naveličal.

Jedilnik:
- zjutraj med 7 in 7.30 AM+rižolino (gostim zaradi refluksa) - 180ml,
- okrog 10. ure malica (ponavadi je bilo samo sadje - danes torej ajdova kaša+slive)
- kosilo okrog 13. ure polenta z AM, vmešam še malo zelenjave (bučke ali brokoli)
- ob 16. uri AM+rižolino - 180 ml
- med 19. in 19.30 AM+rižolino - 190 ml

Do 7 mes. manjka še 7 dni

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 11:35:14   
Rožica*
Hojla, pri nas pa bolj malo jemo, čeprav mami vstrajno kuha.
Nekako so mu ljubši nočni obroki user posted image  se mi bo user posted image

Koliko nočnih obrokov še imate?
Kako ste jih opustile?
 
Midva zajtrkujeva od 8-9:00; malica 11-12:00; kosilo14-15:00; malica okoli 17:00; večerja okoli 20:00.
Potem pa še nevem koliko nočnih obrokov.

Včeraj sva jedla:
Z: AM
M: borovnice z banano
K: polenta z mlekom
M: Sadna skuta
V: AM+ 4 žitna kaša Alnatura
ponoči 3x AM


(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 12:07:58   
MissLady
Imam vprašanje glede polente!

Moj je star 6 mesecev in še ne je glutena. Katero polento naj uporabim? Ker te navadne instant polente naj bi imele gliten v sebi, ker jo meljejo na istem mlinu kot pšenico.
Sem pa slišala, da se dobi polenta, ki sigurno nima glutena (za bolnike s celiakijo).

Kje se jo da kupit, če katera ve???

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 12:09:36   
MissLady
Pa še nekaj...

naš ne mara riževe kašice. Sem mu kupilo tisto BIO od Milupe in ni šans da bi jo jedel. Sedaj mu jo zamešam zjutraj v sadno kašico in to potem full rad poje. Da bi pa zvečer jedel samo rižolino pa ni šans. Mu ni všeč.

A je še katera imela tako izkušnjo in kaj ste naredile?

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 12:33:42   
ZmajTolovaj
Koliko nočnih obrokov še imate?
Kako ste jih opustile?


Naša user posted image  je povsem opustila nočne obroke pri nekako 5,5 mesecih, sama od sebe, ko sva jo preselila v njeno sobico. Jaz sem to malo povezala tudi s tem, da ji pač paše imeti svoj mir in da bi mogoče že prej nehala jesti ponoč, če ne bi bila v najini spalnici. Ne vem, vsekakor sem vesela user posted image user posted image user posted image  in trkam na les, da se ne bi začela zbujat (zdaj ima 8,5 meseca), ker sva se z mojim user posted image  že prav razvadila, da je ponoči mir.
Poznam pa enoletnika, ki ponoči še vedno najmanj 2x dobi stekleničko, tako da so si čisto različni. Če bi jo jaz želela odvajat od hrane, bi ji za začetek poskusila dati samo čaj namesto mleka.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 13:01:23   
MiRaNi
Naša je stara 8 mesecev in se ponoči zbudi 2x.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 14:10:04   
babyrok
Ajdovo kašo s slivami pojedel brez problema - 190g.

Ponoči je nehal jest že kakšna 2 meseca nazaj.

Jaz mu dajem instant polento - spoh nisem vedela, da ta vsebuje gluten in da obstaja tudi takšna brez. Kuham mu "Domačo polento" od Žita (Intes) pa mi ni prov všeč, ker se rade gurdice naredijo, čeprav jo počasi sipam in sproti hitro mešam. Sem jo že tud mogla precedit, ker jih velik ratalo.

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 14:33:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyrok

Ajdovo kašo s slivami pojedel brez problema - 190g.



Recept prosim. user posted image  Kje si kupila kašico?

(odgovor članu babyrok)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 14:44:19   
NalLa
Jaz tudi mešam sadje z ajdovo kašo in vedno vse poje. Mešam pa mu od kuhanega jabolka, hruške do sliv,  če ma katera še kako idejo kaj not dat naj pove.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 14:49:33   
Anonimen
Ma kje ste kupile to kašo?

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 14:56:21   
babyrok
Ajdova kaša brez glutena -Zlato polje (kupiš v Mercatorju). Jaz sem jo za kakšnih 15 min namočila in potem še 20 min. kuhala ter skupaj z namočenimi slivami zmikasala, ker se mi je stlačkano na vilice zdelo preveč grobo. Bom enkrat kasneje poskusila tudi samo z vilicami spasirat.

Drugače imam pa še proseno kašo, ki je baje prav tako dobra za gostenje juhic - pa še nisem probala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 15:02:42   
Anonimen
Aha, hvala. user posted image

(odgovor članu babyrok)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 15:07:42   
babyrok
ni blemauser posted image ...dober tek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
3.4.2008 15:11:49   
Anonimen
Če bo dober bomo še videli. user posted image  Zadnje čase mu gre malo rit. No, razen mleko. user posted image

(odgovor članu babyrok)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?