|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 17:32:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

Jest sem prosene kosmiče naredila s kuhanim sadjem in banano in so bli dobri, motile so me samo neke pikce notri, take trde, zato ti predlagam, da jih ko jih skuhaš vseeno s paličnim mešalnikom zmiksaš, čeprav ne zgledajo tako, kot da bi jih morala.



Aja točno ja, to sem že 1x brala. user posted image  Ma kaj se jih skuha?

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 17:33:37   
Anonimen
Aha, zdej sem šla brat kaj točno si tam napisala. Ma jaz nisem kupila KAŠE, jaz imam KOSMIČE. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 18:41:20   
sandra85
evo nas iz 5-urnega sprehodauser posted image

najprej smo šetali z eno fajn RR-jevko, pol z kolegico, pol pa še z user posted image


zdaj moram mal pospravljat, ker sva prej šibala vn


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 19:57:13   
*tajda*
tianna evo mene še pri septembrkah user posted image

sandra še mere za seznamček ti sporočim...mi imamo malega budota in sicer pri 6 mesecih ima 71 cm in točno 10000g..rekorder ni kajuser posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 19:58:06   
zvezda71
Pa je še en lep dan za nami, vse ki imate bolneuser posted image  user posted image da čimprej preženete vročine, bolečine, kašlje...
Mi2 z user posted image  sva danes šetala z eno RR in sva klepetali in ugotovili da imava itak najlepša, najpametnejša in sploh naj naj dojenčkauser posted image .
Jutri pa srečanje
babe prvlečte s predalov ta seksi žabe
se vidimo jutri!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 20:16:44   
annie
Dober večer,

Nik že spi, sva ga še mislila prej skopati, pa je že prej zaspal user posted image Sicer ni čudno, ker je danes v vozeku bolj dremuckal kot pa spal, čeprav sva se skoraj cel dan potepala. Sem pri vremenu videla, da bo baje še jutri fajno vreme, potem pa v nedeljo in pa cel teden bolj ali manj deževno user posted image ...tako, da je treba še jutrišnji dan fajn izkoristit.


IZVIRNO SPOROČILO: tianna

user posted image  Danes sem v DM-ju kupila prosene kosmiče od Alnature. Imate kakšen dober recept?


Jaz sem tudi te kupila in sem  naredila tako kot piše na škatli, nemlečni obrok- zamešala z vodo in dodala sadje (polovico hippove hruške) in moram rečt, da mu je kar fajn teknilo user posted image

Zdaj pa se grem malo pred tv zleknit, tako, da uživajte in z naše strani lahko noč...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 20:30:26   
LINA31
Hy še z naše strani,

Žan že spi.user posted image  Sva cel dan pohajala. Sva bila v razvojni danes. Ti dohtarji se sploh en znajo zment med sabo kaj lahko user posted image  dela in kaj ne. Prav brez veze. So me v slabo voljo spravili, čeprav se mi zdi, da super napredujeva.

Grem zdaj BB gledat, ker sem čist nekaj brez voljeuser posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 21:05:42   
lemavrica
Lina kaj so ti pa rekli da ne smeš počet?

Naš mišek je šel pančkat, midva si pizzo delava pol bom pa po vsej verjetnosti šla mal za fax delat.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 23:14:38   
sandra85
večer, js odhajam počasi spat-sta me 5 urni sprehod in močen sonček zdelala...

Enej se je danes 1. samostojno usedel, in sicer v posteljiciuser posted image user posted image user posted image

lahko noč


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: septembrke 2007, 2.krog
4.4.2008 23:27:03   
Anonimen
Škorpijon - delaš lušte s slikico iz Uz.user posted image user posted image user posted image  BRAVO za mere.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 7:38:34   
ana b
Jutro!

Kuham user posted image , pa juha se tudi že kuha.
Ja, spet smo se zbudili s petelini user posted image . Se bojim, da ko bosta prvič spala dlje, tega ne bom preživela user posted image .

Moram pa pohvalit našega user posted image , ker je včeraj kar 2x jedel GH, prvič dopoldan sadje 30g in popoldne skoraj cel fruhtzwerge (nimam pojma, kako se napiše) 50 g user posted image user posted image , seveda se je pa potem še obakrat povabil na mlekouser posted image .
Škorpion: čestitke za mere user posted image

Grem sirenaaaaaaaaaaaaaaa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 8:32:27   
LINA31
Dobro jutro,

včeraj sem bila tako besna od te RA, da nisem imela volje nič več napisat.user posted image  Skratka, delati morava vaje "velik, velik" - rokice navpično navzgor stegovati.-....full sovraži, pa ko se posedava naj z nasprotno rokico seže po igračli, z drugo pa lovi ravnotežje, pa čim bolj vspodbujat obe strani.

LEMAVRICA...naj ne bi ga še normalno posedala, ampak po strani. Pa sem rekla, da mi je na NFTH pa rekla, da lahko...pa je potem samo rekla "a tako?" Pa kazala mi je vaje, ki jih že zdavnaj delava, pol pa se je čudila. Da ne govorim o tem, ko me je hotla na vsak način prepričat, da je ne mogoče, da se je najprej obrnil iz trebuha na hrbet....po njeni teoriji se je samo vrgeluser posted image user posted image .

sonce78...ste probali s čajem preskočiti nočni obrokuser posted image  Meni je to že dve noči uspelouser posted image . Včeraj je jedel ob 23.00 in potem ob 7.10, vmes enkrat čaj. Danes pa ob 22.30 in ob 5.00, vmes enkrat čaj.

Pri nas je nekaj oblačnouser posted image .

PA PA

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 9:33:14   
surya
AnaB, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za GH. Superca!!!

Midva sva tudi vsak dan zgodnja, sam jaz počasi kuham kavico, pol lupim jabolka za kompot, ker naš user posted image  pije samo topel kompot user posted image .

Evo, je že konec prve runde...

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 10:26:01   
Rožica*
Živjo!

Puce moje drage, hvala za informacije.
Smo bli včeraj v MB.
To je pravo mučenje otrok. user posted image  Upam da bo zdaj bolje, da ne bo treba še enkrat.
Dodam lahko le, da je bila sestra kot kakšen sadist, prav uživala je v tem da so jokali. naš ni jokav in gre k vsakemu, pa se je pri nje jokal že po  minuti. takoj mu je izpulila dudo in skratka sploh ni za otroke, pri njej so res samo številke... Ko so u prebrizgavali in sondirali v naši ambulanti je takoj nehal jokati, ga je že sestra cartlljala in tolažila, ko ga je prinesla meni, tokrat pa se ni in ni mogel pomiriti, še ko sva ga odnesla je začel še zunaj tako močno jokati.... Ah, samo da je mimo.

DIETA lavfa 100 na uro!!!!
Tehtala se bom v ponedeljek.  Tako da zdaj ne vem kakšno je stanje, sem pa včeraj oblekla stare hlače. user posted image user posted image
Zakaj se ne javljamo? user posted image   Sama sem mislila, da nobena več ne vstraja z mano.
Predvsem pa zato ker ni nobena odgovarjala na moja vprašnja o ditei in ponovnem skupnem štartu po veliki noči....
Zdaj vem da nisem sama. Se bova pa midve bodrile med septemberkami.

Lp.

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 12:05:31   
LINA31
Jaz tudi še hujšam, ampak mi zdajle gre nekam slabo s kg navzdol. Se bom še bolj potrudilauser posted image user posted image

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 12:25:44   
Anonimen
Ojla punce!
Mi smo imeli dokaj mirno noč. Prej sem mu skuhala ajdovo kašo, pa dve suhi slivi sem vrgla noter in vse je pojedel. user posted image  Ampak ima neke čudne fore. Ko vidi žličko s hrano, jo hoče obvezno imet v roki; zato mu dam eno drugo žličko, da se z njo igra, z drugo pa mz dajem jesti in je ok. Aja, pa danes ni želel jesti v stolčku. Moj ga je moral dvignit in držat v zraku user posted image , pa je vse popapcal. user posted image

*tajda* lepo, da si se oglasila. user posted image  Bravo za mere!

annie, ma moji kosmiči niso v škatli, so v vrečki. Mah, verjetno se jih isto pripravi. Hvala.

Lina31, ja ti zdravniki so res včasih user posted image . Jaz razmišljam, da bi našem pediatru mal zatežila, da bi nam dal napotnico za RA, zaradi nogic. V ponedeljek ga pokličem in upam, da me bo uslišal. user posted image  Bravo za noč! Kakšen čaj pa si mu dala?

Sandra85, ma tvoj Enej je genialen! user posted image  Bravo za sedenje!!! user posted image user posted image user posted image

Ana b, no vidiš, pa je GH nekako stekla. Super.


(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 15:54:35   
sandra85
tianna Eneja moram včasih posest v gugalnik, da lepo papca. pa lepo slikico imaš zraven tickerja!!!user posted image
anab 100xuser posted image za uspešen začetek uvajanja!!! počasi, počasi pa bo!user posted image
rožica jooooj, še slabe 4 mesece, pa bo tvoj lumpi že 1. svečko upihniluser posted image kam gre cajt

mi smo bili malo na sprehodu, ampak kr piha, pa še portorož je poln (ljudje so mislili, da imamo lepo vreme)

lepo soboto vam želim!

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 5.4.2008 15:55:53 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 16:18:48   
Anonimen
Ob 15h smo imeli kosilo. No, je imel. Pripravila sem mu cvetačo in bučko z žlico kisle smetane. Pojedel je celih 118g. user posted image  Sem zvagala. Ma, potem sem mu vseeno še dala zizo. Za žejo. In je tudi nekaj pojedel. Po moje bi se odmaknil, če bi bil sit. Vsaj mislim.

Zdaj se igra na puzzlah, jaz pa grem delat palačinke. user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 16:57:38   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Lina31, ja ti zdravniki so res včasih user posted image . Jaz razmišljam, da bi našem pediatru mal zatežila, da bi nam dal napotnico za RA, zaradi nogic. V ponedeljek ga pokličem in upam, da me bo uslišal. user posted image  Bravo za noč! Kakšen čaj pa si mu dala?



Kaj pa dela z nogicami? Jaz mu dam kar komarčkov čaj ali pa jabolko-melisa.

Smo bli zdajle na enem rojstnem dnevu. V ponedeljek bo user posted image  od moje najboljše prijateljice stara 1 leto. Ja, Žan jo že full lovi...kljub temu, da je pol leta starejša in da je imela 1 kg več kot Žan, ko se je rodila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 18:06:43   
dreamz
Ciao punce! user posted image

Se oglašam po nekaj dneh. Ni bilo časa za internet.

Najprej čestitke vašim user posted image  za napredke! In mamicam za hujšanje.
Tudi meni pravijo, da sem še shujšala, čeprav jaz se že od velike noči bašem s sladkarijami user posted image

Sebastien je imel plenični izpuščaj, ampak je že uspešno pozdravljen.
V četrtek sem bila v lj. na shoppingu in seveda v hm-ju sem malemu kupila cel kup oblek za poletje... sem prav navdušena, res imajo fajn cunjice za user posted image , pa še poceni. user posted image
Včeraj sem drugič šla ven ponoči od poroda. Mama mi je čuvala Sebastiena, midva z dragim pa sva šla na otvoritev novega lokala. Paše it malo v life! user posted image

Uvajanje gh: Sebastien je zaenkrat priden jedec, rad je vse kar mu dam.
Jedel je že ogromno stvari: zelenjava, sadje, riž, polenta,hrana z glutenom, mlečni izdelki, meso (piščančje, puranje, goveje, telečje, žrebičkovo), tudi rumenjak.
Naslednje je na vrsti riba.

Glede mesa, mojemu ni šlo preveč dol po grlu, se mu je zatikalo, ko sem ga zmiksala ali sesekljala, ko je bilo že kuhano. Sem ugotovila kako mu pripravit, da lažje je: meso sesekljam preden dam kuhat, ni toliko suho in pusto.







_____________________________



(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 18:59:36   
babyrok
Na katero ime je danes rezervacija. Sem zamenjala rač. pa nimam naštimano na google skupino. Sporoč. na ZS

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 19:06:54   
babyrok
sem šla ZS še enkrat brat in vidim, da mi že piše...furjasto berem

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 19:16:12   
Anonimen

Lina, stopala obrača navznoter. Na pregledu mi je rekel, naj ga vsak dan žgečkam po zunanjem delu stopala, da jih bo začel ravnati in če do naslednjega pregleda na bo boljše, da nam bo dal napotnico za RA. Ma naslednji pregled je šele pri 8. mesecih user posted image , tako da bom kar poklicala in malce zatežila, na lep način seveda.

Mi pa smo tudi danes preskočili večerjo in je zopet dobil samo zizo. In zdaj že spi, saj je bil tako siten, ker je bil pokonci že od 15h.

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 19:17:54   
Anonimen
Babyrok, danes sem mu skuhala ajdovo kašo po tvojem receptu. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: septembrke 2007, 2.krog
5.4.2008 19:18:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LINA31

Jaz tudi še hujšam, ampak mi zdajle gre nekam slabo s kg navzdol. Se bom še bolj potrudilauser posted image user posted image


Jaz sem tudi vmes malo kvačkala z dieto. Ko sem delala bilanco nisem imela energije mislit na to, kaj bom jedla. Moram še potrpet za te 4 kg.

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?