|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 10:08:50   
Anonimen
A tako. No, pa saj si pridno dojila kar nekaj časa. user posted image  Važno je, da je tvoj sonček zadovoljen in zdrav. user posted image

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 10:15:54   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Dobro jutro!


Sandra, ko mu narediš npr. polento z mlekom, ali si ga ščrpaš al daš AM?



skuham polento na vodi, pri koncu dodam malo navadnega mleka (lj.mlekarne 3,2) glih toliko da še vse skupaj zavre in to je to...včasih dam še kako žlico kisle smetane, za boljši okususer posted image

NaILa, ne sekiraj se-saj si ga dolgo dojila!user posted image user posted image

Enej spančka, js pojem zajtrk in pol bom skuhala Eneju kosilo, ker greva danes ob 12h30 že vn-sem zmenjena z eno RR-jevkouser posted image





_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 10:20:09   
Anonimen
Aha, hvala. user posted image  Mah, jaz sem mu včeraj pripravila polento s kislo smetano, pa ni niti ust odprl. user posted image  Bomo videli kaj bo danes.


(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 13:23:01   
Anonimen
Kakšno zatišje... user posted image

Midva sva bila zunaj le 15min, ker tako piha, da sem mislila, da me bo odneslo. Mene in voziček. Škoda, ker drugače je res lep sonček, pa tudi mraz ni; samo ta burja... user posted image

Za malico sem mu naribala jabolko in ga je pojedel le polovičko. user posted image  Zdaj pa zizo in ninčka. user posted image  Kosilo bo malce kasneje. Pripravila mu bom kolerabo + krompir z mlekom. Joj upam, da mu bo šlo.

user posted image  A je katera že svojemu malčku naredila osebno? Koliko časa velja? Koliko slik rabiš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 13:44:42   
lumpa6

A je katera že svojemu malčku naredila osebno? Koliko časa velja? Koliko slik rabiš?


rabiš eno sliko, velja 5 let, dobiš jo v 1 tednu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 13:48:07   
Anonimen
Aha, 1 sliko torej. Pa rojstni list?

(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 13:58:02   
guppy
Lih to sem prišla vprašat...

user posted image  Kam ste peljale slikat malčke za osebno / pasoš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 14:43:35   
nana 27
Naila, ne vem, če ti je katera odgovorila...lahko daš celo svečko (ne vem, koliko je Lan težek). Pogledati moraš le razpon glede na Lanovo težo. Je vse v navodilih napisano. Pozdravi Lana user posted image user posted image user posted image  Guppy, mi smo ju peljali v normalen fotostudio. . Majo sem držala v naročju in so jo poslikali. Slikico sem dobila v pol ure pa še malce večje sem naročila za obe babici. Lahko pa seveda združiš in daš naredit še kakšno "profi" sliko, ampak so cene za to lahko user posted image  Anab, ko bi ti lahko kaj pomagala, ker tole z prebujanji in zgodnjim vstajanjem user posted image  Dobra si..meni bi se kar zmešalo.   

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 14:45:22   
helenav
dan dan

naša Klara ni več vegetarjanka..je danes pridno papala purančka z zelenjavouser posted image user posted image user posted image naila ne sekiraj se..ti si se rešla, po eni strani, mi pa še pridemo v bitke in borbe, ko bo treba odstavljat...no saj jaz jih bom imela..saj bi jo rada odstavla pred nastopomo v vrtec in pred mojo službo...poleti bodo igrice okrog tegauser posted image , do zdaj namreč ne kažem da ji ne bi bile všeč..po 7 urah, se kar čez majco prilepi med joškeuser posted image user posted image

včeraj sem dobila orbitrek in pridno pol ure telovadla...sem pa imela jezik do kolen in vsa sem se spotila...jaz pa sem upala, da bom 45 minut telovadla..glede na to, da ful hodim in imam nekaj kondicije.,.kao...nič ni kazalo v to smer...

osebno je dobila Klara pri enem mesecuuser posted image ..

zakaj se več nobena ki hujša ne javi...Rožica* kako kaj dieta? Kaj pa ostale..,.Nefretiti bo itak shirana zdej ko možek pride..danes ne?user posted image user posted image

grem malo počinit..sem  pucala, pa kuhala...


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 14:45:47   
zvezda71
Zvezda71, od kdaj si vegeterjanka? Moja sestrična pa njen mož in vsi 3 otroci so prav tako.


Mi2 ne jeva mesa že kakih 6 let, user posted image ponudim meso, saj verjamem da je potrebno za razvoj pa tudi se mi ne zdi prav da ga bi zaradi svojega egotripa prikrajšala, bo pa ziher pri nas bolj malokrat na jedilniku, ampak bo že pri babicah not spraviluser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 14:54:39   
december06
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Aha, 1 sliko torej. Pa rojstni list?


Ja, tudi rojstni list potrebuješ. Mi imamo osebno že od decembra. Slikali pa smo se v običajnem fotostudiju. Malčka sem takrat še držala v zrak in mu držala glavico. Roko potem izbrišejo. Zdaj pa mislim, da bo lažje, ker že lahko sami glavico držijo. Smo pa tudi mi naredili še par večjih fotografij za babice in še eno skupno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 14:58:20   
škorpion
Evo da se vam spet malo javim.

Danes smo imeli posvetovalnico in smo dobili že 3 pikico. Rekla mi je da se moramo kar malo truditi z vsajanjem in da je ne smem dosti postavljati na nogice, moja Neja bi pa kar stala. Je že pravi vragec, Imamo tudi nove mere za seznam pri 6 mesecih: 75,5cm, 10460g. Rekal nam je tudi da smo kar veliki samo glede na krivuljo se pravilno razvijamo, tako da sem bila kar vesela.
Kar se tiče hrane mi je rekla da lahko že vse jemo tudi gluten in meso, nakar mlečne izdelke raje še malo počakamo, čeprav ji jaz že kar dam malo skutke in navadnega jogurta (glede na to da nima alergij). Komaj čakam da ji bom lahko dajala vse in da se mi ne bo treba več obremenjevati z tem kaj lahko in kaj ne.

Kar se tiče osebne, mi smo jo dali delati prejšnji teden. Slikati smo se šli kar v navadni foto, in slikica je izpadla zelo fajno, saj se je nasmejala,

V album sem tudi prilepila slikico ultrazvoka, in tudi slikico za osebno.

Sem pa tako grozna, sem vam mislila odgovoriti na nekaj vprašanj pa sem že pozabila kaj sem hotela. user posted image  Ne mi zamirit obljubim pa da bo v prihodnej boljše

Vsem pa seveda vse čestitke za zobeke user posted image user posted image user posted image , moram pa povedat da imamo mi že 6 zobek, 3 zgoraj in 3 spodaj.

Zdaj pa šibam. Uživajte na sončku in se pišemo.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 15:36:20   
Anonimen
Midve sva v velikem pričakovanju moža.user posted image
Ravno danes pa se je Nežiki končno pisvelikal še drugi zobek.

Mene osebna tudi še čaka. Samo spravit se je treba.

(odgovor članu škorpion)
  Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 15:41:29   
lemavrica
No jaz moram pa Jako danes kar pohvaliti, dopoldne mi je pojedel lepo porcijo naribanega korenčka+jabuček pa še 150ml rižolinota, zdele je pa tud pojedel dve lepi porciji sadne kašice.

Sva bila na fajn sprehodu v fajn družbi. Super se je bilo načvekat.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 16:09:53   
NalLa
nana hvala za nasvet. Sej sem pol v navodilih gledala kaj piše, pa vseeno še zdravnico poklicala. Baje pa da spet razsajajo virusi, sploh adena in da je ful otrok bolnih. Naš ima že cel dan ful vročino in spat noče za več kot par minut. Roke imam že do tal. Zdejle je spet končno zaspal in upam, da bo trajal vsaj kakšno uro.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 16:15:18   
NalLa
helenav se ne sekiram več, samo sej veš, ko misliš, da bo nekaj drugače in se pol spremeni, potem se moraš sprijaznit.

Skorpion, vi ste pa res veliki! Super, da tako lepo raste

Lemavrica, no vidiš, kar naenkrat je začel jest

Nefretiti upam, da ti tele ure ko čakaš čim hitreje minejo

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 16:50:31   
lemavrica
Naila ma upam da bo zdej jedu, da ni bil to samo čar trenutka. Pa fino bi bilo če bi hotel še kaj drugega jest kot samo jabolka in hruške. Korenčka je bilo danes bolj za vzorec.

Škorpion user posted image  za mere.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 17:13:04   
Anonimen
Ojla!

Moj je danes začuda pojedel kosilo - krompirček + koleravo. No, potem je vseeno želel zizo, ma tudi to je nekaj. user posted image  Zdaj sva bila zunaj 1 urco, sva šla na kavo in zdaj ninčka. user posted image

Škorpion, bravo za mere! Že 6. zobek?! Uau!!! user posted image  

Lemavrica super, da pridno papca! Kako so zobki?

NaILa, revček. Upam, da bo kmalu ok. user posted image

Hvala vsem za odgovore glede osebne. Mi jo gremo zrihtat drugi teden. user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 17:15:11   
lemavrica
Še zmeri ni zobkov ampak je tud tečnoba malo šla na dopust. HB user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 17:16:03   
NalLa
Naš se je spet zbudil že po 20 minutah. Še dobro da je oči domov prišel, da malo prevzeme

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 17:19:10   
Anonimen
No NaILa, zdaj se boš lahko malce spočila. user posted image

Lemavrica, pri nas pa se je danes začelo. user posted image  Se mi zdi, da mu raste spodnja dvojka, ma nisem še sigurna, ker ni še črtice. Ma, sej fajn bi blo, da so ti zobki čimprej zunaj.

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 17:21:32   
lemavrica
Naila fino da ti ga prevzme partner, da se ti lahko malo odpočiješ. Upam da bo kmalu bolje in da i kak zoprn virus.

Tianna upam da zobek kmalu pogleda ven in d ne bo preveč tečko.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 17:23:28   
Anonimen
user posted image  Danes sem v DM-ju kupila prosene kosmiče od Alnature. Imate kakšen dober recept?

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 17:26:14   
NalLa
Jest sem prosene kosmiče naredila s kuhanim sadjem in banano in so bli dobri, motile so me samo neke pikce notri, take trde, zato ti predlagam, da jih ko jih skuhaš vseeno s paličnim mešalnikom zmiksaš, čeprav ne zgledajo tako, kot da bi jih morala.

Aja, s počitkom pa ne bo nič, ker se grem zdejle učituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 17:28:51   
lemavrica
Naila pridna k se še učis zraven user posted image  in vseh skrbi ki si jih imela zadnje čase.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?