|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF/ICSI - april
3.4.2008 21:53:06   
mismis
user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 
 
Petek, 04.04.
Ledenka - UZ
 
Ponedeljek, 07.04.
Bambi75 - ET
 
Ponedeljek, 14.04.
Pija76 - UZ
Sonček33 - UZ
Pika74 - UZ


 
NAŠE NOSEČKE
 
Četrtek, 03.04.
Špelka12 - UZ 
Lorby007 - UZ 
lejla007 - NS
 
Ponedeljek, 07.04.
m.rudovič - UZ 
 
Torek, 08.04.
Konina - UZ 
 
Četrtek, 10.04.
Mijavček - UZ 
 
Ponedeljek, 14.04.
Mihi78 - UZ

Torek, 15.04.
Tejki - UZ
 
Sreda, 16.04.
Gloria - AC
 
Ponedeljek, 21.04.
lejla007 - UZ
  
 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image
 




  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
  Teja* greje      - TEST 05.04.2008
  Mandreja greje       - TEST 07.04.2008
  Tia-na greje    - TEST 08.04.2008
  Kikaa greje      - TEST 10.04.2008
  Mavrica72 greje       - TEST 12.04.2008
  Yuliah greje       - TEST 14.04.2008
  Hati greje         - TEST 15.04.2008
  Hormonček greje    - TEST 15.04.2008


user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Zvezdica (18.03. posvet dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Bambi75 (4IVF/ICSI)
  • mavrica72 (2.IVF;PO, dr. Merlo)
  • Rubin (3. IVF)
  • Teja* (5. IVF, dr. Reš)
  • Ledenka (ICSI, dr. Reš)
  • Pija76 (špikarka)
  • andreja07 (PO,dr.Reš)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, nizek štart 01.04.)
  • Hormonček (dr. Reš)
  • Stijan (dr. Reš, 31.03. posvet)
  • Sonček33 (LJ, 10.4. nizi štart špike)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (33 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, 02.04. špike)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • dajamaja, (8.4. pregled)
  • Abra, (10.4. pregled, dr. Reš)

user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  21.3. razgovor
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) v marcu razgovor
  • ušula spomladi v nov boj
  • vijolica30 (2.IVF;LJ) začetek marca
  • mami26 (LJ), začetek aprila začne
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NAŠ mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;MB,dr.Vlaisavljević) 14.5. posvet, 11:20h
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Dobrovoljčica
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)

koala user posted image , *medica* , Špelka , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloria , tosja , perlica ,  Bety upa, mozart, _rebeca_ , anadejka,  MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjka , micka zaloska , maja24 , dakica, sayuri , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74, barbarela77, tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščica ,Rebeca ,Tita13 ,Meeryana ,Pf ,Ana_P , Lotty ,Amelia ,Goldfish ,Johnie ,Pikica 26 ,Meybebaby , sonček75 , DejanSenka  , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Pajčolanka , Anabanana, Ajedat, Arneja, Mihi78, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 ,  Anime , Mijavčekuser posted image , Guguuser posted image , Mihi78 user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12 user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123 user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image , Sapi user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE APRIL user posted image

Čakamo prvo aprilsko srečko user posted image



Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke. 
 
user posted image user posted image

PRED PUNKCIJO:

Priporočeno:
 
- pivo
- ananas
- vitamini C,E, Q – encim, Mg, Ca, Fe, Se, Zn, matični mleček
- zelenjavni sok (zelena, pesa, korenček, kumara in ingver)
- proteini (meso, jajca,...) - za rast celic
- oreški (razen arašidov),
- laneno seme, laneno olje, sončnična semena
- refleksna masaža stopal
- optimizem
- LCA jogurt ali navadni jogurt (ne sadni), riževo mleko, sveže mleko
- polnozrnato, črno, najraje z ajdovo moko, testenin imaš ogromno, ki
niso bele, polnozrnate, špinačne, riževe, brez glutena
- jabolk, kivi, kak dan pomarančo, grenivke
- čaj krvomočnice
- ingver in cimet (čaj)
- soja, korenje, buče, melone, marelice, mango, breskev...
- avokado, mango, šipek, bučke, ohrovt, olive, šparglji, špinača,
melone,lubenice
- matični mleček
- fotostimulacija

Odsvetovano:

- alkohol
- cigareti
- kava (kofein)
- prazni OH (belo moko, bele testenine, bel kruh, bel riž, krompir, musli)
- sladkor
- sladke gazirane pijače
- alpsko mleko in mlečni izdelki
- sladko sadje, saj je sadje OH
- paradižnik

PO ET:

Priporočeno:

- grozdje, maline, marelice, melone, lubenice, banane, ribez,
- šipek,
- bučke, grah, korenje,
- orehova jedrca,
- lignji,
- optimizem
- baby aspirin od punkcije naprej

Odsvetovano:

- alkohol
- cigareti
- ananas
- zelena
- tuširanje z vročo vodo in kopanje v vroči vodi (dviga TT)
- savna
- kopanje in plavanje naslednjih 48 ur po ET
- izpiranje nožnice
- tamponi
- spolni odnosi ali orgazem do testa,
- soja in sojini izdelki
- umetna sladila in stvari, ki jih vsebujejo (natren, orbit zvečilni in bonboni, vse sladkarije z umetnimi sladili, ter dietne pijače, npr. diet Coca Cola)
- jogging, aerobika, tenis, smučanje, hoja v gore, ipd. (You get the idea)
- Ne začenjajte z novo fizično aktivnostjo
- Zdravila samo v primeru, da se prej posvetujete z IVF zdravnikom
- dvigovanje težkih stvari
- ribe, ki lahko vsebujejo metilni Mercury (mečarica,morski pes,zrezki tune)
- jedi z surovimi jajci (salmonela)
- nepasterizirani mlečni izdelki (nepasterizirano mleko, mehki sir)
- surovo meso oz. neobdelano meso (vključuje salame, suši, pateje, hot dog , školjke, premalo kuhan/pečen piščanec oz. meso),
- ingver, bazilika, rožmarin, majaron, žafranika,... (za te piše, da niso nevarne, če se uporabljajo v normalnih količinah )
_________________________________________________

If you are unsure whether or not to do something, take the "path of least regret". Ask yourself - if I don't get pregnant, will I blame myself for doing this ? And if the answer is yes, don't do it !
_________________________________________________

Kar je najpomembnejše: Zavedati se morate, da ni nujno, da ti pomaga, ker smo ljudje različni, ker ne veš kaj je dejansko tvoj oz. vajin vzrok. Je pa fajn, da se nečesa takega lotiš, ker potem veš, da si v tem postopku nekaj zase naredil, da ti tole da neko dodatno voljo in moč, ter seveda poveča upanje, da pa mogoče bo zdaj res pomagalo. Že ta občutek je en velik pozitivizem. Zato pa povdarjam, da naj bo dieta z veseljem narejena in ne z nekim strogim odrekanjem in trpljenjem, ker si s tem samo škodimo (to sem ravnokar napisala eni v ZS in velja za vse, ki hočejo sprobat kaj novega). Prav tako, bi vse novinke oz. tiste, ki gredo 1,2,3 v postopek opozorila, naj pozabijo na dieto, naj raje uživajo in si sproščujoče metode priskrbijo. Lepo je skrbet za zdravje in zdravo hrano jest, lahko se držijo nekih smernic, vendar strogih diet in odrekanj, pa pustite, za kasneje, ko boste že vse atribute porabile.
Bistvo vsega je psihološka in fizična pripravljenost, sproščujoš in pozitiven pristop v mesecu, ko se nam dogaja sto na uro. Same sebe dobro poznate in veste kaj je za vas tisto ta pravo. (Mišek13, 2007)


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF/ICSI - april
3.4.2008 22:16:55   
mandreja
Evo mene si me tako nakurla da sem se takoj prevekslala user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF/ICSI - april
3.4.2008 22:19:36   
Pija76
Evo se pofočkam! Zdaj pa gre prebrat na staro temo, sem na tole kar mal prletela user posted image

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF/ICSI - april
3.4.2008 22:20:20   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: mandreja

Evo mene si me tako nakurla da sem se takoj prevekslala user posted image


Oprosti, to ni letelo samo nate, ampak moj nasvet še vedno drži kljub temu, da je bil napisan na stari temi


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF/ICSI - april
3.4.2008 22:25:00   
mandreja
Hvala za nasvet ampak bom raj kak pir spila za teh 8 € user posted image
pa vse ostalo zvedla v ponedeljek.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF/ICSI - april
3.4.2008 22:34:03   
pikovit
Evo še meneuser posted image

Špelka ti pišče ti.Ja bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Spesnila si pa tako dobro,kot naša Lara.Čestitke punca,zdej bosta pa 2 piščančka.

Ja punce lahko vam je žal,da niste prišle.Imele smo se prekrasno.Smeha ful,piva tud,nekaj vode in stila.user posted image Slikale se nismo,ker ni bilo časa za to.Mi je pa žal,da nisem slikala naše mize,ker je bila polna flaš H.Pa nič se ne sprenevedajte zdej punceuser posted image
Mijavček,Pika lepo vaju je bilo spoznat.Pika lepo si me presenetila.Upam,da nam pride tole v navado in da nas bo naslednjič v večjem številu.Res je bilo lepo.Zdej se bodo začeli lepši dnevi in se bomo lahko dobile kje zunaj.

Mismis vidim,da si že naredila nov seznam.Matr si pridnauser posted image

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF/ICSI - april
3.4.2008 22:55:51   
pikovit
Pija nisem ti povedala za piškote in pecivo.Rukn me,da ti povem.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 1:44:35   
Grethy
... uh kako lepo je videt tale doooolllggggiiii spisek vseh nas ... predvsem pa tisti delček - NAŠE NOSEČKE, kjer je zapisano vedno več imen ... SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 6:41:57   
ledenka
user posted image  jutro! UZ opravila, bera foliklov bolj tako tako - 3 na desni, 1 na levi. no, pa se amalli, bomo videli, kaj bo iz njih. Stopka pade danes, to bo highlight petkovega vecera user posted image  in punkcija v nedeljo. zdaj pa sem zivcnaaaa user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 7:01:29   
pika74
še tuki en lep dan vsem skup!user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 7:15:21   
Sulfinija
Punce,vsem želim da bi res prav kmalu zagledala tisti magični in čaroben + na testih,se splača boste videle je nepopisen občutek,nepopisna sreča...Navijam za vas in vsako posebej...
 
LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 7:16:13   
Pija76
Dobro jutro,

ste pa aktivne že danes user posted image . Ledenka meni je prav žal, da mi ni včeraj ratalo prej priti, ampak sem spet mojega čakala user posted image , da mu kot pridna ženska dam kosilo na mizo. Danes naj lepo pade stopka, a jo boš sama pičila? V nedeljo pa čimveč celic, pa ne bodi živčna, najdi Pikovit ima prbitek zate, mi sploh ni blo jasno včeraj kaj okoli nosi user posted image .

Pikovit te pokličem v kratkem, danes delam sam nujne zadeve - beri študiram user posted image

PIka a je padla pika? Meni danes v trebuh, pa ne vem če ne bom modra, in bom jutri rajš v nogo nadaljevala user posted image

Sonček ko imamo UZ gremo na kavo, tako da računaj na to, sva se s Piko včeraj zmenili, s tabo pa zdele user posted image

Mismis ti si pa lepo tale seznam spet narihtala user posted image punca!

Dajamaja kaj je kej Vogal včeraj rekel, a je bil kaj user posted image ?

Abra dej ti pa kar kontakt od svojega povej, te bomo pa prek njega medse dobile user posted image . Res škoda da te ni bilo! Sam tale zdravstvo te pa res heca, kot da ne vedo da se nam vsak dan pozna user posted image

Mijavček kakšno je počutje danes?
Špelka sicer moram še najti tvojo pesnitev, ampak user posted image iz srca in čimlepšo user posted image ti želim! Pa si dočakala punca!

Lara ti je žal kaj? Nehaj nas toliko zanemarjat, ker smo user posted image in te pogrešamo!

Dakec pozdravček!

DRugače pa glede včeraj: tako je kot so že moje predhodnice napisale, super punce za super druščino, upam, da nam to pride v neko navado in da se naša bratovščina poveča v čimvečje število.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 7:16:49   
arneja
Uf, že aprilska tema user posted image . Zdaj sem morala pa res malo na plano že pokukat. Še malo, pa bo maj tu, pa bomo šli tudi mi, kot kaže, ponovno v borbo user posted image . Se mi je pa danes sanjalo, da mi je zdravnik pritisk izmeril in sem ga imela 54,5 (kolikor imam kg user posted image ) in je rekel, da je tako nizek pritisk znak, da sem noseča user posted image . Se mi pa res zadnje čase ogromno sanja, ne vem, kaj je to. Zadnjič se mi je pa, da sem bila spet pri Rešu - mi ata kar ne gre iz glave user posted image .

Naš je zdaj konsolidiran, samo najini odnosi še vedno niso najbolj user posted image . Pa bo že nekako.

In koliko nosečk vas je novih user posted image . Sulfinija, tebi največje čestitke, da ti je lepo po naravni poti uspelo user posted image . Ampak so pa res malo mimo tile zdravniki, da te niso prej na laparoskopijo dali user posted image . Kajsica, tebi bo tudi uspelo kar lepo po naravni poti, zdaj ko so te poštimali, boš videla user posted image . In Špelka nosi kar dva srčka user posted image user posted image . Naša Pija je pa spet na igli, ki, kot pravi Sayuri, obeta user posted image . Pikovit na polno čveka, kot vedno user posted image . Abra, tebi naj pa že enkrat tiste genske teste pošljejo, pa se bova midve maja skupaj borili user posted image . Dejzi je šla pa v ilegalo, kot jaz, kaj? Dejzi, pozdrav zate user posted image .

V glavnem, naj se seznam nosečk daljša in daljša, tisti seznamček med objemčki pa sameva user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 7:19:14   
Pija76
Arnejči čau!!!!!!!!!

Zdaj ko vidim da si gor, te hitr pozdravcim, pa letim brat kaj si napisala!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 7:21:05   
arneja
Vračam pozdrav, Pija user posted image . A ti se pa enkrat v nogo, drugič pa v bušija špikaš? Sokovnik kaj laufa user posted image ? Naš bolj sameva user posted image . Se pa z vitaminčki pridno filam, pa nekaj kao tečem. Mi zdaj kakšnih 20 minut naenkrat uspe. Sladkarija pa ajajaj, je kar ne morem na miru pustiti user posted image . Včeraj ste se pa punce dobila, frajle user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 7:22:02   
sonček33
U fajn, Pija, kavica. Superca. jaz imam po UZ itak še preglede pri proktologu ob 11h. Se že veselim.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 8:14:37   
mismis
user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 
 
Petek, 04.04.
Ledenka - UZ
 
Nedelja, 06.04.
Ledenka - punkcija
 
Ponedeljek, 07.04.
Bambi75 - ET
 
Ponedeljek, 14.04.
Pija76 - UZ
Sonček33 - UZ
Pika74 - UZ


 
NAŠE NOSEČKE
 
 
Ponedeljek, 07.04.
m.rudovič - UZ 
 
Torek, 08.04.
Konina - UZ 
 
Četrtek, 10.04.
Mijavček - UZ 
 
Ponedeljek, 14.04.
Mihi78 - UZ

Torek, 15.04.
Tejki - UZ
 
Sreda, 16.04.
Gloria - AC
 
Ponedeljek, 21.04.
lejla007 - UZ
  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image   user posted image   user posted image
 




  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
  Teja* greje      - TEST 05.04.2008
  Mandreja greje       - TEST 07.04.2008
  Tia-na greje    - TEST 08.04.2008
  Kikaa greje      - TEST 10.04.2008
  Mavrica72 greje       - TEST 12.04.2008
  Yuliah greje       - TEST 14.04.2008
  Hati greje         - TEST 15.04.2008
  Hormonček greje    - TEST 15.04.2008


user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image

  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Zvezdica (18.03. posvet dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Bambi75 (4IVF/ICSI)
  • mavrica72 (2.IVF;PO, dr. Merlo)
  • Rubin (3. IVF)
  • Teja* (5. IVF, dr. Reš)
  • Ledenka (ICSI, dr. Reš)
  • Pija76 (špikarka)
  • andreja07 (PO,dr.Reš)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, nizek štart 01.04.)
  • Hormonček (dr. Reš)
  • Stijan (dr. Reš, 31.03. posvet)
  • Sonček33 (LJ, 10.4. nizi štart špike)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (33 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ, 02.04. špike)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • dajamaja, (8.4. pregled)
  • Abra, (10.4. pregled, dr. Reš)

user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  21.3. razgovor
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) v marcu razgovor
  • ušula spomladi v nov boj
  • vijolica30 (2.IVF;LJ) začetek marca
  • mami26 (LJ), začetek aprila začne
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NAŠ mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;MB,dr.Vlaisavljević) 14.5. posvet, 11:20h
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Dobrovoljčica
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)

koala user posted image , *medica* user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 user posted image , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlicauser posted image ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image , anadejka,  MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74, tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pfuser posted image ,Ana_P user posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfishuser posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26 user posted image ,Meybebabyuser posted image , sonček75user posted image , DejanSenkauser posted image   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007 user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Guguuser posted image , Mihi78 user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejkiuser posted image , Špelka12 user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123 user posted image , m.rudovicuser posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image , Sapi user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE APRIL user posted image

Čakamo prvo aprilsko srečko user posted image



Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke. 
 
user posted image user posted image
 


< Sporočilo je popravil mismis -- 4.4.2008 8:16:39 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 8:17:41   
Grethy
user posted image user posted image dobro jutro,

ledenka jaz že kar danes navijam zate za nedeljo ... pa pestke stiskam ... itak da jih za vse ostale tudi ...

madonca ... tole pisanje zjutraj mi ne laufa ... imam zgleda možgane še na off ... popoldan kaj več ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 8:21:59   
mismis
Ledenka, žal mi je, da se včeraj nismo ujeli, danes pa dobro zapiči tole stopko

Pija76, veliko sreče danes s SIR-om

Pikovit, a še spiš?

Mijavček, počutje danes kaj boljše, ali si še vedno boga reva user posted image

Dajamaja, kaj je dr. Vogler rekel, v ponedeljek pa le Rešu povej, da moraš začeti s postopkom, da si že na TOP LISTI

Dakec, I SAY HAY user posted image

Pika74 in Sonček33 , špike so padle??


tudi ostalim lepe pozdrave....







_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 8:39:59   
Pija76
Arneja v nogice me mal buba, sam sem ugotovila da v bušija je pa še slabš user posted image , tko da jutr nadaljujem bolj spodaj user posted image . Sokovnik zanemarjam, sam bo treba ga mal zalaufat, da ne zarusta user posted image , pa da kaj vitaminov vase dobim. Mah ne da se mi ga pucat pol. Ti si pa pridna tako aktivna, jaz sem bolj lene sorte. Včeraj smo se imele pa res super, naslednjič se nam pa le pridruži!

Mismis hvala, če ne bo šel SIR bom pa mozarello popoldan user posted image user posted image . Fajn delaj!

Sonček no super, da imamo kofi napedenan, sam ti boš mogla naju s Piko prepoznat, ker midve zdaj veva ena za drugo. Danes imam pa tud jaz full sonček, saj kaj ko moram sedet notri, no psttt zdele letim na kavico, pa čipko za mojo poročno oblekico pogledat user posted image

Pozdravček vsem!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 8:51:48   
sayuri
Kot sem obljubila - čisto frišni slkikici naše trebuhariade user posted image

23.teden

user posted image

user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 9:03:41   
mismis
Sayuri, iiii kako lepega bušija imaš user posted image user posted image

Moram pa še pohvaliti usklajenost tvoje majčke  z ozadjem (stena pri radiatorju)

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 9:34:06   
oktavija
Sayuri, res lep buši!user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce imam sam še eno vprašanje. user posted image user posted image  A je pri Rešlu IVC/ICSI postopek plačljiv ali je koncesiran, če se pride skoraj "takoj" na vrsto za postopek? In še tole, zakaj pa se gre pred komisijo?
Sej vem da spršaujem stvari ki ste jih morda že obrazložile, ampak prosim še enkart za odgovor!user posted image user posted image

Hvala!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 9:43:28   
Abra
Se moram še jaz pofočkat na novi temi. Pa da vidmo, kolko strani nam uspe naklofat. Zdej so same čveke v postopku user posted image Naj bo april superuspešen!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pija, kam v nogo si pa pičiš? Moram vprašat, ker je pri meni to kar velik površine user posted image meni sicer Reš ni nkol omenil noge, pa mam tam ziher največ placa, sej pravzaprav na trebuhu tut user posted image V 1. postopku me pa ni nič bolelo, mogoče ene dvakrat, drugič je user posted image že kao rutinsko to dajal, pa je bil včasih prehiter user posted image Če vam pa dam pa njegov mobi, bi se mu najbrž zmešal user posted image user posted image

Arneja, zdej pa kar pridi malo bolj pogosto, ko si že spet v nizkem štartu user posted image jaz sem tok tuki kot, da sem skoz v akciji, sem že četrto zvezdo dobila user posted image

Sayurii, prav lep trebuh imaš user posted image velik pa tut. Otročka bosta zgleda po mamici velika user posted image
Se pridružujem mišmišinim pohvalam, kaj si steno za k majčki pobarvala ali obratno. Ni kaj, tut doma je lepo bit lep. user posted image

Oktavija, pri Rešu so zdaj vsi postopki na koncesijo (razen, če bi že porabila 4) to zdaj že na vseh možnih temah piše. Dokler seveda ne porabi kvote. To se lahko kvečjemu zgodi bolj proti koncu leta, pa še to dvomim. Ne vem, o kateri komisiji govoriš user posted image misliš mogoče na konzilij? Pa tja ne greš ti user posted image ampak samo tvoji papirji. Na kliniki je pač tak postopek, Reš je sam in konzilija nima.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 10:10:19   
sayuri
user posted image user posted image user posted image  Sem malo prej šele opazila, da so barve majčke usklajene s steno user posted image user posted image user posted image user posted image . JAh, velika bosta ta mala dva zihr - jaz 180cm, mož 185cm.... user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?